jibu swali hili

Homestuck Swali

hEY TAVROS HERE, iM MAKING A FANFIC ABOUT THE HOMESTUCK, lIKE IF THEY WERE REAL PEOPLE, nO ONE HAVE EVER FINISH THERE AND I WANT TO BE THE FIRST ONE,sO I WANTED TO KNOW IF wewe WANTED TO HELP, i NEED ALL THE IDEAS I CAN GET, aND IF wewe HAVE ANY ID

*
sounds kewl!!! wat about this? dot dot dot fill in the blank!!
thepotatoking14 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 PrincessKupcake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Homestuck Majibu

PastaChick said:
ii`d be happy two help out tavro2.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
grimAuxiliatrix said:
Can wewe Put Me In It If It's Still Running? I'm Sure I'd Do A Good Job.
select as best answer
 Can wewe Put Me In It If It's Still Running? I'm Sure I'd Do A Good Job.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »