John Stamos Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 20

Jmelian alisema …
Hi John, I really like your tv shows and wonder when wewe may have an appearance in Los angeles in 2018? ilitumwa miezi 11 iliyopita
vandy8385 alisema …
hi my name is AJ and I am your biggest shabiki I watch all of your epsiods of full house and I watch the first and sencod season of fuller house I well be my honerd to meet wewe and the whole cast of full
house and kwa the way I am funny also and I have a good sence of houmer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jenjenlynn alisema …
Dear John Stamos my is Jenny Lynn I upendo wewe John Stamos Jenny Lynn ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jenjenlynn ametoa maoni…
Dear John Stamos my name is Jenny Lynn I am such a hug shabiki of yours wewe are so so very cute I upendo wewe John Stamos upendo wewe lots your shabiki Jenny Lynn zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TawnyC alisema …
ATTENTION JOHN STAMOS FANS!!!

John is scheduled to appear on The Talk on CBS Tuesday 4/26 to promote his new onyesha Grandfathered! We are looking for mashabiki who will be in the Los Angeles area to attend and participate in the audience. For FREE TICKETS please call The Talk Audience Department at 818-655-8255. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ali_mercer alisema …
john stamos is my future husband... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rosalindverbal1 alisema …
I Hope wewe answer me back soon and i want to meet wewe my name is Rosalind Verbal and i want to be your shabiki and i hope to be your shabiki and friend too ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rosalindverbal alisema …
i always wanted to be your girlfriend but i do have a huge crush on wewe alot iam obessed with jesse tanner ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rosalindverbal alisema …
i want to be your shabiki and i upendo jesse hes my inayopendelewa celebrity too ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JStamos4Ever alisema …
I upendo John Stamos ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Simmeh alisema …
I wish he were my Uncle Jesse. ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
_Rae-Marie_ ametoa maoni…
I know right. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
I_love_Jesse ametoa maoni…
that would be awesome if he were my uncle jesse zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aparna873 alisema …
I upendo wewe johnstamos I have crush on wewe . wewe are so handsome in full house. I hope that in inayofuata birth wewe will be my boyfriend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stamosgirls1 ametoa maoni…
haha. i have a crush on him too lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amystamos04 ametoa maoni…
me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
I_love_Jesse ametoa maoni…
i upendo john stamos zaidi ya mwaka mmoja uliopita
I_love_Jesse ametoa maoni…
i have the biggest crush on him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aly221990 alisema …
wewe are a good looking guy. I hope to meet wewe someday. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amystamos04 ametoa maoni…
yup. he age grreat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sweetkrissy2 alisema …
wewe are so cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweetkrissy2 alisema …
Hi john stamos, how are wewe doing today? I am your biggest fan. I just upendo wewe in full house as uncle jesse and when wewe were on ER as Tony Gates. wewe are such a great actor and singer. wewe play the drums very well. I can't believe that wewe still sing with the beach, pwani Boys, I just upendo it when wewe sing Forever. It is my inayopendelewa song. I upendo wewe John Stamos. wewe are awesome. wewe never changed your looks, from Full House to Now. That is great. BYE. I hope some siku be able to meet you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amystamosfan ametoa maoni…
no i am his nuber one shabiki i know every thing about him so wewe need to stop ling zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stamosgirls1 ametoa maoni…
@amystamosfan i am also his number one fan.. everybody has their own number of likes. so don't say no i am his number 1 shabiki when alot of people are number shabiki of john stamos. so wewe just be nice. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stamosgirls1 ametoa maoni…
and don't be judging people zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
CapShunsuifan13 alisema …
Hi John still hot as never loving the yogurt commercials ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CapShunsuifan13 ametoa maoni…
I can't believe I alisema never I meant ever. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ashleygirls alisema …
hI John Stamos HOW ARE wewe CUTE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmilyOrange alisema …
hujambo Fans! Bob Saget is nominated for a 2012 Big Daddy Award as TV Hall of Fame Big Daddy! wewe can vote for him as many times as wewe want starting MONDAY at www.bigdaddyawards.com! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michael67708 alisema …
When are wewe going to be a father ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
darkgreen alisema …
so wish i could live my life staring at him......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
"Have Mercy" ;)
i < 3 when he says that! ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kunseyrules ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita