ongeza picha

Ben Affleck Picha

ongeza video

Ben Affleck Video

tengeneza kura ya maoni

Ben Affleck Kura Za Maoni

mashabiki wanachagua: Pearl Harbor
29%
19%
mashabiki wanachagua: Jennifer Garner
77%
21%
mashabiki wanachagua: Ben with J.Garner
85%
15%
mashabiki wanachagua: YES I upendo THE MOVIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YES I upendo THE...
93%
no not really
3%
mashabiki wanachagua: Yes
92%
8%
zaidi ben affleck kura za maoni >>  
andika makala

Ben Affleck Makala

changia kwa makala >>  

Ben Affleck Viungo

Ben Affleck ukuta

Jeffreno alisema …
I'm big shabiki like. To meet wewe ilitumwa miezi 12 iliyopita
ThePublicMadeU alisema …
Again I do not know for sure and do not care. wewe role as Batman was the best so far. wewe have the look and the brought the personality of the comic book and cartoon Batman alive. Well Done Sir!! Bravo Bravo!! I hope wewe will play the part again!!

God be with you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ThePublicMadeU alisema …
Although when I saw what wewe did to the Batman part I was truly truly pleased. wewe looked the part! I could see wewe put your all into physically getting ready for and yes mentally. wewe respected and honored what Batman stand for and is in older kids and younger kids minds. wewe aced this one, one of your Great roles!! I do not look at the rating much, although I hear it did rate well (the movie). ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita