I know that a lot of wewe want this onyesha back, so here is a petition created to try and get a new Kids inayofuata Door series on TV! :D wewe can even watch a little preview of what they have planned for it kwa going to rainbowmonkeys.com, click on the button, click on the Monkey's nose, it will change, then type in GALACTIC. Then you'll be aliyopewa a video that will onyesha wewe what they have planned for this series if it comes to be, and it shows how much zaidi intense it might be, and will give wewe a lot to think about.