ongeza picha

Dr. Spencer Reid Picha

ongeza video

Dr. Spencer Reid Video

tengeneza kura ya maoni

Dr. Spencer Reid Kura Za Maoni

fungwa!
50%
50%
mashabiki wanachagua: Yes!
68%
32%
bado hakuna mashabiki wamepiga kura
mashabiki wanachagua: The Judge
The Judge
100%
FBI agent
0%
bado hakuna mashabiki wamepiga kura
zaidi dr. spencer reid kura za maoni >>  
andika makala

Dr. Spencer Reid Makala

zaidi dr. spencer reid makala >>  

Dr. Spencer Reid Viungo

zaidi dr. spencer reid viungo >>  

Dr. Spencer Reid ukuta

NessieReid alisema …
I upendo wewe a lot. I know that people say how can wewe upendo someone that wewe don't know, but after watching all of the episodes that I've watched, I think that in a way I do know you. I wish that wewe were real but I also upendo the actor and I think that he doesn't get nearly as much recognition as the character. wewe and every other character on the onyesha are an inspiration to me. My career goal is to be a profiler for the BAU like wewe guys. I'll post zaidi later. Have to go. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Decembra alisema …
I upendo you! I read and write fanfiction about you! He's just soooooooo HOT!! I'm making a parody about him! He's my celebrity crush!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dsayer862 alisema …
Spencer Reid is so hot , he should come with a warning ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita