Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1731-1740 na 19451

sellygomy22 alisema …
I close my eyes and I can see a better day!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleo-mermaid ametoa maoni…
your gayy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missfab ametoa maoni…
U gay! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
annabana ametoa maoni…
stop saying tha sellygomy22 is gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellygomy22 alisema …
i upendo him!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Microicemi ametoa maoni…
i prefer selena zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SelGomezRocksx alisema …
make sure wewe follow a justin shabiki twitter @heartbiebz go and follow:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
islaortega alisema …
i upendo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbluver67 alisema …
me too 100 percent justin bieber is like the most cuttest guy in the worlddddd
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
lheedielai alisema …
.. am justin thank wewe for qrantinq our wish for wewe to come here in the philippines.. but im am so sad that i cant make it because i dont have money to buy your ticket. but im not that dis appointed because i know in qod's will someday i will see you.. destiny will allow us if its meant to be. and i want wewe to know that i am happy and contented to hear your muziki and watch your videos.. im so happy knowinq your in a qood health and still stable.. i upendo wewe and i am 100% TRUE ♥BIELIBER.!♥. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellygomy22 ametoa maoni…
aww!! i upendo that!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
derta ametoa maoni…
Me tooooooooooooooooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
katyparryfan alisema …
jb is the hotttest guy in the world
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
i dint know why but i just upendo it when people say "thank you" because it shows that they r a little thankful for it and cute guys r cuter when they say thank you...like justin bieber! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
India99100 alisema …
Heyyyyyyyyyy....I upendo Justin Bieber....Check out my Youtube video there is one of me imba Justin Bieber! www.youtube.com/user/India99100 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman alisema …
justin bieber is dueting with mcfly new cd coming out in jan 11th 2011 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellygomy22 ametoa maoni…
awesome!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman ametoa maoni…
how is it awesome? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman ametoa maoni…
squeky voice imba with deep voice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman ametoa maoni…
sorry got it wrong cd coming out when the justin bieber movie: never say never movie comes out so sorry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber alisema …
Hello mikaylarox ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
hi i didnt talk to wewe in a long time zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
can wewe add justinbiber190...shes really cool and funny.just go on my ukuta and wewe will find her.her profilr picture is a sports car.did i mention she loves justin bieber.so if wewe add her tell other people about her zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
I am all ready her friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
so waz up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mikaylarox alisema …
JUSTIN BIEBER RULES ALL OF U GUYS KNOW THAT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
MrsJalynBieber alisema …
I AM ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
derta alisema …
wewe are my person in the hole in tire world ,and i have your poster on my ukuta ,because like wewe to much. I listen to your muisc almost every siku i have been asking my mom for inayofuata muisc so i can listen to it every day. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
derta alisema …
He is really really hot. Many girl would won'ed to tarehe him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile1 alisema …
heyy:) i dont know if this is wewe but if it is heyy:) lol uhh wewe should follow me smile1. i am one of your biggesstt fans:) i want to go to one of your concerts but there arent any close where i live.( idaho) it is my dream to meet you. i upendo to sing. and i read your book. i loved it:)! i upendo most of the stuff wewe do. i hope one siku to meet you.
Katie aragon ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman ametoa maoni…
hujambo katie, right listen i have 4 free tickets for wewe to go and see Justin bieber, becuase i got them as a krisimasi preasent but i dont want to go, so i sm giveing away 4 free justin bieber tickets to see him in london with a free transport there and back and 2 night stay in a juu london hotel, please send me a message if any of wewe want this offer thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesjayman ametoa maoni…
silly me also wewe get to meet justin bieber because i got V.I.P TICKETS TOO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile1 ametoa maoni…
are wewe seriouse? if wewe are how to i get your number? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
if wewe like justin bieber add justinbieber190 because she is really cool and she loves justin bieber.if wewe go to my page wewe will find her.please add her do it for justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBIEBERFEVERR0X alisema …
hi justin if this really wewe please follow me on twitter JBIEBERFEVERR0X it is my dream to meet wewe one siku i admire wewe so much and i listen to your muziki all of the time . i have loved wewe since siku one and i hope that i could be able to meet wewe one day! please please follow me. ive been trying so hard to meet wewe but i cant never say never right ? :] X0X0X ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 alisema …
JB ROCKS! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber-house alisema …
hujambo all !!
this is the biggest channel of justin bieber on youtube
here wewe can find all
subscribe please for zaidi video
check it out ;
link
thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Miss_Bieberx alisema …
Helllooo:), Pleasee Folloow me on twiitter @Marilyn96x, I upendo wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBIEBERFEVERR0X alisema …
justin ! please follow me on twitter JBIEBERFEVERR0X i upendo wewe so much and ive tried so hard to meet wewe and i listen to wewe everyday . i admire wewe so much i would do anything to know wewe ! never say never right ? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crr52898 alisema …
i am your bigest shabiki I upendo U ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
PLEASE PLAEASE PLEASE add justinbieber190 be her shabiki do i for justin bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
ll the justin bieber haterz need to shutup because he has done alot in his life than any of wewe haterz did au will so if wewe dont like him dont even come here and dont even look it up ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
omg I been sayin that forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lucy1jlsx alisema …
off to see jb in march 23 wid my big sis who hates him to bits but i dont xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lucy1jlsx ametoa maoni…
to be onist i dont realy care upendo i like jls zaidi x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
my big sis doesnt like him either...she thinks hes annoying zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
i am doing an experiment
i am tring to determain how justin bieber got so extremly hot
and now it just seems scientificly and mentaly impossible
lol i luv wewe justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mikaylarox ametoa maoni…
LOL I THINK HE WAS BORN LIKE IT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancerbrooke alisema …
am i ugly ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
wewe are not ugly.sime people look way worse than you:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Is that wewe in your icon? if not then no you're not ugly. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
u r really pretty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
justinbeiber190 alisema …
is any one on here if so write on this ukuta im feeling realy lonley
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancerbrooke ametoa maoni…
um ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber-house ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
this is why wewe only have one shabiki beliber-house because wewe dont even talk about any thing olny viungo for Youtube zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 alisema …
yaeh mabey he will take us all nyumbani with him lol (:
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
um zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
sorry dont know wat i was talking about zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
wewe dont want to know what i thought wewe were talking about zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 alisema …
i upendo justin beiber the sad thing is he doesnt even know i am alive ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
do u guys thin he will ever visit altoona iowa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
wow now i know where wewe live...lol dont worry im not a stgalker zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mikaylarox ametoa maoni…
I KNOW HE DOSENT KNOW I EXIST BUT HE STILL ROX zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Daisha06 alisema …
justin bieber justin bieber justin bieber he should be lik bloody mary and take me nyumbani with him lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kreetikak01 alisema …
i upendo justin beiber vry mch.............. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberFreaak alisema …
I upendo JUSTIN BIEBER ! but unfortunetly i cant go his tamasha in singapore because its too expensive not i cannot pay for it but i bought something already ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
jbiebgirl100 alisema …
i hate when people say hi justin on here...they know hes not going to respond and if they do they r too stupid. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
hujambo they can say hi if they want ur a bad fab if u call other mashabiki stupid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
im not callin other mashabiki stupid im sayin if the thuink hes gonna respond there is a chance they suffer stupidity zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hannah13love alisema …
hi justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shellgirl54 alisema …
who's ready to see justins knew movie never say never i am ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
tots cant wait zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
jbiebgirl100 alisema …
wewe do know when someone's screen name is realjustinbieber au something like that its not really them..its commom sense,if it was the real justin bieber he wouldnt want everyone to know.and besides,who would be supid enough to believe it and go to their wall...duh!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
duhhhhhhh tots hujambo can 1 of u guys be my fan? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mahalialove alisema …
>>3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mahalialove ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ihavedabestlife ametoa maoni…
im trying to add u but dont know how lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
mahalialove alisema …
i like wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mahalialove alisema …
hujambo justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
putayu alisema …
hei , what is ur fav color ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ccha ametoa maoni…
Bad! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
me au justin bieber lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
putayu ametoa maoni…
why would i ask u haha lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
shadow_girl2012 alisema …
can wewe shabiki me plz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I will! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
dont worry i will...lol i wish i can add everyone but theres just so many zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
ill try can u shabiki me to i need some ): zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieber411 alisema …
if wewe wanna add the real Justin Bieber, his fanpop name is Justin_Expert. dont let posers fool you. im his cousin, Megan Ali Bieber. thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
putayu ametoa maoni…
really ? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
his "cousin" isnt surpose to have the same last name as him....but now that i think about it wewe maybe telling the truth zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieber411 ametoa maoni…
dont any of your cuzins have the same last name as you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
funnyboo9458 alisema …
Justin Bieber is really cute...I upendo wewe JB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
he is cute really really cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
yeah he is but he doesnt even know were alive zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
where is every body? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Here! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
yay...its not deserted anymore...like the muziki video a mwaka without rain zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
know im lonley it is like no one likes me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Aww, someone likes you. :'( Like me! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
leave me messeges...i get lonley...and i upendo justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
hello zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
um hi...my two bffs on here.hot n cold and mrsjalynbieber :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
hujambo shyanne waz here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber alisema …
I need some justins mashabiki to talk to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
kk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
i will talk too wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
oh good jb mashabiki but prob not on though zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
whos heard justins new song called mama's boy?i heard it on Youtube and loved it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
iheartjdb1616 alisema …
he's soooooooooooooooo hot
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
DUH!!!!!!!!!!of course he is. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
putayu ametoa maoni…
yes he is .. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
of coures he is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin_lover19 ametoa maoni…
yaaa he is;-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chi_lichia alisema …
hujambo justin....... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MrsJalynBieber alisema …
Justin is not hot he is sexy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
i SOOOOO agree with you...do wewe believe that selena and justin r dating? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
idk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
no they arent and he is hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
if wewe think justin bieber is hot maoni yes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
triple yes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
if wewe think justin bieber is hot maoni yes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
triple dipple yes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
talaija alisema …
hi im no line ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
dont wewe mean ONline zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
talaija ametoa maoni…
ya that was not funy hoohoo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
akkk alisema …
hi marey crimas
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
r u like two ofr something? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
u r so funny zaidi ya mwaka mmoja uliopita
akkk ametoa maoni…
thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purple16 alisema …
heyy justin bieber mashabiki wuz up.Did ya'll have a good christmas!If so then send me a message amd talk about your krisimasi break. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsuralik13 ametoa maoni…
no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
i had a good krisimasi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
i had a awsome one thanks how bout u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber alisema …
Hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
hi please talk to me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
im lonley zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
hujambo waz up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
puppylove63 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
puppylove63 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
hujambo waz up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shamrocks51 alisema …
Everyone thinks that justin is amazing for being 16 and a star, abd he is doing it all on his own. But Taylor mwepesi, teleka did it, The Jonas Brothers did it. SO why doesn't everyone shut up about how great Justin Beiber is. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
nobody alisema taylor mwepesi, teleka and jonas brothers werent great ...were just mashabiki of justin bieber just like how any other person is a shabiki of any one else so why dont wewe shut up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
I am with jbiebgirl100 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
tots why dont u shutup and stop dissen him and im with u too jbiebgirl100 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shamrocks51 ametoa maoni…
I don't like Beiber because everyone is making a big deal ablut something people have been doing since rock and roll started, and that is making muziki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
illlooovvveeejb alisema …
DUDE DONT LISTIN TO NICKJONES13 YOUR PERFECT JUST THE WAY U R ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
THANK wewe I AM SOOOOOOOOOO ADDING YOU!!!!!!!!lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
yeah nickjones13 is totly just stupid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nickjonas13 alisema …
heyy justin did u know that u r 100% gayy and a faget
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
heyy nickjonas13 did u know u r 100% jealous and dont have any thing better to do than make fun of him.if u dont like him why r u on this shabiki page.DUH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
go girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
yeah thats right u go girl the jones bros r stupid gay so get off this page zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayjay219 alisema …
hujambo why are u so hot and upendo your hair my brother wanted to know how to grow it because he wants girls OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Would u tarehe any of your mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chowder347 ametoa maoni…
so let your dad ban me i don`t care zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
wat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
snowjustin alisema …
hi
a ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberxMe alisema …
i upendo wewe JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber alisema …
Chower347 get off his ukuta if u hate him b/c he don't like u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
chowder347 alisema …
i hate justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 ametoa maoni…
well i don't i think he is awesome don't be jealous that all the girls like him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
oh every one shutup he can be on here if he wants just stop he can say wat he wants its afree country isnt it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
i dont like him either he isnt tht cute coming from a girl it probly is a shock a girl doesnt like jb well it is the trueth zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 alisema …
JB rocks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chowder347 ametoa maoni…
i just post my opinion zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
whatever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
its true he can if he wants tis a free country isnt it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
darkshadowego alisema …
justin bieber loves boys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXStephBieberXx ametoa maoni…
Go away! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amy429 ametoa maoni…
NO HE DOSE NOT U upendo BOYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinbeiber190 ametoa maoni…
he actuly alisema it on that 1 onyesha he might he might not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
xoxoxjennaxoxo alisema …
I upendo U JUSTIN!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
i am typing this from my new amazon kindle e book that i got for krisimasi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Erika987 alisema …
I got a LAPTOP for christmas.My screen saver is JB.My sister got me a justin bieber book . My mom and dad me a some justin bieber clothes!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberxMe ametoa maoni…
lucky zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
but WHAT justin book...cause i got the book he wrote ,first step to forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Erika987 ametoa maoni…
what is that mean zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBluvr2 alisema …
I got a Justin Bieber hoodie, two magazines about him, one of his dolls, cards with him on it, and another tee shati for krisimasi <3 I hope I get zaidi of him when I go to my Aunt's house late :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bunnypaublita ametoa maoni…
wow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
wow indeed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mandydoodle ametoa maoni…
lucky i got 2 magazins and a hat and a hoodie and a shrit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
izzatiadira97 alisema …
bieber was so cute like michel ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Hot_n_cold alisema …
I'm starting to lose Bieber Fever. :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
aww why? :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
um Hi? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
j biebs is sooooooooooooooo hot
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
maoni yes if wewe agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Yes :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
shutup 199816lilsam zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alwayz98 alisema …
i swear if u nasty girls dont back off of my man! U BESTA sleep with 2 eyes open!!!! lol jk ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alwayz98 ametoa maoni…
j-u-s-t-i-n- BIEBER IS MIINNEEE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSkaterBoy ametoa maoni…
jb sucks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSkaterBoy ametoa maoni…
but his songs dont zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ashleigh23 alisema …
YAAAAAAAAAAAY I JUST UNRAPPED JB'S NEW BOOK AND HIS NEW ACOUSTIC CD AAAAAAAAAAAAAH I <3 U JB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
lucky!!!!!!!!!!!!!!!! but i already have justins new book zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lala_nikki ametoa maoni…
i have his poster,shirt,bed,necklace, and zaidi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 alisema …
Baby baby baby Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
I'm listening to this now! x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
im listining to upendo me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Awww haha, I upendo that song :) x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I upendo both of those songs! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kkirby alisema …
i upendo you.cn i marry you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
He won't see this :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
lol:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
lol!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebervelentine ametoa maoni…
lol:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
hey-15 alisema …
Justin Bieber
plezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hey-15 ametoa maoni…
Hahahahahahah How much am I stupid !!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ever_Life ametoa maoni…
haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hey-15 ametoa maoni…
hhh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
lambertglam alisema …
link hujambo to all u SUPER JUNIOR fans....if there r any.....join CHO KYUHYUN's spot link plezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lambertglam ametoa maoni…
SUPER JUNIOR FANS.....IT IS A BAND WHERE KYUHYUN IS FROM.....LOLXX BTW anyone can jiunge ofc!!!!!!!!! plzzzzzzz do!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
I upendo Super Junior but I joined ages zamani haha lol :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lambertglam ametoa maoni…
lol me too but not that long zamani but i still wanted to tell ppl cuz CHO KYUHYUN is sooo damn awesome n i luv him a lot and he deserves a lot zaidi fans....atleast zaidi than HEECHUL...he suxx!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ngawai alisema …
Hey? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Hi :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ngawai ametoa maoni…
hey!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nickjonas13 alisema …
omg bieber and nick are so so hot am i right ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleo-mermaid ametoa maoni…
i guess zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lambertglam ametoa maoni…
hahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
he wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebervelentine ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
minnie1 alisema …
hujambo jb i luv wewe sooooo much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Me too :) ,3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
wewe hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TayTayBieber alisema …
i upendo wewe Justin ! you`re all i could ever ask for !<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
minarocks ametoa maoni…
i upendo him so much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wanda11 ametoa maoni…
what do wewe really think its about justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
holle zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fontaviea alisema …
justin is it true your 51 let me know because want be your shabiki got it
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fontaviea ametoa maoni…
shut up alwayz98 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fontaviea ametoa maoni…
in your dreams amy429 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fontaviea ametoa maoni…
wewe dont know what upendo is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsJalynBieber ametoa maoni…
hujambo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alwayz98 alisema …
bac of bitches he's mine!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisjustinb13 ametoa maoni…
lol ;p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 ametoa maoni…
not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bryonna ametoa maoni…
so plz don't act crazy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
iheartjdb1616 alisema …
i upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alwayz98 alisema …
hujambo wassup im alwayz98!! I upendo JUSTIN BIEBER!!!!!!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
katyparryfan alisema …
i upendo jb and his songs
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbforme alisema …
the song pray is so sad. and so is the muziki video. justin has such a big heart! anyone agree? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iheartjdb1616 ametoa maoni…
i do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbforme ametoa maoni…
i know. wewe do. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberprincess1 ametoa maoni…
I WITH U HE HAVE A BIG moyo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
spongebobluv alisema …
addd ppl add me (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sash13 alisema …
hujambo dear ,i lv ur songs!!! ur jst sooooooooooo cooooooooooooolll!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidrauhlJBieber alisema …
Hi guys this is Justin! Ryan and Chaz told me about this website and alisema there were lots of beliebers on here, so heres me giving back. My kasha pokezi will be open and i'm happy to answer your questions, i really want to give back to you! If my kasha pokezi gets to big, i might have to shut it down, so please hurry :) never say never! and request pray at your local radio station!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbforme ametoa maoni…
justin i upendo wewe so much! please maoni on my answers! upendo you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amy429 ametoa maoni…
i upendo u jb ur my husband zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caitlinvbeadles ametoa maoni…
haha wow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GElikaki alisema …
hujambo BIEBER FANS....!!!! plzzz add me.. i upendo biebss (and of cource i'll add u BACK)

xxxx gelikaki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fab1313 alisema …
i lv ur songs jb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chedge1234 alisema …
I luv JB sooo much! he is sooo cute and an amazing singer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita