Josh Hutcherson Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 386

heart
tabathadeiter61 alisema …
I upendo wewe josh Hutcherson can I meet wewe and go on a dates with wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tabathadeiter61 alisema …
I upendo wewe josh hutcherson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pancake7 alisema …
Can I meet wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
coolgirls49 alisema …
I upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolgirls49 alisema …
wewe awesome josh hutcherson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tiffanymiller alisema …
wewe are cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
drfabio alisema …
Great actor ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
hanhclubbl02 alisema …
Hi all, i'm new member. Add shabiki me ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabi_93 alisema …
Joooosh, you're so sweet and funny and i wish i could met wewe one siku <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MoriahSnodgass alisema …
I upendo u Josh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mirratatif123 alisema …
Life is the name of purpose, struggle, love, dedication and a number of feelings and emotions. Life shows its true colors with time. It depends upon wewe that how wewe look towards life and what is your strategy of leading an ideal life.

Life takes a number of turns during its whole span. Life may not be kind to wewe all the times. There are tough times which really test your courage and your capabilities of facing unfavorable situations.

life is to live ... not to spend :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mirratatif123 alisema …
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww i upendo u josh..... u r the one that i like ........ upendo u <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mitchykayy alisema …
Josh is so hot I want him to .... me, and i'm gay ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rahulshingtee ametoa maoni…
awww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Clau2009btr alisema …
HAPPY BIRTHDAY JOSH!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kswifty13 ametoa maoni…
happy b siku wish him luck zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rebecaleia alisema …
link

link

Please vote! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jojoBfans alisema …
Josh team find wewe me the friend With cinemas when never Talk With Known my Best friend wewe jojo Beckers ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
vanessayambi alisema …
upendo wewe soooo cute joshie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JalisaRocks alisema …
OMG!!! Josh Hutcherson....you are legit my entire life!!! I upendo wewe soooooooooooo much!!!!! Your face...OMG I'm in upendo with it. And dat jawline though.....ahhhh!!! Oh my God I'm in complete upendo with you!!! Don't ever change!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
novy0406 alisema …
i upendo u josh ... i like your handsome face and incretable smile ... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
140990 alisema …
U R OSM Josh!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Alice-Jade ametoa maoni…
Totally! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
Shazza15 alisema …
EVERYONE GO AND PLEASE shabiki ChrissyStyles1 !!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
140990 alisema …
I upendo wewe Josh!! Oh and i am Claudia too(Lite wewe girlfriend) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
lyndena394 alisema …
all my Marafiki are like eww no gross when i talk about him at school but nooo. im glad they think that, cuz who cares zaidi for me right?also my friend alisema she was gonna kill jhutch but i alisema she could, as long as she left me the body ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyndena394 alisema …
omgeeeeee! i am seriously obsessed with him! like its bad! i think i need like a therapist au something because i have hyperventilated over him that i was fangirling so hard. my family gets bugged. ive even tried to do backround checks on him before. my dad is a ut shabiki and so am i. but when i asked my dad if i could go to a uk game, he got really mad. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Joshifers alisema …
i ♥ wewe !! , wewe And Jennifer Are great In The Hunger Games Mpvies :) True upendo ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyndena394 ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gwendiamond ametoa maoni…
Yeah, they were perfect for Katniss and Peeta zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TThutcherson alisema …
I upendo him upendo is a big word and I'm using it so many great things/words are alisema like he's amazing awesome truly beautiful awesomeballsisticul ext all of those words combined is upendo as they alisema in mocking jay wewe upendo me real au not real and my upendo is real <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HungerGames4E alisema …
Josh, I live what wewe do so much. wewe are a great actor and I upendo what wewe do. I can't stop watching the Hunger Games because of wewe and how good wewe and Jennifer are in it. My mom thought I was really weird because we were going out to eat one a few nights zamani and I started crying and my mommy asked why and I said," Because I don't know the actors from the Hunger Games." And she thought it was really funny but I was legit crying. But I really upendo what up I do and you. 😊 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kornikopia alisema …
Omg josh is so hot and he was great in catching fire! I upendo him as peeta he is perfect <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ImsoinLOVEwithu alisema …
Ever since I was a little girl, all I have dreamed of is to be in one movie with you. wewe are such a good actor and I upendo uigizaji zaidi than anything. Your emotion that wewe so in your characters is amazing and every film wewe have been in that I have seen, wewe make it come to reality, it is always like I am really there. Catching moto is also such a great film and the way wewe make him come to life is breathe taking. upendo wewe loads. Number One shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
andreeahutch21 alisema …
What about josh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
thereseo alisema …
omg i upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
fatpugmonday alisema …
josh your so hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joshvh16 alisema …
hujambo Good Afternoon to all. I'm So happy that I jiunge this club... I upendo Josh so Much!!! Can't Wait to watch Catchin Fire!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Domilie4ever alisema …
Happy Birthday Josh!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
frostedgirl1 ametoa maoni…
that was exactly what i was going to say! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mega_Fangirl alisema …
I have loved Josh since Little Manhattan! And he was the perfect Peeta! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mr-cullen ametoa maoni…
he is * zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jaime-mellark13 alisema …
he is so damn fine this guy is mine! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
IrisxDean7 alisema …
The cutest guy ever <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
etteloc44 alisema …
nevermind... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
etteloc44 alisema …
god dangitt! how do I join?!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cloocin alisema …
Oh my god, can anyone be any cuter? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
fangirl128 alisema …
HE IS SO CUTE! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
gre_46 alisema …
Keep calm and upendo josh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Oh, we certainly will! :D Xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IrisxDean7 ametoa maoni…
..I could do that while freaking out too! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
fangirl128 alisema …
SO CUTE!! one of my fav stars growing up!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Domilie4ever alisema …
ClairePearl: I sent wewe the picha to SEE them, not to post them :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ClairePearl ametoa maoni…
I"M SORRY!!! i thought wewe couldn't send them like last time =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Domilie4ever ametoa maoni…
Haha no! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
O...M...G!!!! Honestly?!!! Is anyone having difficulties breathing at the prospect of the above?! :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
Sbbbbbbbbbb, will please leave this club if u hate josh so much. Please, because this is for josh lovers not haters will u leave us to talk about good things and not call him names and how much he hert Taylor swift. If u wanna talk about josh breaking taylor's moyo then will u please make a different club for dat. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
hujambo I'm not a moron and quit posting on my ukuta and on any ukuta sbbbbbbbbbb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
sbbbbbbbbbb alisema …
bye1 your such a moran for liking josh do u see liam breaking girls hearts no do u see josh breaking girls hearts yesss ( taylor mwepesi, teleka , selena gomez, demi lovato, ect) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylor133 ametoa maoni…
well he did break my moyo i was crying sooo much but thats when i came. out with your not sorry and we are never getting back together zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
wait we are never getting back together is for this bicth omg tay im sry wewe had to go trougth all of that bullshit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
i hate josh now he is sooo annyoing ughhhh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
he broke tays moyo have u heard the song your not sorry thats for this bicthh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyloon ametoa maoni…
ppl being so negative bout josh just knock it of ur just jealous tht ur not with him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyloon ametoa maoni…
i understand tht he broke her moyo tht doesnt mean tht hes a punda hole zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
no1drwhofan alisema …
Watched the first thirty dakika of 'Cirque du Freak: Vampire's Assistant', last night! OMG, I am absołutely besotted with JHutch, at present!!!! :D Xxxxx >Sigh< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
I_love_Josh_H alisema …
uandishi a letter to josh hope he finds my shabiki letter ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Awww, good luck! :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
no1drwhofan alisema …
I honestly cannot wait for 'Catching Fire', as it is most emphatically a highly anticipated movie. Additionally, I believe JHutch is such a formidable actor, in that I believe him in every single role he portrays- for instance, his performance in 'Bridge to Terabithia' was simply immaculate, my sentiments indicate. :) He incorporated so much emotion into his performance. :D Definitely infatuated with him. :) X ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
labyrinth75 ametoa maoni…
You're still infatuated with me though, right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
LOL, of course, David! :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
<3 j hutch ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
Josh Hutcherson= Hoyer then Liam ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
shut up bicth liam will always be hotter than ur little josh hucther ugly face fuck josh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 ametoa maoni…
wewe have your opinion i have mine. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
ok but im sry i had to say that im was just so pissed to find out he broke taylor swifts moyo :( its so sad poor tay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 ametoa maoni…
well boho for tay go be p off at some1 else not me for my opinion zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
not to be rude but u guys need to open your eyes and see the diff bewteen josh and liam . liam is fucken sexy. i mean josh is cute but most guys can beat him . but no one can beat liam ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TwilightLuvr37 ametoa maoni…
Well, not to be rude back, but why are wewe on the Josh Hutcherson club then? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
cuz i like him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
no people can beat josh not liam idiot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
man i wish liam was as old as josh so i could tarehe him but im 19 and liam is 23 :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 ametoa maoni…
why dont wewe jiunge a liam club then zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
how r u to juge bicth zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
he isnt as cute as liam sry josh but ur not that hot anymore its cuz i saw the last song and liam is sooo fucken sexy sexier than u sry joshtors ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fish17 alisema …
Damn i wish i could chat with Josh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LUVJosh alisema …
write back josh plzzzzzzzzzzzzz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Regrettably, as far as I am aware, Josh has not joined this site. However, I would be most emphatically infatuated with the idea of his doing so. :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUVJosh alisema …
wish i could chat with josh hutcherson really really do i have so many things to tell him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
As do I. :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
LUVJosh alisema …
is this even the real josh hutcherson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
No, lamentably. :D X zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
LUVJosh alisema …
i LUV u josh omg ur so amazing LUV U JOSH HUTCHERSON ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aliyahhartje alisema …
i can't wait for the hunger games 2 i hates that swali to myself about how its ending ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aliyahhartje alisema …
just seen :the firehouse dog. upendo that movie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coodlecrazy alisema …
Team josh all the way ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 ametoa maoni…
oh yea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coodlecrazy ametoa maoni…
Thnkz he's amazing im defently team hutcherson all the way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
team liam zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
<3 j hutch. He's such an amazing actor and he deserves his success. I can't wait to see the the inayofuata Hunger Games. Josh is just amazing and really cute. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coodlecrazy ametoa maoni…
I agree all the way he was amazing in red dawn team hutcherson zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katyperryluv123 alisema …
I upendo Josh as Peeta in the Hunger Games! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KatiePatty alisema …
To josh
wewe are an amazing actor and I have grown up watching your films. I have loved every single one of them my favourites are kicking and screaming , moto house dog as a I'd but I upendo the hunger games and can't wait for the inayofuata one. And wewe like chelsea so yeah...:D ps it's the jaw line!! Xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Awwww, wewe are very sweet. Oh, I am not Josh, kwa the way LOL! I was just commenting on your speech. :D Xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
if he has a girlfriend were gonna have problems lolzzzz his girl friend is vanessa hudgens i upendo vanessa hudegens ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
animalcop1 ametoa maoni…
i know zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Domilie4ever ametoa maoni…
You're wrong. His girlfriend WAS vanessa. She's not anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
oh yayyyyyy lolzzzzz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
his real name is joshua hucterson ryan ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
I upendo josh. He's cute an a good combination. The only 2 guys I know of who are that great is Sean from bachelor and BLAKE SHELTON!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
vlopez0906 alisema …
Dear Josh

Thank wewe for being an inspiration to me when i had none.

Your amazing.

I upendo wewe so much :)

love,

Victoria :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Awww, I certainly am not Josh Hutcherson, however, would like to accentuate how endearing your brief letter of adoration is. :D Xxxxx In fact, it brought a little mwaka to my eye. :) Xxxxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
awwww thats sweet i wish josh was on fanpop like kate todd au selena gomez i cant wait tell cacthing moto comes out and jorny from earth to the moon zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vlopez0906 ametoa maoni…
Thanks <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb alisema …
i upendo the hunger games ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Same, here. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vlopez0906 ametoa maoni…
same here :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
yup everyone loves the hunger games zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sbbbbbbbbbb alisema …
josh i want to kiss wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
So do I. :D X zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
I have no clue why wewe guys are fighting over him cuz he's mine!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
LOL, we can share him. :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
no his mine plus im 19 and he is 20 ha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Damnation! :D Lucky you!!!!!! :D XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bye1 alisema …
Josh Hutcherson=Mega hot!!!! hes so cute hes perfect in Hunger Games.... Be a shabiki o him!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Your equation most definitely does apply to him. :D Very valid. :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
i upendo the hunger games zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrshutcherson1 alisema …
Ugh.. Am I the only one who reads jhutch fanfiction!!! B/c those can make a girl S-W-E-A-T!!!! Lol shabiki ME!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
no i do to his real name is joshua hucterson ryan zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kirahm22 alisema …
if u saw on the kca josh got slimed!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
really ha i bet he looked so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber alisema …
wewe don't deserve Katnss !!no i'm just kidding!!!!lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
actlly him and katniss make a cute pair zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
not really !i thing GALE AND KATNISS make a CUTE pair!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
nad2 alisema …
Hes cool in the hungrer games. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
ZiaHope alisema …
Omg!!!! If wewe think josh is HOT !!!!!! Then add me as a fan!!!!! Oh and yeah...... LUV U JOSH!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
OMG!!! :D He is one of the most pulchritudinous men on Earth!!!!!!!!! :D I will definitely add you. :D Xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
he not hot he is smoken hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ribon95 alisema …
I seriously die everytime I look at him. He's just so...perfect...*feels* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZiaHope ametoa maoni…
Dude we all die .... He's just Soo darn gorgeous!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
I could not have put it better, myself. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
i faint ever time i look at him add me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
mrshutcherson1 alisema …
i tell ya... josh+licking his lips= passing out on the floor!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kirahm22 ametoa maoni…
lol!nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZiaHope ametoa maoni…
Mmmmmm! I would too!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
I would fall, weak at the knees!!!!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
i would die happy :):): zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kirahm22 alisema …
me forgot does anyone know how wewe get a die hard i got told kwa zoeymalik28 but i forgot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Submit loads of picha and videos, in the hope people would shabiki them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kirahm22 ametoa maoni…
thanks now its coming back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
no1drwhofan alisema …
Watched him in 'Bridge to Terabithia', yesterday, as I borrowed a friend's DVD. The saddest movie I have EVER come across, yet his being a formidable actor better fortified it overall. His afflicted countenance at the prospect of Lesley's death particularly touched me. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
he works in brige to terabetha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Briona_01 alisema …
wewe are my inayopendelewa actor!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
mines tooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
peachypie2000 alisema …
JOSH=HOT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
OMG! The greatest equation ever invented!!!! <3 <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
peachypie2000 ametoa maoni…
LOL wewe BET!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JRHLuver alisema …
I'm so obsessed with Josh <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Same, here!!!!! <3 :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZiaHope ametoa maoni…
Aren't we all!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
juliaparamore alisema …
Ahhhhh Josh<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
ahhhh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TD_life14 alisema …
Like right now ..... GO! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
wa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TD_life14 alisema …
Their on my Instagram if wewe have one !!!! follow me @_jordynfreeman_ (: I have hundreds of AWESOME Jhutch pictures.. no lie.. check it out ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TD_life14 alisema …
New Josh Hutcherson Pictures of him at a UK mpira wa kikapu game !!!!!!!!!!!!!!!!!! *fangirling* lol c: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
ewww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mockingjay2 alisema …
TEAM PEETA AND JOSH HUTCHERSON FOREVER :) I upendo the Hunger Games <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
oh me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
teamkatniss105 alisema …
I upendo josh hutcherson RV,red dawn,the hunger games,bridge to terabithia,journey 2 the mysterious island.......WHO WOULDN'T upendo HIM!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
I looooooooooove him, too!!!!! :D And I agree- who would not upendo him?! :D :D X zaidi ya mwaka mmoja uliopita
suzy3432 ametoa maoni…
i looooove him so much peeta will u siagi my mkate zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
LOL! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sbbbbbbbbbb ametoa maoni…
poor josh getting hit on kwa u feaks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
no1drwhofan alisema …
I wish Josh and other people/their movies/TV shows we are all mashabiki of, could come onto this website and realise all the laborious efforts we put into enhancing each club. :D I wonder if they have even heard of Fanpop? Well, Josh, if wewe ever do encounter this club, know that we will upendo wewe always! :D <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
hutcherlover alisema …
Gosh I am so obsessed with Josh. Bahh Bridge to Terabithia, The Hunger Games, so many amazing movies. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Loooooooooooooove him!!!!!!!!!!!!!!!! :D <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christy9909 alisema …
Awesome actor can't wait for red dawn ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Oooh! :D When is it out? :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christy9909 ametoa maoni…
November 21 but I haven't seen it out yet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovejhhg ametoa maoni…
Ya idk if it is the 21 au 22nd cause ive seen both zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christy9909 alisema …
Merry krisimasi josh If u see this i hope its great big shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
Spicekitten alisema …
He made me cry in Bridge to Terabithia. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
knifethrower101 ametoa maoni…
Me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
Haven't watched the film yet but will do. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hutcheremblem alisema …
Loving Josh forever live life long SBNN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no1drwhofan ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aqunatte alisema …
saw it the 21 of november ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita