Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1741-1750 na 19451

bellaacullenn alisema …
i upendo twilight and justin bieber !
shabiki me if wewe agree and i will shabiki wewe back :)
illlys ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kris-brown ametoa maoni…
I agree with that. (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katyparryfan ametoa maoni…
i agree too!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bellaacullenn ametoa maoni…
upendo wewe guys ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Brickles1224 alisema …
Heyy my names brittney... me and my friend hailey upendo wewe we got a ton of pics of wewe on our wall... well i got to say your gf is lucky to have you... I hate some of the stuff people say bout wewe well gtg i upendo wewe your #1 shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbforme ametoa maoni…
he dont have a girlfriend. that was a rumor. (I HOPE!) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 alisema …
I'm listening to pray now...I upendo this song so much! :) xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lois4 ametoa maoni…
i upendo that song 2 lolz!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
its awesome.i wanna download it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
Haha, I already have done :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 alisema …
all i have 2 say is i upendo wewe justin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TayTayBieber alisema …
Justin , wewe mean the entire world to me !
you`re all I could ever ask for !(:
I upendo wewe so much !(:

Merry krisimasi everyone !!!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KitkatKaysa ametoa maoni…
merry christmas! i loooooooooooooooooooooooooooooooooove jb! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Brickles1224 ametoa maoni…
merry x-mas zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
i don,t have boyfrinder zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
tay1lovesjustin alisema …
justin,
heres a song i wrote. hope wewe like it!:
you..................walk around with the paprazzi swarming................ while i walk right kwa wondering......................why dont they just treat everyone the same............who cares whos dating who...................they have lives just the same as wewe and me...................... why cant they seeeeeee.......................we r all the sammmmmmmmmmmmme!

thats it justin! theres zaidi to it but not enough room! bye
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bellaacullenn ametoa maoni…
thats a bit gay . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsuralik13 ametoa maoni…
yea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
tay1lovesjustin alisema …
Justin,
its me again. hope im not annoying wewe au anything but i personally feel super bad for wewe because your like this awesome normal person but no one ever treats wewe like one. i now realize u r just another person with a different life.its sorta sad but know that i will always treat wewe like a normal person ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tay1lovesjustin alisema …
justin,
Merry Christmas!!!! I hope wewe get to be with all your family this krisimasi and that wewe remember that even if u dont because your touring au performing at a concert, your still with your family because your mashabiki upendo you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
TayTayBieber alisema …
Justin, this krisimasi ..... onyesha the world the warmth of your smile (:

"my wish for wewe is that this life becomes all that wewe want it to...
your dreams stay big...your worries stay small...
I hope wewe know somebody loves you...(:

yeah this...

...is my wish" (: <3

Thank you, Justin !<3

Thanks to wewe I will
Never Say Never (:
...
and Always Support wewe (:

wewe gave me a lot (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
i think wewe cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
236209 alisema …
i cant live without u justy..........i looooove u!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tayjay219 ametoa maoni…
Back off my man women zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
236209 ametoa maoni…
SORRY TAYJAY219 BUT HE IS OUR MAAAAAN!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
Hermione30 alisema …
link - vote here for the best JB ikoni plz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
oh ok :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkAlmighty alisema …
I wonder why Justin Bieber has so many haters.... Hmmm..:] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
people are just rude....thats why ! :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
PEOPLE DONT HAVE A GOOD TASTE IN MUSIC! NOW THATS WHY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
TayTayBieber Your a good friend but I have to disagree. Just because wewe hate someone that wewe like makes them rude? I mean we are really good Marafiki and i'm not even a fan...i'm actually a hater. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkAlmighty ametoa maoni…
honestly, i didn't like him before. But after listening to his My Worlds album, I became a shabiki :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Amrita_01 alisema …
Hello Justin Bieber,I am Amrita from Bangladesh..Me and my Marafiki are great mashabiki of you.. We upendo your songs. Especially you..:).. we hope wewe have a great future and success ahead of you. And if possible, Pleaseee do a tamasha for your mashabiki here in Chittagong in Bangladesh.. take care!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eve_wallace92 alisema …
Haha Justin Is Dating Selena!!! Bahaa Lovers(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chipmunkwitgun alisema …
Um...I kind of like Justin, but not alot. Just so his lovers know, he is dating Selena Gomez! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrsbieber35 ametoa maoni…
NO HE IS NOT !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hamdanisiregar ametoa maoni…
wewe may also not be a boyfriend wewe want me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eaglewitgun22 ametoa maoni…
justin suxs no offense justin lovers zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
lilsuralik13 alisema …
hujambo justin im a big shabiki <3 skylar
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hamdanisiregar ametoa maoni…
same time I was also a big shabiki of justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
wait a sec! where did wewe get that profaili pic?! a friend of mine sent me a mbele that had that pic on it!!!!!! OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsuralik13 ametoa maoni…
me o well i dont know actually zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jbforme alisema …
justin, wewe are so hot! no no no, i mean so SEXY! and would wewe tarehe a 13 mwaka old? because i think its a good idea?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hamdanisiregar ametoa maoni…
ooooooo can not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
akasha22 ametoa maoni…
justin your songs is very good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
holle zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidrauhlJBieber alisema …
Hi guys this is Justin! Ryan and Chaz told me about this website and alisema there were lots of beliebers on here, so heres me giving back. My kasha pokezi will be open and i'm happy to answer your questions, i really want to give back to you! If my kasha pokezi gets to big, i might have to shut it down, so please hurry :) never say never! and request pray at your local radio station!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
omg! justin is that really you?! if it is, i upendo you! i am so your biggest fan! i have exactly 72 posters on my ukuta of just you. o and i went to your 2010 tour tamasha in sacremento! wewe rocked! and i have jb sillybands! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
o and also i am not just another crazed fan. if i ever met wewe in person i would just treat wewe like an old time friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidrauhlJBieber ametoa maoni…
thanks :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
serina2000 alisema …
if i had one wish it would be to have justin bieber kwa my side ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NDIABIEBER11 alisema …
IF I HAD ONE WISH IT WOULD BE TO HAVE JUSTIN BIEBER kwa MY SIDE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Thats cute. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abizytha ametoa maoni…
wooooooooooo zeeee s lind y zeria uno d loz gandez milagos jejejejejeje zaidi ya mwaka mmoja uliopita
salena10 ametoa maoni…
aww ME 2 lol hes so cute :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lululumps alisema …
Yahoo! reveals Justin Bieber as the #1 Breakout nyota of 2010! link
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Pehpeh123 alisema …
My only dream is have justin bieber with me each sekunde ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
salena10 ametoa maoni…
same here :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wardaloike alisema …
My dream is to meet Justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Chazo ametoa maoni…
IKR zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iheartjdb1616 ametoa maoni…
MINE 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
salena10 ametoa maoni…
same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ajmcneal ametoa maoni…
Same here he's sssoooooooooHOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
pandagirl199 alisema …
i have no mashabiki and this would make my siku if i could get a couple of mashabiki and im 12 years old and not 15 au 20 sorry i just wanted to be a part of something
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xomary22 ametoa maoni…
wewe alisema wewe were 15? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I'll be your mashabiki sweetie. :) Welcome to fanpop! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ajmcneal ametoa maoni…
I'll be your #1 shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pandagirl199 alisema …
i upendo this ukuta but i just want to say hope wewe can cheek out my ukuta if wewe want to see it go too pandagirl199 wewe can leave maoni but i dont have alot because im new and im not 20 im 15 years old ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Chazo ametoa maoni…
daaa!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
what?????? up there wewe alisema wewe were 12 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pandagirl199 ametoa maoni…
i know what i siad i ment i am 12 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
KAYLABIEBER0314 alisema …
hujambo WATS KAYZAPINNN????!!!!!!:) <3 XD Queen KOOLAID AKA LIL BON QUI QUI!!!!! HAHAHAHA LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidrauhlJBieber alisema …
Hi guys this is Justin! Ryan and Chaz told me about this website and alisema there were lots of beliebers on here, so heres me giving back. My kasha pokezi will be open and i'm happy to answer your questions, i really want to give back to you! If my kasha pokezi gets to big, i might have to shut it down, so please hurry :) never say never! and request pray at your local radio station! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i am one of those beliebers in the world. add me ?(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pandagirl199 ametoa maoni…
justin bieber wewe should cheek out my ukuta and leave some maoni at pandagirl199 and wewe can go to my playlist.com and look for pandalover199 i upendo wewe and im not 20 years old im 12 years old and i live in niles zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jeyyounit11 ametoa maoni…
hujambo justin and caitlinvbeadles i thought that u thought that ItsrealJB was the real jb but ya sooooo ttyl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever alisema …
If beliebers are going to hate every female within 10 feet around him, Justin will die an old unmarried virgin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tay1lovesjustin ametoa maoni…
u are so right! jb just wants a girlfriend that treats him like a real normal person and with everyone crowding him in the and stuff like that! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
thank you! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mikaylarox ametoa maoni…
U ARE SO RIGHT HE DOES DESERVE ONE WHO WILL TREAT HIM LIKE A REAL PERSON NOT LIKE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mrsbieber35 alisema …
hujambo is there anyway that beliebers that i didnt shabiki yet add me ad get me to 700 fans? im at 672.....PLEASEEEE!!!! btw I LOVEEEEE JUSTIN DREW BIEBER !!!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
TayTayBieber alisema …
who ever is a JB shabiki , add lilsuralik13 !!!!!!! she needs zaidi mashabiki !(: shes really sweet ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Already done. ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
what is au first name zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hehim31 alisema …
I'll take shet on his face then I'll smile cuz I'll be on trail ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
I'll kill wewe if wewe did that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
bitch, kahaba please? Learn to spell your name, its shit not "shet". zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hehim31 ametoa maoni…
Haha I did it so I see who's smart haha stupid leave me alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
RnBStar13 alisema …
I upendo his song pray :) it makes me cry :( xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
UNIofficial alisema …
link

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
salena10 alisema …
hujambo justin its lovlylollypop from habbo :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
salena10 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
lilsuralik13 alisema …
he is soo hot !!! taytay can we b friends
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
of course we can ! i added wewe !(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsuralik13 ametoa maoni…
kk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mandyxxx ametoa maoni…
i luv j.bxxxxxxxxxxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jennajonas41201 ametoa maoni…
lilsuralik my sis zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
TayTayBieber alisema …
Dear Justin
your amazing, I would upendo for wewe to upendo ME
and make me your inayopendelewa GIRL.
I know your BIGGER than me
but your so DOWN TO EARTH.
if wewe give me ONE TIME
I will wewe my FIRST DANCE.
your traveling all over MY WORLD, so Justin
WHERE ARE wewe NOW ? your my COMMON DENOMINATOR.
so please make me that ONE LESS LONELY GIRL. <3

xoxoxo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kunseyrules alisema …
Justin’s
Unique
Song
That
Inspires
Nation’s

Believe
In
Everything
Because
Everything
Is
Reachable ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jennajonas41201 ametoa maoni…
justin is UGLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
So's your face. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
black-wolf14 ametoa maoni…
i think he is extreamly hotttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
samlovezanessa alisema …
i used To hate him But Now I Really upendo Him <333 JB <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
TayTayBieber alisema …
Have yourself a "Bieber" Little krisimasi !!!!!!!! (:
<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsuralik13 ametoa maoni…
thx i will zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
big chirstmas zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
DidiAna97 alisema …
link club for fans!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eastro alisema …
hujambo can justin really barua pepe me any way what is jbs barua pepe address ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babybeanz96 alisema …
Justin Bieber is cool! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kittycat123456 alisema …
i upendo u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dasia555 alisema …
Ik if justin wld be kusoma this he probably thinks we are girls who have no life and are freakishly obbsseseed with him but i upendo him but im not obessed like u crazy girls!!!! lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cemmie123 ametoa maoni…
Lmao samee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lolzpeoplz2 ametoa maoni…
same here! i just upendo him as a best friend. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dasia555 ametoa maoni…
my friend is Marafiki with him and she tells me everything!!! But im not allowed to give out her name..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Krytizzle1 alisema …
I upendo wewe Justin Bieber (: <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chikuzsa03 ametoa maoni…
upendo wewe very much justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdblover4life alisema …
Justin’s
Unique
Song
That
Inspires
Nation’s

Believe
In
Everything
Because
Everything
Is
Reachable
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michelleboo alisema …
does anyone have justin bieber number if yes leave the number an then i will remove it thanks
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eastro ametoa maoni…
hujambo this is chelsea but my name on here is eastro did wewe ever getthe number zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michelleboo ametoa maoni…
no still watin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michelleboo ametoa maoni…
HI zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovechild alisema …
I luv u jb............ur so cute !!!!!!!!1 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 alisema …
MERRY krisimasi JUSTIN BIEBER!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LUV U ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gommezfan alisema …
happy krisimasi and a wonderful new mwaka upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alessandra67 alisema …
hujambo i dont think wewe remember me but went to wewe consert and i think wewe talented ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
MissAliceBieber alisema …
any ideas on editing a justin bieber pic :) ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selenagomezfan7 ametoa maoni…
pizzz if your the creater of the spot change the banner & ikoni zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
SchoolGurl alisema …
Wish U A Merry krisimasi Justin Bieber and A Happy New mwaka ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
SchoolGurl alisema …
I LUV U JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kk4life alisema …
i upendo wewe justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kk4life ametoa maoni…
we all upendo wewe juist biebber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdb1317 alisema …
omg j,biebers fave no, is 6 = awsome! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdb1317 ametoa maoni…
hey! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 alisema …
hujambo justin its your #1 shabiki text me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
lol he's not gonna see wewe know. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
owale zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
i did not say that i was his begist shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 alisema …
so what stars did wewe meet ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
:/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
go down to wewe see a sponge bob picture zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
i see........................................... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sido alisema …
Hey!I want to be your girlfriend but i know im to young for wewe but never say never(get it never say never). ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Aww thats nice. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 ametoa maoni…
nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shanki alisema …
hi i am so new to this wewe can be friend with me i t so cool here
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SchoolGurl ametoa maoni…
WHEN U START zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
wassup zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shanki ametoa maoni…
yesterday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shanki ametoa maoni…
and i am good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
Mpabz11 alisema …
OMG my lil bro is a big shabiki of wewe ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
hujambo wewe know sponge bob kind of friuty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mandydoodle alisema …
i wish every body a merry krisimasi and a happy new years and i hope u well bieber and be sick cuz u have bieber fever! i do well bye ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mandydoodle ametoa maoni…
bieber fever day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ballgame56 ametoa maoni…
he is so cuit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
wewe spelled cute wrong zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mandydoodle ametoa maoni…
cute* ok thx milk! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
bnessa45 alisema …
wewe are right ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
bassett alisema …
i wish everybody and merry krisimasi and a happy new years bkuz i may not be on here as much kcuz i got a Facebook and anybody who has one can send me a friend request :)thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
I upendo YOUUU zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberfever591 alisema …
I upendo YOUUUU ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
i upendo YOUUU zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
iheartjdb1616 alisema …
r u coming to potsdam, ny???
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
HI zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovejdbfan1 alisema …
i saw ur conncert in greensboro u rock upendo u !!!!!!!!!!!!11 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
watch this video , it will make wewe cry happy tears , omg the girls who made this are just as amazing as Justin ! :') just watch it ...........................

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beautygirl12345 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beautygirl12345 ametoa maoni…
how r u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I don't know why but it wouldn't let me see it... thats weird. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
HI zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
16shamvn alisema …
upendo wewe justin! thanks for always giving back to your mashabiki ur increible! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
16shamvn ametoa maoni…
hujambo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 alisema …
hujambo can wewe guyz tell me what to do to feel better in break up situations ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
why do wewe hate your life zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
she never alisema that..Did she? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 ametoa maoni…
no i did zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crazygirl54 alisema …
hujambo Justin Call me at 18592840616 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 ametoa maoni…
now people are gonna take your number and start calling yah (but not me so dont worry) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crazygirl54 ametoa maoni…
o well if they do then i will futa my number off of here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selver alisema …
justen call me 7874209434 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
why would wewe put your number up there zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
TayTayBieber alisema …
heeey Justin , let me ask wewe something ........

"Can wewe teach me how to Dougie ?" (:
haha ! just sayin !(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
your a clown zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
madyp121 alisema …
hujambo JB i so luv u sick. I spell luv with a u because i luv U!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
nice picture of lady gaga zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madyp121 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
talaija alisema …
omg i wood luv to go to 1 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k alisema …
omg! i went to his tamasha last night and i was right in front and he pointed to me and alisema ya i see wewe right there. then he bent down and touched myy hand!!!!!!! wont ever wash it again!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
haha awh your so lucky !(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Isabella121797 ametoa maoni…
omg! I would die zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
wow thats awesome wish i was wewe right now zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
se12k alisema …
listening to bigger!!!!!!!!!!!!!!!love wewe justin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k alisema …
omg people!!!!!! justins dating selna gomez!!!!!!!!NOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crazygirl54 ametoa maoni…
omg are u serious ugh i hate her when i see her she is gonna get a beatin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
i know i hered she broke up with him on Disney gossip.com zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
really wewe to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brebre29 alisema …
justin only has a twitter page.........duh! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
hujambo whats your last name? is it gonalez? cause i have a friend named briana gonzalez in my class zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brebre29 ametoa maoni…
wat school u go to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HerartJBheart alisema …
I upendo wewe justin <3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
norita0236 alisema …
i upendo wewe justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CartoonGurl32 ametoa maoni…
meh 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rubystar12 alisema …
at a tamasha u pointed at me and alisema " i see u dere wit the pink and black" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
he did what did wewe do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilsweetma ametoa maoni…
I LIKE JUSTIN TOO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
putri_umepal alisema …
justin bieber marry me (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fando20 ametoa maoni…
^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
hw old are wewe to be getting married zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chereese2010 alisema …
Justin Bieber ur Such a Cutie..I wanna Marry U..<3 one of theese dais Ima be ur One Less Lonley Girl i want u to come back to regina saskatchewan..:) i upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
sista,we all have that dream!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madyp121 alisema …
omg what isnt cute about him your amazing!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
OMG! GOOD POINT! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
selenagomezfan7 alisema …
Justin Bieber is cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
TayTayBieber alisema …
( Just The Way wewe Are )

"His eyes , his eyes make the stars look like they're not shinin !
His hair , his hair falls perfectly without him tryin !
His lips , his lips I could kiss em all siku if he'd let me !
When he smiles , the whole world stops and stares for a while .................
boy you're amazing , just the way wewe are" !!!!!!!!!!!!!!! < 3

*I upendo wewe Justin ! promise us beliebers , you'll never change* !(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Aw I upendo that. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin4545 ametoa maoni…
Wow I have to say that song is gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
your/ right that is kinda gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 alisema …
hujambo I HAVE A swali TO JUSTIN BIEBER'S CRAZY shabiki OK HERE I GO

" IS IT TRUE THAT HE IS COMING TO EMARITES"? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emo_mido ametoa maoni…
OMG rlly? idk about it!!! i would come if he's coming there :) !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 ametoa maoni…
wow calm down i was wondering too because if he is im soo gonna be sad cause before yesterday i came from dubai zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
idk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bellaacullenn alisema …
i upendo justin bieber , he is amazing , shabiki me , because i have tickets to his tamasha to give away :) ♥ illy a trilly ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
malea2 ametoa maoni…
i upendo jb i kiss his post every time like it is him for real zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bellaacullenn ametoa maoni…
upendo ittt ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriellelynch alisema …
he is SOOO CUTE
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
NO DUH! LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 alisema …
I upendo JUSTIN BIEBER SOOOOOOO MUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
milk234 ametoa maoni…
wewe are socco for him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 ametoa maoni…
YUP THATS RIGHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CullenProperty alisema …
I have a SLIGHT crush on his brain. (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Becky_Bai alisema …
I am Chinese.I upendo Justin Bieber.In my mind he is always the best!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DidiAna97 alisema …
╔══╗♫♫
║██║ Justin
║(O)║ ...♫
╚══╝ Bieber
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.Love Justin bieber...
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 ametoa maoni…
wow how did wewe do it??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Copy paste zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonasLuver1 ametoa maoni…
how did the person that she copy pasted it from him au her did it?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
wewe just highlight it then songesha it to a ukuta au wherever wewe want it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mik888 alisema …
i upendo ur muziki soo much listening too pray ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
raycoolcat ametoa maoni…
lol agree :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
me too!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Hot_n_cold alisema …
Yay! He has 40000 fans! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selenagomezfan7 ametoa maoni…
Congratulates justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
yep :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
congrats justy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Joylover23 alisema …
I can't wait until he puts out a new album! I upendo wewe JB! ♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieberIsHere alisema …
I upendo Justin Bieber<3 If wewe upendo him add me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I will. :) btw I like your username. ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieberIsHere ametoa maoni…
Thank you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrsBieberIsHere ametoa maoni…
Haha thank you<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
01bieber alisema …
i luv justin soooooooo much
!!!!!
!!!!!!!!!!!!! im hiz #1 shabiki !!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
puppylove63 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Isabella121797 alisema …
I upendo Justin so much!
I hate it when guys say he is gay...they are just jealous that millions of girls dont think he's hot!
They are the gay ones! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
se12k ametoa maoni…
ya! go girl! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Isabella121797 ametoa maoni…
lol thx! zaidi ya mwaka mmoja uliopita