Jodie Foster Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 14

smirf alisema …
Does jodie actually answer these au are we just self fostulatying lol ilitumwa miezi 7 iliyopita
smirf alisema …
i Jodie Great movie hotel Artemis , wewe played a great part and i have always admired your uigizaji abilities but i really admire your ability to stay pure to your craft , well done from an old fart in Australia ilitumwa miezi 7 iliyopita
StephenSullo alisema …
Jodie I have loved any movie wewe have ever been in and think wewe are and have always been one of the most attractive woman on television.. Contact is one of my inayopendelewa juu 10 pics of all time. I know that wewe are gay (good for you). wewe are a great actor. Your hair and your looks are model like in that movie. I will always like and watch any movie wewe are in... Thank wewe for years of enjoyment. Best wishes Stephen Sullo (Boston Ma.) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carlgagnon_7705 alisema …
Jodie, Je suis du Saguenay au QUébec et j'ai habité pendant 30 ans à Montréal et j'ai connu ton coiffeur et je sais d'emblée que tu es une personne magnifique j'écoute ton film The Brave One et je me décide de m'abonner et de t'écrire j'éspère que le TU ne va pas déranger. J'aimerais tant que l'on entre en contact...J'aurais beaucoup à te dire !!!! Amitiés sincères ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carlgagnon_7705 ametoa maoni…
418-973-4555 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nikki8green6 alisema …
upendo the ikoni and banner! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gclique alisema …
I've watched Silence of the lambs too many times to count. Right now I'm watching "The Accused" on NetFlix and I just realized, Jodie Foster is wonderful! I only wish that she was straight. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anderjil alisema …
Jodie, wewe are my Hero and forever Prom Queen. Your tribute to our beloved Evelyn in the throws of death, your former partner of 20 yrs and BFF Cydney, your adorable Sons and family of Marafiki was exemplary last night.
Your statement about your sexuality was bold and courageous in this world riddled with harsh critics and people quick to pass judgment. Godspeed to wewe Dear One! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dawnhedin1015 alisema …
Jodie, I'm 49 and i have respected your work. I just heard your speech on the Golden G. awards and have zaidi respect for you. I have never reached out to a nyota and i most likely won't again. I have loved your work and wewe push me to be better in what i do and understood. I'm 4ft. 10 inches and i have fought my whole life. I will miss wewe in pictures but wewe must grow. Happy Birthday and have fun with whatever wewe do!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
funnygal96 alisema …
My favourite actress in the entire world!!!! My dream is to work alongside her one day, and I'm gonna make it happen!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxLostAngelxX ametoa maoni…
That would be pretty damn epic :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
greenfish51 ametoa maoni…
Dear Jodie I want to be your boyfriend my name is George Grund zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dante_Inferno alisema …
wewe are enigmatically gorgeous and elusive like a fairy, you're incredibly talented, wewe didn't need to "come out" - wewe have always just been you, and I fell in upendo with wewe as the innocent beauty starring opposite Anthony Hopkins. Loved it, loved The brave one, adored Nell. Together wewe and Ellen DeGeneres make a stand for all of us out there. I upendo wewe respectfully ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
roxyiscool999 alisema …
She is the best actress ever!!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WJW ametoa maoni…
What a stupid statement, especially puuting it in writing. Foster may be the best actress in your opinion but she certainly isn't the BEST in most other people's opinions. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aceg alisema …
upendo her in Silence of the kondoo, mwana-kondoo with Toni :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
jRynn alisema …
Hei,Jodie Foster's the greatest actress!Can't wait to see her new movie:"The Beaver"!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
'Bugsy Malone': '#My name is Talullah.' LOL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mycrownofjewels alisema …
Can I just onyesha some upendo for Jodie Foster? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita