jibu swali hili

Brileyforever77 Swali

bila mpangilio question, but I need to know.

What do wewe guys think about me? I know it's really bila mpangilio and out of the blue, but I would like to know. I've just been dumped and I feel like a nothing, and I'm really hurting, so it would maybe make me feel a little better if I heard what wewe guys think about me. I will give 2 heshima to anyone that majibu if they want it, if not just say so.Thank you!
*
THANK wewe TO EVERYONE WHO HAS ANSWERED THIS SO FAR! wewe ALL ARE REALLY HELPING ME! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
REMEMBER: We upendo wewe madly and will always be here for you. Never forget that.
LovingLucy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
LoveSterlingB posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Brileyforever77 Majibu

QueenCordelia said:
I think you're amazing. You're really sweet and an amazing friend, you're nice to everyone & wewe never judge au put down their opinions, and you're a wonderful person all around. You're always there for me, you're extremely fun to talk to, and wewe have amazing taste in everything. Being dumped is hard, but I KNOW wewe can get through this. I know you're strong and wewe won't give up. wewe deserve the world hun, and I know someday, someone special will give it to you. <3
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Aw! Thank wewe so much! You're really sweet! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KarinaCullen said:
You're AWESOME! A great friend that is always there 2 answer our stupid questions! A sweet girl, that rocks and have amazing taste in TV Shows and Movies... Kiss
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Aw! Thank wewe so much! You're really sweet! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HaleyDewit said:
You're a great person. wewe became one of my best Marafiki in a very short time. I can always talk to you. You're very sweet and honest. And anyone who dumps wewe should have themselves seperated from their testikels.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Aw! Thank wewe so much! You're really sweet! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
What she said... lol!
LovingLucy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nevermind5555 said:
Ohh, whoever alisema something bad to wewe au hurt He/She must be a total ass!
You're one of the sweetest users here! I've experienced here a lot of hate between some users, so it really comforts me that there is also a lot of people who are just so nice and great! wewe also makin' a lot to BTVS community: I upendo all ur contests and only if i could make ikoni i would jiunge them as well! Dont be sad, because someone just couldn't appreciate u, this just means he was not good enough for u! We all upendo u here, and I'm really happy that I met u:)

P.S no heshima needed girl !!! I wrote here because u are worth it and great girl, u dont have to award people just to hear some nice things about yourself!! <3
select as best answer
 Ohh, whoever alisema something bad to wewe au hurt He/She must be a total ass! You're one of the sweetest users here! I've experienced here a lot of hate between some users, so it really comforts me that there is also a lot of people who are just so nice and great! wewe also makin' a lot to BTVS community: I upendo all ur contests and only if i could make ikoni i would jiunge them as well! Dont be sad, because someone just couldn't appreciate u, this just means he was not good enough for u! We all upendo u here, and I'm really happy that I met u:) P.S no heshima needed girl !!! I wrote here because u are worth it and great girl, u dont have to award people just to hear some nice things about yourself!! <3
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Aw! Thank wewe so much! You're so sweet! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LovingLucy said:
I think wewe are a very kind, sweet, and giving person. Sometimes people can be bitches, but wewe have to remember, they are not worth it. Just turn to those who upendo wewe and you'll get through it.

xoxo Katie
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Aw! Thank wewe so much! You're really sweet! <3
brileyforever77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB said:
Aww babe I upendo you. wewe really are one of my best Marafiki on fanpop, and whoever dumped wewe make the wrong decision. Don't let other people let wewe feel insecure. I know this is late, but I want wewe to know that I'll always be here for you, and whenever wewe need me, just kasha pokezi me au write something on my ukuta and I'll reply as soon as I can. Just know that there are always mean people, but there are a lot zaidi people out there who care for you, so don't let the mean people bring wewe down. I'm really glad I have wewe in my life babe <3
~LoveSterlingB (Rachel ♥)
select as best answer
 Aww babe I upendo you. wewe really are one of my best Marafiki on fanpop, and whoever dumped wewe make the wrong decision. Don't let other people let wewe feel insecure. I know this is late, but I want wewe to know that I'll always be here for you, and whenever wewe need me, just kasha pokezi me au write something on my ukuta and I'll reply as soon as I can. Just know that there are always mean people, but there are a lot zaidi people out there who care for you, so don't let the mean people bring wewe down. I'm really glad I have wewe in my life babe <3 ~LoveSterlingB (Rachel ♥)
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »