Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 131-140 na 19451

believer5775 alisema …
if i had a chance to meet any body and die after i would pick justin bieberi got allll the social medias and he never mesage me back i would do any thing to meet justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
klashes alisema …
lol anyone has a twitter? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alizakhan132 ametoa maoni…
justin i surely upendo ur songz! they are magical and beautiful! keep it up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
duniajustin ametoa maoni…
YES i do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moviemaker44 alisema …
i already did @DrBsNumber1Fan ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
DrBsNumber1Fan alisema …
The Kids Choice Awards are coming! Vote for Justin Bieber for inayopendelewa male singer! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrBsNumber1Fan ametoa maoni…
Justin Bieber won! Congratulations! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
lizzielava alisema …
wewe suck dumbo
I HATE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wewe SUCK wewe IDIOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Go away! -_- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lizzielava ametoa maoni…
wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lizzielava ametoa maoni…
it is ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
52298 alisema …
i wish peopel will stop saying stuff to him bc whats been goimg on in his life but its not it frint at al. he cant help it that he is going throuht this stuff at ll. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
gurpreetdhillon alisema …
How are wewe brother ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
gurpreetdhillon alisema …
kan te peni fer bajugi seeti ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lailab17 alisema …
I upendo wewe justin bieber <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bieber-epidemic alisema …
justin bieber and annasophia robb awww u dont know when a couple is perfect together till u see them together ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
juliee_doe alisema …
Damn Tho . (; Speechless ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyky3isme alisema …
Hello it's h i I just want to say I'll just sit here is a great artist and I think wewe should come to Birmingham Alabama you're in the right place in wewe and I'm just a big fam so I really want wewe to come over here and I was working on some songs that I think might be great for wewe so I just want wewe to come over here

anymore and I really really really really really want to get your autograph ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
kyky3isme alisema …
Justin I'm such a big shabiki can wewe just do it up for me please because I just want to see wewe and can wewe just do it up for me please because I just want to see wewe and I want to see wewe soon again and other kusoma so so wewe really want wewe to wewe and I also want to get your autograph zaidi than anything in the world so please just come to Birmingham Alabama really soon thank ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
an spend ur vacation in Jamaica.....great place zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
no offence, but i didnt know that justin bieber had two brothers if u look at the long banner picture of this club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
no offence, but ur STUPID.....so shut up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
yes, i am stupid. u dont have to remind me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
SHUT UP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KittyBaby2 ametoa maoni…
are yall sister zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CaringPerson alisema …
i wish everyone would stop hating Justin Bieber au one direction i guess if wewe don't like it keep your hate to yourself don't share it to the world. I've learned that haters hurt the person so much that they just cry their hearts out. I stopped being a hater cause there's no point in hating some thing. I Hope wewe Read This JB :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
i dont think that Justin has done anything bad to them so stop hating...imagine what he feels like when he hears stuff about him that isnt true.....when someone hates someone u upendo so much its like their hating u......so plz just stop hating on him...ps I <3 1D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
52298 ametoa maoni…
thats soooooooo true people stop hateing that much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 alisema …
BELIEBER forever........never ever gonna change, no matter what i hear........haters go burn in hell and take ur jealousy with u..........if ur a real Belieber ull understand.........JUSTIN I LUV U ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danaswagger1234 ametoa maoni…
i agree with u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyky3isme ametoa maoni…
junstin biber needs to come to alabama and biringham.:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieber-epidemic ametoa maoni…
amen amen amen zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
asiacampbell alisema …
Your so hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jadica alisema …
OMG JUSTIN IS SUPER HOT LOL I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
JwSwagg alisema …
lovee youuu :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
adrianarnagel alisema …
i upendo wewe justen can wewe please come to my house!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swiftfan1 ametoa maoni…
I llllllooooooovvvvvveeeeee youuuuuuu sooooo muchhhhh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
for all u douche-houzzles out there who wanna mary 'em, u can. cuz i just asked him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessica51016 ametoa maoni…
justin i just want to say noone likes wewe i just want to say i like wewe when wewe are mad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
swiftfan1 alisema …
hujambo make me your shabiki plz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
naturalbeutey1 alisema …
JUSTIIN BIEBER wewe ARE SO HOT .....I NEED TO MARRY wewe LIKE OHH MY GOSH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayza333 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
Me 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
naturalbeutey1 alisema …
I upendo wewe JUSTIN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
naturalbeutey1 alisema …
i upendo wewe justin can wewe please come to my house ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
klong1 alisema …
I am uandishi a paper on Justin Bieber for my freshman college english paper, and I have to conduct interviews with people, i will not use anyones real name and i will not give out any personal information. so to anyone who is willing to answer these maswali I am ever so grateful!

Q1: What makes a person a true Belieber?

Q2: What is the difference between a shabiki of Justin, and a Beliber?

Q3: Are wewe a true belieber? and what makes wewe one? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MegMck1996 alisema …
Justin Beiber is a fag... but when started smoking weed he is kinda cool now but i still hate his muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MegMck1996 ametoa maoni…
he started smoking* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
then dont come here and spend 2 dakika of your life posting stuipid maoni zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
shalie201 alisema …
he is hot......to hell with haters Belieber forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
annait ametoa maoni…
i upendo him so much....he is so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
nad2 alisema …
I. Relly hate him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
look, why did u come here in the first place. go fuck off somewhere else. cop on. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
33blue ametoa maoni…
SHUT ILL CUT wewe LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nad2 ametoa maoni…
sorry just saying zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayza333 alisema …
heyy guys ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
hey! hows it goin? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shel1153 ametoa maoni…
hujambo sup (and good nialler218) how bout u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
great thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornpop alisema …
i would eat him he looksso delious ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shel1153 ametoa maoni…
Yuck!!!!!!!!! He is hot but i would not eat him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayza333 ametoa maoni…
wonder what he will tast like lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
hannala123 alisema …
i heard that Justin is dating Ella Paige ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayza333 ametoa maoni…
really zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayza333 ametoa maoni…
hope not she is an ugly mother fucker zaidi ya mwaka mmoja uliopita
annait ametoa maoni…
i hope he is not dating her zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nadiaramsing alisema …
I upendo you, wewe are my one and only- everything <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikia218 alisema …
I upendo justin bieber he is my inayopendelewa superstari hope he comes to minnesota again I am his biggest shabiki and I always will be on his birthday I wrote all over my hands I am a believer and ove justin bieber and on my wrists I wrote happy birthday justin jeneza, bier #19 with a butterfly, kipepeo and no matter what happens I got his backi really want to see him in tamasha . I might be too yong for him but stll I don't care what people say I wish I could see him don't tell anyone but I wished that could see him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
dont tell anyone huh? eh.......you just told thousands if not zaidi people.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LuvMusicSMILE alisema …
I'm behind with Justin. I just read why he was in the hospital. I read that while he was off stage some mashabiki started leaving. Come on guys... Okay, well I just want to put this out there, I will always be supporting Justin no matter what other people think of him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nadia1renesmee1 alisema …
i dont care what people think of jb hes always got me as a shabiki no matter what + good for him having a go at the paparozi the person deserved it jb is only 19+ obviously hes gonna get in a mess thats normal he had so much fame + Lost lots of mashabiki if u are a true shabiki u will understand so give him a break i will always love+ care for jb + i dont care as long as he knows somebody is there.hes only 19 + he dosnt know what to do so just be there for him and then he knows people actually care about him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nadia1renesmee1 ametoa maoni…
i hope u all get the message!he needs somebody to be there for him! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
i will always be there for him Belieber forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nadia1renesmee1 ametoa maoni…
thankyou!shalie201!your awsome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikia218 ametoa maoni…
I upendo Justin bieber no matter what happens I will always be one of his mashabiki I might not be his age but I am his biggest shabiki I have his movie never say never and I read his vitabu and I am zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellokittythang alisema …
Oh hush he's okay 💎he's a man💎 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikia218 ametoa maoni…
I upendo Justin beiber he is my inayopendelewa superstar I hope he comes to Minnesota I am his biggest shabiki and I will always be on his birthday I wrote all over my hands zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikia218 ametoa maoni…
I upendo Justin beiber he is my inayopendelewa superstar I hope he comes to Minnesota I am his biggest shabiki and I will always be on his birthday I wrote all over my hand and it alisema I am a belieber and I live justin happy birthday justin bieber #19 with a butterfly, kipepeo no matter what happens I got his back I really want to see him in tamasha I might be to young for him but still I live him and I will always i don't care what people say I will always be his shabiki I listen to his muziki siku go on Youtube and look him up and read vitabu I have the movie never say never i just wish I could see him (don't tell anyone I wished that for my birthday )!!!!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
1dlover1 alisema …
everyone that loves justin bieber message me in 10 mins au u do not get it get messaging now x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hannala123 ametoa maoni…
i upendo JB sooooooooooooooooooooo much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
1dlover1 ametoa maoni…
i upendo jb the most xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberluva123 alisema …
Justin looked pretty bad in the hospital i hope he is ok
XOXOXOXO ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monieexox alisema …
Og Justin u collapsed on stage r u ok? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberluva123 ametoa maoni…
I hope justin is ok i mean he looked pretty bad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monieexox ametoa maoni…
Ikr I hope he's ok I only saw on the news and I cried wen I saw zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikia218 ametoa maoni…
Me too I was crying :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
sadiabieber alisema …
i upendo wewe justin !get well soon!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hannala123 ametoa maoni…
OMG! is he ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberluva123 ametoa maoni…
I hope justin is going to be ok i luv him so much XOXO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
well i heard he is okay know.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monieexox alisema …
OMG I upendo U JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
OMG !i upendo himtoo wewe know?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monieexox ametoa maoni…
Lots of people don't like JB coz they think his looks and his songs r gay but they rnt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberluva123 ametoa maoni…
Justin is really hot and his songs are the best !!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monieexox ametoa maoni…
I know he's a sexy beast zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emee14 alisema …
used to be a big shabiki of him. now im just into some of his music! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
hannala123 alisema …
shabiki me if u wud like 2 kiss JB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aidan_2012 alisema …
I upendo you<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nerdyxchickk alisema …
I upendo JB So Muchxx so Beliebers follow me on twitter @janiyadaniels ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aidan_2012 ametoa maoni…
Nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
GigiL2nd alisema …
I'm not a huge shabiki but anyway Happy Birthday JB! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninokelas6 ametoa maoni…
Justin bieber is a shit! He insult Indonesia, my country as a poor country! And he just apologize after knowing many of his mashabiki were Indonesia. And Justin is just a GAY!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninokelas6 ametoa maoni…
I'm happy to know that Justin almost been stealed! HAHAHAAA...!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GigiL2nd ametoa maoni…
sorry guys but my ukuta kinda dn't want fights bout a singer im not a shabiki all over the place i dn't hate him tho zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
lovlie21 alisema …
ttyl xox ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 alisema …
thanks wewe ok hun upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shamaria23 ametoa maoni…
HUNH zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashleecrazytoes ametoa maoni…
Justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber alisema …
i upendo you!i am one of wewe number one fan!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
i keep on saying that !cuz i just upendo you!and all ways will!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shamaria23 ametoa maoni…
OKAY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
shalie201 alisema …
JUSTIN BIEBER,JUSTIN BIEBER,love u soooooooo much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nicolemcnaught ametoa maoni…
Your right he is hot I upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
BubblezBieber69 alisema …
"No Matter How Talented wewe are Not Everyone Going Too Like You, But Thats Life stay Life"-Justin Drew Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
i wonder how justin biebers voice is gonna sound like when he comes to puberty.
BaBy........BaBy.......BaBy..Oooooooohhhhhhhhhhhhhhh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
hes 19, i pretty much think he already hit puberty.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
for all u guys who hate me, i dont hate justin, i just like making fun of him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
which pic? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
holy crap gotta see that one! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
wewe to guys are so mean!!what is wrong with you!!! jealous of him!huuuuuuuuuuuu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sadiabieber alisema …
wewe are the best!!!love you!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
precluvsbieber alisema …
HAPPY B-DAY HAPPY B-DAY HAPPY B-DAY HAPPY B-DAY I LUV U BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber alisema …
i upendo wewe Justin!!!and happy 19th birthday!!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nicole95_123_ alisema …
ur geogous i fancy u so much <3 <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
if u guys even realized that now hes 19 and he still didnt even hit puberty........ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieber110 ametoa maoni…
um actually he has gone through puberty so get your facts straight zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zar_far11 ametoa maoni…
wow mrs.bieber- ppl on this spot r way 2 aggressive. ok? just like chill. u could have alisema the same thing politely. and anyways i dont think justin would want beliebers who are that aggressive zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
yes !I am a girl!is that a problem? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Inevasayneva002 alisema …
Happy Birthday, Justin. wewe are now a man and we upendo wewe even zaidi when wewe were only that kid songing One Time. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Inevasayneva002 ametoa maoni…
*singing* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
DrBsNumber1Fan alisema …
Happy Birthday Justin Bieber! U Rock! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fenu-belieber ametoa maoni…
justin i wanna wish happy birthday.....when we will marry each other wewe will be a man!!!you are bigger than me only 8 years so we can marry one day!!!!!!!i upendo wewe sooooooooooooo much!!<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alihamadiham ametoa maoni…
huh 8 yeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrss! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alihamadiham ametoa maoni…
huh 8 yeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrss! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
KatelynnBergen alisema …
Happy Birthday Justin Bieber soooo proud of you!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
erinlabadie alisema …
Happy birthday Justin Bieber!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diva4life55 ametoa maoni…
hujambo NEW HERE ANYBODY WANT TO GO TO THE PROM WITH ME. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erinlabadie ametoa maoni…
no..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 alisema …
happy 19th b-day justin i upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
can u beliebe he is 19 already he is growing up so fast zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
not to mention he didnt even hit puberty.......... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swiftfan1 ametoa maoni…
hujambo I agree with wewe like totally he is soooooo cute n hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
babygirl413 alisema …
hppy b0day upendo u justin u rock ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
edwardrobertcul alisema …
happy b-day hot swagger!!!!<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
greysonchance53 alisema …
HAPPY 20TH BIRTHDAY JUSTIN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erinlabadie ametoa maoni…
um 19th* and omg i upendo greyson chance!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
yes !he is 19!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
np zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ajmindless alisema …
i remember some years zamani watching this kid sing like an Angel on youtube
then i remember sing all his song
i remember liking his music
then i fell in upendo
I am and will forever be a belieber
Beliebers dont stop beliebing
Just believe and your life will change
Keep calm and pray ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babygirl413 ametoa maoni…
im a believer zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ajmindless ametoa maoni…
u mean belieber right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
ajmindless alisema …
Happy Birthday Justin
Stay Swaggin
Stay Cool
Stay Young
Swaggy
#DontStopBeliebing
#Kidraulforever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babygirl413 ametoa maoni…
he rock zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
and all ways be the person we love!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Shanique_Swagg alisema …
Happy 19th Birthday Justin ♥
1 Like= 1 Wish ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
krashsmith2022 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
alihamadiham alisema …
HAPPY BIRTHDAY JB U STILL LOOK 15 U R SOOOOOOOOOOOO AWESOME:P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
beliberjb alisema …
Happy 19th BIrthaday Justin ...YOU still Remain 16th For us ...!! #proudBelieber #kidrauhl forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alihamadiham ametoa maoni…
SORRY I CHEATED U:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
krashsmith2022 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
rusher29 alisema …
So for Justin's birthday I'm pulling an all nighter and listening to every single one of his albums all night! maoni if you're doing anything!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alihamadiham ametoa maoni…
GREAT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ajmindless ametoa maoni…
Well im throwing him a party and tonight @ 7 all the beliebeers in my town who attended will bring their laptops and like every one his video on Youtube zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
i'm just reminding everyone it's his birthday!they really aspects it from me !cuz they know i upendo way zaidi than they do!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
rusher29 alisema …
♫All I need is a beauty and a beat♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
rusher29 alisema …
HAPPY BIRTHDAY JUSTIN!!
wewe are the most amazing person I know and I upendo wewe with all my heart!
i remember when I first became a fan..you were soo much younger! 15!! and now, four years later, i'm still a huge fan! I can't believe you're 19!! You've grown up so much!!
I hope that today is one of the best days of your life and i hope wewe have an amazing birthday! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
i became a shabiki when he was 13!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Gigi_1D alisema …
Happy Birthday Justin!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Masamune47 alisema …
for all u shnittzles who want to marry him, wewe can cause im his dad ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shannonrobery alisema …
would upendo to meet him it would make me the happiest girl in the world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shannonrobery alisema …
I upendo JB it would make me the happiest girl in the world hes my idol and made me want to follow my dreams and to never give up au never say never and to always believe in myself upendo wewe thank wewe for making me a better person xxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
shalie201 alisema …
i have to meet him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
then why dont wewe marry him ( p.s. dont say it back cause im a boy) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shalie201 ametoa maoni…
ur mean.. :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
MASAMUNE47 IS A DUMB HEAD!if your a boy y make a maoni on justin bieber's wall? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Have_a_heart alisema …
wewe better Belieber it. Your chance to meet Justin Bieber in Birmingham, plus recieve 2 Motorola RAZRi phones. link. Raise money for poor children on behalf of Have A Heart. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fenu-belieber ametoa maoni…
justin i upendo you!plz can i be the one that wewe will marry??look i have a boyfriend BUT wewe ARE MY TRUE upendo AND I WILL upendo FOR ALL MY LIFE!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Michaelamulder alisema …
OMG wewe are soooo........ Hot. upendo your muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
uglyjane alisema …
GOD WILL ALWAYS BE WITH wewe JUSTIN..KEEP THAT IN MIND..HE DIES FOR OUR SINS.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emilyjoh alisema …
I upendo wewe muziki Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
33blue alisema …
justin i upendo wewe zaidi than anything im your number one shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
i'm his number one fan!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
destiny543 alisema …
S ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
destiny543 alisema …
hujambo justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prinnybeth alisema …
justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prinnybeth alisema …
justin do wewe ever go on this ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prinnybeth alisema …
justin i upendo wewe wewe are my world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 alisema …
who hate Justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
evripap14 alisema …
I HATE YOU!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sadiabieber ametoa maoni…
and i hate you!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 alisema …
Haii Justin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dark_Master ametoa maoni…
ew .-. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
Its A DARE.! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 alisema …
i upendo your song beauty and the beat Justin also i make some bouquets if wewe want one have a look on the picha of bouquets if wewe want one just order one and tell me if wewe could pick it up au not just tell me on my ukuta
popp080404 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 ametoa maoni…
oh and they are small ones that are £5 and there are big ones that are £10 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jayschoonmaker alisema …
alrightt..considering i just watched your movieee...i act exactly the samee..im into uandishi your kind of musicc and i singg just about the same way i need to meet youuu....i want to sing with youuu and maybe get something going .so if your down let me know man ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 alisema …
Jb:I Know Yuu upendo me..Me: NO I Dont.Jb:I Know wewe Care.Me:I alisema IDont ..Jb: STFU And Eat Your Cereal ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 ametoa maoni…
what the zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
LOl Its Awkward. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bigtimerushhh alisema …
when wewe hear he words Justin Bieber what pops in your head? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
Hmm A Freaky Justin Bieber Doll Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 ametoa maoni…
yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
LOL Thats What Pops In My Head. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RAAshamock alisema …
I'm uandishi wewe for a Big Favor. I have 3 grand children; 2 girls; 3 & 4 yrs. old and a boy; 3 yrs.old, they will be coming to Toronto for your tamasha on July, 25 2013, So can wewe call out there names and dedicate a song for them, they names are Mariah Nakogee, Jordyn Sutherland, and Terrance Nakogee. I would very much appreicate if wewe could. My name is Rose-Aline Loone from Fort Albany, Ontario. Kitche-Meegwetch ( Thank wewe very much in our Native tongue) Cree. Please response back ASAP <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RAAshamock ametoa maoni…
... And God Bless you.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
Aww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poppy080404 ametoa maoni…
aaaw wewe should upendo them so much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
Its Sweet. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheOnlyBoss alisema …
justin touching boobz?? know thats 2 far... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
What In The Hell zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheOnlyBoss ametoa maoni…
ikr! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheOnlyBoss ametoa maoni…
i think its the raging upendo that got broken with selina! good for wewe boob toucher!! hehe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
dreamgirlheart alisema …
hujambo yall im cool and nice unless ur a hater then dont even go on this ukuta cause is say mean words we both wish had not alisema ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjs_sweetheart ametoa maoni…
i really dislike haters too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita