Ari & Rachel ♥ Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 129

heart
fairfarren alisema …
it's so pretty with the banner! yay x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
fairfarren alisema …
you best change that banner, i want to make this club alive again :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
alright :) it sure has been a while zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
_Aarya_ alisema …
joined! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
adore the new spot look x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
yay it's perfect for us zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
FalliNgSparks alisema …
Luv the banner! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thank wewe (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FalliNgSparks ametoa maoni…
No problem sis! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
new spot look
banner & ikoni credit: sini12 on fanpop
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sini12 ametoa maoni…
Thanks c: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
。、★、•、、、
、 Merry 、 ☆
•☆\•\☆\、*
、•\ Christmas
\、*•\☆\、
。. . _::_______ ★。
☆. /________/\ 。
........|画_画|_'|☆。
↑↑_↑↑_↑↑_↑↑_↑↑ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sundaegirl32 alisema …
link
plz ans ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TDILover214 alisema …
I joined ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
love the spot look x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sundaegirl32 alisema …
joined! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sundaegirl32 ametoa maoni…
joined it again! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thank wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sundaegirl32 ametoa maoni…
^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
“It's that there's some people in this world who wewe can just upendo and upendo no matter what.” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
taylor-4-ever alisema …
joined...
upendo THIS CULB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thank wewe very much :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylor-4-ever ametoa maoni…
Ur welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
ɪᴍᴍɪᴛᴀᴛɪᴏɴ ɪs ᴛʜᴇ sɪɴᴄᴇʀᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ғʟᴀᴛᴛᴇʀʏ ⚓ ♡ ★ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
still relevant lmfao miezi 11 iliyopita
heart
Imyselfandme alisema …
love the kauli mbiu btw x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Imyselfandme alisema …
just wanted to put a little upendo on this wall.

I upendo wewe guys and I think of wewe at bila mpangilio parts of the siku and grin like and idiot.

that's all♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
awe I'm grinning right now♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
S8rah ametoa maoni…
I upendo wewe guys so much♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
khushi398 alisema …
Joined ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
fab spot look♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
aw yeah haha I had no idea what to do for an ikoni but I'm hoping we can completely re-do our spot look soon zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
I upendo the marina one she looks beautiful. and yes we will ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Hermione4evr alisema …
thanks wewe all for telling me the truth of unaiza ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KittyBlue ametoa maoni…
solute u! We don't wanna last our frndship with liers! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
you're welcome sweeties zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme alisema …
Listen up. And yes I'm talking to all the bullies directly. The main bullies KittyBlue, babycupcakexx, and Hermione4evr and literally anyone else that had anything to do with bullying my best friend into erasing her account causing Rachel anxiety and pain kwa having to defend her and Sini from meaningless threats. wewe can't erase this post I know wewe want to. I am sick and tired of it all. Of wewe and bullies but especially cyber bullies. There's that fake ukuta wewe think wewe can hide ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
behind and wewe think you're so tough? Yeah fucking right. wewe wouldn't say half of the nasty maoni wewe have. I know that people like wewe never seem to get the justice they deserve but one siku wewe will. I promise you. Because evil does not go unpunished. And it's not me, wewe can say whatever the fuck wewe want to. To my face au behind my back, I couldn't care less - I've heard worse trust me. But there has been so much bullying here and to be honest this site is ruined because of people like you. wewe people have ruined my Marafiki with scars mentally and physically that will never fade. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
S8rah ametoa maoni…
Yeah but wewe don't know divya does bully others then "acts" innocent and like she has done nothing wrong plus she likes to tell everyone that she cuts which is wrong and offends people including me all of this is stupid espically over someone like divya all of wewe should just leave each other alone and that's the end of it no zaidi posts au any other shit just leave each other and songesha on that's all I'm going to say. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I know divya has bullied people and I know wewe were hurt kwa her. and I don't know I just figured I'd give her another chance. but either way, I know for sure sini never hurt anyone and I'm always gonna defend her. I don't know what to do anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mnstera alisema …
JOINED! shabiki #151 ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
abcjkl alisema …
Joined ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
tysm x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
wow, it feels like just yesterday I made this club and there were only a couple fans. time has really gone kwa fast. now we're at 147 mashabiki and it's just remarkable and people contribute to it. I made this club almost a mwaka ago. it just shows how fast time flies really. so thanks to everyone who has joined and thanks for contributing and making this club full ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Imyselfandme alisema …
the new banner is perfect oh my god ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I'm glad wewe like it babex zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
ofc I do it's perfect zaidi ya mwaka mmoja uliopita
19987 alisema …
Amazing Club For An Amazing Girl♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
love the new ikoni :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I'm so glad! rosalie is beautiful <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
love the ikoni x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
aw thanks boo, sarah made it for me a while zamani and I'm so in upendo with it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
As per usual,Sarah's the Queen so that figures haha Emma's gorgeous in that pic!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
Rachel,Sarah,Mira,and Jen:
Thank wewe for making me feel like the happiest girl alive and for everything wewe do for me. I just have to say this because wewe deserve to hear this especially with all the drama and everything

I upendo wewe guys seriously xx
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
S8rah ametoa maoni…
We will always be here for wewe sweetie no matter what wewe don't have to thank us we upendo wewe and whatever wewe need we are here for wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
aw babe we upendo wewe too! we're here to support and upendo wewe always xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
"when hard times get rough, you'll find out who your real Marafiki are." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I thought it fit the occasion x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
LMFAO miezi 11 iliyopita
heart
Imyselfandme alisema …
"You are your own leader,you make your own decisions,and what wewe do is your choice. Your Marafiki will help wewe through bad times and be with wewe in good times"

-my sunshine is happy and my boys are not through with their career so that's what matters ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
100% agreeeeed ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
one mwaka ♥

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harry_ginny33 ametoa maoni…
,jdjxhgkdhg.d HOLY MOTHER OF GOD BABE. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Imyselfandme alisema …
new ikoni is perfect thank wewe queen ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
anytime babe! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
"Your body is made of the same elements that lionesses are built from. Three quarters of wewe is the same kind of water that beats rocks to rubble, wears stones away. Your DNA translates into the same twenty amino acids that mbwa mwitu genes code for. When wewe look in the mirror and feel weak, remember, the air wewe breathe in fuels forest fires capable of destroying everything they touch. On the days wewe feel ugly, remember: diamonds are only carbon. wewe are so much more." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harry_ginny33 ametoa maoni…
wooooow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
this is a perfect qoute,what's it from? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
i found it on someone's tumblr blog and i just loved it, it was originally kwa a tumblr user called curtis-ballard zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
kristen ikoni credit: sweet-pink-paw on livejournal ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
read it if wewe want:

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme alisema …
Just need to say something. So with my makala in my club, it's still there but I want erase it but I'm not, I started a lot of drama and I alisema some things I didn't necessarily mean.
I've thought about it a lot and I know now that I need to try. For myself. Not because wewe want me too. The reasoning in my head was that I was only alive for wewe but that's not true. wewe see,you guys absolutely mean everything to me and nothing will change that,but I'm here not only because of+
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
wewe I'm here because somehow someway I have strength in me to keep going. I need to take in that and I can't give that up. What I alisema is still true,but I looked at it wrong. A lot of things that have happened in my life, I couldn't control but I can control how I react to them. I've reacted terribly,I probably still will but I don't have to constantly 24/7 think how terrible my life is and how badly I want to end it+ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
I thought about a start over. Like if I could just rewind everything and take it all back and start again. I don't get that and I know that now. But that's fine. Everything that's happened is unfortunate but it's not the end. I have a huge support group of Marafiki and what they told me yesterday really hurt my heart. Not in a bad way, in a way that made me come to the realization of this. I don't know why I'm here but I was created for a reason and I can't give up because of what's happened. If I've learned anything in life, it's that things aren't always what they seem, and wewe need to see it differently in order to get the full point of view. The past,the pain that still haunts me but it doesn't define me. From this siku forward, I'm not gonna look back. I'm gonna try to be happy and be the person I know I can be. wewe deserve that effort. And maybe I do too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
okay babe i'm glad you're trying now. wewe deserve to be happy. i upendo wewe too ari and of course i wish wewe the best always xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
avatar_tla_fan alisema …
Joined. :) Nice club. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
aw thanks so much <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime alisema …
beautiful ikoni ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thank wewe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime ametoa maoni…
you're welcome~<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
babe I know I haven't been at this club in about 10 million years but thank wewe for all the picha wewe made me grin like an idiot and I'm so happy I will be adding picha for wewe now
upendo wewe xx
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
i upendo them baby and i upendo adding things for wewe too xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
the banner and ikoni is perfect,thank wewe baby<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
aw i'm so happy wewe like it babe ilysm <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
ilysm zaidi babe I miss wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I miss wewe too and I hope to see wewe back soon ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
Banner Credit: Sakkara98 on fanpop ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
S8rah ametoa maoni…
upendo it<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thank wewe xo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Miraaa ametoa maoni…
lovely <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
ty babe ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
I've just been looking through old ukuta posts and it makes me realize how much things change. I know that's the way things are supposed to me. Things are supposed to change. Friends, interests, hobbies. But it just kinda makes me sad how I don't even talk to the people that brought me here. My first ukuta post was nine months zamani and I just can't believe that I've been here this long. I'm so happy with most of the things on here right now but a small part of me wishes there was ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
a way to go back to the old days, even if just for a siku au so. I know you're not supposed to keep holding onto things but I just miss things. I haven't even talked to some of the people I once used to call my best Marafiki in a long time. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I just can't believe how much of an impact fanpop has had on my life. I hope I never lose the Marafiki I have now because I will be devastated if I do. Thank wewe guys for being here for me. Thanks fanpop. upendo you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kswifty13 ametoa maoni…
we upendo wewe so much wewe are the best wewe have been there for me though a lot since i jiunge this website i can just think wewe 100% zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
oh wow thank wewe that means a lot to me and I'm really glad to get to know wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
It's krisimasi Eve!! 🎄 🍴 ⛄ 🎁 🎅 👪 🎶 🔥 🔔 👶 👧 👦 🌟 👼 🎄 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
angel0028 alisema …
Banner is very cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thanks :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angel0028 ametoa maoni…
Your Welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
The new profaili look :O
Zalena xx thank wewe :**
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
anything for my queen♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
sone123456snsd alisema …
Joined! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Acacia_Brinleyy alisema …
Joined! Awesome Club! ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks a lot! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Acacia_Brinleyy ametoa maoni…
np ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Arnela alisema …
joined! :) upendo it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Aw thank wewe so much!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Trignity alisema …
j o i n e d :))
n i c e c l u b :))) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks a lot! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Parkour_74 alisema …
joined:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Parkour_74 ametoa maoni…
you're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Imyselfandme alisema …
OMG THE NEW BANNER IS PERFECT AHHH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I wanted to add somethings in the banner that we both upendo upendo upendo <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
Hey guys,I promise to check my ukuta posts and everything inayofuata week but for now,could wewe please please pleaseee check out my new blog?

link

I would upendo if wewe could follow,comment and share with others because it's so new!!
Thank wewe so much,ily :)
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
Happy Halloween everyone! 🍬🔮🌕👻🎃😱⚡😈🍂😨💀👽👺💚 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Imyselfandme ametoa maoni…
YAYAYAYAY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Imyselfandme alisema …
OMG just landed on this spot to check out some things and add some stuff!!
AHHHH Absolutely upendo the banner,thank wewe my Queen ily <3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Awww! You're welcome beautiful <3 ilysm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
StarPearl alisema …
Nice club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks a lot! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LoveSterlingB alisema …
Changed the look! I'm not sure if I like it. I'm still taking spot look suggestions and I'll make a kura ya maoni and wewe guys can vote on which ikoni and banner wewe like. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Miraaa ametoa maoni…
nice one omfg zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thanks mira <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Miraaa ametoa maoni…
no problem <3 x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stalker01 alisema …
Joined ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
LoveSterlingB alisema …
If you'd like to participate ~~♥~~

--> link <-- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DepressedGuy alisema …
Joined ♥ 117th shabiki !!
upendo yaaaaaaaaaaa ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Awww thank you!!! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sherenzpango16 alisema …
Joined:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanksies <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Meanfish22 alisema …
great club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
princesseliza98 alisema …
I joined^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princesseliza98 ametoa maoni…
No problem(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LoveSterlingB alisema …
Hi babes
I just wanted to let wewe know that I'll be taking a break from Fanpop, probably just for a couple of days. I'm really tired and I need some time to get my shit together.
I'm kind of hating my life right now. I have schoolwork to worry about and everything and I just feel stressed.
I'll be back soon, I promise. I just need some time off.
I upendo all, I really, really do x
x~Rachel~x
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I'll reply to all my ukuta posts and inboxes when I get back x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
I know how wewe feel I have like too much damn homework and fanpop is a distraction so do what wewe have to my Queen see y x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shorouk4ever ametoa maoni…
Oh..Reading this breaks my moyo but wewe are right honey♥I mean wewe have to focus zaidi on your studying and schoolwork...I will miss wewe so much♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princesseliza98 ametoa maoni…
I wish u get better and comeback so soon(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
LoveSterlingB alisema …
Lost a fan? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
;( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
I wonder who it was ;( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
When my moyo just burst like a glass balloon and let it fly too high and it shattered too soon, I was the wrong damn girl in the wrong damn room. I broke my glass balloon. I let go of my glass balloon.
-Marina and the Diamonds, Hermit The Frog
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
I have school all week, I'll probably always be on in the evening if I don't have a ton of homework. I wish I could be on zaidi :*

upendo you!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Monsterka alisema …
Joined! amazing club <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
School starts tomorrow, I'll do my best to get on, but I may not reply very fast, with schoolwork and everything. I'll miss wewe guys and I upendo wewe x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sini12 ametoa maoni…
I will miss ya!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
upendo ya good luck ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
Got my Die Hard medal!!!!!!!!!!!! I'm so happy! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
Congrats my marina x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Aww thanks! I'll always be your marina ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sini12 ametoa maoni…
Congrats,My Sweetie:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
I'm going to say something. Not to "copy" anyone. Not to try and get "attention". But just to say it. I know there's been drama here, I know there's been fighting. I know people have been so upset they can't even think. I know some of wewe aren't even going to bother finishing kusoma this. But I'm going to write it anyway. I'm really tired of this. Of logging on everyday and seeing people upset over terrible people on here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Honestly I don't care what wewe say. wewe can go ahead and say I'm "copying" people. It really doesn't matter anymore. I don't want to be here anymore. wewe may be saying to yourself right now, "she's probably lying, she never showed any signs of being like that" well go ahead. I've been like this for about a mwezi now and this website really isn't helping. It's not the people on here, well some of them, but this isn't about them; this is about me. The people that care about me, and wewe know who wewe are, have changed my life beyond belief. I upendo wewe no matter what, no matter what mistakes wewe make, no matter what wewe may say. No matter how many fights we have. I upendo you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dudespie ametoa maoni…
I may not know wewe as well, but I hope things look up for wewe darling zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
:) They are, thank you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
105 fans!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
Yayyyyyyyyyyyyyyyyy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dudespie alisema …
Joined! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank you# zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dudespie ametoa maoni…
Congratulations on 100 mashabiki in your club. I saw your ukuta post and I hope it made wewe a very happy girl <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
It did! Thank you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
If I wake up tomorrow morning and see 100 mashabiki I'll be the happiest girl in the world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
97 fans!!! 3 zaidi to go!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
I just need 4 more!! It will make my siku <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
I'm determined to reach 100 mashabiki before the siku is over! Only 4 zaidi needed! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Shorouk4ever alisema …
I joined honey = )
And i am sorry coz i was not a shabiki since before.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much! Shorouk no need to be sorry! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shorouk4ever ametoa maoni…
On welcome honey♥ Thanks for being so sweet ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ben15delas alisema …
Joined ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Ieva0311 alisema …
Joined ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
ur welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
LoveSterlingB alisema …
Only 8 zaidi mashabiki to go!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
5! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Glitterpie alisema …
Joined :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
JDupres2012 alisema …
shabiki 90! woot woot! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much, I'm so happy! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
LoveSterlingB alisema …
Changed the ikoni a little <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kswifty13 ametoa maoni…
i just became a shabiki for wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Elinafairy alisema …
Joined :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks!~~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
SaraFenix alisema …
Joined :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kswifty13 ametoa maoni…
what is it about?????? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
It's a club I share with my friend and we post different things. wewe can post anything if wewe want to. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
I feel like crap right now. One of the greatest people I've ever met is really upset and I don't know how to make her feel better. People have upset her and it makes me sick to my stomach, she doesn't deserve this. As Eminem said: "Dealing with backstabbers, there was just one thing I learned. They're only powerful when wewe got your back turned." And that quote goes out to someone on here, I hope wewe know who wewe are ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
superDivya ametoa maoni…
Agreed ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
WOw it's funny that wewe ametoa maoni on this when your the one who's judging Sarah all the time zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HaleyDewit ametoa maoni…
What happened? wewe can send me a message if wewe want to talk about it privately. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB alisema …
I absolutely can't stand the bullying and they way people are treated on here. Whether it's not accepting that people change au just calling people names for no reason and harassing them, it needs to stop. I'm so sick of it. This website wasn't made for people to bully one another. People think they can just come and make fun of each other and it doesn't mean anything, but it does mean something. I've known a lot of people who've been bullied and it pissed me off that... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
...people think they can do it and get away with it. But one siku it will come back to haunt you. I'm just so done with bullying and bullies. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EDWARD_TWIHARD ametoa maoni…
I sekunde that!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
:) I'm glad someone agrees zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LoveSterlingB alisema …
I got a medal in this club!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile19 ametoa maoni…
I am so happy and excited for you, Rachel!!!! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
boytoy_84 alisema …
I joined, Nice club :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
72 fans!! I'm so happy!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
warhan6 alisema …
Joined!
I am 71st shabiki :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks so much!!!!! I really appreciate it ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
wewe are welcome sweetie! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LoveSterlingB alisema …
70 fans!!!! Wow!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
71! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ChrissyStyles1 alisema …
I joined wewe club my beautiful ALL FOR wewe Ari ... I upendo youღღღ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cblakes ametoa maoni…
I LIKE IT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
lionkingartist alisema …
Hi I'm here! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Jade_23 alisema …
Joined ^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks so much!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rosemina alisema …
Joined :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
brileyforever77 alisema …
I joined :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thank wewe so much ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brileyforever77 ametoa maoni…
You're welcome :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cblakes ametoa maoni…
hello im here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
twihard203 alisema …
I'm #54 ♥ Great club, sis & Rachel! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
ravissa alisema …
JOINED!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita