Johnny Depp Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 91-100 na 2842

wink
denisesamusara alisema …
Johnny Deep,
I want to be with wewe in a moment called... ALWAYS.
I upendo wewe forever.
(ړײ)/      
.«▓       
..╝╚ …✿. ✿..
Good morning Deppheads. Have a nice day. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
good morning :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
'Night Deppheads...sweet dreams :)
upendo ya Johnny <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'Night angel:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
neenee22 alisema …
So much awesome in one man gotta upendo him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
jdepp4 alisema …
Good morning everybody. Have a wonderful day!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Goodnight to my lovely Deppheads!!

Goodnight Johnny,I upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
good night sweetie :* <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
denisesamusara alisema …
(¯`v´¯)Johnny, I upendo wewe forever...
*`·.¸.·´¯\_(ツ)_/¯so simple¯\_(ツ)_/¯
☻/
/▌~'
Good morning my dears Deppheads
Have a wonderful week. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Good morning to wewe dear friend, have a great week too :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads :)
Wish wewe all a wonderful week.
upendo wewe Johnny,
Forever and always ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Wonderful week too:*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
denisesamusara alisema …
Sweet dreams my dear Marafiki ...
*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
\.˛*./______/~\ *. ˛*.。˛* ˛. *。
˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯` ´¯˜"
Johnny, I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
rhphlover alisema …
i upendo johnny depp so much ide do anything to meat him so if u feel the same way then go on Youtube and tipe in amy anne johnny depp wewe will upendo it xxx:-) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
lilysev1134e alisema …
He's so sexy, it's killin me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Beautiful Sunday to everybody!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
wonderful sunday for wewe to! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
denisesamusara alisema …
Johnny, When a light breeze touching your face, do not panic ...
It's my upendo that is kiss you.
..../\„„„/\......... //^^\\ Johnny,
...( =';'= )......(/(_•_)\) I upendo wewe forever,
.../*♥♥*\........._/''*''\_ and ever, and ever,
..(.|.|..|.|.).......(,,,)^(,,,)and ever, and ever...

Have a nice Sunday everybody =) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MrsDepp1995 alisema …
I miss Depparadis zaidi than anything else :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Also i miss them togehter :( but if they are good we should be glad:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
I miss them together too :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsDepp1995 ametoa maoni…
I don't believe these rumours about Johnny&Amber at all! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
just want to say.... i upendo wewe zaidi then everything and i would do everything for you. upendo wewe so much johnny! <33

good night dear deppheads! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Weekend to everyone!!!
Have fun.

wewe are the Moonlight that lights the sky,
You're the nyota that shows me the way
wewe are the Sun that warms my heart.
Johnny i will upendo wewe forever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Happy weekend! Wonderful words for Johnny <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Depp-Forever ametoa maoni…
happy weekend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
denisesamusara alisema …
╲╭━━━━╮╲╲╭━━━━━━━━━━━━━━━━━╮
╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃ Johnny ,Far is a place that does not exist, when the
tafuta comes down to make wewe happy.
╲┃╰━━╯┃━━━╯╰━━━━━━━━━━━━━━━━╯
╲╰┳━━┳╯╲╲ I upendo wewe FOREVER!!!

Happy weekend everybody Deppheads... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Happy weekend to wewe too and all Deppheads!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Happy Weekend to wewe dear!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DepplyinLove alisema …
Sweet dreams Deppheads. Have a lovely day!
upendo wewe forever Johnny.
wewe will always be in my moyo <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning Deppheads, wish wewe a great Weekend
:*:**

Johnny,i say everyday that i upendo you
but this is not enough to explain what is in my heart.
I upendo YOU<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Same to wewe and all Deppheads!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
terylasee alisema …
I upendo the motto. :)<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Celeb_Study alisema …
upendo Johnny Depp? Female, aged 18+? Research participants needed! Chances to win gift cards to Amazon.com! zaidi info @ celebstudy.tumblr.com

Thanks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
denisesamusara alisema …
Johnny,
I have so much to tell wewe
But I cannot explain with words
How great is my upendo for you.

I upendo wewe forever....

Have a good night Deppheads!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
terylasee ametoa maoni…
wewe do know this isnt his personal page right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
Why? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cosmo12123 alisema …
wewe cool, dude! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KoriAnders alisema …
Ahhhhhhh i upendo johnny depp!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nannabach alisema …
Johnny! You're my everything, seriously, I upendo wewe so freaking much!<3:-* wewe should really know that everyone of us Deppheads, wish wewe the best! You're a part of us, we can't live without wewe in our lifes<3<3 God bless you, John Christopher Depp II<3<3

-I upendo wewe Deppheads! have an amazing day! <3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
I upendo your words for Johnny <3 Have a beautiful siku too Sweetie!! upendo wewe too:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nannabach ametoa maoni…
Thanks Dearie:*:*<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
This are sweet words, Have a great day!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy Thursday my lovely friends!! Wish wewe a beautiful day:*:**

Johnny i can't breath without you,
I upendo wewe so much <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
Happy siku to wewe hun :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
wewe too =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Happy Thursday! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
edwardsca alisema …
I just upendo the banner ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KateKicksAss ametoa maoni…
Whoa, I just noticed the banner looked different. What's with the black outline? It was so much better without it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning dear Deppheads! upendo wewe all
have a beautiful day:*:*

Johnny i upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'morning hun :) have a beautiful siku wewe too :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
morning dear =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 alisema …
Respect??? NO
link
link
link
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
Reported.. :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Reported! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Agapi_Sparrow alisema …
Hey, Deppheads! I wasn't online so much these days cause I was on holidays. Tomorrow I'm leaving again for a summer camp for three weeks! I miss wewe all so much! I miss fanpop and my wonderful Marafiki here.. :'(
Goodnight! Hope to see wewe soon! upendo wewe all! xxx

Johnny, I'm gonna miss wewe too so much! Goodnight wherever wewe are... upendo you! <3<3<3 :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
good night sweetie <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Good night dear, i will miss wewe too!! Have much of fun on the summer camp!! :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
I miss wewe too. Have a great summer camp and enjoy!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LalaDepp alisema …
Soon we will be 90 000 :D That's Great!

upendo wewe Johnny zaidi than can explain!<3333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
I'm sure that kwa the end of the week we will be 90 000!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Yeah that's amazing!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedeppforever ametoa maoni…
Can't wait ... so excited :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight lovely Deppheads :)
upendo wewe Johnny,
zaidi than ever <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Depp-Forever alisema …
Hey, i made a new club, please join. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight lovely Deppheads!!

Johnny wewe are always the best. I upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
jdepp4 alisema …
Look here!!! 1 mwaka zamani we were 35000 Deppheads.Today we are 89033!!
YEYYYYY JOHNNY GOOOO!!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
WOW!! Go Johnny!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Yey! :D come on johnny! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Forever-A-Depp alisema …
Wow! We already have 89 000ish fans. Goal: 100 000ish! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
COOL!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
goodnight sweet friends<3
upendo wewe johnny, i will always upendo you<233 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara alisema …
Good morning! Happy Sunday Everybody!
____________###_________###
__________#_____#_____#_____# Johnny, I upendo wewe forever.
_________#_______#___#_______#
_________#__###__#___#__###__#
_________#_#####_#___#_#####_#
_________#_#####_#___#_#####_#
####______#_____#_____#_____#________####
__####______###_________###________####
____###___________________________###
______###_______________________###
________#####_______________###
_____________############### ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Happy Sunday to wewe dear!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads! Wish wewe all a wonderful siku :)

Johnny, you're my angel. Thank wewe for everything :) You're the greatest. I upendo you<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Now i wish wewe a good morning sweetangel!!:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
lovedeppforever alisema …
Goodnight everybody and sweat dreams :D
Johnny , I upendo wewe <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever-A-Depp ametoa maoni…
goodnight zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Rizta alisema …
I like him since i watched pirates of carriebean for the first time.. He is so funny... A guy who loves krum..
Haha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Forever-A-Depp alisema …
Rise and shine! good morning Deppheads.
Johnny, I upendo you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LalaDepp alisema …
Sweet dreams to every Depphead<33

Johnny I upendo wewe so much that can't explain in words<33
God Bless You! :***** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
sweet dreams <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
have a great siku lovely deppheads! <33
upendo wewe johnny and thank wewe for everything! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
have a great siku dear friend:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Hi to all my lovely friends!! Wish wewe a great Saturday.
Have fun. upendo YOU!!

Johnny wewe are the reason of my life.You are so important for me.
upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a lovely siku friend :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NocKairu alisema …
Best of the Best:
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
__♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥
_♥█████♥_♥█████♥▒▒▒▒▒♥
♥███████♥███████♥▒▒▒▒▒♥
♥███████████████♥▒▒▒▒▒♥
_♥█████████████♥▒▒▒▒▒♥
___♥█████████♥▒▒▒▒▒♥
_____♥█████♥▒▒▒▒▒♥
_______♥█♥___♥▒♥
________♥_____♥
upendo wewe guys!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
upendo wewe too!! :*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
wow 88888 mashabiki :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
88898 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy Weekend to everyone!!

Johnny ❤ ❤❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Thanks. And happy weekend to wewe too and everyone :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
happy weekend :***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
happy Weekend to wewe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
happy weekend <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
athinadepp alisema …
i can't stand all these rumours.are people stupid?johnny and vanessa asked for privacy and media just make things worse. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Unfortunately the media earn on these things,and i hate it. They do not care if Johnny and Vanessa asked for privacy. I think all the time of their children. They are the ones who pay the consequences for all. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
terrible!? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
denisesamusara alisema …
Happy weekend to everyone.
.(ړײ)/      
.«▓ ✿
..╝╚ …

Johnny, I upendo wewe forever....❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Thanks, wewe too :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
sweet dreams dear Deppheads :*
good night and thank wewe for everything johnny, thank wewe for light up my siku :* <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight and sweet dreams to you!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
one_a_kind4ever alisema …
please jiunge my new club the perks of being a wallflower movie thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Thursday to everyone.
Hope wewe have a great and beautiful day:*:*

Good morning Johnny, wewe are my sweetheart
I upendo wewe zaidi than i can say<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Happy Thursday to every Depphead! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Good morning!! wish wewe a great day! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
happy thursday sweet :D :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
lina739987 alisema …
hi, your ikoni is too hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
denisesamusara alisema …
Good Morning everybody =D
.(ړײ)/       ¸.•´….•´¨¨))
.«▓       ((¸¸.•´ ¸.•´.-✿
..╝╚ …✿. ✿....✿...
I'm not American, I'm Brasilian, but want to wish a happy 4th July
to my american sweet Marafiki and every american guy!
❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤
Happy 4th July Johnny!!
* I upendo wewe forever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
I'm also not American, but i wish Happy 4th July to wewe and every american guy and mashabiki of Johnny Depp. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedeppforever ametoa maoni…
I'm not an American too, but i wish for all Americans happy 4th of July ,Johnny happy 4th of July <3<3 and wewe too all american Deppheads happy 4th of July..:D <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good Morning sweet Deppheads:)

I'm not American but want to wish a happy 4th July
to my american sweet Marafiki and every american guy!!
:*:*:**
Happy 4th July Johnny!!
I upendo wewe zaidi and zaidi <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Good morning dear :* happy 4th July Johnny<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Sweet dreams everyone!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Sweet dreams :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight dear :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DeppBiggestFan alisema …
goodnight dear deppheads:**
goodnight sweet johnny depp <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Good night sweetie :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'Night dear:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Forever-A-Depp alisema …
Goodnight Deppheads!
We upendo wewe Johnny! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
Goodnight hun! ^__^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight dear :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight everyone!
upendo wewe Johnny, forever & always <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'Night :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever-A-Depp ametoa maoni…
Goodnight zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Sweet dreams of Johnny<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
denisesamusara alisema …
❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤
Johnny, I upendo wewe forever...
❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤•°*”˜˜”*°•❤ ❤
Goodnight to everybody =) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Goodnight to my lovely Deppheads :*:*:**

Johnny wewe are my Sunshine
I upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
rhphlover alisema …
Finely watched the seceret window couldnt beleive the ending thought it was amazing !!! Xxx:-) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
I know Right!!..nobody expected this end in that movie! ;D ..bty upendo ur ikoni <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
it's very good movie!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
I also saw it recently and I wasn't expecting the ending! it was a weird and awesome movie! I loved it! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
jdepp4 alisema …
Happy Monday to everybody :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
happy monday to wewe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rhphlover ametoa maoni…
happy monday to wewe :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
Good morning sweet deppheads:**

Good morning lovely Johnny :*<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Good morning :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
good morning! have a nice day! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Have a nice day!!! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Forever-A-Depp alisema …
Hello, Deppheads! Have a great day! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedeppforever ametoa maoni…
Have a great siku too :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
wish wewe an awesome siku too! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ion-Iup ametoa maoni…
A poster print inaonyesha a natural cloudy sky just led us to believe there's zaidi to come with age 27, and with the numbers 5 - 3 - 7. He didn't even notice it after all these years since the print was purchased in 1987 and placed up on a ukuta about 18 years ago, until recently. So we typed in 27 and Club 27 shows up and with something spooky that happened to some Marafiki in the past with unusual numbers and single letters matching Amy Winehouse's story. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Goodnight Sweet Deppheads:*:*
upendo wewe <3

Johnny.......<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
goodnight dear:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Goodnight, sweet dreams. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Goodnight sweetie! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedeppforever ametoa maoni…
Goodnight , have sweet dreams :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
lovedeppforever alisema …
I wish wewe johnny a nice day, and wewe too all Deppheads have a nice siku <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
have a nice siku <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Have a really nice siku :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
IM-A-DEPP alisema …
kisses for JD & his Deppheads <D

.,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,.
.`'¹li¡|¡|¡il¹'`

........,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,.
.......`'¹li¡|¡|¡il¹'` ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
:*:*:*:*:*:*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Kisses :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
:*:*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
IM-A-DEPP alisema …
Hi Deppheads..
wish wewe all a nice siku
upendo <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Nice Sunday to wewe dear<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Wish wewe a happy day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
wish wewe a nice siku :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan alisema …
dear deppheads! seriously, a conflict here on johnny depp's spot !? we are uigizaji like children... we all upendo JD so why start a conflict about him!?is it just me who thinks it's disrespectful? I'm not saying it is someone's fault au that I am totally innocent, it is everyone's fault. but I think it should stop! just me?
This destroys all joy here on fanpop! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
joy is wrong word zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
same here :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
I agree. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedeppforever ametoa maoni…
I totally agree with wewe too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
TaylorASwift99 alisema …
Dear All Deppheads, recently, there has been a conflict between two parties. Are wewe on jdepp4's side (if so, maoni below) au Helena-B-Carter's and Johnny-Depp-fan's side (if so, give the 'thumbs up'). ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DarkDamsel ametoa maoni…
Jdepp4's side, although I don't like her either. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JohnCDepp ametoa maoni…
Jdepp4 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DarkDamsel ametoa maoni…
Wow. Helena-B-Carter and Johnny-Depp-fan have a small army of 15 supporters while Jdepp4 only has 7. I had no idea Helena-B-Carter and Johnny-Depp-fan were so popular. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
missracoon alisema …
I upendo the banner ^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever-A-Depp alisema …
Vote for Johnny(on all of the polls): link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
denisesamusara alisema …
Hello johnny, I'm here and...
.(ړײ)/       ¸.•´….•´¨¨))
.«▓       ((¸¸.•´ ¸.•´.-✿
..╝╚ …✿. ✿....✿...
I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
added wewe k k upendo aden zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Forever-A-Depp alisema …
Good morning! I hope everyone has a great siku today!
We all upendo wewe very much, Johnny! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
simovska alisema …
I'm soooo happy that Johnny gonna filmed Pirates of the Caribbean 5!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
nnina-a alisema …
I realized that I would never get married after watching the Pirates of the caribbean movies. My moyo belongs to Jack, why can't he be real? Fml. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning everyone!!
Have a beautiful Weekend:*:*:**

upendo wewe JOHNNY<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodmorning lovely :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Good morning! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eastern-Rosella ametoa maoni…
Good morning... But is it really a good morning for everyone? There are thunderclouds right outside my house. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
lovedeppforever alisema …
Goodnight everybody
Sweet dreams everybody
Goodnight Johnny and sweet dreams , upendo ya <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fassmackey alisema …
Excuse me but johnny is going to. Play Tonto in the new Lone Ranger movie? Don't wewe think that is. RACIST? No offense to Mr. DEPP. Shouldn't part go to a Native American Actor? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eastern-Rosella ametoa maoni…
Pardon me. But even the high heavens know that your maoni (despite its great intention) is racist. No offense to wewe too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Sweet dreams lovely friends.:*:**

Goodnight my darling Johnny,
I upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning Deppheads :*
Wish wewe a lovey day!!

wewe are my Sunshine,
i upendo wewe Johnny<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
good morning wewe too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Msflorida352 alisema …
I upendo the sinema that wewe play in and wewe are a good actor ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missrocroyal321 ametoa maoni…
And I don't like wewe msflorida352 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missrocroyal321 ametoa maoni…
And I don't like wewe msflorida352 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Msflorida352 ametoa maoni…
Why are wewe stalking me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
Good night sweet deppheads:*
upendo wewe so much johnny!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight dear!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
johnnydlover alisema …
Have a nice siku sweet angels :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Have a nice siku sweete:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
NocKairu alisema …
If anyone else is interested in participating in the Johnny Depp Picture Contest then hurry up because tomorrow I will open a new round. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
how is this? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
I am interested...explain to me, please. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NocKairu ametoa maoni…
For each round we have new theme. This round's theme is HAT, so users have to add pictures of Johnny in a hat (but it has to be a picture of 'ordinary' Johnny, not some character he played), then I make a pick with all entries and people vote. wewe can add one picture per round. wewe can't vote for yourself zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NocKairu ametoa maoni…
Here's the link : link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning lovely dear Deppheads!!

Good morning Johnny!!
♥♥I upendo wewe so much ♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Good morning:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
good morning sweetie!! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodmorning lovely :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ILoveJohnny2 alisema …
Please become a fan: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
denisesamusara alisema …
Good night everybody...
/(.")\(",)
./♥\../♥\.
_| |_| |_
Johnny,I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BurtonDeppFan alisema …
Dear Johnny, wewe are the most amazing person and I upendo u so much. wewe are the greatest actor ever. Don't ever change a thing about ur self <3. wewe are perfect. wewe have taught me so much about upendo and caring. Thank you,
Depp head ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ILoveJohnny2 alisema …
Dear Johnny, thank-you for teaching me the true meaning of caring and generosity. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Sweet dreams Deppheads.....Love wewe Johnny <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
goodnight sweetie! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
jamielove00 alisema …
johnny, wewe have been my biggest inspiration since the first time i wewe in and i have loved wewe ever since and that will never change wewe are the reason why im working so hard now to become an actor like wewe and i hope i will be some siku p.s. if i ever meet wewe in person would most likely faint :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan alisema …
Dear Johnny, thank wewe for everything, i upendo wewe forever! <3
good night sweet deppheads :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
denisesamusara alisema …
(¯`v´¯)Johnny, I upendo wewe forever.... wewe are my dream...
`·.¸.·´Good night evrybody.
☻/
/▌~' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
arianasboy alisema …
johnny your cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BandGeek15 ametoa maoni…
Johnny, your story and your sinema have brought me through rough times. Thank wewe for being part of my world and my story. Love, A Lonley Teenage Girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
denisesamusara alisema …
˚ღ˛° 。* ° •✰✰˚* ˚ ★*˛˚ღ •✰✰˚* ˚ ★
⁀‵⁀) ✫ ✫ ✫.
`⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫ Good Night everybody!
..✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫Johnny, I upendo wewe so much, forever... ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
can wewe be my friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
can wewe answer. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
good night! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ILoveJohnny2 alisema …
Dear Johnny, we all upendo wewe very much, forever and ever wewe will be in our hearts~~~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara alisema …
Johnny
/(.")\(",)
./♥\../♥\.
_| |_| |_
I upendo wewe forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita