Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1081-1090 na 19451

big smile
danimiller alisema …
3 hrs away till miseltoe.I celebrated kwa imba my moyo out 2 it on utube while my family looks at me like im retarded. #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I supposed to hate monday, because tomorrow is school but i dont do it wewe know why? Yeah all beliebers know it.. MISTLETOE COMES OUT TOMORROW!♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
igotadog98 ametoa maoni…
I'm excited!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
same !♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
YEY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
so many thoughts in my mind wishing wewe could be here all the time ♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 alisema …
JUSTIN i know im not youre biggest shabiki but i lov wewe heps and heaps wewe and selena are my idol i know wewe will never see this but if wewe do i wanted to tell wewe that youre my idol and insperation people say youre gay but dont listen to them because i wewe were gay youj wouldnt have selena and wewe wouldnt sing about girls, and talk like a boy au evean have balls, there jelbous of wewe at least wewe have the balls to get up and do what wewe want to do <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
this is a club of jb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
WHO WOULD ME JEALOUS OF JUSTIN BIEBER HE IS JEALOUS OF US zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
get a fucking life and stop fawning of that mother fucking retard u know u and him woud be a good couple cuz yall r both losers oh wait if u could trick him to be with ya zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Grey hoodies turned to black leather jackets. "Aye" turned to "Swag". 1 million followers turned to 13 million. Justin grew up. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
<3(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
They be like, Bieber? What? Can wewe teach me how to dougie. wewe know why? Cause all the Beliebers upendo me. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
:D!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
neulessa alisema …
oooooooooooooo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellokitty619 alisema …
sooooooooooooooo cooooooooooool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
ikr hes SEXY ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellokitty619 ametoa maoni…
wewe lame my lil sis sent that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mZhaterlove ametoa maoni…
shut the fuck up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
.★★  ★ * *  ★  *★  *  *   ★  * ★  *  * ★ ★* ʙɛʟıɛʙ ıɴ ɛvɛʀʏtʜıɴɢ ʙɛcɑʋsɛ ɛvɛʀʏtʜıɴɢ's ʀɛɑcʜɑʙʟɛ ♥ ★ ★ *  ★★ ★ *  *  ★  *★  *  *   ★   ★ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellokitty619 ametoa maoni…
wow wewe are so lame zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
ahah true ;) i mean hannah not this hellokitty :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Shutup hellokitty.Your lame zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
wewe smile, I smile; wewe laugh, I laugh; wewe say Justin Bieber's gay, I push wewe in front of a train. End of story. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellokitty619 ametoa maoni…
wewe think JB as in justin bieber cute au gay?so if wewe think he gay he is not FYI he is not ugly fatty mic patty witch is a mean witch.FYI i am not ugly.you are uglyh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
hellokitty619: wewe make know scense leave hannah alone :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LEAVE TOTALLYHANNAH ALONE HELLOKITTY!>:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
Me: I woke up today with Justin Bieber on juu of me..
Friend: Wow, ohhh... Really?
Me: Yeah, the poster fell down.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
ahaha thats happend to me before zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎16 months. 5 continents. Over 25 countries. June 22, 2010 to October 19, 2011. The Justin Bieber: My World Tour. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#bieberfact His dad's nickname was lordrauhl.. which is where Justin got the idea for his YouTube channel: Kidrauhl. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
From One Time to Mistletoe. From radio stations to sold out stadiums. From Stratford to the world. From nothing to almost everything. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#bieberfact : His favourite numbers are 96 and 6. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
Being a true Belieber doesn't mean wewe have to have all of his merchandise, it means that you'll stick kwa his side till the very end. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
thats exatlly like me :D i dont have anything of his on,y two tps :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#bieberfact : oɴ мαrcн 1, 1994 oɴ α тυeѕdαy αт 12:56 αм. вorɴ αт ѕт. jυde нoѕpιтαl,oɴтαrιo,cαɴαdα. LTS IF wewe ALREADY NEW THIS. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BIEBERFACT;

Justin Bieber has been offered a role in 'Les Miserables'. ♥

10+ for inayofuata ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BieberFact Once, Chaz was holding a sign that said: "Forget Team Edward and Jacob. TEAM BIEBER!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
MISTLETOE OUT TOMORROW! LTS IF YOUR GONNA BUY IT♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎#BieberFact Even though Justin's eyes are light brown/hazel they turn greenish in the sunlight. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jayjay866 alisema …
justin bieber wewe are so cute would u please give me your phone number im dieing to hear your voice and get to know u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
thats stupid if i heared his voice my ears would catch on moto zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever alisema …
#1DAY for #MISTLETOE to come out on ITunes!!!!!!:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince alisema …
justin when i smile i smile 4 u
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Thallia ametoa maoni…
yh me 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince ametoa maoni…
hmmmmmmmmm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
While Everybody Else is Trick au Treating and eating Halloween Candy me and 13 million other beliebers will be SHUFFLIN UNDER THE MISTLETOE ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Aww so cute,x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
Grey hoodie to leather jacket. Hairflip to haircut. My World to Believe. YouTube to the world. Internet sensation to worldwide inspiration ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia alisema …
JB SUCKS HE WEARS GIRL PANTS IF wewe DNT BELIVE ME LOOK IT UP I HATE HIM HE SINGS LIKE A SCREAMING BANCHI ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
btw banchi is a monkey! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JESY200 ametoa maoni…
Hello dear. Happy weekend My name is jesy.i just viewed your profaili now and it rely got my attention to know wewe zaidi for an important discussion with wewe i will like wewe to contact me vie this barua pepe (jesy.ipere@yahoo.co.uk) so hat we can know each other I will send my pics and details when i hear from you. (jesy.ipere@yahoo.co.uk) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
wewe can read the message is sent wewe thats all i have too say to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RiptidePercy alisema …
JB Is a girl.....I think ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
No hes not wewe idiot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Thallia ametoa maoni…
lol he kind is cute bt not that cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccgarcia ametoa maoni…
hahaha sure is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
if hes a girl thwn why does he have a dick and sound like a BOY ? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
19gcannon alisema …
i upendo wewe JB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
trick au treat, my swag is sweet, now give me Candy au I'll bieber slap you. ℓινє.ℓαυgн.вєℓιєв ★ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maggiebie ametoa maoni…
I like that!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
me too♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
upendo this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever alisema …
omg! Justin alisema He Loves me On Twitterz:)♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
As a fan♥♥:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RiptidePercy ametoa maoni…
FAIL!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
AWW!Cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
how i that fail thats awome :D C? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tildefilippa alisema …
I upendo you!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever alisema …
#BESTDAYOFMYLIFE
Justin Drew Bieber Followed me back(:
i almost died!:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
OMB zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
i got him to follow me on his personal account(:♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Lucky zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieber194 alisema …
I dont get jb haters! If u hate him then dont spend so much time obsessing over him cuz so many haters maoni on here and on jb tube vids ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieber194 ametoa maoni…
But why do u maoni on his fansite if u don't like him? If u don't like him then just leave him alone au don't say rude maoni pike some haters do on here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BBAAMMBBII176 ametoa maoni…
ikr there dick fucks :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince alisema …
hujambo pls write on my ukuta i,m new ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RiptidePercy ametoa maoni…
hujambo Im Ethan zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince ametoa maoni…
hujambo im jullin u can call me mindlessprince zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
My brothers name is Ethan zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince ametoa maoni…
nyasi, nyasi kavu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sammi_rgoodwin alisema …
thanxs 4 god 4 making a beauitful person like justin drew bieber i upendo him soooooooooo much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince ametoa maoni…
and why so zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
@Ania_MJ If wewe dont like him then get the fuck off his club zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
U no why causehes helped every single one of us through hard times,hes pur inspiration and words cant ecplain wat hes done 4 us zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
My inspiration, my everything♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎”It’s the most beautiful time of the year, lights fill the streets spreading so much cheer. I should be playing in the winter snow, but imma be under the mistletoe♥ Word on the mitaani, mtaa santa’s coming tonight, reindeers flying through the sky so high, i should be playing in the winter snow but imma be under the mistletoe♥ With youu, shawty with you, with youu , shawty with you, with youu under the mistletoe!!!♥” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
upendo this song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mindlessprince ametoa maoni…
are u stil on zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
Shawty with you' with you' with you(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Shawty with wewe :)) ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sammi_rgoodwin alisema …
i <3 u cuz u r just being u thats enough 4 me to <3 u!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
It's the most beautiful time of the year,
Running through the streets spreading so much cheer,
I should be playing in the winter snow,
But ima be under the mistletoe..
With you, shawty with you,
With you, shawty with you,
With wewe under the mistletoe♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear Santa, i want justin bieber under the mistletoe ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I should be playing in the winter snow, but ima be under the mistletoe. you, shawty with you. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
:)ღ I upendo that song!(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
My definition of Inspiration. - Justin Bieber♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ShiningsTar542 alisema …
My own opinion: The girl in the video clip of Mistletoe looks so cute. Actually I think she's the only pretty girl Justin's ever had in all his muziki video so far. What's her name? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Umm a dont know but i agree with you.x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Welli think one less lonley girl was preety but yeah she was cute and i dont no her name zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bunnypaublita alisema …
justin bieber is gay?--hes falling inlove with selena gomez
justin bieber cant sing-usher and justin timberlake fought over him
justin bieber is unsuccessful?-he has his own hit movie and over 40 million mashabiki plus hes # 2 most followed person on twitter
justin bieber is selfish?-he donated 1 million to japan and is giving the money he earns from mistletoe to charity
hes just following his dreams if u dont like him u dont have to go aroung making fun of him- let him follow his dream <3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
So cute,x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiman ametoa maoni…
sooo trueeeeeeeee.....jb is the best.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
And hes gonna earn alot from miseltoe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bunnypaublita ametoa maoni…
GO BELIEBERS zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
honey_bench006 alisema …
It’s the most beautiful time of the year
Running through the streets spreading so much cheer
I should be playing in the winter snow
But I'mma be under the mistletoe

Word on the mitaani, mtaa that it’s coming tonight,
Reindeer's flying in the sky so high
I should be playing in the winter snow
But I’mma be under the mistletoe

With you, shawty with you
With you, shawty with you
With wewe under the mistletoe
Luv u justin............ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
╔╗
║║╔═╦╦╦═╗♥
║╚╣║║║║╩╣♥
╚═╩═╩═╩═╝♥
Post this to you're inayopendelewa watu mashuhuri club wall♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
╔╗
║║╔═╦╦╦═╗♥
║╚╣║║║║╩╣♥
╚═╩═╩═╩═╝♥
Post this to you're inayopendelewa watu mashuhuri club wall♥

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
RobPattzLover7 alisema …
"...It's the most beautiful time of the year..." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I should be playin in the inter snow, but imma be under the mistletoe. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎13 million beliebers...13 million family members...13 million best friends...13 million of the most amazing people I have ever met ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Aww thats soooo sweet!YOUR AMAZING zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
:) thank you. i upendo wewe so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sammi_rgoodwin alisema …
*u were crying and sitting kwa the ocean
j: exuse me but r u ok sweetheart?
u: no
j: whats wrong?
u: i hate my life
j: y u hate ur life?
u: cuz my mom is a bitch, kahaba she just dosen't get it
j: well i think u should work it out with her cuz ur life won't be crappy anymore
u: how will my life change?
j: cuz ur mine now beauitful
*kisses u
u: thanxs
J: anything for my shawty ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hyphen54 alisema …
hujambo cutie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jcnet411 alisema …
i upendo wewe Justin Drew Bieber wewe are my insperation i <3 you. I have been a bielieber since your first video and i will be one until your last!! I upendo YOU!! ---LOve Kaitlyn Ann Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Dont to wewe all wish that if wewe put a :P then a picture of Justin Bieber sticking his tongue out came up??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
victoria7011 alisema …
Apart from being a massive belieber, are wewe anything else? Im a One Directioner and a JLSter!!:)x Im probably a bigger belieber than all of these though!XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
victoria7011 alisema …
link

jiunge this club if wewe upendo Jelena!Please.Not my club btw.x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justins career will grow,more mashabiki will come and we will sit back and smile,being able to say we were here from the beginnig! - PROUD BELIEBER ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎''I hate you''..''Cool!''..''You're a bitch''..''yuup!''..''Your ugly''..''Great!'' ..''Justin Bieber is gay''.''BIIITCH wewe BETTER RUN!' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Soo true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
returninglight ametoa maoni…
Dont call him Gay, its an insult to homosexuals everywhere... he's zaidi like scum.. imba scum. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ⒷELIEVE ⒾN ⒺVERYTHING ⒷECAUSE ⒾTS ⓇEACHABLE
✓̲V̲̲e̲̲r̲̲f̲̲i̲̲e̲̲d̲̲ ̲̲B̲̲e̲̲l̲̲i̲̲e̲̲b̲̲e̲̲r̲̲ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
upendo this!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hyphen54 ametoa maoni…
hujambo wat u doing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
victoria7011 alisema …
Is anyone here a shabiki of Jelena?x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i am! of course! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ҳ̸Ҳ̸ҳ✩♥Jυѕтιη вιєвєя = συя ∂яєαм вσу♥✩ҳ̸Ҳ̸ҳ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
"All my beliebers are my inayopendelewa girls, because all are beautiful and special."

-Justin; ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Aww wewe always come up with nice things taytaybieber!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
:) thanku♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
thats ok!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Who is Justin Bieber? Our Boy .. Our inspiration . Our upendo . Our Hero ...
OUR LIFE . :) ♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear Bieber Haters, wewe say wewe don't like Justin. wewe talk about how gay he is and how bad of a singer he is. Have wewe ever realized how much wewe talk about him? Are yo SURE wewe don't have Bieber Fever, because wewe sure do talk about him a lot. Just come out and say you're a Belieber, we all know wewe like him ;D. Sincerely Beliebers who know wewe have Bieber Fever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Im a belieber and proud!☺ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
always & forever♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yep!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxJlsForeverXx alisema …
He is amazing I havnt had the chance to see him so upset :( x upendo u jb always Never say Never :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo him aswell!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxJlsForeverXx ametoa maoni…
he is so great x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
#3DAYS♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Soo happy!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
"Grab somebody sexy tell em hey",
"Wait, where's Justin Bieber?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
*gets him* right we need to finish the song!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
I just need 3 things in this world. Food, water and Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
When haters hear "Justin Bieber" they think of the 2009 Justin. He's 17 now. He hit puberty. What stupid excuse are wewe gonna use now? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Ano.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TotallyHannah alisema …
Dear Bieber Haters who look up Justin's songs on YouTube,

wewe must like him wewe searched up his song idiot. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
yah! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol.I have always alisema that!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
besthannah1girl ametoa maoni…
OMD TOTALLY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
besthannah1girl ametoa maoni…
oh my dog is OMD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#Bieberfact;
"Justin is running in the hotel in the evening without a shirt, and he knocks on the door and says; DO wewe THINK I'M SEXY?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL.HES SMEXY AS FLUCK!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
ustin: Hi, I'm Romeo.
You: But yo-..
Justin: Shhh. Wanna be my Juliet? ;D ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dino_luvs_jb alisema …
justin well here's wht i have to say x]: i luv yhu alot but the most thing i want to kno is why selena i dont hate her i actully luv her shes my idol 2 just like yhu r but just tell me why :P. there were plenty of girls out there just waitin for yhu ik i was x]. yhur inportened to me like selena i dont wanna make a bit of me hatin but im not. tht all i want to say x]. Plus i luv YHUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!! AND TELL SELENA I JUST LUV HER muziki x] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashdash2001 alisema …
justin i really want to talk to wewe im your biggest shabiki i'v cried all night long nothing can sooth me unless wewe answer me
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashdash2001 alisema …
can we really talk to you
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sandy855 alisema …
hi have the toll free number 855-jbieber...anyone interested? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber ♥ My moyo ♥ My Life ♥ My World ♥ MY HUSBAND!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I wish! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
TayTayBieber alisema …
Aye Belieber Shawties. ;) I just totally burned a hater on facebook. he alisema "I look 100 times better than this guy and I write song 200 times better..... what gives?" and i said, "lol, when u sell out msg, then we'll talk. ;)" haha BURN! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
HAHA zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
dancergirl78 alisema …
WHO'S GONNA BUY THE JUSTIN BIEBER krisimasi ALBUM?! :D ME! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancergirl78 ametoa maoni…
lol I can't wait! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Beliebers are: Hilarious. Supportive. Beautiful. Dedicated beyond belief. Smart. Creative. Willing to do anything for Justin. A family. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dino_luvs_jb ametoa maoni…
O_O ^_^ aernt yhu a belieber it say bieber in yo dam name ??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yes we are!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
The end of the world will not be in 2012, will be when I lose my Beliebers. - Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Aww thats actoo sooo cute.x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angel13mariah ametoa maoni…
upendo it :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dino_luvs_jb ametoa maoni…
TELL ME WHO YHU R x] rofl jk O_O but im watchin yhu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I don't wanna miss out on the holiday, but I can't stop starring at Justin's face ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
BELIEBERS AND JUSTIN UNDER THE MISTLETOE #4days ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
YEY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovefinchel alisema …
I wanna meet him so bad! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tildefilippa alisema …
I upendo Justin bieber
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tildefilippa alisema …
Never say never ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎#BieberFact: Justin once alisema he dreamt about a girl he never met and if he will ever meet her, he would never leave her. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dino_luvs_jb ametoa maoni…
awww :P i wish tht girl was me :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
maybe its me! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Imagine it was one of us!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#bieberfact Justins new album is going to have a duet with Mariah Carey on 'All I Want For krisimasi is You' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BieberFact Justin: "If me & my gf went bike riding I would try to get us Lost so we could spend zaidi time together! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BieberFact Justin likes girls born between 1992-1998, long hair, blue au green eyes, and are shorter than him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
im taller then Justin kwa a inch...XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎#BieberFact Justin has never called a girl ugly he alisema "All girls are beautiful in their own special way". ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
aww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Awww thats so sweet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BIEBERFACT The first time Justin went on an upside-down rollercoaster, he cried and threw up on Chaz. LOL! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BIEBERFACT Justin says 'Believe' will be zaidi mature than his other albums. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yey zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BieberFact interviewer: "What keeps wewe grounded?" Justin: "Um.... gravity ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎#bieberfact Justin once wore a shati that alisema "I mustache wewe a question, but i'll shave it for later." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I swear my parents don't know me at all -.- they think Imma grow outta bieber in a mwaka au two. I was like ONCE A BELIEBER, A.L.W.A.Y.S A BELIEBER!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#BieberFact: If wewe meet Justin and Justin hugs wewe over 5 seconds, it means he thinks you're cute. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita