ongeza picha

Ciel x Sebastian Picha

ongeza video

Ciel x Sebastian Video

tengeneza kura ya maoni

Ciel x Sebastian Kura Za Maoni

mashabiki wanachagua: Hell yeah! They are perfect! x3 *squeals*
98%
2%
mashabiki wanachagua: They are great! Best upendo there is! x3
86%
14%
mashabiki wanachagua: Yes!!!!!!!
55%
Wha?
45%
zaidi ciel x sebastian kura za maoni >>  
ongeza swali

Ciel x Sebastian Majibu

2 mashabiki alijibu swali hili
3 mashabiki alijibu swali hili
1 shabiki alijibu swali hili
2 mashabiki alijibu swali hili
zaidi ciel x sebastian majibu >>  
andika makala

Ciel x Sebastian Makala

changia kwa makala >>  

Ciel x Sebastian Viungo

zaidi ciel x sebastian viungo >>  

Ciel x Sebastian ukuta

laugh
Simmeh alisema …
LOL Why does it say I'm dedicated to this club?? I only added one picture!! So strange. XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
LocalArtistist alisema …
I seriously find this annoying, it seems that everyone is obsessed with this Ciel x Sebastian nonsense!! If wewe want yaoi go find it somewhere else and stop messing with characters of an anime/manga that (besides Grell) has nothing to do with yaoi. Wouldn't wewe find it annoying if people started saying that wewe au some perfectly straight character of your book, movie, anime, manga, exct. were gay?? If wewe have some fetish for the characters and wished they were gay, KEEP IT TO YOUR SELF!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
videogamergirl ametoa maoni…
Someone needs a midol. How about wewe grow up and stick to what wewe like. Don't flame a community just because wewe don't like it. Don't be an angry butthurt anime freak. -_- It's just a fandom. No need to bust a tit over it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
_Ciel_ alisema …
What the bloody devil is this? People really support a relationship between me and that filthy demon? How preposterous! This is insanity! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haremaster99 ametoa maoni…
*'Bad Touch' plays in the background* (¬ω¬) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alextheneko ametoa maoni…
Oh..Dear..Umm...Its Just A Little Fanfic Thing Nothing Bad...;;Mubbles;; Kinda... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lynnyukimara02 ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DTK88 ametoa maoni…
ciel i halfway agree with wewe i support wewe and sebastian being Marafiki not like they describe it... zaidi ya mwaka mmoja uliopita