jibu swali hili

Jessie J Swali

do wewe upendo all you'r fans.

wewe can answer on Facebook . up cordai oie on Facebook and kasha pokezi me please with the answer if wewe can find the time to thanks .

 cordaioie posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Jessie J Majibu

Golders10997 said:
I know for a fact that wewe upendo us jessiej.Also i want to say that i upendo these songs. wewe dont really know me, persona
, I miss her especially because wen ever i hear this song i think of my puppy who died.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »