ongeza picha

Jodie Foster Picha

ongeza video

Jodie Foster Video

tengeneza kura ya maoni

Jodie Foster Kura Za Maoni

mashabiki wanachagua: No
67%
33%
mashabiki wanachagua: Yes
63%
38%
fungwa!
15%
15%
mashabiki wanachagua: The Silence of the Lambs
49%
13%
zaidi jodie foster kura za maoni >>  

Jodie Foster Viungo

zaidi jodie foster viungo >>  

Jodie Foster ukuta

StephenSullo alisema …
Jodie I have loved any movie wewe have ever been in and think wewe are and have always been one of the most attractive woman on television.. Contact is one of my inayopendelewa juu 10 pics of all time. I know that wewe are gay (good for you). wewe are a great actor. Your hair and your looks are model like in that movie. I will always like and watch any movie wewe are in... Thank wewe for years of enjoyment. Best wishes Stephen Sullo (Boston Ma.) ilitumwa miezi 2 iliyopita
carlgagnon_7705 alisema …
Jodie, Je suis du Saguenay au QUébec et j'ai habité pendant 30 ans à Montréal et j'ai connu ton coiffeur et je sais d'emblée que tu es une personne magnifique j'écoute ton film The Brave One et je me décide de m'abonner et de t'écrire j'éspère que le TU ne va pas déranger. J'aimerais tant que l'on entre en contact...J'aurais beaucoup à te dire !!!! Amitiés sincères ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carlgagnon_7705 ametoa maoni…
418-973-4555 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nikki8green6 alisema …
upendo the ikoni and banner! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita