Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 41-50 na 19451

team_ricky alisema …
People who say justin is a bad person don't know him.he apologized for his racist joke.And yea he's made a few mistakes here and there but he's learned from them.leave him alone. He's under pressure. How would wewe feel if wewe were 20 years old and have everyone in the world expect so much of you. You'd crack under pressure,too. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBSuxs ametoa maoni…
That doesnt mean anything. It doesnt give him the right to say the N word. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBSuxs ametoa maoni…
And He Is Such A Loser zaidi ya mwaka mmoja uliopita
team_ricky ametoa maoni…
K pango zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
dchopsey alisema …
Thank wewe Justin for your heartfelt apology over the childish mistake of a joke alisema when wewe were 15. wewe have grown into a fine young man and realized that ignorance even as a teenager cannot be tolerated kwa our society. Watching wewe over the past, have seen how wewe treat everyone with respect and high regard. GOD bless wewe Justin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
The problem with your post is that Justin has not treated 'everyone with respect and high regard'. Remember when JB spit on mashabiki from a balcony? au the time when he urinated in a mop-bucket at a fast chakula restaurant? Heck, I'll even extend it to when he was driving while under the influence, and had the possibility of injuring / killing someone. And this barely scratches the surface on some of the bad things that JB has done. Granted, he may serve as an inspiration for his fans, but at the same time, should not be blinded kwa his brilliance and acknowledge his flaws. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
(braces the HATER HATER HATERZZzzZ!!11!!! comments) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
And on the point of him at 15 making those comments- the media really should not be harping on it that much since it was in the past, but he should be put on blast for it, regardless if it was in the past au not. It was stupid that he was on video saying it - he should have known better. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBSuxs ametoa maoni…
@Synthwave I Agree With The First Thing wewe alisema zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
I can't wait for Justins inayofuata tour. My sister n law is taking me to his inayofuata concert.
If I get to meet him I'll probably cry. I can't wait :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nickilicious alisema …
upendo wewe #MyJusty:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
liza12354 alisema …
OMG!! i just got a die har medal here

ILY Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
CONGRATS !!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liza12354 ametoa maoni…
ty sis zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
congrats zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyapoo ametoa maoni…
justin bieber is so hot that I'm going to die zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joe2001rocks alisema …
please be a a shabiki of my club we are rockers au wewe can straight away go to the linklink ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
boltfan2012 alisema …
hujambo lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
I upendo wewe Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyapoo ametoa maoni…
I upendo him zaidi than wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
Lyapoo, can wewe just be happy that wewe are both mashabiki of him? Making it a competition is unnecessary and plain stupid. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erin1actress alisema …
hujambo justin! i am a greek belieber and i really want to meet you!! but i cannot be in u.s.a!!! :/ <3
i like wewe and your music!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
ashlovesbiebs alisema …
justin bieber is my idol i upendo him sooooooooooooooooooooo much!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
catori23 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
JalisaRocks alisema …
upendo your music.... inayopendelewa song? Fall ❤️❤️❤️ Best song ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cgriffiths323 alisema …
luv the song lollipop and confident ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know I upendo Confident I had that song stuck in my head for weeks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Zangarina alisema …
Loveu justin till the end of my life ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Zangarina alisema …
Justin upendo u sooooooooo muchhh n also not going to stop loving uu ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nessalovee17 alisema …
upendo youu Justin <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NadishaJones alisema …
Wish I Could See wewe In Person .. upendo wewe .. My Role Model .. Loved wewe Since siku 1 And Not Going To Stop Loving wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
JB is your role model? Seriously? The kid spit on some mashabiki from a balcony, was charged with drunken driving (HE COULD HAVE KILLED SOMEONE!), resisting arrest and driving without a valid license indecent exposure and pissing into a mop bucket (can wewe say disgusting!) and the kicker: saying that rape happens for a reason. And here is my sources if wewe do not believe me. (link(link(link(link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Believegirl ametoa maoni…
keep quit synthwave u can't talk about idol in this bad ways even if it is true b cos u don't have thew right to talk about him i am i am sure u have a lot of mistakes zaidi than him and this is not your business this is his business so mind your own business and leave him alone and get out of here b cos this club is for beliebers not people like u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Synthwave, hello. If this girl wants to have JB as her role model, let her. Cmon, she has a choice and thats who she wants as her role model :) Just let her be x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Xaynerb_Mayana alisema …
i
can
never
stop
loving
wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
you're
pretty
much
my
most
inayopendelewa
of
all
time
in
the
history
of
ever. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
who are wewe wewe are justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
wewe make my moyo smile. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hlkinnicutt ametoa maoni…
wewe are so cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hlkinnicutt ametoa maoni…
cool musie zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hlkinnicutt ametoa maoni…
how cool are wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
that is justin bieber talk to your guys zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Honestly, there isn't one part of wewe that I don't love. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
hi justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
would they stop calling wewe names if they knew wewe are the reason why I live. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
hi justin bieber where i need to find wewe guys one tickets for me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
it's always nice to have someone in your life who can make wewe smile even if they are thousands of a w a y ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
hi justin bieber is true that is wewe justin bieber wewe are sexy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
People see your beauty,
but I see your heart.

They see your flaws,
but I see your struggles.

People say you've changed,
but all I see is you. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexisgonzalez6 ametoa maoni…
hi justin bieber wewe are cool and cute and your boyfriends zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
thank wewe Justin,
for helping me through.
for easing the pain.
You're my reason to live my life.
I live to support you.
thank wewe for giving my life a meaning.
I will always upendo you.
My hero. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
from my heart, I just wanna say that I'm so thankful that wewe exit, Justin. I can never thank wewe enough for saving my life. I will always upendo you. Thank wewe for everything. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
if I lose him, I would lose every part of myself. I wouldn't just lose him, I would lose my heart, smile, soul and everything else too. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Because he was there to save me when no one else did. he was the one to tell me everything was going to be alright when nothing was. he did all of this, he, not wewe so before wewe go and insult him, remember, he saved my life. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
you're just the perfect mix.
a bad boy with a broken soul and a moyo of gold.
how could I not upendo you. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
your smile is literally the cutest thing I have ever seen. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I upendo you, need you. Need wewe here to stay. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
OK ME TOO I WILL STAY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
The only thing I want in life, I only wanna live it with you. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
WHO JUSTIN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
wewe turn this ---> :( into this ---> :) ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberfanFever alisema …
Justin Bieber my hero.... JuJu-u change my life...OLLG <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LOVEMYBRITBOYZ ametoa maoni…
Ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
I upendo wewe Justin!
Stay strong your an amazing person dont forget that ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
lovecamcam alisema …
hujambo ur mashabiki upendo I Don't let them down its sad my my listens to ur muziki ever single siku upendo ya ps she confident ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer_13 ametoa maoni…
hi :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
codylover127 alisema …
please dont let ur people au mashabiki down Please dont get urself in a situation u wish u never were in. I just dont want to see au hear u fall! uve done so much and made a difference in this world! Be a good person be who u really are. Not what ur Marafiki do.u gone through soo much ur entire life justin and it would be so sad to see u get deported. Think before u act! upendo u so much I just want to see u rise instead of fall! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Mhery alisema …
Hi Justin! I upendo wewe so much ♥
Pleasee reply, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TinyPrincess20 alisema …
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
Hi Justin! I upendo wewe and your super Hot!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AndreaWilson alisema …
Justin <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
201996201996 alisema …
TO CUTE YAR......! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
racana alisema …
link. hujambo Guys can wewe plz Chck this out? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RachaelBaby alisema …
hi (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Stinkola00 ametoa maoni…
hi girl welcome to fapop.come have fun zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RachaelBaby ametoa maoni…
aww thnx :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DrBsNumber1Fan alisema …
Yay! I'm a dedicated shabiki of the Justin Bieber fanclub! Thank u Justin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kayb517 alisema …
did u hear that selena and justin may be gettin enaged? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
you'll never know. people keep making up rumors. not everything wewe hear is true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrBsNumber1Fan ametoa maoni…
What?! That's not true! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
secretlife98 alisema …
I upendo wewe justin your amazing! And i hope i get the chance to meet wewe one day! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberfanFever alisema …
Justin Biebr is my hero , He's amazing and upendo Beliebers , i waitting to met him and my dream is to be OLLG . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LOVEMYBRITBOYZ ametoa maoni…
Ikr he is my role model zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
NeymarFan alisema …
Hii ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
_ParisVelasco alisema …
I upendo wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Faizu_keta ametoa maoni…
shaikhfaizal addme on kik zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
ARIANa grande i upendo wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
Justin! I upendo you, your amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Be alright! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hasinihemanth alisema …
Hi Justin....... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Pwerui ametoa maoni…
HELLO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shrek-Is-Love alisema …
pls i am also one of those what wewe people in that country call '"fangirls" hahahaha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shrek-Is-Love alisema …
can i jiunge your club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amarishal ametoa maoni…
sure wewe can sister ...this cclub allows anyone to jiunge it !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amarishal ametoa maoni…
although it not mine !!!! :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
wewe dont have to ask to jiunge a club. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
amarishal alisema …
hujambo
please jiunge this club and help me to popularise it !!

link

don't forget to answer the maswali and kura za maoni !!!
thanks !!!

love
rishal ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
wanirosli alisema …
hye ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
love_you123 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
k-on1998 alisema …
Aaaaaaaaaaaaa Got My Die Hard I Can't Belive upendo U Justin Bieliber 4ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
animebutterfly0 alisema …
so what type of drugs are wewe using now and what girls have wewe fooled around with and wewe know what I mean kwa fooling around don't wewe do it every siku and what girls in jail did wewe fool around with? Bye bye justin HELLO AUSTIN! BOO wewe what happened to the cute innocent little justin I knew and upendo now your some male stripper and drug user BOO wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
InuyashasFan ametoa maoni…
umm sorry to say this but ya needa life lmaoooooooooooooooooooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
why dont wewe get a life and quit talking about justin. your pathetic! wewe just mad cuz he's hot and your not. at least justin is a real person and anime is just some fake cartoon crap. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
tigerlover14 alisema …
Happy Birthday Justin!!!! i cant believe that your 20!!! upendo wewe so much my amazing Idol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
I upendo wewe Justin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
Happy Birthday Justin Bieber!!!!! ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrstorihoran alisema …
I did upendo him now I am a hater I upendo NIALL JAMES HORAN and guys he does drugs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoisinKelly01 ametoa maoni…
And he kinda sings like a girl on high notes! Lol. ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrstorihoran ametoa maoni…
i know right i used to have a reallly big crush on him but i found out that justin did drugs and got arrested zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrstorihoran ametoa maoni…
and posters zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
mrstorihoran alisema …
Wait Justin was born in 1994 and NIALL JAMES HORAN was born 1993 so if niall turns 21 then Justin is yonger ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
mrstorihoran alisema …
I though 19 guess after all the jail stuff I am a mwaka behind but happy birthday justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nina_boo ametoa maoni…
justin the beeesssttt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
mjlover4lifs alisema …
Happy 20th birthday Justin!!!! We upendo you!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 ametoa maoni…
:):):) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
Yay!! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkluvii ametoa maoni…
happy bday jb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
JaDa_Mitchell alisema …
Happy Birth siku JB Hope wewe Enjoy Your siku And Make Your siku Known......:-) Guess What He's 20 guys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
DrBsNumber1Fan alisema …
Wow! Justin is 20 years old! I guess u can say he's no longer a Baby baby baby! They grow up so fast! Happy Birthday Justin Bieber! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
sweety63 alisema …
Happy Birthday Justy !! We upendo wewe !! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
OakTown_Queen alisema …
HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
Justin your super hot!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chloehothot123 alisema …
justin bieber wewe soo amazing and gorgeous i loveee uu xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babygirl81198 alisema …
i upendo u jb dont let them haters hate on u be u and do u ( turn up ) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know. justin just be yourself. dont listen to what everyone else has to say. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
hujambo wewe guys should all jiunge my new club Louis(interview with the vampire) please jiunge wewe won't regret ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
Justin your amazing I upendo you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babygirl81198 ametoa maoni…
yes he is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SavannahReal alisema …
Hi. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babygirl81198 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SavannahReal ametoa maoni…
Sup? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BelieberHyunner alisema …
What do wewe guys think is the best song from #Journals ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
BelieberHyunner alisema …
Are wewe out there beliebers ? Is anybody awake ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
Hi! Im a Belieber! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
COKEACORA ametoa maoni…
Im a Belieber!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SARAHcrazy ametoa maoni…
so0o0o00o0o i am belieber2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erinlabadie alisema …
I got my dedicated Medal :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know his behavior lately just isn't the same as when he was younger. but besides that he's still cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tigerlover14 ametoa maoni…
OMG! CONGRATULATIONS, HUN. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erinlabadie ametoa maoni…
Thanks :) and @secretlife98 i know but hopefully his behavior will get better i still upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ya31401 alisema …
I miss the old Justin so much. I hope he becomes like the old cute justin again ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know his behavior lately just isn't the same as when he was younger. but besides that he's still cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tigerlover14 ametoa maoni…
I wish the same @ya31401 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
Everyone here who supports Justin is awsome!!! I know Justin appreciates all our support ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
If wewe support Justin, then wewe should share a status to every family affected kwa drunk/impaired driving why wewe support behavior that could ruin the lives of others. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
Even then, maybe ask him to stop his imba career for a while for him to get his life on track. Him not releasing a CD for a mwaka au two is MUCH better than an accident that could kill au injure someone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
secretlife98 alisema …
I upendo wewe Justin!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Janae02 ametoa maoni…
i know right he's hottttttttttt... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know there's nothing ugly about him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
COKEACORA ametoa maoni…
he is SO HOT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ampharosen alisema …
JUSTIN BIEBER SUCKS AND HE CANT EVEN SING! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Janae02 ametoa maoni…
First JUSTIN can sing and he don't suck he rocks....................... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
if your hating on Justin then why are wewe here??? wewe suck! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
@Ampharosen: JB isn't my cup of chai either, but wewe got to admit he has a voice to him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
@secretlife98: Seriously, telling someone who disagrees with wewe they suck? Can wewe at least give a orodha of reasons why he's good and not put down the other person kwa saying 'you suck' au 'hater! hater! hater!' zaidi ya mwaka mmoja uliopita
asia_love12 alisema …
hujambo justin I a big shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Janae02 ametoa maoni…
Me too............. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
your not my mom zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SavannahReal alisema …
hujambo I'm a Belieber ❤️ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
secretlife98 alisema …
Im your #1 shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
I upendo wewe justin and hope to get to meet wewe someday!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
secretlife98 alisema …
Justin is so awsome and people should stop hating just because he makes a couple mistakes nobodys perfect. Become a shabiki of me if wewe agree ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
I will be critical of JB big time: he could have KILLED someone! How can wewe support anyone who does something that dangerous to himself and to others!? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
ShutUp! I did not ask for your comments! I say what I believe and I don't care what you! think!!!! So Stop being a HATER and stop judging people!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tina540 alisema …
i upendo u justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know hes so awsome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ontario94 alisema …
We becoming a belieber wewe made a promise to always be on Justin's side. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
I know. once a belieber always a belieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesmonroe alisema …
I like the transition biebs made when he grew up and started making baridi songs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Giselle9191 ametoa maoni…
yeah he made cool songs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Giselle9191 alisema …
Omg Justin is like so hot I wish I could meet him that
would be totally amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aliciall101 alisema …
Wow. All the maoni on here are all so negative. Like I don't upendo him but I also don't hate on him like wewe guys don't know half the things he's been through. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
safa_unionjosh alisema …
justin ur the biggest twat i have ever seen ever so go and get a life hurting selena like that she is awesome!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selgomez4evr ametoa maoni…
True zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diraboo567 ametoa maoni…
wewe are really telling the thruth because all he does is go to Selena over and over again!!(I can't keep count which is degusting!!) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
safa_unionjosh ametoa maoni…
anyone want to jiunge me stab the heck out of justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
evan83004 alisema …
wewe drank and drive wewe ityat ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
diraboo567 alisema …
Justin is it true your way to get over Selena was to get a lap dance, I thought u were better than that!!! I can't believe u. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
thank wewe for saving my life. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Dear Justin, please ignore the people that hate on wewe everyday. wewe have us. Beliebers to help wewe get through hate and bad times. We upendo wewe so much and it just kills me when people hate on wewe on camera. and I just want wewe to know that wewe can make it through. We upendo wewe Justin. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diraboo567 ametoa maoni…
Hating, all we doing is speaking the truth so get it straight!!!!plus nobody hates on him everyday we are just saying if he wants to get hurt over and over again be my guest but don't u ever say we never worried him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
his smile means everything to me and I don't want to ruin our relationship that we have as a family. he makes me smile so much and I feel that we are so close to each other and he could tell us anything. when he smiles, my moyo skips a beat and I can't stand his being mad au sad. we just want him to be happy. his smile is perfect. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
when wewe sing, I feel like I'm listening to heaven. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
AWASY zaidi ya mwaka mmoja uliopita