Johnny Depp Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 81-90 na 2842

heart
denisesamusara alisema …
░░░░░░░JOHNNY DEPP░░░░░░░
░░░░░░░░░░()░░()░░░░░░░░░░
░▐░░░░░▄▄░▐░░▌░▄▄░░░░░▌░
░▐░░░░▀█▀▀▀▀▀▀▀▀█▀░░░░▌░
░▐▀▀▀▌░█░░░░░░░░█░▐▀▀▀▌░
I like the taste yummy of to like you.
I upendo wewe forever...

Night sweet Deppheads... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoshortyxo ametoa maoni…
hi johnny i am a big shabiki of yours i wanna meet wewe im 25 i will be 26 in oct 25 i live in commerce city co zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning Angel Deppheads!! How are wewe today??
Wish wewe a wonderful siku :**

Johnny i upendo wewe with all my heart<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Have a wonderfull siku wewe too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
wewe 2 honey :*********************** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
'Night sweet Deppheads :)
upendo wewe Johnny,
Forever and ever and ever <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'night to wewe sweetie:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Night dear. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Sweet dreams :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Have a great siku everybody. Have fun looking at the new pics of Johnny ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Wish wewe a beautiful siku sweetie:*:** oh sure...my eyes are shining seeing Johnny<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good morning to everyone!! Have a wonderful, beautiful,great day:*:*:**

Johnny, wewe are my breath
I upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
wewe 2 Angel :***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
denisesamusara alisema …
♥ ♥ Johnny, I upendo wewe forever...♥ ♥
..../\_¸_/\
..(=•_•= )
...ღ♥*♥ღ.•*
.(¯`•\|/•´¯)♥ ♥
Good night Deppheads!!

♥ ♥ Johnny, I upendo wewe forever...♥ ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight to wewe hun:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight everybody!! Hope to dream of our Sexy Rock Star!!

Johnny wewe are the best,an Angel in my life.
My moyo beats fast when i see you.
I upendo wewe zaidi every day, every hour, every minute,every second.<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Night sweetie!:*** May all Deppheads dream about Johnny this night<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodnight angels :***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
'Night dear:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Have a great siku everyone!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Heyyy dear!! Have a great siku too:*** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight Deppheads...sweet dreams
upendo wewe Johnny <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
helenaluver alisema …
I upendo Helena Bonham Carter and Johnny Depp and Tim Burton!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Glambert2 ametoa maoni…
same they're a great team zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley alisema …
Good morning everyone! Have a great day! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
deathroman13 ametoa maoni…
Yeah a great siku of rain and thunder outside :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodmorning :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Great siku to you!! :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Goodnight everyone!! Tomorrow is a new siku hope it's not soooo hot like today!!
Wish wewe a beautiful new week!! upendo wewe :*:*:*:*:*:*:*:*

Johnny wish wewe wherever wewe are a goodnight au a good morning
Hope wewe are in France, I like to think that you're not far from me!
upendo wewe so much<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninadepp1604 ametoa maoni…
alisema all I think zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Fenaki2000 alisema …
hujambo guys!something strange I did the upendo TEST with my name and depp's name and the score was..98%!!! I gonna be crazy!!!=P....oh!and something else! I won't get in in for a week but then I'll get in for all the summer!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
tomorrow I'll go away until Friday and can't take my computer with me, gonna miss fanpop... and johnny <33
Bye bye dear Deppheads, have a wonderful week<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Have an amazing week wherever wewe go. We will miss you. Bye :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
Have a great week! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Have fun dear! Deppheads and Johnny wait for wewe :*:*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
IsidoraSmiley alisema …
wewe guys! I did this upendo tester with Johnny's name and I tried it,like,10 times and every each time I got 'You like each other as friends'!!!! Which is perfect for me - if I could only get Johnny to be my friend I would be the happiest person in the whole world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good Sunday Sweet Deppheads!!
:*:*:*:*:*:*:*
Johnny i upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
wewe too!! :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
159JohnDep9 alisema …
My computer's enter-button is broken, so I can't maoni to anything.:( But here's a maoni to what DeppBiggestFan wrote:
Who f'cking idiot can write something like that.. I'm so sad now! Sad, angry and frustrated...
Johnny, don't ever let this kind of stupid gossips affect to you! We all know wewe couldn't do anything like that. We're all here for wewe whenever wewe need, and I pray for wewe every night.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
agree! how can they do that?! >:'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
agree :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
AGREE!!!! JOHNNY IS THE BEST!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
AGREE!! Johnny, we are all with you, we support wewe and we know wewe couldn't do that to you're kids. Don't belive this f*****g stupid gossip. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DepplyinLove alisema …
Have a wonderful weekend Deppheads!
We upendo wewe Johnny!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a wonderful week:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
:************ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
thaks! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
DeppBiggestFan alisema …
Im so F**king angry!!!!!! :( I saw a gossip Journal with johnny depp, and it was a big makala about johnny has beaten his children!? i know that he would never do that, his children saved his life!
what is the pleasure of spreading false rumors?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
WTF???????????? That's terrible!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
WHAT! WTF? Can't belive what people write. How can they do this? :O >:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
i have no idea who write this, i saw the gossip journal and saw johnny depp on it, i open it and i saw the heading: *Johnny depp beating his children after he break up with Vanessa* au something like that. So i just threw away the journal and rushed out of the store!!! >:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Weekend my lovely Deppheads!!
Have a great day:*:*:*:**

Johnny,Today i upendo wewe zaidi then yesterday
and less than tomorrow!<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Happy weekend dear:*** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
Happy weekend to wewe too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Happy weekend honey :***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Happy weekend to all of wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Depp-Forever alisema …
To all dedicated Deppheads -- please jiunge this club for Lily rose :) link ... and this one-- link ... this is Jack Depp ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
done! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
did it! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DeppBiggestFan alisema …
good night sweet angels, sweet dreams about Johnny :***
I will upendo wewe forever and ever johnny<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Depp-Forever ametoa maoni…
Goodnight! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
I DID dream about Johnny! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
queenfabric0971 ametoa maoni…
have a great day.i will watch one of your sinema and fall a sleep upendo wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Sweet dreams everyone!! :************* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IsidoraSmiley ametoa maoni…
Well,if I dreamed about meeting Johnny because wewe alisema 'sweet dreams everyone',then THANK YOU!!!!Too bad,that was just a dream... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
jdepp4 alisema …
VOTE FOR JOHNNY!! SEXIEST MAN 2012
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
voted :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
done with pleasure:)))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
Good night, sweeties!:)
My confirmation camp began today. I have no Marafiki here, I'm totally alone...but luckily I have wewe guys and of course Johnny will always be with me in my heart.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Sure dear, we are with you!! Have so much fun :D Goodnight and sweet dreams :*:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Goodnight darling :**************** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
jdepp4 alisema …
Hi Deppheads, wish wewe all a beautiful Weekend!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
wewe 2 sweetie :*************** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a beautiful siku Hun:*** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads!

upendo wewe Johnny :*:*
Tonight I dream of wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
butteflyrcl alisema …
i upendo ur sinema ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
denisesamusara alisema …
Have a awsome night, Deppheads!!!!
*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
\.˛*./______/~\ *. ˛*.。˛* ˛. *。
˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯` ´¯˜"
Johnny, I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DeppBiggestFan alisema …
good night sweet deppheads :**
Sweet dreams johnny, wewe are my angel<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight dear, have sweet dream of our angel<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
queenfabric0971 ametoa maoni…
have a great night u r in my dreams l upendo wewe and wewe r my biggest shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DepplyinLove alisema …
Have an awesome day, Deppheads!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Awesome siku to wewe angel!! :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Have a awsome siku :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good siku my lovely Deppheads!!
:*:*:*:* Hope wewe have a beautiful day!

Johnny, wherever wewe are my moyo is with you<33
I upendo you!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
wewe too... =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Depp-Forever alisema …
Good morning Deppheads!
upendo wewe Johnny. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Good morning :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
Good night dear Deppheads!<3
Johnny, my upendo for wewe is so pure, so deep and so exciting...sometimes even I don't understand how crazy I'm about you. My moyo will always beat for you.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
good night :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
DepplyinLove alisema …
Good morning dear Deppheads!!
upendo wewe Johnny, Have a beautiful siku :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
159JohnDep9 ametoa maoni…
Good morning, sweetie!:) Hope wewe have a great day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Have a good siku angel:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Have a wonderfull siku :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Have a beautiful siku Deppheads!! upendo wewe all :**

Johnny i upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a beautiful siku :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
:************ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
xx1dinfectionxx alisema …
91,049th fan...wow!!!!luv this club:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
devilskiller ametoa maoni…
lol rite zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
159JohnDep9 alisema …
Good morning Johnny and all dear Deppheads!<3 Rise and shine!:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xx1dinfectionxx ametoa maoni…
lol!its nighttime here:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
denisesamusara alisema …
Good night to everybody...

Johnny, I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Have a wonderful siku Deppheads!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Johnny, wewe are our Special Angel, everytime we need, wewe are in our minds and hearts. Now that wewe need an Angel, we are here. We are always with you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
<3<3<3<3<3<3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
WE upendo wewe JOHNNY <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jdepp4 alisema …
A BIG DEPPHEAD GROUP HUG FOR JOHNNY AND HIS MOM.
OUR PRAYERS ARE FOR MRS. BETTY SUE. WE HOPE SHE COME BACK nyumbani SOON.
JOHNNY, THE WHOLE DEPPHEADS ARE WITH YOU...WE upendo wewe :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Hope verything is ok :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
DepplyinLove alisema …
Have a beautiful siku my lovely Deppheads!

Johnny, wewe are in my thoughts and prayers.
I upendo wewe with all my heart, my Angel :** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a beautiful day:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
159JohnDep9 alisema …
Good night dearies!<3 I hope wewe all had a wonderful day!
It was a huge thunderstorm here last night..thinking about Johnny made me feel so peaceful.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight my sweet Deppheads :***
I upendo wewe Johnny <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Depp-Forever ametoa maoni…
Goodnight! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
denisesamusara alisema …
Good night and good dreams to everybody.

Johnny, I upendo wewe forever <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
send zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arianasboy ametoa maoni…
wewe some thing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
159JohnDep9 alisema …
Good night and good dreams all Deppheads! Johnny, I'll never stop loving you.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Good night every Deepheads. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
sweet dreams dear friends, upendo wewe all <3
Johnny, the only thing i want, is you... <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Sweet dreams. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jdepp4 alisema …
hujambo DEPPHEADS AWAKE IT'S 9:00 IN THE MORNING IN ITALY.
LET'S START THE COUNTDOWN TO THE GOAL OF 100,000 FANS.
THIS WILL BE OUR dhahabu MEDAL AT THE OLIMPIC GAMES ON JDEPPLAND
90,900...GO!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Yeah, Go Johnny go!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
norskiDepp ametoa maoni…
91,010 !!! Yay! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Good Sunday to everyone!!
upendo wewe all:*:*:**

Johnny wewe are my love
i can't breath without you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
:*********************** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
barbiegirl190 alisema …
I upendo j deeps Edwardsciors hands so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katie11050 ametoa maoni…
thats one of my favs kwa him i got loveing him kwa his piratrs sinema zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
johnnydlover alisema …
Goodnight everyone :****** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy Weekend lovely Deppheads!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
Good night my lovely Deppheads! Happy Johnny-dreams.:) They're rare but worth of waiting<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Have a good night sweetie :*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Doodlebug81 alisema …
Good morning Deppheads! Hope everyone has a wonderful weekend! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Good morning dear :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Have a nice siku everyone!! :*
omfg POTC 5!!! Can't wait!!!!!!!!!!!!!!!!!! :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
have a nice day:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
me neither :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Me too. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sigrid0311 ametoa maoni…
I know! it`s going to be awesome!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
'Night sweet Deppheads :))
upendo wewe so much Johnny <33
zaidi and zaidi every siku ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Sweet Dreams about Johnny:***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vanniluly alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
159JohnDep9 alisema …
I can't believe I miss almost the whole olympics...I have my confirmation camp 3.8.-10.8 and there's NO TV!:( I was so depressed, then I looked at Johnny's pic and I started to feel better at once.<3 It's like magic. Well, good night everyone! I'm not going to kitanda yet, but still.:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Don't be depress, Johnny will be always with you! I know, he is magical<3 Good night hun:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
It's amazing how Johnny can cheer wewe up :) It's truly magical. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Really me too:)))) I forget about everything when look at Johnny's pic au watch his movie<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LalaDepp alisema …
Yoooopiiiiii:D I'm so happy:D today received JD club's die-hard shabiki medal:D Hope to become fanatic one day:))))))))

Johnny I upendo wewe zaidi & zaidi every single moment<333 Thank wewe for everything:******<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Congrats sweetie...i'm happy for you:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Woohoo!!!! Congrats Depphead :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Deppheads Rock The World!!!!! :D:D:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jdepp4 alisema …
Have started the Olympic Games. watching the opening ceremony!!
Great!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
jdepp4 alisema …
WHY I ALWAYS FIND WEIRD STUFF??
link
I CAN'T STAND IT ANYMORE!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Yeah realy:( I was so angry when saw it...REPORT!:((((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy Weekend my lovely Deppheads!!

Johnny i will upendo wewe forever<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
Nice Weekend to wewe =D ... And wewe too, Johnny. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
johnnydlover ametoa maoni…
Happy weekend, honey :***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Happy weekend to all Deppheads! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
Have a wonderful weekend sweet friends, upendo wewe all<33
Johnny wewe are the sun in my life, upendo wewe forever<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Nice Weekend to you:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
Have a fantastic weekend. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
johnnydlover alisema …
Good morning my dear angels, have a nice siku :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'morning hun :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Good morning :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
good morning to wewe angel:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simovska ametoa maoni…
'morning angels. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
159JohnDep9 alisema …
Good night sweet Deppheads!:) you're all my family.<3
It was finally a sunny siku here in Finland. Looking at Johnny's pic made the sun shine even brighter.:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight dear...Thank you. We are proud to be this great Family!! :*:*:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Sweet Dreams about Johnny:***** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rhphlover ametoa maoni…
sweet dreams dream of johnny for us all ...:-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Night dear :** finally sun here in Sweden too :D <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DepplyinLove alisema …
Have a lovely siku Deppheads!!! :D:D
Hugs for all of wewe :)

upendo wewe Johnny :*
Have a beautiful siku wherever wewe are ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
jdepp4 alisema …
Yesterday I ripoti something from this individual
and today i reported this but it's still here....REPORT
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Saw it and reported. Why don't people understand this is a JOHNNY DEPP CLUB???? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
I DON'T KNOW!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
Yeah! It worked:D Together we are force:)))))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
Goodmorning, Johnny and dear Deppheads, have a lovely siku :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'morning hun :) have a beautiful siku wewe too :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Nice Thursday Deppheads!! Have a wonderful day.
:*:*:**

I have a great wish, but is impossible to comes true.
Good morning Johnny wherever wewe are.
I upendo you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
Nice Thursday to wewe honey =D ... Johnny, I upendo wewe forever... <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
159JohnDep9 alisema …
Good night all Deppheads! wewe guys make me happy everyday.:)
Johnny, you're my reason and my life.:D<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Good night and sweet Johnny dream!! :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
denisesamusara alisema …
Good Morning to everybody =D
.(ړײ)/       ¸.•´….•´¨¨))
.«▓       ((¸¸.•´ ¸.•´.-✿
..╝╚ …✿. ✿....✿...
Johnny,
I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning lovely Deppheads! Have a great day.

Johnny i upendo wewe so much<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Depp-Forever ametoa maoni…
Good morning! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'morning hun :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Sweet dreams to my sweet Deppheads!
upendo wewe JOHNNY <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Sweet dreams to wewe angel!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MrsDepp1995 alisema …
Long Time To Talk To wewe Deppheads♥Hope wewe still remember me♥The sad thing is that a lot Deppheads are missing from this spot :( Hope they come back so we can be that family we used to be :") Also welcome New Deppheads. i am sure wewe found our family AWESOME♥Have a great siku sisters ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DepplyinLove ametoa maoni…
Deppheads are the greatest!! upendo wewe ALL!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Welcome back sis!! Our Family is the greatest!! upendo YOU<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
Welcome back Depphead ! We missed wewe hun <3 ^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsDepp1995 ametoa maoni…
♥LOVE wewe ALL DEPPHEADS♥Missed wewe so much ♥Our family is the best of all♥So happy&proud to be a depphead♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
Good night dear Deppheads! Johnny, nights are never dark for me 'cause you're the light in my heart.<3 When I Lost my father, wewe became the man that i upendo the most.:') ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
johnnydlover alisema …
Have a nice siku everyone!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
have a nice siku sweetie <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Nice siku to wewe hun<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
It's a crappy summer here too...
Luckily I can always warm myself kwa imagening his hot kisses on my skin..<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
jdepp4 alisema …
Good morning everyone :*:*
Here seems be back in the winter. Cold weather and thunderstorms.
Crazy Summer.....
But Johnny warms my moyo and soul.<33
Good morning Johnny, I upendo wewe :*:** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
Good morning :** yeah shit summer :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
159JohnDep9 alisema …
I watched cry-baby with my mom yesterday. It was sooo alward when the french-kissing scene came! Mom asked me why i was blushing so much and i just alisema "it's just so hot in here.":D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Thrill ametoa maoni…
LOL! Once my mom was watching From Hell, I noticed it and decided to jiunge her (to bomb her with spoliers haha). However, it was kind of awkward because they say and do some pervy things in that movie. xD Not to mention I was blushing like crazy when Frederick was taking a bath... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
denisesamusara alisema …
Johnny
I dreamed last night
How well is good to dream.
I dreamed that her mouth
It gave me endless kisses.
There were many, many kisses,
Was suffocated.
Taking kiss for kiss
Fell out of kitanda awake.
I upendo wewe forever, Johhny Depp...

Goodnight lovely Deppheads, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy new Week lovely Deppheads!

Good morning Johnny:*
I upendo you<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
wewe too darling... =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
wewe too sweet :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan alisema …
good night sweet deppheads, sweet dreams :*
upendo wewe johnny<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
'night dear, sweet dreams to you:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Eastern-Rosella alisema …
Come here to read our three written pieces: link

Come here to vote our winners: link

Happy reading! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
DepplyinLove alisema …
Goodnight sweet Deppheads, have a wonderful siku :)
Johnny, I wish wewe knew how much wewe mean to me
I upendo wewe with all my moyo <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
Goodnight sweet dreams angel!! :*:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Wish all of wewe a goodnight and sweet dreams!!

Goodnight Johnny wherever wewe are.
wewe will always be in my heart<33
I upendo wewe :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
It's weird how Johnny is such a big part of my life and has such a big place in my moyo even I've never met him.:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DepplyinLove alisema …
Happy weekend Deppheads!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
159JohnDep9 alisema …
Have a great siku all Deppheads!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Good morning everyone!! Have a beautiful Weekend. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
good morning dear :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Doodlebug81 alisema …
Hey, anybody want to play Johnny quote game? :))
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
DepplyinLove alisema …
Hi Deppheads!! Happy Friday! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
denisesamusara alisema …
Good Morning to everybody =D
.(ړײ)/       ¸.•´….•´¨¨))
.«▓       ((¸¸.•´ ¸.•´.-✿
..╝╚ …✿. ✿....✿...
Johnny,
Loving wewe is ...
Being an adult and feel like a child.
I upendo wewe forever... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DeppBiggestFan alisema …
Good morning sweet Deppheads have a amazing day:**
Johnny, upendo wewe zaidi and zaidi every day<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jdepp4 alisema …
Happy Weekend to all of wewe lovely Friends:*:*:*

JOHNNY, I NEED TO TELL wewe THAT I upendo YOU!!
In my moyo there are fireworks when I see you<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan ametoa maoni…
happy weekend :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Wish wewe all sweet Johnny Dreams!!

I upendo wewe with all my moyo Johnny<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
=D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Happy Thursday to my lovely Deppheads!!
Have a beautiful siku :*:*:**

Good morning Johnny wherever wewe are.
And wherever wewe are my moyo is with you<33
I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alisema …
Goodnight everyone!!
Sweet dreams:*:*

Goodnight Johnny i upendo wewe zaidi and more<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
denisesamusara ametoa maoni…
Goodnight :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
'night hun :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
IM-A-DEPP alisema …
89,940 mashabiki ..soon will be 90,000 fans...GO JOHNNY <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdepp4 ametoa maoni…
89,944 GOOOOOO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IM-A-DEPP ametoa maoni…
89,995 yeeeeeesssss c'mon 5 only! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaDepp ametoa maoni…
90,055 :D Johnny Rocks!!!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DeppBiggestFan alisema …
johnny, I upendo and respect wewe with my hole heart, and my biggest wish ever is to meet you. upendo wewe forever<3

Have a wonderful siku Deppheads :** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita