njiwa Cameron Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 41

amshaw20 alisema …
uandishi on behalf of my daughter who is a huge njiwa fan, upendo Mal and Liv! Number one fan! ilitumwa miezi 7 iliyopita
wink
JohnMajoros012 alisema …
Hi njiwa wewe are ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dovecameronfan alisema …
I think the episode of Liv and Maddie, "Roll Model-a-Rooney" in season four is so inspiring. It shows girls can like anything boys like. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dovecameronfan alisema …
njiwa is so amazing and inspirational to me. She has a beautiful imba voice and is an amazing actress! She seems so insightful and intelligent. Liv and Maddie will be missed greatly and I think everyone feels that way! njiwa has inspired me to become an actress and singer as well. She inspires me to try and follow my dreams and be myself. I can tell she is a great person off camera. She doesn't seem judgemental au the type to brag either. I upendo njiwa and want to meet her so bad! I ❤️ Dove! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutiepie8157 alisema …
are wewe the actual njiwa cammeron ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutiepie8157 ametoa maoni…
no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TSManicum alisema …
I am obsessed with you!!!!!!!!!! wewe must come to Durban. It is lovely and I live there!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upendo Theshriya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
TSManicum alisema …
My sister and I are your number 1 fans!!!!!!!!!!!! It would be fabulous if we could meet you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lots of love, from Theshriya and Kiran ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TSManicum alisema …
njiwa I upendo wewe to the moon back.I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
TSManicum alisema …
hujambo njiwa I upendo you.I'm having a njiwa party this year.I wish I could meet you!!!! I upendo how wewe always speak up and how wewe change the conversation. wewe are so smart and kind and pretty wewe are my idol. I upendo all your songs and sinema and shows. I hope I see wewe some day!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Dovelover2000 alisema …
hi njiwa i think that wewe are the coolest person ever wewe are awesome i upendo all of your songs ive seen all of your sinema and shows , your just so amazing and pretty and just so cooooooool !!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jfranchestca alisema …
Hi njiwa how do wewe feel about uigizaji and I upendo liv and Maddie I really upendo the part when wewe change the conversation I hope wewe and everyone wewe know have a great siku and the choice is yours bye!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
descendants1 alisema …
Hi Dove! I upendo your uigizaji and imba so much and wewe are super COOL!!!!!!!!!!!!!!! wewe are very awesome and I hope wewe keep uigizaji and imba and uigizaji for a long, long time!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mal-evie alisema …
Hi njiwa Cameron me and some my friend have some maswali about descendants: why dose mals eyes turn green at the end of the movie? dose that mean mal is evil? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
descendants1 alisema …
Hi Dove! I've been a shabiki of wewe for a long time and wewe are AWESOME!!!!!!!! wewe are an awesome actress and singer. I hope wewe keep uigizaji and imba for a long, long time!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mal-evie alisema …
Hi njiwa Cameron I upendo all of your songs, programs, video and your band the girl and the dream catcher . my inayopendelewa movie of yours is descendants and my inayopendelewa character is mal and my inayopendelewa songs of yours is count me in because of the emotions behind the song with the tow sisters in it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Addymae alisema …
njiwa wewe are so AWESOME! I hope wewe keep making songs and wewe keep uigizaji for a long time! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SimonV79 alisema …
njiwa te estimo mucho 😔 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotie1313 alisema …
njiwa I upendo ur liv and maddie shows! They are amazing tonight I watched u play in battle of the bands ur amazing I upendo your songs! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
jrsdeyettyy nm8tttyyuu guegbvg bgbfgfeefffeb fgghyfefr gffgvbfgvfvfb fgyfgvrfg ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dove_Cameron ametoa maoni…
I upendo wewe njiwa I LOOOOOVE wewe wewe ARE THE BEST CHARACTER IN THE WHOLE WORLD I WISH I CAN MEET YOU. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
gyggigeuiu jgytreyyry75 hgygyg hyhuthuh gbhugh yhugugh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
viasertlp vfddog mickp etetett ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saberi alisema …
hi,big shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
njiwa ilove wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
wewe upendo naja i am a sweet i need wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niawash ametoa maoni…
I upendo your onyesha Liv&Maddie😃 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
njiwa cameron do wewe find out my teachr about peter ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
najaco alisema …
hi i naja. ur my inayopendelewa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Melissadecunto alisema …
I want njiwa Cameron autograph 📝🎬🎥📷📹🎦🎭🎤 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
McKennaTanner12 alisema …
My cousin met njiwa Cameron in person! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kittenlover45 alisema …
hi my name is lauren and is this really wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
No Its not here this is a shabiki club not her profaili zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JulianCameron ametoa maoni…
Where I can find her profaili zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ChrissyStyles1 alisema …
So close to my Fanatic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
zyleah alisema …
njiwa is awesome !!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ChrissyStyles1 alisema …
I got my dedicated ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveSterlingB ametoa maoni…
Yes!! omfg! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kayleehubbard alisema …
njiwa I'm your biggest shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kayleehubbard ametoa maoni…
plz answer me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rac801 ametoa maoni…
Kaylee, fanpop dosent have watu mashuhuri users. They don't get on their shabiki clubs. People have made shabiki klabu about them but the watu mashuhuri don't get on Fanpop. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Daisy6654 alisema …
@powerrangers20
I agree!! I upendo watching wingu 9 and *SPOILER ALERT* theres so many big twists! I hope njiwa is in zaidi things soon ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
powerrangers20 alisema …
njiwa Cameron wewe were awesome in wingu 9 and amazing in Liv and Maddie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kaylamaragh alisema …
Hi upendo wewe in wingu 9 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
itz_stefany alisema …
njiwa your an awesome person and I hope wewe enjoy 2014 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DoveCameronILY alisema …
I upendo njiwa cameron xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mkimbr80 alisema …
njiwa Cameron is pretty cool and everything ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
bri_norman alisema …
coooooool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cuteupgirl43 alisema …
hujambo njiwa can wewe be my friend I upendo and Maddie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bri_norman ametoa maoni…
hayy Dove! i <3 wewe so much and i plan to follow in your footsteps!! wewe are so beautiful and such a lovely girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cuteupgirl43 ametoa maoni…
who are u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MaryamDoveLove ametoa maoni…
Hi, njiwa Cameron. I just wanted to say that wewe are the most inspirational person ever. I upendo wewe so much, you're my HERO! You're beautiful and amazing and kind! You're the BEST singer ever, no doubt! I hope wewe achieve every dream wewe have. I wish I can meet you. I live in the UK though, so far. I upendo you, njiwa xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita