Céline Dion Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 46

irene29 alisema …
I would to meet u and go to one of ur concerts but I am too poor for that ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
guven alisema …
I heard the news and I am so saddened. wewe are such a nice person. I know how your name was given. I ısed to listen to the song (Celine) when I was a kid. Your husband was such a nice person. wewe haev all our upendo and sympathy! Alberto Edery ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carlaferro alisema …
Great morning to wewe Mrs Celine .I am eager to see your concert.Never missed one since wewe came to foramu and kengele center.See wewe 31 7 2016 can not wait .Love wewe to the moon and back.God bless ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ellianaperrine alisema …
i really upendo goodbye the saddest world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pmitch4321 alisema …
i have wrote a song, that i would be honored for wewe to sing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesmatthews70 alisema …
All i can say right now is, iam new here and i want to thank Celine, for her music. she has saved me, thank you, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Squall1982 alisema …
what ... only 6303 mashabiki ?!
I upendo her voice... she need zaidi mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
reihan alisema …
i upendo all of her songs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ilovezuko221 alisema …
I upendo Celine Dion's krisimasi album as well as the songs, Because wewe Loved Me, The Prayer, and To upendo wewe zaidi :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aly221990 alisema …
I upendo your songs. My inayopendelewa is Because wewe loved me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
costnergirl alisema …
My favote is my moyo will on. Celen Denon tintic moves tintnic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jon3797 ametoa maoni…
me too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BuffyJ442 alisema …
MY moyo WILL GO ON ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
oracleofdelphi ametoa maoni…
that is my inayopendelewa song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hgfan5602 alisema …
I upendo it when she sings "My moyo Will Go On"......It is SO AMAZING when she does that..."Because wewe Loved Me" is also one of my favs that she sings.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jackdawson-love alisema …
Me and Celine Dion have the same birthday:) and I think this is kinda freaky, but she sings "My moyo Will Go On" which is the upendo theme for Titanic and I'm obesessed with Titanic :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ded99 ametoa maoni…
that is cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
oracleofdelphi ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
missliss alisema …
I'm Listening to My moyo Will Go On right now its a touching song ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dizsh alisema …
link

Indonesian Heavy Metal !!!!!!! :) \m/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Barbiegirl34 alisema …
wewe are amazing so incredible my mom had twins too and 3 zaidi other kids and i didn't know how i could do it but wewe putting on a onyesha that's a miracle and wewe are blessed all the way.Allthow i never met wewe before but wewe are and incredible mother, wife, daughter, sister, aunt and zaidi wewe are important to every one especially me your songs have allot to do with my life and as wewe sing it i would cry but smile because i know wewe "Love Me" keep the faith Celine from one of your #1 shabiki J.Jones ~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dreamer800 alisema …
Céline Dion ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shaunakaye alisema …
i llllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooove celine dion ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
oracleofdelphi ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kejoceline alisema …
I'm a big-fan of Celine Dion. I've collected a lot of her Cd's,Albums,Concert Dvds'., etc. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Littleunicorn alisema …
Titanic 3D better have this soundtrack! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mandali alisema …
She's amazing! I upendo 'My moyo will go on'! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jgagent alisema …
I upendo wewe Celine. I just saw that wewe donated a dress to an auction for charity- this is why wewe are so amazing. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Archinaut alisema …
Hi everyone, I'm so glad and exciting to be member of this amazing site first of all. For many years I've been waiting to jiunge some shabiki club of Celine, to share with other mashabiki my feelings, maoni & other information about CELINE, the greatest singer on Earth and beyond, don't wewe think so?. Thank wewe for be there.
PS: I'm a spanish speaker, forgive my english ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sabrinaveary alisema …
she is just amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Flora4ever465 ametoa maoni…
she sure is l upendo u so much Celine and all of her songs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
india4444 alisema …
Hi, celine dion. I am a shabiki of yours because wewe have a amazing and unique voice!! I upendo imba and if I ever get a chance to sing with you(which will probably not happen) it will be the greatest pleasure. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
nikacelinelove alisema …
hi Celine! marry krisimasi ,i hope u have a wonderful year!
best ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
padani53 alisema …
I sure have been enjoying Celine's krisimasi album "These Are The Special Times" this week. I upendo her rendition of The krisimasi Song. It's been conforting to me as I was in the hospital over Thanksgiving and while I recuperated at a friend's house after I got out, I enjoyed listening to the album on my portable CD player. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eddiefitzgerald alisema …
HI MRS. DION. wewe ARE THE GREATEST SINGER OF ALL TIME. I WOULD upendo TO HEAR wewe IN PERSON. BYE MRS. DION.

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Archinaut ametoa maoni…
Hi everyone, I'm so glad and exciting to be member of this amazing site first of all. For many years I've been waiting to jiunge some shabiki club of Celine, to share with other mashabiki my feelings, maoni & other information about CELINE, the greatest singer on Earth and beyond, don't wewe think so?. Thank wewe for be there. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
5237 alisema …
Queen <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nikacelinelove alisema …
plz,add me on face book.
i upendo you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PrincezzJ ametoa maoni…
couldI add u as a friend on facebook??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikacelinelove ametoa maoni…
yes if u like to. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikacelinelove ametoa maoni…
i upendo Titanic too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IzzatyAdira97 alisema …
i upendo your song and i am the biggest shabiki of wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
titaki2002 alisema …
hello celine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikacelinelove alisema …
hi celine.....im one of your biggest fans,i want to know your address and please answer me,PLEASE !nikaceline@gmail.com this is my gmail to answer me!NIKA ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vebby alisema …
Hi celine, i upendo u celine. When u coming in indonesia ? I want to meet u celine. U my inspiration. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cte_maejane alisema …
helo poh mis celine ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
padani53 alisema …
This woman truly has a voice from Heaven! Her songs are so comforting and inspiring. Listening to her muziki got my through a bad time when my father was dying of moyo failure. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Britt94 alisema …
Here is one of the songs of me imba of hers :) I hope wewe like it! link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
tooch alisema …
Just scored my dedicated medal for this spot :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rosyn_cullen ametoa maoni…
congrats :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tooch ametoa maoni…
Thank-you :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sweetangel222 alisema …
oh,god ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dodo2 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Ausanny alisema …
Happy Birthday, Celine ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
davidangelinfl alisema …
I wish I could send her an email. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princess_Emmy ametoa maoni…
Same here! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tinamarie11 alisema …
great singer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brittneyyork alisema …
can i jiunge your shabiki club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Girly- ametoa maoni…
of cause zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Girly- ametoa maoni…
oh sorry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chryl_gul ametoa maoni…
yes i do wish that i could send her an e-mail also so many things i would like to thank her for and my life being one of them,ty celine zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gi6702 ametoa maoni…
im a canadian. just like celine zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sulagnacool2 alisema …
she ROCKSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!11 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
shemoney alisema …
best singer ever!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
musiic ametoa maoni…
oh yes <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita