Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 321-330 na 19451

orange2222 alisema …
wewe all know im right! why would i be jealous? he has the most haters in pop history! it sucks to be him! no one is jealous of his talent anymore, girls arent that crazy for him as he was when he started, he only has the same old fans, barely any new ones. my family grew up poor @jdbfanforever its just now were rich cuz my family is trying to suceed in life unlike yours who drink and sit around all day! CUNTS!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
fyi they dont drink and sit down all siku do u know they all have jobs my mom has 2 kids im the 3rd she almost has 1 step kid my uncal works out somewere out there in the ocean and hasnt been back for at least 3 years my grandma has moyo problems and she STILL WORKS u dont know anything about me and none of my family drinks oh just now ur rich well we have been rich since i was born and u dont know anything about me so u dont talk about me anymore pluse ur family are full of dirty rats zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TDL92 ametoa maoni…
@orange2222 wewe shouldnt say stuff about someone wewe dont know... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
wewe need to shut up machungwa, chungwa i just wanna say something i cant say because my brother told me stop cussing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
@jdbfanforever, wewe alisema wewe were poor before? are wewe lying? cuz youve lied alot in the past on this site... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jdbfanforever alisema …
im waching justin bieber: all around the world!!!!!!!!right now on E!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TDL92 ametoa maoni…
It was amazing :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
wewe are wewe wanna be jb and wewe cant so if your a hater then stop wrighting on b ukuta because this is a fanpage did wewe here hater page in that word no wewe did not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
i knew him since 2008 and i was not talking to non of yall and yall are makeing smart commment about me and im not gonna let yall keep doing that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
emily783 alisema …
i luv ur new song as long as u upendo me justin it brill but i cry at the bit wr that man punches u!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i know right i did to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin414 ametoa maoni…
me three i luv him no body messes with him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
iltt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
Evry Body Always Hateing And Bieng Jealous of Me Yes I Met Jb wewe wish wewe met him wewe wish wewe can be me im not perfect no body is only god is and i dont wanna call the person who im talking to stop hateing on me and start liveing life ok ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u stop hating im living life i used to have a job i babysitted untill we moved and i bet u we are rich u broke zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
and im clearly rich ugly slut wewe need to mind yours is anybody in your family rich au famouse no i didnt think so zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
i do did wewe ever see my face no wewe did not i look just like my mother and brother and wewe probelly poor dont have no house wewe live in a box zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
prettysmile890 alisema …
if your sick of orange22 add a maoni and i will get him band from fanpop
Hes realy getting on my nurves ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed all the wayyyyyy!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
why cuz hes right, sorry. hes a close friend. why get mad if hes right... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
hes rude and i cant be rude anymore because peaple snitch not wewe jbdfanforever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hes rude!If he was a hater, he could atleast stop calling us cunts and actually get of the site.if i hated someone,i wouldnt spend my enegry hating on them on a fansite fs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
biebsfan21 alisema …
my fave singer told me never give up to your dream that what i tell to him NEVER SAY NEVER. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
aww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
awwww upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 alisema …
what the hell are wewe talking to me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
orange2222 alisema …
i knew wewe girls wouldnt maoni on my post! your all pussies! i want wewe guys to maoni and argue against me cuz wewe know im right about jb being a douche and not a true singer, and wewe guys being wrong! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
ok so where the p word wewe must be talking to your self before wewe say we are the p word smell under your legs and wewe will smell your self wewe ugly slut zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed and ur not right orange2222 the only reason u hate him is cuz ur jelous jelous isnt good ur jina la mtumiaji is machungwa, chungwa because u are one!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
why would i be jealous he has so many haters, it sucks to be him. noones jealous of him anymore, hes not cool to people as he was zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
TotallyHannah alisema …
I really want all of wewe to meet Justin, instead of me. wewe guys deserve it way more, than me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
Aww....But wh? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
*why zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
yeah we all deserve it it will come up someday im pretty sure its all of are dreams it will come up someday just keep wish keep hoping zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Only Beliebers will get the upendo I have for Justin. No one else gets my upendo for him as much as Beliebers do. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin treats Beliebers like we're his Marafiki and family. I really appreciate that. He's so close with us. It's amazing. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
thats how all musicians are....most artist hangout with their mashabiki than justin does zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
im getting sick of wewe orange2222 wewe keep on talking trash about other peaple i bet wewe dont say that to your Marafiki and family all wewe do is complain about evrything and its realy getting on my nurves zaidi ya mwaka mmoja uliopita
12carly98 ametoa maoni…
he hasent ganied any new fans??.... have wewe checked his twitter lately??... he gained a million mashabiki since the believe album! thats not a lot, i think it is! so learn your facts before wewe come on a justin bieber shabiki page and start crap just to start crap with pepole.... and wewe say your not jelous of him but, wewe wouldent be on here starting crap if wewe werent... so go die in a hole! as a matter of fact ill dig it! learn some crap about him before wewe come back on here.... :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
I upendo seeing Justin's face on my TV screen. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
berrygina424 ametoa maoni…
same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i upendo it so so so so so so so so so so so so so so so so so so so much he is adorable!!!!!!!!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
12carly98 ametoa maoni…
me 2 :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
There are no difference between being sexy, perfect and hot. Hot = Justin Bieber. Sexy = Justin Bieber. Perfect = Justin Bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
berrygina424 ametoa maoni…
i know right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
no ones perfect zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
nobodys perfect only god zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
"If wewe don't know who Shay is you're fake" NO. There are many real beliebers since 2010. We don't need to know Justin's exes to be real. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
"I was a Belieber" No, wewe weren't. Belieber will NEVER leave Justin. End of story. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
its called growing up, people stop being jb mashabiki when they get past puberty and are mature zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
just shut up orange2222 and i bet wewe do look like a machungwa, chungwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
imma guy haha but good try tho :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
I still can't figure out how Stalker Sarah met Justin so many times. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Interviewer: "Your mashabiki are crazy." Justin: "Whoa dude, those are my fans, and I upendo them no matter what, leave them alone." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
dont through another water at justin hell cry again!!! hahahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
wewe maoni on evry body posts wewe need to maoni on your own posts so stop bieng a dummy and live life and stop snitching and start liveing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
not really hes hated kwa everyone why would i want that, i would hate to be famous cuz of the media, and money causes us to fight and war zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
"I can be your boyfriend and we..." "Sorry, i cant betray my Justin's posters" LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin wrote Fall for his best friend, and a few days zamani he called us his best friends. So that means he wrote that song for us. Fangirling ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
British accent: Justin Biebah. American: Justin Biebur. Australian: Jastin Beybah. wewe just tried all those accents didn't you? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Trying to breathe. OMFG I CAN'T DEAL. HAHAHAHAHAHAHA. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin's haters are just so fugly. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mariah000 alisema …
i am ging to bye tickets to your conset in dallas so i can see u for the first tie and this will be my first consert ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
jealousy-mean to steal something someone has, hate-means to crave au destroy what wewe want from someone...so jealousy isnt an excuse for wewe mashabiki to use against haters, SUCK IT BITCHES hahahahhahahahha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Jealousy? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
all jb mashabiki say haters are jealous thats why we hate him. well being rich sucks, money ruins lives. fame makes life worse. girls i have a gf so idc how many girls he can get theres artist out there that get 10 times zaidi girls than him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
if wewe are a boy wewe orange2222 your bieng a faggy if wewe a girl your realy dome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
youre a cunt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
thanks guys! i got your back too. plus jb mashabiki if your only excuse to haters is that your jealous cuz every girl wants him, your wrong. im not jealous bc my gf hates him, her Marafiki hate, he has the most haters of any musician and i dont wanna be rich au famous. so suck a big one fans, the haters do hate him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Good on them but i dont really care to be honest.Im a belieber and if haters want to try and stop me then try but i will never hate him!-__- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 alisema …
@orange2222, im from albania and me and my Marafiki read your comments. we support wewe here, we respect ya. wewe tell it how it is and dont take shit. imma 2pac shabiki and most of 2pac mashabiki hate jb, hes to soft and queerish. hes not manly, @orange222 if these bitches talk shit to you, tell us, we got ya back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
im originally from the ukraine, every there complains about jb, hes way to cocky about his songs. i can tell the u.s hates him too cuz where i live everyone either doesnt listen to him au hates him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
my Marafiki back in the ukraine support wewe @orange2222 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
THESE WERE ALL PROVEN FACTS, LOOK THEM ALL UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 ametoa maoni…
my Marafiki a huge. biggie shabiki (b.i.g nitorious if your to stupid to know legendary rappers) and all his Marafiki hate jb too hes from france. we got your back, wewe pretty much got every rappers acceptance, and metalheads hate jb too. we got ya boy, bitches gonna cry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
i listen to country sometimes, they dont really like him either. the ukraine supports wewe my friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
my brother a rapper and hes non of that your self and say if it was yall and peaple hate wewe and one million peaple hate wewe wewe would have had 500 dollers so stop hateing and start liveing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
$500? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XhotgirllexiX alisema …
hi upendo your muziki wewe are an inspiration on me i think i should try to be a singer like wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
justin is not famous world wide, he not famous in eastern europe, africa, au south america ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 ametoa maoni…
yo me and my Marafiki are 2pac fans, we all support wewe man. in albania we hate jb. its mj, 2pac, and heavy metal hahaha. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
neither does country au jazz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
justin is in 247 place in albums sold, in mashabiki justin is in 176 place with 14 million fans. he barely has any #1 singles au albums. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
12carly98 ametoa maoni…
he has 26 million mashabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
9/10 people hate justin because of his annoying fans. wewe guys have been known as the most annoying mashabiki inayofuata to 1D and hannah montana...look it up! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
he always fights with other artist and has a temper issue. but his mashabiki still support him. if he was a rapist au an abusive husband his mashabiki would say that its okay, its a lie cuz they cant face the truth ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
most of his songs are just copies of others. he doesnt make up his own quotes, he has writers for that do it for him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
he only writes upendo songs, he doesnt onyesha emotion in his songs. he never weeps au cries during sad songs, plus hes always happy during angry and depressed songs. hes not a good singer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Actually in Down To Earth he cries... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
he cant wrap! 50 cent, emeinem, BMX, lil john, lil wayne..all think he has no talent in his rap. he only
rymns ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
justin is not an original artist. he only writes upendo songs. doesnt have a high variety in his voice when he sings.he only has 14 million mashabiki over a 4 mwaka period, thats not good. only sold 11 million records, thats horrible. isnt considered a real musician kwa most musicians. most mashabiki only like him for his looks. hes just a fade. has zaidi haters than fans. girls stop liking him when they hit 18. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
"Well his mashabiki are teenage girls and some gay males. His haters are the zaidi mature teen girls, older women, men, teenage boys, gay men that arent girly, lesbians, elderly people, and all the other celebrities. "-critic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
these are maoni from critics on rolling stones magazine...
"jb hasnt even been considered a real artist kwa the world yet, hes just an overrated preteen artist loved kwa young girls"
"more haters. His mashabiki are preteen au immature teenagers that dont know talent, the people who dislike (not particularly haters) are the zaidi mature, older people and if wewe look at his song baby, it may have the most views, but it also has the most dislikes and has zaidi dislikes than likes" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anikinz12 alisema …
as long as wewe upendo me <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
beckyandzack alisema …
justin come to my house bergirmount 9 2 201 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
Just got nyumbani from tour with my brother and i went to see jb and he alisema he is happy im a shabiki aaand he gave me a picture and 2tickets to his tamasha in december and me and my mom is going so um i have to go because my ipad is on low battery so im going to get on my coputer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u didnt see jb ur trying to make us jelous and if u have his number then post it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 ametoa maoni…
jdbfanforver shut.da.fuck.up! wewe getting in fights with everyone, we dont give a fuck about wewe life on her plus wewe doubt everyone. wewe need to get the dick out of your punda bitch! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
lorahtomlinsom alisema …
hi jb i upendo u and hope people stop the hateing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jdbfanforever alisema …
karaoke was awsome last night i sang hujambo stephen because it got the post kura i sang with my friend we sang three mwepesi, teleka songs 1st we sang hujambo stephen then our song then white horse it was so cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
palseade alisema …
i upendo the "Boyfriend" video ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
meeee tooooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Me too(: are wewe a boy? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
palseade ametoa maoni…
no im a girl!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EvilPineapple alisema …
OMG I upendo as long as wewe upendo me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same.Its amazing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Justin, who are wewe wanting to win the Olympics? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i upendo it to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
my brother just called his friend 2 chainz and he gave my brother jb number so im gonna meet jb in person and my brother alisema i could bring a friend and i was gonna bring madison but she blew it so im gonna take my other friend i realy know ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
ok fine with me pluse ur mad for no reason and i doubt ur meeting jb tryin to make everyont jelous zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
If wewe reaaly have his number then put the number on his ukuta for everyone to see! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
no need to be racist guys. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
i wanna get on the phone im ontour bord ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Demi_Lovato1Fan alisema …
Can wewe please jiunge a club for my friend link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
this will be justin and his son dsifojdsiofs link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
OMB!thats soo cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Liusee2 ametoa maoni…
Thats really sweet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin: "I'm not perfect..." Beliebers: "LIAR!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Liusee2 ametoa maoni…
Well none is perfect for everyone but everyone is perfect in their own way to someone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
It's not about how many Justin Bieber posters wewe have, it's how long they stay up for. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) I have some but i had to take them down as im gonna put them up again.Been decorating my room zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
im gonna put them up again because we just songesha so i will put them up again zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin is actually in between her legs.. ALAYLM is porn for beliebers lol link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater: Justin can't sing, he's not talented, and he's definitely NOT hot. Me: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Liusee2 ametoa maoni…
haters will always say such things, Justin might not be hot to someone because hes not their type but noone can say that he is not talented ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Clarisaflett alisema …
i upendo wewe justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
"Where's Jerry?" "JUST IN BIEBER" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
I upendo when Justin Bieber call us "My Beliebers" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same.its sooo cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Friend: " Why do wewe like Justin"? Me: "Why do wewe like breathing"? Friend: " I need to survive" Me: " Same here" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Imagine if all of us Belieber were living in a house, together..... With Justin, his crew and family. Pattie would be preaching the bible. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
If Justin sings any of his old songs on the believe tour, I will drown in my own tears. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Don't tell me you've been a belieber from the beginning if wewe don't even know who shay is.. Ok ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
*when I hear someone say Justin Bieber* link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBSexy4ever alisema …
seeing him in tamasha December 1st CAN'T WAIT!!!! <3333333333333333333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
resikobi ametoa maoni…
add me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
did something happin to wewe like somebody gave wewe there phone number aint wewe spose to call them 3 times a siku thats what i think. and the person now who im talking to im talking to madison her name on here is jbdfanforever so maoni if im right if im wrong say wrong if im right say right ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
how close are you, if very close call 3 times, if just okay Marafiki then once au twice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
we are ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
this is laniyah brother im a bad rapper zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
ustin cursed out a shabiki while at disney, read this on link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 alisema …
justins new album "believe" sold its 167,000 copy today..scooter was very upset kwa these numbers. scooter "he was expected to sell 400,000-500,000 copies kwa now, i got emails from mashabiki saying it was underperformed" justin isnt as hot as he used to be, none of his songs on "believe" made it to the juu 10, hes best song got 38th ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
orange2222 ametoa maoni…
that is the jb fansite i found it on if wewe dont believe me... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Belieber forever no matter how many he sells! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
wewe are my angel, the best thing there is. wewe are perfect. ♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
rizwansait1 alisema …
Who knows Jason MacCan :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Where did wewe get that pic of Justin Sleeping? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
Google :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I do!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
biebsfan21 alisema …
hujambo beliebers what do u upendo about JB.I like his hair and EVER things about him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebsfan21 ametoa maoni…
and what about u beliebers zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
I upendo his hair,smile,face,voice,talent.... :O *O* everything :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
hair,voic,laugh,talent,face,prsonalty,and every single thing about him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Voice,talent,kindness,EVERYTHING zaidi ya mwaka mmoja uliopita
appleluver123 alisema …
lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Justin, what do wewe think so far about the Olympics? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
So im in the mall and i told my mom she can have some of my drink.
Mom: look theres justin bieber
me: WHAT WHERE? WHERE IS HE
*turns back around*
mom: takes a big gulp of my drink
me: where is justin bieber??
Sister: no where
she fooled me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
hahahahaha lol clever mom huh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
funny and cute at the same time zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nickiminajluv ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bieberfan4every alisema …
♥♥♥JUSTIN ♥♥♥DREW ♥♥♥ BIEBER♥♥♥is amazing♥♥♥ perfect ♥♥♥and the best♥♥♥fave singer♥♥♥ever♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
i-love-icarly ametoa maoni…
how old are wewe justin babe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberfan4every ametoa maoni…
i am not justin bieber i am his believer if u want to know his age is 18 mwaka old zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bieberfan4every alisema …
♥♥♥JUSTIN ♥♥♥DREW ♥♥♥ BIEBER♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberFever108 alisema …
I LOVEE JUSTTIINNN BIEBBBERR!!!!!!!!!!!!!! Im going to my 2ND JB tamasha in Missouri this year;00 CANT WAITT!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
madison ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
wat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
madison zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
ONE TIME : link - ALAYLM : link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
link still kidraulh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jdbfanforever alisema …
hujambo u guys i need help if anybody on hereis a shabiki of taylor mwepesi, teleka to and know her songs please help me and vote i am going to karaoke tomorrow and me and my friend are gonna sing taylor swif so vote wich song we should sing please

1.white horse
2.our song
3.hey stephen

thx for voting p.s pls vote fast im goin tomorrow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
white horse zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
white horse zaidi ya mwaka mmoja uliopita
roxifoxi1000 ametoa maoni…
WHITE HORSE XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
biebsfan21 alisema …
some peoples r telling i upendo jb b cos of his look it is not true i upendo him b cos he have many things that make u upendo him.his personal,love, with big heart,kind,petty ,amazing, perfect,and always care about his beliebers and many things anther he have that make peoples upendo him zaidi not to hate him but any way i do not care about those peoples b cos i know the truth of my self and he know y we upendo him that the reason that me upendo him zaidi and be his beliebers and he is my leader too.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebsfan21 ametoa maoni…
but i do not care about those people the most important person is jb not the peoples think . i upendo u jb and till of my life and support ,i will never hurt u,,or i will never live u alone when u need me,always u will be my leader and i am your believer and some things that i want to say is i upendo things about u jb not just your look do not listen to those people and u r good leader and nice too thx jb for all the care for us. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
are u making fun of me au is people saying that u like him for his looks to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i know how it feels dony u hate that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
biebsfan21 alisema …
i upendo jb and till end of my life and support him too ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberFever108 ametoa maoni…
I 1OO% agree:)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
rizwansait1 alisema …
Guys come one pick your Least inayopendelewa song from the Album "My World" n leave a cmnt :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I already have!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
rizwansait1 alisema …
Facebook.com/LifeTimeBieberShawty
guys if you're on FB plz like this new page!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
srry it's LifetimeBeliebershawty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
i upendo justin bieber these haters can hate i dont realy dont care im a blelieber to i die not when bieber die when i die and do not talk smack about my friend jbdfan forever because we upendo bieber to we die hate ife wewe wanna hate its not hurting me wewe hurting your self i upendo wewe bieber to the real bieber not these fake biebers the rael bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rizwansait1 ametoa maoni…
Hey!! JB will never die :D lolzz :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
thx prettysmile890 we have each others numbers and i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever alisema …
yall can say i like justin because of his looks but i dont i like him because of his muziki he is good to his mashabiki u may not believe it i do like him for his muziki and like him for wat a true shabiki does ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
madison zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
wat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
call me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo wewe so much, I could cry. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
i upendo him to i die zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zona121 ametoa maoni…
stop hateing justin if wewe hate get in a train and go to hate town and stay there zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed with zona121 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
madison ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
wat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
call me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever alisema …
hujambo mj1forever96 im gunna block u know and alot of other haters and if yall be mean to prettysmile890 then i will be so mad ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
madison zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
wat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
@jdbfanforver zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alishahlovesjb alisema …
i upendo jb!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
me tooooooooooooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
madison zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
phone died zaidi ya mwaka mmoja uliopita
QueenLilNicki12 alisema …
OMGG!!!! I ilitumwa on Justin Bieber's wall. Whatever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bahama879 alisema …
The Canadian Born Justin Beiber alisema in a Rolling Stones interview....and I quote....

"You guys are evil...Canada's the best country in the world" then continued to state that he would NEVER become an American Citizen. WTF? Why does he hate America so effin much? Isn't in America that gave him a career as a muisc ido? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bahama879 ametoa maoni…
IF wewe DONT BELIEVE ME READ IT ONLINE ON ROLLINGSTONES.COM...DONT CALL ME A LIAR TILL wewe READ IT!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Justin, it is so nice of wewe to let Missy get to meet wewe at one of your concerts backstage! I just wish that wewe could be in Columbus, Ohio zaidi so that could happen to me! But that video that wewe sent to her was soo cool, and your little brother is so adorable! Lov u Justin!!!:D<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed with cocoabrownie99 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocoabrownie99 ametoa maoni…
Yup, bc im always right!(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 alisema …
from justins first album till now he has only sold 11.3 million albums! thats really bad! idk why wewe people think hes a god...some musicians dont even consider him a musician, they consider him a fad (cuz thats what he is) they interviewed 1000 girls, 88% of them alisema they only liked him for his looks, 7%said they liked him cuz they thought everyone else did and 5% alisema they liked him for his music, so shut the hell up hes not that great! he only 12 million mashabiki in the world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u dont if ur a hater why do u know this stuff zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aalia-_-moho alisema …
i hate all the haters out there ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aalia-_-moho ametoa maoni…
i mean ta peeple who hate justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i agree with everyone that ilitumwa on here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
jb_lover1243 alisema …
hujambo if u like mt new user ikoni please comment! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
biebsfan21 alisema …
special like mj1forever96 he is making zaidi problems so he have to stop it. pls be kind like your fave singer.what will feat u when u do a problems pls stop it we want to live in piece with our fave singer too like u do .pls stop it i am break u with your fave singer so pls stop it pls do not come again this one for belibers only.and we r not games to play with us if u do zaidi than u will see what beliebers will do to u b cos u r making them always mad u see them one siku that all to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebsfan21 ametoa maoni…
mj1forever96 and the letter is for him too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
*peace hand shake* at least we know were devoted to our fave artist hehe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebsfan21 ametoa maoni…
yes true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
biebsfan21 alisema …
stop talking about JB he is not a lesson for us to always talk about him.and stupid hater their have to not come here this is only for beliebers club.when haters come their r making problems between beliebers so get out of our website we did not want any problems so let us alone pls we want to live in piece so pls stop it and do not come again dear haters. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessica890 alisema …
@jdbfanforever your to young to be on this site, your 9 plz leave. in the past few weeks youve been causing so much trouble. from your maoni all jb mashabiki can tell your not a true shabiki and wewe only like him for his looks. so leave!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u know wat idc wat anybody says im me i am a true shabiki of jb i upendo his personalty his muziki everything that a belieber likes people can hate me idc but if u see purpleblob2235 on here he is 10 i know him and i upendo justin and this hate me all u want i am who i am nobody id gonna change me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
he may be 10 but he prob acts mature, and dont say iminmature cuz theirs a reason i didnt tarehe you. yourself centered and everything has to be your way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
madison yach shut up and your 8 years old jembe, hoe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
hujambo prettysmile890 why did u just turn on me like that and the ten mwaka old no he doesnt mj1forever96 i live with him nothing has to go my way yall dont know me the real me my life is bad for me the haterz on here are makin it worse leave me alone i will leave u alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bahama879 alisema …
all of justins songs are about upendo and girl...hes not a diverse singer. a good singer sings everything going on in the world. plus he puts NO emotions into his songs he could sing "87 people died in iran" and be smiling, he cant sing high pitches au low hes not talented. plus all the instruments he plays he bad -okay with them, hes not talented at playing instruments, imba au dancing. cuz he steals everyone elses moves. JUSTINS NOT ORIGINAL EITHER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
no he is original and fyi he does know to to sing high pich have u heard boyfriend he does have emotions u dont know anything about him because ur just a stupid hater zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jimmyswagger ametoa maoni…
im seriously tired of u @jbfanforever u know jb is stupid and is gay so just addmitt that he sucks because no one takes him seriously and @bahama879 is right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
why did u turn on me like that pretty smile890 i aint 8 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
jb_lover1243 alisema …
i upendo the biebes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fjazmin76 ametoa maoni…
your on my side rite wewe like J.B. we can as nice as we can toJ.B zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
biebsfan21 alisema …
i am his BELIEVE and he is my LEADER ,idol ,love ,heart, inspiration , dream. i proud to be your believe and u r my leader JB and i am very proud i born BELIEVE of u.and 4 ever i gone to be like that.i upendo u JB.4 EVER MY FAVE SINGER an till dead. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
i agree and we going let these haterz hate right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
i like everything except the leader part zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieber116 alisema …
Justin I upendo wewe ❤😱 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema …
hujambo j b shabiki forever tgis is still pretty face 89 i had to make a new account becausee i forgot my nenosiri can wewe add me please ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita