Alpha and Omega Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 481-490 na 21037

skyrim2244 alisema …
Why so much hate Kate and Humphrey would be sad ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
your right it's just one big batching fest this aint the club I once knew zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
bitching zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
@skyrim: Oh yes.. The good old days zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
Hello again ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hallo again !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
wewe thought I was leavin, just because I was in Wisconsin, ja ??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
....maybe.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
yeah I thought wewe had no Internet out in the middle of nowhere zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
@shadow353 "The conquered Persian East city, sire?" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
Back to school for me tomorrow :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
GANGSTA-BoSS alisema …
Hi there :D. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
hujambo man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hallo !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I am going to Wisconsin until wednesday, and I expect everyone to be good while I'm gone! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Have fun! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Wwwarea, gotta go for tonight, dude. Ttml, please? :) As for everyone else: Please, I recomend EVERYONE takes a vacation for a few days from here. Just until I get things straightened out with wwwarea. I started the fight, now I need to end it. And it can only be done if everyone leaves for a few days. I need to onyesha area something. That none of wewe need to know. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Just... please, take a vacation from here for a few days, I cannot do this if wewe guys are on here! Thank you! I know, wewe don't wanna get off, but if ya want the fighting to actually end, wewe need to bare with me. And wewe need to listen to me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'm saying that wewe had to realize what wewe couldn't answer yourself... I just wanted wewe to realize, yes... fuck, this situation hurts, but in order for wewe to understand what wewe can't explain, I had to throw it out there, so wewe did know. I'm sorry but I felt like I had to, just like wewe felt like wewe can't stop fighting, because wewe got yourself in a situation where, wewe though that keeping up the right would help, but it didn't, so when people now start yelling at you, almost everyone, wewe get cramled in a corner, and wewe don't know what else to do other than fight. Like I alisema I've been in this situation before too... which is how I can call wewe out on it so easily. Please don't take it as I am trying to make wewe upset, I'm not. But I gave wewe a sekunde chance at edplaining things with everyone else. Even if it's not perfect, we could at least explain it to them. Trust me, been there, done that, and this is exactly why wewe continue to say stuff to me, zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
even after I brought that out. Don't take it the wrong way, I'm not trying to hurt wewe au make ya feel bad, I'm just trying to help... I started tk realize last night that, maybe, wewe were DRIVEN to keep fighting, nkt because wewe want them to appologize, but because wewe felt like wewe have to, and I understand. I am being as nice as possible. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And I didn't say it would stop the fight. But I just wanted wewe to understand what wewe could explain to yourself. It's a bipolar thing... if wewe have bipolar. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I want ti let everyone know: do not talk to wwwarea au me until I say it is okay, au me au him talks to you. I am trying to explain somethings to him... that no one without bipolar would understand... if wewe are bipolar, wewe will understand what is going through area's mind and my mind. And I just now started thinking that maybe there is something going on in his mind FORCING him to be like this. Please, let me talk to him before wewe guys say anything to me au him... that woukd be nice. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yes, we are talking in a civil manner. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And yes, wewe have every right to hate me and be pissed for bringing it out. But am I right on anything? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
SKYRIM!?!?!?!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
LEGEND OF ZELDA!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
try starting another post on my wall, so it doesnt tick off users zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
He wanted to finish an RP, but he started it on the wall, so I told him go on the wall. And younpost off topic stuff on the club anyways, so... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
How is everyone? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
Good just enjoying my snow days. Btw do wewe and omega king want to pick up that rp again tonight zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Sure. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Bye guys, gonna go workout for a bit! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe better put 900% into it D:< i expect wewe to be able to lift a bus kwa wensday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
DUDE... I work out about 2.5 hours a day, and I am 5x better shaped than my dad... who eats nothing but healthy shit, and protein shakes... and works out as well... I have like 3x the endurance of everyone at my school in gym... lol. Most of them can't even do a full sit up... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I don't have any... lol. I ended uo just doing basic stuff... finished with 145 pushups, 165 situps, and 130 pullups, and then did my daily stretching before hand, and then I went outside and ran across town, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Faceplam ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
about what? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
ignore him and he will zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
even tho he says he wont zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
hujambo guys this is relevant Billy Joel "we didn't start the moto it was always burning since the world's been turning". I sure didn't start the moto ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
i thought that one cat from 5th mitaani, mtaa did au was it that one samaki in the van down kwa the river on main street... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
If anyone cares.. Me and my Canadian sarcasm will be gone starting wednesday.. Going away for a family trip to Flordia. It's pretty traditional ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Luck goes to wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
@club: Omegaking was probably referring to what I alisema above zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
oh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
AlphaClub alisema …
I LIKE TRAINS. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
wewe sound like Sheldon Cooper, lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
No, you've never seen ASDF movie? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Go watch ASDF movie 1-8 kwa TomSka on Youtube zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Wow... I just was told I might have Hyperosmia... explains enhanced smelling... wow. This is a new feeling, lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
woah... maybe, maybe not. At least I'm not a hairy motherfucker, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Really? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Okay... so I have had a few people ask me, why do I call myself Ares, and/or where and how did wewe get that name, etc. The truty is, my real name is Caleb, but my nickname, and the name people call me kwa most often, is LITTERALLY Ares. So, yeah... call me AlphaClub au Ares, please. Just wanted to get that streight. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"straight* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I wanna ask, because the while thing that OmegaKing ilitumwa down below got me thinking... what is the slowest computer you've ever used, and what are your computer specs, eh? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
I used a Dell inspiring with a pentium 4 til the begging of mwaka then I got theVaio which has a I3 processor then zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
the i3s are weak, but can beat most CPUs in the AMD FX line. i3s are dual core, the mdeium tanged one beats my quad core FX-4300, clocked at 3.8 GHz. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I have a AMD FX-4300 quad core, 3.8 GHz, 8 GB ADATA DDR3 RAM, 2060 GB storage space, (2.06 TB), EVGA GT 730, (getting GTX 750 Ti, And I can't remember the mobo model, 500w 500 b EVGA PSU. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
back on the grid shortly. I dont like the idea of this, but we may have to make our own 'treaty of versailles' here. swali is, who will come mbele to accept guilt? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I will acceept that we ALL have done w4ing things, even me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*wrong* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
On devian art what is the main a&o group ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I have no idea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Well this getting madness over here ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yep. Agreed. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
It time to fight with moto with moto zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yes, we will, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Now area is saying I am stupid because I am 14.... what a fucking retard... 'oh god...' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
He needs SERIOUS help... he keeps posting suicide notes everywhere... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Over an internet fight... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Use Google translate :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I will just put out there... I've been thinking about leaving for a while. I am tired of all of this fucked up shit. But I won't leave without a good vote. So who thinks I should leave, and who doesn't? (If Jett au wwwarea comments, I will not listen, this is for everyone else) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly ametoa maoni…
I don`t think wewe should leave. Just ignore the negativity. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Do not leave! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
If I left, it would only be temporary. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
Has anyone ever seen The Interview...it's so funny! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
North Korea hated it. I've seen it. I wonder if North Korea will make a movie about us. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
"you got the stank duck" lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
yep zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
wwwarea can wewe please.stop posting makala that tell about the bickering and fighting.we already know that. Please stop we just ilitumwa a new makala now no one can see it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Don't bother skyrim zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I always wonder... WHEN WILL A&O COME OUT? Even if it doesn't come out, shoukdn't they at least tell us that? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Ahh... Greek is nice, but still easier to tyoe in english. :) lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
really?(back off grid) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Εσείς οι άνθρωποι πήρε μιλώντας ελληνικά, τώρα εγώ είμαι πρόκειται να μιλούν ίσως για το υπόλοιπο της νύχτας. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Είπα και πριν, εγώ δεν πρόκειται να το σύνδεσμο σας, συγνώμη. Αντίο, έχω μια ζωή να παρακολουθήσουν. Σε αντίθεση με εσάς. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
sorry my greek is a little rough zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'm done now zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Μισώ ηλίθιοι άνθρωποι. (Αυτό δεν έχει καμία σχέση με κανέναν εδώ, ούτε καν wwwarea, έχει να κάνει με τους ανθρώπους στο σπίτι μου αυτή τη στιγμή.) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Γιατί δεν μπορούμε απλά να σταματήσουμε; Ξέρω ... έχουμε κάνει όλα τα πράγματα, ψέματα, ήταν υποκριτική, αλλά θα πρέπει να αντιμετωπίσει όλους. Αυτό είναι γελοίο. Θεοί damnit. YA Ξέρεις τι; FUCK οι Θεοί ΣΗΜΕΡΑ !! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I know what I said, I FUCKING SPEAK GREEK... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
AND I MEANT WHAT I SAID. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Ich wünschte, wir könnten aufhören zu kämpfen !!! <----- (Now that is german, Rockwolf123, lol) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
The funny thing is... I know a LITTLE German, but I could only understand a little when Wolf_Tamer spoke German on here, so I was like, whaaat??? But yeah, I know SOME german, a lot of Greek, and all english :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
@wwwarea Who cares? wewe reported it anyways, and according to you, they are most likely going to shut us down, so IDC. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Όχι, δεν θέλω ο αγώνας να συνεχιστεί, punda πρόσωπο. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
DO I REALLY NEED TO SAY IT? YES? OKAY, BERE IT GOES: Sëlion quöpil ësin pöuge therïs, wëal ën GËIT!!! JË'AL!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*here* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Ποιος ξέρει ελληνικά; (Who knows greek?) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I have a keyboard plugin for all different languages... :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
considering hitting the ripoti button.
back off the grid. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
the entire group. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
back off the grid. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Kishïel dë parët? (Can we stop fighting now?) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Ich hoffe wirklich, es stoppt bald (I really hope it stops soon) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
What language is that? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Oh, so now the guy thinks that ONE DAMN barua pepe is enough to get us shut down. It most likely won't, but for anyone who actually doesn't want it to shut down, I have a backup club already running. Check my klabu on my profile. But I still doubt that ONE barua pepe will shut us down. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Umm... I doubt they will listen to a guy with shit loads of reports and complaints..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
Thanks wwwarea he's now going to send a barua pepe to shabiki pop to shut down this club guys please apologize this club does not need to be shut down no offence wwwarea just don't want to see the club die over this ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe relize that one person cant shut down an entire club, sepcially one with the ripoti record he has correct? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
also skyrim the fanpop barua pepe is automated, and this isnt the first time someone tried to get the club shit down, so dont worry bout it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Welcome. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Ya know, Aeris growled at my phone when I told her what was going on on here... nice to know even a COYOTE agrees with me... :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Serge, Abani, Ares (my nickname, no joke), Zelian, Aeris, and Zane are now trying to eat my phone... WTF zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
It's okay. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I hate certain things... and upendo certain things. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
OMEGAWOLF IS ILLUMINATI!!! OH, FUCKING SHIT!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*OMEGAKING* sorry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
...i'm not gonna hack in :P i'm a tech guy with a good reputation for fixing server errors, they will probaly call me to fix it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh. I thought wewe were gonna hack in and do it, but okay. I would upendo to help hack the server if ya wanted help. (AGAIN FANPOP, I'M JK.) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
We just ended WWIII, NOW IT IS WWIIII! YAY!!! LET'S JUST KEEP FIGHTING! (Not) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe mean WWIV? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Porlanä is the only word in the language that stays the same. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
For example: Gereliëis. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Okay, because the 'war' is soon to end, this song I am about to sing in a sekunde is about a 'war' between him and his gf, and now it has ended, and he remembers it... here it goes... (give me a second) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly ametoa maoni…
I don`t have to say sorry cause I did nothing. wewe have to say sorry. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
:P no i'm gonna light the way for wewe out of the darkness :D.....something tells me the real illuminati are kusoma this cuase we mentioned then and they will want to silance us all permantly zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
@OmegaKing Oh shit... let's get outta here before the real one finds us... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
If one zaidi fight breaks out, I'm locking everyone in a gym and blowing it up with RPG ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
He will be lucky if he finds the server room, let alone get past security and blow it up au light it on fire.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
@Canada24 Oh... sorry. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
We know that Journeyer is actually one of wwwarea's alt account, don't try and deny it, wwwarea. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly ametoa maoni…
I`m laughing so much, it`s actually pretty sad. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Oh come ON! This again with the comments! Seriously I didn't want to fight against wewe but wewe are seriously pissing me off! wwwarea we have freedom to speak our minds! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
We can't stop because wewe continue! It's a cycle! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Slydog900 alisema …
hujambo what up everyone? anything new? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe know the usual, catching bad guys, chasing tail, making pizza, sparring, waiting for guild work, playing tail ping pong, slaying giant beasts, hunting wabbits, and drinking sake how bout you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
it is very fun mojo, hujambo wewe interested in rping later tonight? in like an saa au do wewe have work in the morning? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
aww to bad mojo, well i might get called in again at anytime tonight the system has been very glitchy as of late..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
well atleast wewe werent the only system maintenance guy on the payroll lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow353 alisema …
If wewe are willing to jiunge my spartan army the black Spartans*club* post on my ukuta if wewe want to jiunge ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I did :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow353 ametoa maoni…
cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yeah. Not many people believe me though... they say those traditions aren't real, au say that they don't have those traditions anymore, au even say that I'm just trying to be cool. Not true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
There is a PM going around. Please check your inboxes. Not everyone will get the PM, so I am just letting wewe all know. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Umm... even if it was, it would problably be because we want everyoje to ugnore you. Yes, it's about you, but all we are doing is telling everyone to ignore you. That's all. And I didn't start the PM, I was just told to spread it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*everyone* *ignore* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 alisema …
Songs wewe should listen to

10. Train: This'll be my Year

9. Train: Bulletproof Picasso

8. Jerry Reed: East Bound and down (smokey and the bandit)

7. Fall Out Boy: Centuries

6. Olly Mars: Dance with me tonight

5. Brantley Gilbert: Bottoms up

4. Snoop Dog feat Prince Royce: Stuck on a feeling

3. Fall out Boy: Save rock and roll

2. Kid Rock: Wasting time

1. Macklemore and Ryan Lewis: Wing$ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Mine is Korn - Bottled up inside.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
lol it takes alot of time and effort, so wewe gotta be commited to it, but i think if wewe do commit to it wewe would be a very good one alpha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
I like #8 because it was in one of my inayopendelewa sinema smokey and the bandit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Did OmegaKing leave, au is he just absent? (Wwwarea can maoni on this, saying he doesn't care, or, good riddance that he left au is absent, but all wewe are is fight and talk. That's all wewe are able to do, is fight, fight, talk shit, and fight more.) But really, where did he go? I was talking to him, then he just stopped responding, and hasn't been on since... :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
i was called in to work, just got back nyumbani zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I wasn't talking about wewe here, wwwarea. Did wewe read the whole conversation on this post? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
This is what I mean kwa wewe can't shut up... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
I remember when this club was actually GOOD.. But was all the back in 2012.. Man I miss KingSimbra4ever9 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Now its just a bunch of babies whining at each other.. Just like Canadian politics zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
I was back here about 2 years zamani and those were the days but I left then I came back after I heard about the sequels zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
I never saw saw the sequels.. Probably never will. I don't feel the need, it's been years sense I even watched the first zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yeah, I wish I would've been back in the old days. I actually wen back, and saw the old 2011 2012 ukuta posts... so much zaidi activity, people were nicer, etc. I want thoses days back, even though I wasn't here back then. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
I was trolled once.. Tracked him down and burned down his house.. Haha, just kidding. (scary voice) au AM I!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
NAH, your kidding. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
Look it up on YouTube. Mojo. and is the fight over? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
Let me know when it's safes to return. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I think it is pretty immature and stupid of us that we can't shut up and stop fighting... OVER A COUPLE OF RUDE COMMENTS... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Thank youuuuuu!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Thats what I've been saying all along! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Welcome. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
IK, right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Litio alisema …
I like to come on from time to time just to read the drama, it's quite interesting. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I know, right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
Agreed. it's funny and I'm glad I'm not involved in any of it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yep. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
GOIN OFF THE GRID!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Were goin BACK on the grid!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Being a techy guy is so hard... not to mention, when wewe get older and BECOME AMD ACTUAL TECH, wewe have to deal with idiots all day. And people who don't know the first thing about a computer... it get's annoying. That's the only downside to being a tech, in my POV... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe have no idea.....trust me not a good feild to get into.....also most of those idiots are very rude.....reason i quit being a tech guy, and went into programming.....that and like a 175% increase in annual salary zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I can do it tonight anytime now. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Unless wewe are SUGGESTING we do it another night, I am all for it. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
believe it au not, the original 2002 trailer of Foodfight! made the movie look... kinda decent. sure, the uhuishaji was still ugly and the character designs were still shit, but at least they looked alive in that trailer. now if Larry Kassanoff kept the movie like that, even after the break-in during production, the movie would've been passable. but no, instead he fucked it up and gave us the abomination we all know ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Never heard of it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly alisema …
Greetings Earthlings. =^-^= ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoneOmega ametoa maoni…
hujambo Lilly ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
wewe still on spruz? i'm on the chat if wewe want to talk about that kasha pokezi :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly ametoa maoni…
Okayz cx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SentinelPrime89 alisema …
Hey, children. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I advise everyone to check out 'What I think about things...' It is litterally not what you'd expect. GO NOW!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Slydog900 alisema …
looking good everyone ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
wewe too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stella2015 ametoa maoni…
I know right :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheChriZ1995 alisema …
Just like with A&O2's re-release at stores like Target, A&O3 is getting the same treatment. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Wow... I have never seen wewe active before, I don't think! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
hi chriz remember me from the old spruz site run kwa fox, mbweha i was called coolgarth then but hujambo lol been awhile zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Pretty random, but: BANGARANG! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I will actually be on exactly at ten... see ya guys then, lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Bye zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Bye for what? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Musg have... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
RP sometime around now, on OmegaKing's wall!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Oh, I just wanted to say, to anyone who thinks we are still fughting... we aren't. At least if we are, they are on peronap wall, I believe. Most of it. And there is almost NO public fighting anymore, except on that troll post and maybe one more. So, wewe guys who come back after a few years ago, au are new, and see the fighting from before... that was a while ago. No need to worry about it anymore, so don't be nervous to come back!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The-Theorist ametoa maoni…
I think we're on the climb once more. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
If not, I will PM everyone when I am here... au maybe we should setup a system to let everyone know when we are ready... we all have different scheduals, wo I may be on at around 10, but we'll see. I am busy and will be doing stuff later than I normally do... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And yes, I believe tonight on OmegaKing's wall. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
RP around ten PM USA Illinois time, at my wall! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The-Theorist alisema …
Christ... I leave for what, a few months and wewe people are at it again... And to think I thought wewe guys had actually put on your big boy pants... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The-Theorist ametoa maoni…
I don't care to know what happened here and I don't care to hear anybody's side of the story au their reasons for this continuing bullcrap. I just humbly ask that wewe please put on your big boy pants and stop all of this moronic bickering. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The-Theorist ametoa maoni…
@OmegaKing: Damn that's odd. Coincidences are funny sometimes. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The-Theorist ametoa maoni…
@Canada24: As childish as it was unnecessary. I've got people thinking now, so hopefully this nonsense can come to an end. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
well almost 2 years later, Will Smith finally came out and admitted that After Earth was utter shit ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SapphireFox16 ametoa maoni…
Meh I Kinda liked it. kinda zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
link as proof that he alisema that please, though the movie was so so, i would still like proof zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Well, going back to bed. Two saa late start... ugh, wish I wouldn't have gotten up, hard to fall back asleep... 😩 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Ain't nobody got time for dat! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Nah, it's a video... a women's house burned down, and she talked funny, and she was like: "I said, 'Oh, pord jesus, it's a fire!' and I didn't grab no SHOES au nothin' jesus, and I RAN for mah life! And then the smoke got to me, and I got bronchitus!!! AIN'T NOBODY GOT TIME FOR DAT!!!" Is what she said... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*lord* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh, no, I'm not. I was just bored and wanted to see how many people would either laugh, au say, "I heard that before..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Gotta go for tonight. Bye. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
Guys it's like only us like 10 au 12 guys posting mgsngs, no ON Rly ever gets on here anymore.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
So? At least we aren't a dead club yet! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
idk about tamer hes 22 au 21 so idk, oh will who the FVK CARES!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I don't care. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Well... THIS club got silent quickely... holy crap. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
yea well it happens late nights......also i have other um engagements to take care of at same time so i'm jumping from site to site to keep up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
DID OMEGAKING DIE, TOO? WHY WIN'T HE ANSWER ME?? F*CK!!! SOMEONE ANSWER ME!!! DID WE CATCH THAT GUY YET!?!?!?!? HE NEEDS TO PAY FOR MOJO'S MATE! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
its going over the juu like this that makes me stop rping..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh sorry. Well, retreat! Me and Mojo are going ourselves, and I need someone to guard camp. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol its an RP lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Some asshole human shot Mojo's mate, a d he is going to SUFFER, THEN DIE. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
AlphaClub alisema …
Did we catch that WOB yet??? I want an answer, someone give me an answer!!! I swear, we have almost all alphas, but none of them follow orders au listen!!! Ugh! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*SOB* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Mojo's mate has just been involved in a murder accident! Please stay on high alert, and remain order!! Travel in groups no smaller than seven!!! This is AlphaClub, with an urgent message!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
KEEP ALL MOTHERS AND PUPS IN THE DENS, WITH AT LEAST TWO GUARDS FOR EACH P4OTECTED DEN!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well, I guess. Me and OmegaKing alisema maybe we can have another tomarrow au friday, either on your wall, bis wall, au my wall, instead of the club's wall. But, yes, it was fun. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Okay. That's fine. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Wanted to let everyone know, that I am sorry to any and everyone I have ever wronged. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Thank you. Now, can wewe please go back to your normal self, the wwwarea that I USED to know??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Okay.. if wewe are yourself, then please just get over Mojo. He won't appologize. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
I Kay not have school tomorrow YES!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Congrats dude, school stinks, but wewe have to go through it... I know because I am still in 8th grade... :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
sup zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Nothing. Having another RP I think on MY ukuta tomaroow sometime... wanna join??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Red_279 alisema …
I gotta admit, its nice to see everyone getting along for once, I left a while back, just to get away from all of the drama, and to finish my training, but I am kinda glad to be back, its another new account, but I just hope I can re-integrate myself back into here, also, looks like there is some form of leader, which is nice, but the beta hath returned to attempt to serve and keep the peace. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Red_279 ametoa maoni…
Cheers. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
ok kishin your being rude and disresepctful, and are starting drama, so i'll will ask nicely to keep your negativity to yourself one last time, also if the club sucks leave, if wewe dont want to see the roleplay then ignore it, there is no reason to come in the middle of it and act like that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Dude... just ignore Kishin. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
AlphaClub alisema …
Oh wow... just now noticed, the first person EVER to maoni on the club, when it was BRAND NEW, was named CheesyPuff, and he still has his account!!! Let's all go bug him/her!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I wish it would bestow instead of SNOW!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
lonewolf8547 alisema …
OMG guys i just relized that the voice actor of Kate (Hayden Panettiere) is also the voice actor of Kiri from the game Kingdom hearts!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I don't even know what that movie is... sorry, lol. Cool thkugh. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
i alisema i do apprciate critism, it helps me become better at what ever it is i'm doing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh I thought wewe alisema wewe didn't... lol, sorry, I read wrong. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SapphireFox16 alisema …
Yall who are fighting are stupid as fuck. im sorry its the truth au at least my opinion. Because of yalls Constant fights u run off many of the members. -_- Yall need to learn to just let thangs go gezz why so serious? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
um i think the fighting is over sapphire.....for now.....who knows what will spark it again but for now it is over zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I will. Did wewe get that SOB? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hello? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
remember, they would say, it's okay, you'll be alright, every night, I could here it I remember.... I remember, that melody, that thay would play, every single day, to remind us, it was over... AND IT WENT Ohhhhoohh, OOOOOOOOHHHHOOOOHHOHH... But really. The figh5ing is really done for me. I don't care for it. Oh, those song lyrics were from Tristam's 'I Remember'. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
I Remember... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
wewe know that song??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
NAH, just saw the makala ya made zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh. Lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
spring's just around the corner and we still don't have anything about A&O 5 yet. well.... zaidi waiting i guess ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kitsune32 ametoa maoni…
Just calm down bro. We shouldn't be rushing Crest. They don't have much support. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Just don't focus too much on the future. Otherwise you'll miss everthing going pn right now. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Who is excited about the upcoming dual authored mini series? Eh? I know that me and Skyrim2244 have alisema a few things on here about it, and I have a kura ya maoni up for it, but I feel like it isn't getting enough attention. All the attention is going into all of your fighting... really, why is is so hard for wewe to stop??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yep. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
DancingHumphrey alisema …
Fun Fact: Even if wewe own a group, wewe can't control it: Can't futa other comments. Haha, wow this site is so broken..... Kind of sad really. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well, it 2ould be nice if they could. Oh, and if wewe are trying to fool us, I know that 'DancinHumphrey is wewe alt accound dude. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
sorry *would zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
how many alpha and omega sinema do u think are gonna be, I think 6 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I think at LEAST 5. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I looked on the wiki that it would be coming sometime MID spring. Maybe that's why we haven't even gotten a cover yet for number 5. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Posting a new fanfiction makala soon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yay, I am done now, Sad times is up!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
Guys why don't we just do a midnight hunt right now? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Caus eit ain't midnight and I am busy... :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Sorry man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
Im an alpha I could go for a hunt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
nicker11500 alisema …
FUCK IT!.... I had it with this worthless, time wasting fight. Don't expect seeing me on this club for a very long while. With that being alisema Lion King Club, YouTube here I come! *flies out of the club with jet pack and crashes into the Lion King Club* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
No! I ain't fightin no more! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The_Damn_Guy ametoa maoni…
Damn no wonder this club feels somethings missing, Nick is gone D: , Damn Damn Dammit! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
What's a f***ing zeta? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
my friend alisema its a alpha,omega,delta,and beta, all togather zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
im a delta/omega do... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Okay. I am done. I will ignore enyone who continues to fight. And for anyone who wants to continue: Keep talking. wewe are just going to piss off everyone around you. So, I am going to act like nothing happened, and also like nothing is STILL happening. This time, I am not going against what I am saying here, and will not fight again. It's just plain stupid. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
still have wewe for the hunting party? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*would* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well, I don't like that wewe kill the animal, but sometimes, wewe have to get over it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
Slydog900 alisema …
hmm im just ask u guys something but ... FIGHT ON YOUR OWN WALLS!!!! other wise leave each other alone. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
That is EXACTLY why I told wwwarea to fight through my barua pepe instead, lol. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Slydog900 ametoa maoni…
make it happen and i come see who won and give heshima for ur victory zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Slydog900 ametoa maoni…
sorry just bored zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Where did the OLD wwwarea go? The one who was nice, caring, and didn't fight unless necessary??? I want the old him back! What have wewe turned into, dude? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Umm..... not really. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
shadow-omega alisema …
God I'm still mad that they made it that Lilly and Garth are mate!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
How come? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
your welcome.....what are wewe thanking me for? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
idk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
If wewe want to fight, wwwarea, barua pepe me: calebhesse42@gmail.com ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I will not let wewe sit here and fight, because it only makes people leave. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I said, if wewe want to fight, barua pepe me! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I think the only bright side to this fight is that we are now zaidi active, for the time being. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Get over that! That was weeks ago!!! Stop living in the past, and live in the present!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Any news for alpha and omega family vacation ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega ametoa maoni…
nope..waig family vacation, is that the 5th one? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Not yet, sadly... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
well so long as they keep continuity in tack and finally age the pups i guess i will want to watch it but my hopes are for a 5th but i'm expecting a subpar 5th zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I am not going to fucking do this. This is stupid. I hate fighting, but when someone is constantly rude to me, my friends, my inayopendelewa club, etc., I WILL get pissed, and I WILL defend them all. It is destroying the club, this fighting, and do wewe want to know how it started??? Fucking wwwarea attacking me and Mojo for b3ing 'rude', when really, we didn't do anything of the sort, yet, wwwarea fontinues to be hypocritical, and HE is rude to US. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And I also don't want to make zaidi people leave, but, let this be a lesson to all who support wwwarea. He starts a fight, the fight causes people to leave. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yes. Maybe we should ALL ignore him, and see if be realizes how many of us are fed up with him. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OmegaKing ametoa maoni…
no -_- i alisema we finally got wewe off MY site, and i stated that then wewe quit this one and came back which i called the event evil not wewe -_- your the one who jumped to conclusions zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Garth115 alisema …
hujambo everyone, i hope you're all doing well. I'm saddened, there's negativity everywhere. I don't know what happened, nor do I care. I just want everyone to be happy. Cheer up fellas. I still upendo wewe all. ^~^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Garth115 ametoa maoni…
as I said, I do not care of what happened, just cheer up! ^~^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Garth115 ametoa maoni…
*hugs both* just spread the upendo everyone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lonewolf8547 ametoa maoni…
yay!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Okay... I am fucking done. I am going against what I alisema about not fighting anymore. I am tired of wwwarea thinking he owns me and Mojo, and everyone else, and plunges tge club into fighting earlier kwa posting that shit makala about OmegaKing. This needs to stop. Who else agrees, that he should shut his f***ing mouth? Eh? I am done with his shit. I can no longer keep MY mouth shut. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
He didn't 'abuse' his powers, when he obviously had to of banned wewe because wewe were being like wewe are here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita