Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1211-1220 na 19451

smile
kimlovesbieber alisema …
i wait on wewe for ever everday hand and foot your world and my world yeaah aint away wewe ever gone yeaah but the last wewe cause baby wewe smile i smile ohh cause when ever wewe smile i smile hujambo heyy xxxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
kimlovesbieber alisema …
my dream is to meet justin bieber one siku i hope that will come truexxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
never say never(;♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
:) xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Dream Big and never say never zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber alisema …
i upendo justin bieber xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber alisema …
i cry just looking at picha of wewe never mind ur british acsent it soo cutie watching wewe on Youtube some of the thing wewe say and do is funny most of it makes me cry cause i want to meet wewe so badly but my family carnt afford it xxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
kimlovesbieber alisema …
upendo your attempt at a britsh accent its very sexy upendo wewe justin xxxxxxx :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nazanin alisema …
Me: AAACHOOOOO!
Mom: Got a bieber fever eh?
Me: I think so *sniff*
Mom: Well, I think this bieber shati that I bought will make wewe feel better.
Me: OMB. YES! Thanks mom!
-Izzah(: Aww, I upendo my mom.♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sammi_rgoodwin ametoa maoni…
awww very cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nazanin ametoa maoni…
thx! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
3 Word's, 16Letters, One Name... Justin Drew Bieber,
1st Marh 1994 12.56am On A Tuesday In St judes Hospital On The sekunde Floor Section C with Dr Simon Bexhlam (However wewe spell it) Justin Drew Bieber Was Born!♥♥
I Have Been A Belieber Since siku One & Will Be A Belieber Untill The Very End♥
Justin Drew Bieber I FUCKING Loveyou♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ponygirl416 alisema …
jjjjjjjjjjj bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb ya buddy ily no haterz :) peace ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bbbbbbbbbb b
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bb~~~~~~bb bb
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bb~~~~~~~b bbb
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bb~~~~~~bb bb
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bbbbbbbbbb b
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bb~~~~~~bb bb
~~~~~~~~jjjjjjjj~~~~bb~~~~~~~b bbb
jjjjjjjj~~~ jjjjjjjjjjj~~~~bb~~~~~~bbbb
~~~jjjjjjjjjjjjjj~~~~~~ bbbbbbbbbbb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
╬♥═╬ нαvє u єvєr ℓ♥vєd
╬═♥╬ Sυмonє
╬═♥╬ Soooo мυ¢н!?
╬♥═╬ N υ ¢αи't Sтoρ
╬═♥╬ тнiикiи aвoυт
╬♥═╬ тнαт ρєrsoи!
╬═♥╬ *c0ugh c0ugh* Justin Bieber! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
_./'\._¸¸.•¤**¤•.¸.•¤**¤•..•¤ **¤ •.¸.•¤**¤•..
*•. .•* * i wish on a nyota to meet Justin Bieber!
/.•*•.\ ¸..•¤**¤•.,.•¤**¤•.*.•¤**¤•.¸ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
(¯`v´¯)copy and paste
.`·.¸.·´ if wewe truly
¸.·´.·´¨) ¸.·¨)support, adore, and love
(¸.·´(¸.·´ (¸.·¨¯`☆ ♥JUSTIN BIEBER♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo jυѕтιn вιeвer! ♥ :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
...J...Put this
...U...On your
...S...Profile
...T...If
...I...You
...N...Have
...!...That crazy
...!...Obsession over Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
__♥__♥_____♥__♥__
_♥_____♥_♥_____♥_
_♥_Justin♥Bieber♥_
__♥___ Fan_____♥__
___♥_Forever__♥___
____♥_____ _♥____
______♥__ ♥___
________♥_______ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
♥«´¨`•°..Justin Bieber..°•´¨`»♥
.¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
███████████ 100% JUSTIN LOVER & FAN...BELIEBER ! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
J♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥U♥♥♥♥♥♥♥♥♥Copy
♥♥S♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥And
♥♥♥T♥♥♥♥♥♥♥♥♥Paste
♥♥♥♥I♥♥♥♥♥♥♥♥If
♥♥♥♥♥N♥♥♥♥♥♥♥You
♥♥♥♥♥♥B♥♥♥♥♥♥Just
♥♥♥♥♥♥♥I♥♥♥♥♥Love
♥♥♥♥♥♥♥♥E♥♥♥♥And
♥♥♥♥♥♥♥♥♥B♥♥♥Support
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥E♥♥Justin
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥R♥Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Thank wewe Pattie For Having Justin
Thank wewe Scooter For Finding Justin
Thank wewe Usher, For Being Justin’s Mentor
Thank wewe Ry Good, For Making Justin Look Sexy.
Thank wewe Dan Kanter, For Being Justin’s Guitarist.
...Thank wewe Kenny For Protecting Justin.
Thank wewe Selena, For Making Justin Happy
and Thank wewe Justin, For Being My Inspiration ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LondonBabyXx alisema …
I upendo JUSTIN BIEBER!!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
he’s my inpspiration. i can NEVER last a siku without hearing his voice. ♥ true story! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
☜═㋡ BELIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
denisebasco alisema …
i upendo wewe justin bieber
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
You- "Mom, did wewe know that Justin Bieber was born March 1st 1994?" Mom- "No, do wewe even know my tarehe of Birth?" You- "Pshht! Yea! wewe were born a day.. A mwezi and a year..."
#itsabelieberthing
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arquezeona ametoa maoni…
hi there my name is arquezeona zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I dont even knw my mums birthday..lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
upendo it and justin bieber doesnt sing like a girl hater.dont start with me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
faith7dog alisema …
the girl how wroat u suck is my sis she is the one who riped ur dolls head off ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
and she is wright u do suck im glad she riped of ur head ha ha ha u suck who ever has bever fever sucks just like u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123pixie ametoa maoni…
that's mean rem he also has feelings zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
u no wat I dont have bever fever.No one has beaver, biva fever.I do have bieber fever though.BTW,i could tweet this,get it 2 jb and 900,000,000,00+ girls could step on u.In like your name though faith is really pretty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
i dint say all of this some one hacked on my shabiki pop and alisema it i swar t god i did not say that plz beleave me i upendo justin bieber i relly did not say that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summerwazhere1 alisema …
wewe SUCK JB HE HA HE AND IT ITRUE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
summer u r crazy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
retard zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
jb rock zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MaddieDLGarza alisema …
I upendo Justin Bieber! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sewwyadeoo ametoa maoni…
meee 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweety_pie002 ametoa maoni…
meeeeeeeeee3! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
MEEEE 4 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MaddieDLGarza ametoa maoni…
cool :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
☜═㋡ BELIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
J-ust αmαzínq
U-r αwєsσmє σn stαqє
ѕ-υρєя ∂υρєя ¢υтє
т-єяяιfι¢ ιи єνєяуωαу
ι- ωιѕн уυ ¢συℓ∂ нυq мє
ṉ-ø øṉε сαṉ сøṃραɾε

в-єst sínqєr єvєr
ι- ѕтιℓℓ ωιѕн уυ ¢συℓ∂ нυq мє
є-νєяу вєℓιєвєя ℓσνєѕ уυ
в-єαυтιfυℓ
є-χ¢єℓℓєит
R-ídí¢υℓυѕℓу ωσи∂єяfυℓ

♥ Jυṡτïṉ Dɾεώ вïεвεɾ ♥. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninga390 ametoa maoni…
so true in so .amy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sewwyadeoo ametoa maoni…
yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Got tht right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
wewe are my favourite singer. wewe are my favourite boy.
wewe are my dream. I know that is just a dream, but I continue to upendo you, every day, zaidi and more.
Justin, I'm proud of wewe !♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
taytaybieber i upendo justin bieber 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sewwyadeoo ametoa maoni…
yeah, real proud of u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ketia ametoa maoni…
Oh yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
so am i zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Jason Deeps - Comedian
Jason McCann - Bad Boy
Shawty Mane - Rapper
Justin Bieber - Amazing Singer & Dancer
Kidrauhl - Just A Normal Kid From Canada

♥ :)

Never say never ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If someone were to ask me why do i upendo justin so much..i wouldn't ssay cause he's so cute au hot. Everyone always says! I would actually say how he has taught me to never say never and follow my dreams. How much he has inspired me & means a lot to me. I wouldn't say... CAUSE HE'S SOOOO HOT. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninga390 ametoa maoni…
i would do the same thing and lve the profaili pic! so cute! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faith7dog ametoa maoni…
u are so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller alisema …
OMG.this is the real justin biebers fanpop page.Its called jb4real and i sware thts his real one.Ok go 2 foramu than press real justin bieber proof video and its him. im just sayin awesome ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katiekay16 alisema …
heyy(: justinn! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
McDonalds should be McBieber. Twitter should be Twieber. iPod should be iBieber. Youtube should be BiebTube.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
What should Facebook be??Facebieber! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Fanpop-Bieberpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
If Justin Bieber gets a sekunde Fragrance he should name it Someday 2.0 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Defo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jbieber105 alisema …
i luv justin bieber with all of my life ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBLUV11 alisema …
Jdb, a lil boy born on mar. 1st 1994, it wasn't just lik another baby is born, a miracle was born. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
honey_bench006 alisema …
You're so hypnotizing
Could wewe be the devil
Could wewe be an angel

Your touch magnetizing
Feels like I am floating
Leaves my body glowing

They say be afraid
You're not like the others
Futuristic lover
Different DNA
They don't understand you

Your from a whole other world
A different dimension
wewe open my eyes
And I'm ready to go
Lead me into the light!
JUSTIN I LUV U!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
affy1011 ametoa maoni…
like zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sandiphardy ametoa maoni…
lovely zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup alisema …
justin is a fag ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katiekay16 ametoa maoni…
jealous much! haha your a fag zaidi ya mwaka mmoja uliopita
affy1011 ametoa maoni…
LOOK AT URSELF IN THE MIRROR WEN U SAY THAT......=0 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Fag??na he doesnt smoke! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller alisema …
My bff and I just put on all different kinds of lipstick and made kissed marks on jbs face and neck.Its my new hobby ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I want to try that!D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
same lol :) xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Its super awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
a Belieber
-Knows who Justin Bieber is.
-Knows all of Justin's songs.
-Bieberblast's Justin's songs.
-Owns a copy of MyWorld.
-Owns a copy of MyWorld2.0
-Follows Justin on twitter.
-Tweets Justin on twitter.
-Listens to Justin everyday.
-Defends Justin Bieber.
-Hates Bieber haters.
Has Bieber Fever
But most importantly supports
Justin through whatever 110%♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
honey_bench006 ametoa maoni…
After kusoma this I M PROUD 2 BE BELIEBER!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
affy1011 ametoa maoni…
yea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Defo!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
same xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
xStarDust alisema …
everybody please add me<3 i'm new to fanpop :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
xStarDust alisema …
I can't wait for Believe to come out omg sghalkfghalkjg<3 and then soon enough... there will be a BELIEVE TOUR! AHHHHHHHHHHHH ......Belieber Forever <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
#JustinDrewBieberBorn1March1994At1256amOnATuesday
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ShiningsTar542 alisema …
Kind of bad news to uncanadian fans. (If this even a word)

TMZ: "Where do wewe wanna live?"
Justin: "Eventually, I'm probably gonna songesha back to Canada."
TMZ: "How come..?"
Justin: "IDK. I'm just like, I'm Canadian. I feel like I want my kids to be Canadian."

-Which means that Justin tends to Canadians more. In the end of the day, he will get a Canadian wife.

Good luck to him anyway. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sterlingSWAC ametoa maoni…
Nope!! Not really, Selena is not canadian he is just just sayin that he wants his kids 2 b born and brought up in Canada that doesn't mean he needs a canadian wife!!!! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ShiningsTar542 ametoa maoni…
I think that wewe know Selena isn't his wife. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hailie_45 ametoa maoni…
Oh man! I can not hide it,I'm really upset. But good luck anyway. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
robsesser alisema …
got bieber fever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller alisema …
Im gonna give a 2 sets of heshima 4 everything 5 the biggest die hard belieber out there ok im gonna give evryone one week. U can do anything on this site 2 onyesha and ill post the winner starting nowww ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MAJD7174 alisema …
hujambo JUSTIN
wewe ARE A GREAT SINGER
wewe HAVE A BEATIFUL VOISE
I THINK YOU'R SONGS IS BEATIFUL
<3 :-} <3333333333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
shellion143 alisema …
hujambo hun am a girl waz up.......................................... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar alisema …
Justin Bieber concert: $50. Justin Bieber CD: $15. Justin Bieber poster: $10. Justin Bieber's amazing personality: P R I C E L E S ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erica123456 ametoa maoni…
justin bieber's tamasha tickets are way zaidi than 50$ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
affy1011 ametoa maoni…
way way way more!!!! i gots to spend 5,000k !!!!! i live in philippines so its much much much zaidi expensive here!!!!!! an just to add more, plane tickets are expensive too!!!!!! but still.......ALL WORTH THE MONEY!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Well the point jbs personality is worth zaidi than money zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber alisema …
haha your so funnu and cool been looking at video of wewe on Youtube at embarssing moments,you firlting wat wewe like in a girl wewe on tv shows your songs ur just so amazing please please can wewe reply to my messages i have sent wewe it would mean loads to me im one of your biggests mashabiki upendo wewe xxxxxxx :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber alisema …
heyy just it would mean loads to me if wewe reply to the message i sent wewe im one of your biggest mashabiki xxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber211 alisema …

Who was yesterday in the tamasha of Taylor? ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolkatstar ametoa maoni…
Paige Conway :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber211 ametoa maoni…
Wherever she is, justin suddenly comes ... is the most lucky girl in the world! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
al2979 alisema …
JB sucks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
u suck zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Jb rules! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
jealous any chance?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup alisema …
hujambo justine its me mark I was just wundering if wewe wanted to hange out and if I could get to know the real u. So ya...give me a call. p.s i forgot to say im a twelve mwaka old boy who verrrrrrry much wants to hange out for a siku au an houre CALL ME and respond 1-224-639-3099 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
wewe do not how to spell his name its not justine its justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
oh yeah i totally agree with wewe jaedflowers123 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TayTayBieber alisema …
hujambo Beliebers. check out this site. here's my profile.... link . become a member and add me.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup ametoa maoni…
nyasi, nyasi kavu did u just call jb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup ametoa maoni…
its me his bud zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 alisema …
inayofuata time jb comes to my country i am buying backstage passes i dont care if it drains my bank account ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
r u dat crazy about him? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
so zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup alisema …
hujambo justin I was wundering if wewe would like to hange out some time I know wewe get this alot but think about it. I'm a twelve mwaka old boy who just wants to hange out so... ya and even if wewe dont care aat least give me a call 1-224-639-3099 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup ametoa maoni…
oh also from me if wewe cant rech just call again zaidi ya mwaka mmoja uliopita
markshoup ametoa maoni…
not on skyp thanks man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
hes called ya omg tell him to reply on here to me iam one of his biggest mashabiki do wewe have his number???xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Drew Bieber inspired me in so many ways, and for that, I could never repay him. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
same hes so cutie hott funny sweet good singer i upendo him so much xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If I ever hug Justin Bieber I seriously think I wouldn't be able to let go. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
i know right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
same xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninga390 ametoa maoni…
me too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
if justin biebers voices doesnt make wewe melt wewe have no soul. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
You've got that smile, that only heaven can make. I pray to God everyday...to keep wewe forever ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Baby...
If wewe were a dorito..You would be a cool ranch dorito, Baby…Because you’re so..Cheesy… ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Respect Justin Bieber, He's only 17. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
A Belieber is someone who understand's Justin's past, believes in his future, and accepts him just the way he is♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
JBLUV11 alisema …
J to the U to the S to the T to the I to the N. B to the I to the E to the B to the E to the R. Wat does it say? Justin Bieber, the hott 1z mwaka old tht got famous 4 his singin, he's the richest teen, has 1 movie, s cds, and will always b the inspiration 2 bout 500,000,000 girls. Never foget u justin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
afbigbvkdbdbgsidfvdflboy
honfdvnsdcnasodinweofhe
rughuthguhvsdfasfsdgvdsf
oihsdpgvintlfgbnlsdxnvjdf
xnvsdjustindrewbieberasd
djfbdskjfsdlfsdljfsdljfdfdgdf
tghth
^COMMENT if wewe can find SWAG in this! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
found the swag zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Found!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleo-mermaid ametoa maoni…
found zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
danimiller alisema …
All my Marafiki r saying i should start a Justin Bieber fanclub and i admit tht would be cool but i dont no how 2 make a website au get people 2 joimn. And i would want 2 somehow make it an official fanclub but I have no idea how 2. So can anyone help me here and if I do it will anyone join???
lots of love
Mrs.Bieber(Or Dani but I prefer Mrs.Bieber) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kimlovesbieber ametoa maoni…
il jiunge i upendo justin bieber xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jbiebgirl100 alisema …
Selena is very lucky to have Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
yes she is!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
yes she is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
jbiebgirl100 alisema …
Why does everyone think Justin Bieber is a girl? I mean I gotta admit he did sound like a girl but he's not a girl. I don't care if u call him gay au transexual but callin him a girl? Dude...seriously -.- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
i know right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
geunsuklover23 ametoa maoni…
His voice is like a girl>> zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I hate when peeps call him gay!!or a girl..its flipping annoying!!>:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kailzz alisema …
OMFG...i actually get to meet jb at his nexrt tamasha in PERTH :) my friend won backstage tickets to meethim at gave one to me :))))))))) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
lucky zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kailzz ametoa maoni…
i no aye....im reallly sad now my friend took the tickets back and now she has taylor mwepesi, teleka and invited other people tho :(((((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Alaa1999 ametoa maoni…
it's ok , am sure u'll get to see him another time ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBLUV11 alisema …
Wen u smile, I smile. <3 :)Xoxo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
cause whenever wewe smile i smile zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zendayafan8374 alisema …
Justin Bibeir haters keep it to yoursellf ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
i know right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Salem3611 alisema …
Who can tell me the name of justin best friend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
igotadog98 ametoa maoni…
ryan au chaz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
Ryan Butler au Chaz Somers zaidi ya mwaka mmoja uliopita
1oo alisema …
i adore u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Beiberfever19 alisema …
jb is the best person on earth u rock jb upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin Bieber for president! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
thats right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
yeah man! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
┏┳┳━┳┳┓┏━┓┏┳┳━┓
┃┃┃╋┃┃┃┃╋┗┫┏┫┻┫
┣┓┣━┻━┛┗━━┻┛┗━┛
┗━┛
─▀██▀▀█▄
──██▄▄█▀.█▀.█▀█.█─█.▀█▀.█.█▀.█─█.█ ──██▀▀█▄.█▀.█▀█.█▄█.─█─.█.█▀.█▄█.█▄ ─▄██▄▄█▀.▀▀.───.───.─▀─.█... ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Derek ... My boyfriend♥
Shawty Mane ... My rapper♥
Jason Deeps ... My classmate♥
Jason McCann ... My bad boy♥
Doctor Bieber ... My doctor♥
Justin Potter ... My charmer♥
Kidrauhl ... My inspiration♥
Justin Drew Bieber ... My angel♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
This is so true! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Thallia ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danimiller ametoa maoni…
upendo it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
maoni if wewe found the word "talented and hot" in Less than 10 sekunde ;)

g 4 a g a k g 4 h g 0 z g q z g b r g t y g
a r g 6 l g n w a g a 5 j i v s 4 v s 5 d s f
4 k h g w a J u s t i n B i e b e r 0 j g 5 m
n 4 s h 7 g 6 5 3 d f g h k v x s e r t y i k l
h 5 a c b h h i t r a f u h e c k u r d a d g v ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Found it!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancemeifyoucan ametoa maoni…
I found Justin Beiber if thats what you're reffering to ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
found it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
erica123456 alisema …
i upendo wewe justin bieber so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria89mallow ametoa maoni…
hi my is maria iwont be boy frend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ketia ametoa maoni…
lollllll zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
me to oh and everbody dose zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erica123456 ametoa maoni…
i know who dosnt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
236208 alisema …
i upendo wewe justin wewe rock!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
akkie alisema …
i upendo wewe jb so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
akkie alisema …
justin bieber i upendo wewe so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
vanessa996 alisema …
hujambo JUSTIN UR SO CUTE LUV U BABE ! HAHAHAAHA LOL HOPE SELENA DOSEBT SEE! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
AdeNurmaEfendii alisema …
ILY ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
AdeNurmaEfendii alisema …
i upendo wewe Justin Bieber :) :* im ur real mashabiki everrr ! u are so hottlol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
beliebers forever!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
justin206 alisema …
justin ur the most amzing person in the world ur such a great person and i upendo justin<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
justin206 alisema …
i upendo it when he says that he loves his mashabiki cause we all know that we upendo him 2<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
renzikitten1 ametoa maoni…
WE upendo JB WE upendo JB WE upendo JBBBB!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TayTayBieber alisema …
OMB Beliebers! i found Justin's OLLG from never say never at MSG. her twitter is link and her Youtube is link ... :D omb i can't belieb i found her! shes so lucky and so pretty. (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia alisema …
I like mr.drew. i am mrs. Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Private110 alisema …
I upendo Justin so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
me 2! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Private110 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Private110 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“To me, true beauty is just be yourself.” -Justin♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin calling usher:
Justin: "Hey Usher, what's going on? Man, we were running, like, me and ryan and i sprained my ankle."
Usher: "I don't believe you."
Justin: "No, i did. It might be broken..we're on our way to the doctor."
Usher: "I still don't believe you."
Justin: "Why?"
And then Justin totally freaks out & starts laughing. And is like Aw c'mon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Haileyplayer ametoa maoni…
that sounds funny and would wewe go out with me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
justin tweeted: "#ICanHonestlySay i think i have the greatest mashabiki on the planet. #ilovemybeliebers." ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotlia ametoa maoni…
i am a true bieber shabiki myself but y do so many girlz fall over him like he is 100000000dollarz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
i am true bieber shabiki too thats sweet of wewe justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
i upendo it when justin calls us "his beliebers" ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin206 ametoa maoni…
ikr<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
me t zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Ikr♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purpleloveme alisema …
well justin wewe are such a mcazing person and wewe inspire me to life my dream and to make it happen and wewe are really hott ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo in the beginning of Never Say Never when it says:
"THIS IS HIS STORY" i swear it gives me the worst chills ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaedflowers123 ametoa maoni…
me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin: "One time i was really disappointed because this girl was outside and then i ran out of my car and went to give her a hug and she tried to kiss me. And i was like why are wewe trying to kiss me? I just came to give wewe a hug. Shouldn't wewe be like respecting me?" i would never try to do that. unless it was like necessary..like the girl from never say never when he gave her the tickets & that was only on the cheek though. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita