jibu swali hili

Disney crossover Swali

Anyone want to help me with crossover couples for my article?

I am uandishi an makala about DP crossover couples but I'm afraid I'm not the best with making crossovers. If anyone loves doing them and would like to help me out kwa making some for me, I would most appreciate it! I would fully credit wewe in my makala as well as give wewe a heshima for each picha wewe did for me. I have a total of 11 couple-crossover picha that I would need.

Also, because I'd like the makala to be a surprise, I'd rather send a personal message with the couple orodha than post it here. :) Thank wewe for understanding and considering my offer. <3
*
kwa the way guys, I am trying to get this makala out ASAP because it's already written and just waiting for photos. I still have 8 couples that need to be done. Anyone willing to help in a timely manner would be most appreciated! Thank you!
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
hujambo everyone I still have only 2 couples left that I need help for. If anyone is willing to do them, I would be super grateful! :D (I would like them to be done today if possible.)
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
THANK wewe TO THOSE WHO HELPED ME!!! Here is my article: link
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Disney crossover Majibu

rzenteno said:
i'll help you
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thank wewe so much! I will send wewe a message! :D
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kristenfan10109 said:
I would upendo to help as well :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thank wewe so much for the offer!
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DIAMELA said:
i can help if wewe want!! i can do some couples
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thank wewe so much for the offer! The ones wewe made were gorgeous! :D
laylastepford posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »