jibu swali hili

Girl’s Generation/SNSD Swali

Do wewe upendo SNSD au NOT ?!

Hello Sones out there . I've seen alot of bad stuff about SNSD members && dont wewe guys hate that ?! I really hate it ! Like really ?! Stop talking about SNSD !! TBH , I upendo SNSD UNNIE ! Taeyeon , Jessica , Sunny , Tiffany , Hyoyeon , Yuri , Sooyoung , Yoona && Seohyun ! (NH) If wewe guys dont fight fir SNSD , they'll take everythin like seriously . Help your unnie's ! ㅅㅗ됴 ㅜㄸㅇ ㅜㅐㄱㄷ ㅣㅐㅍㄷ && 내 ㅈㄷ ㅜㄸㅇ 새 ㅗ디ㅔ 소두 새ㅐ ! Thank wewe all ! Lets vote && help our UNNIE'S to stop getting bad things about them !
 snsdyurifan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Girl’s Generation/SNSD Majibu

kiky15 said:
of course I upendo them, SNSD forever..^^
select as best answer
 of course I upendo them, SNSD forever..^^
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
tiagih said:
some days yes some days no
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
dinsangi said:
i wouldn't say i upendo them but i do like them
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Kpopfan12 said:
upendo them :) i just ignore antis
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
shineefannz said:
I upendo snsd I don't know why people waste their time uandishi bad stuff about them if wewe don't like them that's fine but wewe don't really need to be mean. I upendo ALL snsd members and i always will <3<3<3
select as best answer
 I upendo snsd I don't know why people waste their time uandishi bad stuff about them if wewe don't like them that's fine but wewe don't really need to be mean. I upendo ALL snsd members and i always will <3<3<3
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ryeowooksshi said:
Not really......
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
eden_e_delfin said:
Of course !! I upendo them !! SNSD Forever !!
select as best answer
 Of course !! I upendo them !! SNSD Forever !!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »