jibu swali hili

Dib Swali

Do wewe like Dib's cool HAir?!

 -Invader-Zim- posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Dib Majibu

shadows69 said:
i like his hair its awesome!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Silvazeking100 said:
YYYYYYYYYYYYEEEEEEEEESSSSSSSSS!!!!!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ZAGR4ever said:
It is so YUMMEH!!! wewe gots to luvs it!
select as best answer
 It is so YUMMEH!!! wewe gots to luvs it!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
um is cool and all...
tjwoods105 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mary6 said:
Yes ofcourse!!!, and is useful too, he is just awesome

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »