jibu swali hili

Sinema za Barbie Swali

Do wewe like my articles,photos and polls,etc.

I got a message from my friend saying to stop my kura za maoni as they are spamish. So if some of my kura za maoni au Fanarts are spam please let me know so that I do not make that kind of poll/pic again.
 Do wewe like my articles,photos and polls,etc.
 prettyraks posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Sinema za Barbie Majibu

MirandaAlivia said:
About your polls, I know wewe want to enliven this club with that, but right, actually your kura za maoni is spamming and I think your kura za maoni is already added with many people here.

About your photos,your picha is nice. I like your some fanarts (especially Keira and Mariposa's fanart) But sorry actually the picha of PaP is looking unless for added here. wewe take it from disneyscreencap.com, right? Everyone can go here for got the pictures. So I think, yes, it's spamming

About your articles, I saw your profaili and its mentioned that wewe never writting makala on any clubs, so I can't maoni about that. BTW, your foramu about wish game is looks interesting

Yeah, it's my opinion. Although it's a little bit spamming, I still appreciate you. Sorry if my words is offend you. Have a nice siku ^_^
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks
prettyraks posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Angel31295w said:
No, I don't think that you're being spammy. I don't really look at the shabiki art, so that wouldn't bother me much. But theres not much activity, and I like that wewe are keeping it alive. I like your chemsha bongo :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks
prettyraks posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleocorrinehate said:
I like whatever wewe post on this club! And wewe are a fanart teacher I mean wewe have made so many fanarts wewe are amazing. And your kura za maoni too and banners are also good
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
geekylatina said:
I dunno actually. Gonna check your profaili (I'm new).
But even before that I do have something to say: if wewe think wewe are spamming maybe wewe should tone down the polling unless wewe really want to know the answer, but I don't think wewe should stop the fanart. Fanarts are what wewe want to express as a shabiki and a person through art (sorry if it sound kinda redundant, it's almost 4 AM here)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks! I asked this swali because I feel I'm not spamming but one shabiki felt and therefore asked
prettyraks posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »