Johnny Depp Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 141-150 na 2842

big smile
Agapi_Sparrow alisema …
I'm sooo happy! I just bought the CD with the whole soundtrack of Sweeney Todd and a T-shirt which has written on it "Mrs. Depp"!! YEEAAAHHH! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Yeaaaahhhhh!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
:DD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
me too! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Sunday sweet Deppheads!!
Wish wewe a beautiful day.

Johnny,
You're the best person I have ever known,
even though I never met you..I upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Happy sunday! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Happy Sunday! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Awwwwww... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ilovetech29 alisema …
hujambo Deppheads, let's make Johnny win...Vote Johnny on this pick:
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
done!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
done :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
just voted! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Good night Deppheads...wish wewe another beautiful day! :D
Johnny, wewe amaze me zaidi and zaidi every siku with your endless talent. I can't say it enough...I upendo YOU!! :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
;( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
goodnight angel!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodnight :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
denisesamusara alisema …
Johnny,
I learned that I can not demand upendo from anyone ...
I can only give good reasons to like of me ...
And be patient for life to do the rest ...

I like you, and wish wewe knew me, to see if would like me.

Good night Deppheads.
Have a wonderful sunday. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
goodnight :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
:) 'night zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
'Night and sweet dreams Depphead!!
Wish wewe a nice weekend.

Johnny,can't live without you
upendo wewe zaidi every day<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Sweet dreams... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodnight:] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning and nice Weekend to everyone!!
Wish wewe happyness!!

Johnny, wewe light up my moyo and warms it,
because wewe are my sunshine.
upendo wewe so much<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lara1995 ametoa maoni…
I agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DepplyinLove alisema …
'Night my lovely Deppheads! upendo wewe all!! :) Have an awesome weekend!

upendo wewe Johnny, zaidi and zaidi everyday. Thank wewe for everything, for all the joy wewe bring to our lives :) Bless wewe Johnny!!! wewe are the best!!!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Sweet dreams angel!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lara1995 ametoa maoni…
I agree with u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvebug101 alisema …
luv u !!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Weekend everyone!!!!!
Winter is back in Italy..it's a cold and rainy siku :(

Johnny wewe warms my moyo and soul
upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
red_puppet ametoa maoni…
happy weekend :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
DepplyinLove alisema …
Johnny is a freakin ROCK GOD!! So amazing on the guitar!! AND SO HOT!!!! :D:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
AGREE WITH YOU!!!!!! JOHNNY IS AMAZING<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
YUP! He's so talented! He's good at everything he does. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
there's definitely anything this man can't do!! he's awesome and so talented at everything he does! he always likes to try new things and he always succeeds in whatever he does! he's amazing! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
prettygirla2589 alisema …
Johnny am a huge shabiki of wewe and I'm really am!! Hope u did get this and reply back :) upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettygirla2589 ametoa maoni…
Btw your amazing x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Johnny-Depp-fan alisema …
Just wondering, are any of wewe the REAL Johnny Depp in disguise??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
He probably wouldn't reveal his disguise. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Johnny-Depp-fan ametoa maoni…
true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jdepp4 alisema …
HAPPY B-DAY TO ME!!!!!!
HAHAHAHAHAHAHAH
Tonight there will be a party thrown kwa Depplyinlove for me
Guest of honor ....... JOHNNY!!!!!!!!
wewe are all invited!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Happy birthday!!! All Deppheads invited! Woohoo!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
hahaha! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Thanx to all my lovely friends!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
❤♫❤♫❤.•*¨`*•..¸♥☼♥ ¸.•*¨`*•.♫❤
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▒
▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒
▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
I upendo You! ^_^ <3<3<3
❤♫❤♫❤.•*¨`*•..¸♥☼♥ ¸.•*¨`*•.♫❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
♥♥♥ :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
<333 upendo wewe too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning and happy Thursday Deppheads...

Johnny wish wewe a happy siku wherever wewe are.
upendo wewe so much!!

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Good morning! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
morning :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Good night sweet Deppheads...wish wewe all a beautiful day!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BookWench alisema …
Sup?
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
jdepp4 alisema …
Goodnight Deppheads!!

upendo wewe Johnny<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MrsDepp1995 alisema …
Hi deppheads i am back <3 Missed wewe all <3 Hope u have a wonderful time <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Hi Kon missed wewe too!! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsDepp1995 ametoa maoni…
<33333333333333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
MISSED wewe TOO!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Hi! welcome back! we missed wewe too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
xvivian99x alisema …
your so awsome johnny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maryammahmood alisema …
johnny depp aah! u r such a classical actor i m a die moyo shabiki of ur icant even talk about ur work ! bcauze i got spell bound, speechless,and...........so on always be alive in the moyo of ur fans.
always be haapppppppppy, think positive, strong against negativity and lots of upendo and best regard n Good Luck! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning Sweet Deppheads!
Good Wednesday to all....
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eds760 alisema …
Johnny Depp was amazing in Sweeney Todd!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
denisesamusara alisema …
Johnny,
Far, is a place that does not exist, when the tafuta comes down to make wewe happy.
I upendo wewe forever...

Goodnight my sweets Deppheads. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
red_puppet ametoa maoni…
Goodnight :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'night dear!! sweet dreams ZZzzZZzz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
jdepp4 alisema …
Goodnight sweet Deppheads...sweet dreams to everyone!!

Johnny wewe are my everything.
Wish wewe a goodnight wherever wewe are
upendo wewe darling <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Goodnight sweetie! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
red_puppet ametoa maoni…
Goodnight zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Good morning Deppheads!! Hope wewe all have a beautiful siku :D:D
upendo wewe Johnny...more and zaidi everyday! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'Morning darling:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara alisema …
Johnny,
I like the taste, tasty, of to like you.
I upendo wewe forever...

Good night everybody... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'Night sweetie!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
jdepp4 alisema …
Goodnight everyone!!! Sweet dreams to all my lovely Deppheads.

Johnny upendo wewe so much...
When I see wewe my moyo beats fast <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jhonnydforever alisema …
i wish i could meet johnny depp dressed as captain jack sparro. it will be my biggest dreem ever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
I wish I could meet just Johnny..... I wouldn't care what he would wear... but Jack Sparrow is definitely awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
I wish I could meet Johnny....STOP!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Happy birthday Jack! :*
Hope wewe have a lovely siku with your family and Marafiki <3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
IM-A-DEPP alisema …
hujambo Deppheads..they give my account back..I'm so happy!
thank wewe so much johnnydlover for helping me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
Yay, congrats! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
:D:D:D YAYYY!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning and good monday sweet Deppheads!!
Here in italy today seems that winter is back ;(

Good morning Johnny,my love.
Wish wewe a happy siku with your son, Hope wewe are at nyumbani with your family.Jack need his Dad close to him today....
Happy Birthday Jack :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Good morning sweetie! Happy birthday Jack! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Happy Birthday Jack!!! Have an awesome day!!! :D:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight and sweet dreams Deppheads :) Hope wewe all had a lovely Easter.
Johnny, my sweet Angel 0:) I upendo wewe with all my moyo <33 Good night wherever wewe are :*:* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shenelopefan alisema …
Would wewe jiunge this spot link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Goodnight everyone,sweet dreams Deppheads!

Johnny,can't live without you...
...i upendo wewe with all my heart<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Sweet dreams to wewe :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
Goodnight everybody!
Sweet dreams :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Good night :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
To Johnny, his family and all the Deppheads in the world a very very Happy Easter!!!!!!!!!!!!!!! :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
to wewe to sweetie:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
Happy Easter to wewe all! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Lara1995 alisema …
Happy Easter to everyone.And, of course, Happy Easter to wewe dear Johnny. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp alisema …
Happy Easter everyone,especially DeppHeads!!!! Many Happy Returns!!!
Johnny,wish wewe and your family awesome Easter holiday:****Love wewe very much<33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
red_puppet alisema …
Happy Easter Deppheads! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good works, of faith the fruit,
Should ripen mwaka kwa year,
Of health and soundness at the root
And evidence sincere.
Dear Savior, grant thy blessing free
And make our faith no barren tree.

Happy Easter DeppHeads!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Good night everyone, and have a HAPPY EASTER!!!

upendo wewe Johnny...wishing wewe and your family a very fun and Happy Easter. Bless wewe all! :*:* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight everybody!
Happy Easter to all of you. Have fun.

Johnny wish wewe and your family a happy Easter!!
upendo wewe wherever wewe are.<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
jdepp4 alisema …
Deppheads a new contest made kwa me!!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads!! :D
upendo wewe Johnny :*:*:* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'Night sweet Depphead!! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
denisesamusara alisema …
Johnny Depp,
Do not wewe wish life of a rose,
Because it is very short ...
Do not wewe wish life of a star,
because it is far away...
However, I wish wewe life with the scent of a rose,
And the brightness of a star.
I upendo wewe forever.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight everybody,have a happy Weekend!

upendo wewe Johnny<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovedoctor_36 alisema …
johnny depp was INCREDIBALE in sweenty todd. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Musiquelover ametoa maoni…
Ikr! Watching it right now. Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
courtneykutie alisema …
Seen the new 21 Jump Street, Johnny Depp had a Cameo! upendo HIM <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Yeah, i've got my old account back! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
wewe are lucky dear.I've got it back after 2 month!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
yes, i was surprised that i got it back so early zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave alisema …
Hi all, I'm back from the hospital. Looks like I didn't miss anything important. c: These 5 days felt like a mwezi without Johnny's movies, I was SOOO bored. x_x *watching The Tourist now* (I dunno why some people say it sucks, I upendo this movie so much xD). Have a nice weekend, everyone! c: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Hii,glad wewe are back:) I don't like the tourist,but I upendo that this movie was filmed in Italy^_* Nice weekend to wewe :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
welcome back sweetie! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
Thanks all. x) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight sweet Deppheads!!
Wish wewe a great weekend!!

Wherever wewe are,
my moyo is with you.
upendo wewe Johnny<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Sweet dreams :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Good morning Deppheads!
upendo wewe Johnny <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
depparadis ametoa maoni…
Good morning! :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good Thursday to all my lovely Deppheads :)

Johnny,you are my love,my life
my everthing.
upendo wewe so much <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
deppforever alisema …
Wow i watch the dark shadows trailer that movie is gonna be amazing Johnny and eva haha nice :)♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alli3h3nsl3y ametoa maoni…
i am so excited to see it if wewe wertent in it i would die zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
denisesamusara alisema …
Oi Johnny,
hoje estou triste...
Estou precisando tanto de um amigo pra conversar...
Gostaria de poder conversar com você.
boa noite a todos...
Feliz Páscoa... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Virtual hug for you:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
Thank wewe very much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Musiquelover alisema …
Lol. I know I'm way late but just saw Cry Baby for the first time. Johnny was sooo sexyy! *__* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DepplyinLove alisema …
Happy Wednesday Deppheads!!
<3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
to wewe too :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Goofydoo alisema …
I upendo wewe JONNY DEPP DOES ANYONE ELSE WANNA MARRY HIM? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
Well yeah but he's very old for me... i mean he's older than my parents... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Goofydoo ametoa maoni…
haha lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight and sweet dreams Deppheads! :*
Johnny I upendo wewe zaidi everyday <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight darling! zzZZZzzZZzzZZ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning Deppheads.
Happy Wednesday!!

Johnny,love you!<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Have a beautiful day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ilovetech29 alisema …
I just watched Cry baby and loved it. Though it was somewhat inappropriate for my age because of the french kissing scenes..I loved it!Johnny did it again...I fell in upendo again with him!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning lovely Deppheads!!
Wish to all of wewe a happy beginning of a new week :))

Each siku I upendo wewe more,
Today zaidi than yesterday
and less than tomorrow.
upendo wewe Johnny ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Sweet dreams my lovely Deppheads...Goodnight!
upendo wewe Johnny :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
depparadis alisema …
Hey, it's me johnnydlover, my account has been suspended, i'm so sad!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
That stinks!! Why does that happen?? I added wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
depparadis ametoa maoni…
thank wewe :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
Why did this happen??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lancebassfan1 alisema …
When Johnny Depp was in the first nightmare on elm mitaani, mtaa movie . He looks like my cousin husband . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lancebassfan1 alisema …
Where is the picture of him in 1984 nightmare on elm mitaani, mtaa . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
DaniqueJDloverr alisema …
WHAAAAAAAAAAAA im so sad! and at the same time so mad! Johnny did not win! me parends where like: Danique BE NORMAL! I was like: NO JOHNNY DID NOT WIN! HOW IS IT POSSIBLE TO BE NORMAL RIGHT NOW! Hm, why do they never listen to our choice! Im so SAD :( *Crying* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
me too! :'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
To the Kids choice awards???? Im dissapointed.... well... maybe inayofuata year!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Wave alisema …
Have fun, Deppheads! Tomorrow I'll go to hospital for 5 days, so I won't be online. ;_; I'll die without internet and Johnny's movies... *cries* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Awww poor sweetie :( We'll miss you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Hon,we are here waiting your return!! And also Johnny!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
Thanks all. c: *group hug* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetech29 alisema …
Johnny Depp is the hottest gentleman alive!

upendo wewe Johnny XOXO <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
johnnydlover alisema …
:o??? Johnny didn't win a Kid's choice award?????:''( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
yes he didn't :'( :'( :'( I thought that he would win one..... so sad... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
johnnydlover alisema …
“I had done nothing as an actor that would indicate that I could even handle a role like this. How could I convince this director that I actually was Edward… this was not a role I wanted to play but a role that I had to play, this character had taken up residence right in the centre of my moyo and refused to be evicted.” – Johnny Depp ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
this is our Johnny!! I will never tire to say that this is why i upendo him so much<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
jdepp4 alisema …
Goodnight Sweet Deppheads!!
Happy Sunday.

'Night Johnny upendo wewe so much....... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Agapi_Sparrow alisema …
it's my birthday today and I made a little party and when I blew the candles of my B-day cake I wished to meet Johnny Depp someday!
It's my biggest dream and I want to meet him so much!

Wish wewe goodnight Deppheads! sweet dreams of Johnny! :* :*

Johnny, I upendo wewe so much! you're just the best..... wish wewe goodnight wherever wewe are....<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Happy Birthday sweetie!!! I hope your wish comes true!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Happy B-day sweetie!! Wish wewe all the best,I hope too that wewe wish comes true!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
thanks!! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ilovetech29 alisema …
i'm gonna watch cry-baby.I know this is gonna be great because Johnny will dance! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXxJDloverxXx ametoa maoni…
You'll upendo it ^.^ <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Weekend to all my lovely Deppheads
and to my darling Johnny <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Goodnight and sweet dreams Deppheads :) wewe guys are the greatest! Have a great weekend :*

Johnny, thank wewe for being an inspiration to me. I wish wewe the best in life :)) wewe deserve the best because that's what wewe are :) upendo wewe so so SOOO much <33 :*:* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
Goonight lovely Depphead! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
sweet dreams Angel :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
i_luv_JDepp alisema …
So today was multi-cultural siku at school, and I couldn't find anything to wear, so I wore my Johnny Depp t-shirt as a representation of Deppism/Deppheads :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
:D Awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetech29 ametoa maoni…
cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KateKicksAss ametoa maoni…
Haha, nice! Did anyone maoni on it? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
i_luv_JDepp ametoa maoni…
Well when people asked why I wasn't wearing anything cultural I told them and they gave me weird looks XD But sadly my teacher didn't count me for spirit points D: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
Sweet dreams, Deppheads!
Johnny, bless you, upendo wewe forever
wewe are amazing :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy weekend Deppheads!!
Wish wewe a goodnight.

Johnny,wherever wewe are
my moyo will be always with wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ilovetech29 alisema …
who here dreams of marrying Johnny even though you're so young for him?like maybe 12-20?coz I do! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
I'm 26 but I don't want to marry him. Weird, huh? xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
1happybunny ametoa maoni…
loz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chelle11 ametoa maoni…
My niece she is 5.I was the one that introduced her to POTC. Ever since she has been in upendo with him. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Sasukes_Gurl alisema …
I saw Johnny make his cameo in the 21 Jump mitaani, mtaa movie the other siku :D That was just the icing on juu of such an awesome movie. I was smiling like crazy when he showed up xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetech29 ametoa maoni…
i feel the same way too...whenever i hear his name, see his name, see him on tv, i become a damn retarded smiling like crazy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chelle11 ametoa maoni…
I wasn't expecting him in the movie. I screamed so hard at the movie theater, everyone was starring at me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetech29 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
Well when i see him on my magazines im like *_* take a pen and draw hearts on the name xDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Goodnight my lovely Deppheads :) Have a beautiful day!
Johnny, I upendo wewe so much and wish wewe a good night wherever wewe are :*:*
Hugs and kisses for all!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight sweet Deppheads!!
Wish wewe a lot of sweet dreams

Johnny,you're the one for me...
...I upendo wewe <33
Goodnight my Darling ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
Agapi_Sparrow alisema …
Goodnight my lovely Deppheads! wish wewe sweet dreams.....zZzZzZzZzZzZz

Johnny, I upendo and adore wewe so much! wewe inspire me! wish wewe goodnight wherever wewe are! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Sweet dreams dear Depphead!!zzzzzzzz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
thanks! sweet dreams to wewe too...:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
thank wewe :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight darling Deppheads :*
I upendo wewe Johnny, with all my moyo <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ilovetech29 alisema …
I just watched Benny and Joon...I am in upendo with Sam very much now! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Sam is such a cutie :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kineo999 ametoa maoni…
He's a little hottie!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Maria1307 alisema …
upendo him to bits. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kineo999 ametoa maoni…
What is wewe inayopendelewa Johnny Depp movie?!?:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Agapi_Sparrow alisema …
Yeeeaaaahh..... I'm going to watch Finding Neverland tonight!! I haven't seen it.... hope it's good!! what do wewe think? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wave ametoa maoni…
Have fun, it's a beautiful movie! It makes me cry all the time. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXxJDloverxXx ametoa maoni…
You'll upendo it (obviously, as it had Johnny in it!) ;) <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
thanks! I watched it! it was really good and Johnny Depp was awesome! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
╔ƸӜƷ
║║╔═╦╦╦═╗
║╚╣║║║║╩╣❦✿✿❧
╚═╩═╩═╩ƸӜƷ ~♥~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
very sweet <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
vampire2000 alisema …
I Really want to see Dark Shadows. Because, it contains three of my inayopendelewa things: Johnny Depp, The 1970s, and VAMPIRES! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KateKicksAss ametoa maoni…
I want to see it too, the trailer was so funny! And it's a Tim burton film with Helena Bonham Carter and Johnny Depp in it. How could it possibly be BAD? :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
I totally agree with both of you! it's a TIM burton film that contains JOHNNY DEPP, Helena Bonham Carter and Wanyonya damu and it takes place in the '70s! how couldn't it be awesome? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
Yeah me too.I want to see the Dark Shadows because of:Johnny,Helena and Wanyonya damu too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lil_movie_fan ametoa maoni…
+ Johnny kissing Eva Green :P I wish i was Eva green... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
'Night everybody!!!

upendo wewe always and forever,Johnny<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
denisesamusara alisema …
Johnny Deep,
I want to be with wewe in a moment called... ALWAYS.
I upendo wewe forever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
anniPixx alisema …
I adore him :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads! :D
Johnny, I upendo you!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
'Night Deppheads!!
Tonight there will be daylight saving time, So I sleep one saa less ;(
Wish wewe all sweet dreams and a happy Sunday:D

Johnny,i wish to dream of you<3
upendo wewe zaidi every moment,
Have a goodnight,darling:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
denisesamusara alisema …
Johnny,
When a light breeze touching your face, do not panic ...
It's my upendo that is kiss you.
I upendo wewe forever...

Good morning everybody
Have a good nice weekend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning Sweet Deppheads
Happy weekend to all!!

upendo wewe zaidi and more,Johnny <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DepplyinLove alisema …
"My self-image it still isn't that alright. No matter how famous I am, no matter how many people go to see my movies, I still have the idea that I'm that pale no-hoper that I used to be. A pale no-hoper that happens to be a little lucky now. Tomorrow it'll be all over, then I'll have to go back to selling pens again."
--Johnny Depp

Awww, everytime I read this, I just want to hug him and tell him he is the best and most amazing person ever!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
He is the most simple and uninterested person I've ever known! It's why i upendo him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agapi_Sparrow ametoa maoni…
awww that's so sweet! He is so modest! I upendo him so much because he isn't like the other celebrities! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita