jibu swali hili

Demi Lovato Swali

Where can wewe talk to demi lovato live on computer?

I live in Japan so I cant use the phone to call demi... I want to ask her if she can come to japan. I just need her to because shes the best... I know that because not many people hate her... I think thats cool... Oh ya... just for incase... demi, if wewe are kusoma this and wewe dont think wewe can come, at least give me a autograph au something... its better than nothing!!!
*
Hey! i live in California in USA. Demi lives in my state and it takes me 30 mins to drive to Los Angeles area where the studios are! Oh! I know how wewe can probally contact her! wewe can go to www.facebook.com/demilovato and then she might have her barua pepe there. I looked up Selena Gomez and i saw her email! i emailed her and like 3 months later she send me her autographed pic! it's free and a gift to her fans! i don't know if Demi does the same thing but if she does that's awesome! well good luck! hope this helped! take care and good luck!!
busted posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
thanks its helpful for me
merliah3 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
heydemi
harleigh234 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 demiyourthebest posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Demi Lovato Majibu

gleswigiagirl said:
on Youtube if wewe make a Youtube account there is a few fake demis on Youtube but the real one is there too same with selena only there is zaidi fake selenas and there is a real demi and selena account! hope this helps :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
me to
demie344 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
demistaystrong said:
Hey, it's Demi! I have been on the computer all day, looking at mashabiki of mine. It makes me feel so loved that so many people are big mashabiki and are still supporting me. I would like to give a big shout-out to all of my mashabiki and helping me get through my tough times. I've created a new barua pepe to onyesha some of my thanks to my mashabiki who have always been there for me. It is demilovatostaystrong@yahoo.com. I still have a shabiki email, but on this email, I would be zaidi likely to reply because it's new and very few people know about it. Once again, thank wewe all so much for standing kwa my side while I was away. I upendo wewe guys! <3

~Stay Strong~
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
will u PLEASE PLEASE PLEASE add me on Facebook au Skype??!!
mileyjess posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
u see..I upendo YOU..U R MY IDOL!! (if its the real u) so PLEASE PLEASE PLEASE add me on Facebook au Skype..!! PLEASE make my dream come true!!
mileyjess posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XotiaoX said:
wewe know what i live in Ireland and i cant call her either she really is the best and im looking for the same thing but i didnt find anything yet but if i do i will tell you
select as best answer
 wewe know what i live in Ireland and i cant call her either she really is the best and im looking for the same thing but i didnt find anything yet but if i do i will tell wewe
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
i upendo that picha :)
gleswigiagirl posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
it looks really preety
lankika posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i can help...go to Facebook and go to one of her pages and u MAY see her email..(real)
mileyjess posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
demie344 said:
i live in america and i just wanned to talk to wewe and i wanted to tell wewe somthing
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
merliah3 said:
I wish i could meet her to. Me and her have alot in common. I get bullied ALOT. Nobody understands though, cuz everyone in my family never got bullied. I want demi to come to my school and talk about that since she understand alot. Its hard and really only demi understands and i wish i could see her someday
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
i don't get bullied but i upendo demi
mileyjess posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jprater2 said:
So I upendo Demi and Selena they both like a sisters to me

select as best answer
 So I upendo Demi and Selena they both like a sisters to me
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
reskallahmanel said:
hi
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Eily_12 said:
How did wewe be so famous
Because I wanna be like wewe some day
select as best answer
 How did wewe be so famous Because I wanna be like wewe some siku
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
babylovesteddy said:
What is your inayopendelewa song and your inayopendelewa celebrity I wanna be like wewe and we have something in common like the bullying I upendo wewe Demi your awesome the best and coolest ever
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
lovee_tyty16 said:
hujambo my name is Tatyanna Watkins and I'm a huge shabiki of wewe Demi Lovato. I like your songs and movies. i always wanted to meet wewe one siku in person.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
crista123 said:
i big shabiki of demi lovato
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
i am a shabiki of demi lovato
harleigh234 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovato123 said:
hujambo demi can i get your phone unmber i will give wewe my number 402-515-5798

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »