Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 571-580 na 19451

heart
octoberules alisema …
Justin I upendo wewe ! I upendo your song boyfriend ! Its stuck in my head ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear 1D
Thanks for inaonyesha us who the fake beliebers are.
Sincerely our family is better off without em
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) Im a directioner aswell but i will always be a belieber over anyother fanbase!!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irmabeiber123 ametoa maoni…
i don't upendo so much 1D i don't even know their songs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion ametoa maoni…
1D is Cool but Justin Bieber is still Numer One in my heart♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin makes: $22,800,000 a year. $1,900,000 a month. $475,000 a week. $95,000 a day. $11,875 an hour. $197.91 a minute. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
that is true but the dakika and saa one is fake....welll mambey never no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin loves wewe ↑ wewe ↖ wewe ↗ wewe ↙ wewe → wewe ↓ wewe ↩ wewe ↪ wewe ↬ wewe ↫ wewe ↪ wewe ↩ wewe ↲ wewe ↯ wewe ↷ wewe ↳ wewe ↶ wewe ↴ wewe ↵ And wewe ↺ ♥ yeah, you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yey!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BRIDGET14 alisema …
i am loving jb's boyfriend and todays best siku eva ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#BieberFact Justin alisema he doesnt care if 1D is stealing his mashabiki because the real beliebers will stay no matter what. maoni If you'll stay ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ImUnbroken ametoa maoni…
I will♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
thank u (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
allways be ur shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“Being kissed to death would be the best way to die.” - Justin Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Aww cute. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
S.W.A.G = (S)omeone (W)ho's (A)ctually called (G)orgeous ♥ = Justin Drew Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“my mashabiki are perfect just the way they are” - Justin Bieber♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yeah they are zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
"Girl: What're wewe doing? Boy: Listening to Justin Bieber. Girl: Marry me" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#Fact
When life gives me a thousand reasons to cry, Justin Bieber has a million reasons to make me smile♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same with me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
before Canada was just a country, Purple was just a color, Hair Flick was just a stupid hairstyle & Justin was just a name. JUSTIN OUR HERO! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Whenever the World seems a bad and lonely place, he's my knight in Purple Supra's and saves me. JUSTIN OUR HERO♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
from 'One Time' to 'Boyfriend', from hair flick to sexy swag, from boy to man, from 1 million to 19 million, from kidrauhl to..kidrauhl(;♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"I upendo Justin like he's my boyfriend. I care for Justin like he's my son. And I talk about Justin like he's my best friend" ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“I’m not a fighter kwa nature, but, if I believe in something, I stand up for it.” - (Justin Bieber) ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Boy: I hate Justin beaver, biva Me: k Boy: I hate Justin Beiber Me: k Boy: I hate Justin Bieber Me: ooh wewe better run before I ngumi, punch your face! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“My mashabiki are my life” - JB ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
;0 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
what about his beliebers??lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear Justin, Are wewe a parking ticket? cause wewe got "FINE" writen all over wewe ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#imagine Justin: Can i touch you? You: Why? Justin: So i can tell my Marafiki that i touched a Angel ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber, you're my endless upendo ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I'm so proud to call myself a Belieber. Being able to support someone who remains humble despite the fame is just amazing. Thank wewe Justin ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Keep holding on Justin. Keep holding on beliebers. We started this journey with Justin and this journey will last forever. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
էհɑէ 18 վҽɑɾ օӀժ ҍօվ ահօ հɑʂ էօղʂ օƒ ʂաɑց ìʂ ʍվ աօɾӀժ❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“I'm never giving up on my fans. I just hope they don't give up on me.”
— Justin Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
shαwtч mαnє. jαsσn mccαnn. jαsσn dєєps. sєх pαnthєr. вustín jíєвєr. purplє nínjα. whαtєvєr wє cαll hím, hє's stíll σur sαmє sєхч cαnαdíαn. ❥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
This is #SwaggyNerd's world. You're just living in it, Swag au die. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If i step out of my line, my mom is like 'go back you're my kid, you're not Justin Bieber to me' - Justin Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
the kid who changed my life, kidrauhl. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Once Kidrauhl, Always Kidrauhl ♥ Justin Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“what would i do without my fans!!” - Justin ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
[̲̅J̲̅][̲̅u̲̅][̲̅s̲̅][̲̅t̲̅][̲̅i̲̅][̲̅n̲̅] [̲̅B̲̅][̲̅i̲̅][̲̅e̲̅][̲̅b̲̅][̲̅e̲̅][̲̅r̲̅] ♥(вє·ℓιєв·єя) ησυη; α ¢σммιттє∂ & ѕυρρσятινє ƒαη σƒ נυѕтιη вιєвєя. вєℓιєвєяѕ ¢αη вє яє¢σgηιzє∂ ву тнєιя σвѕєѕѕιση & ραѕѕιση ƒσя נυѕтιη ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Booters1111 alisema …
I HATE THE GAYFAG FUKIN LOSER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shawneem123 ametoa maoni…
wewe REALLY NEED TO STOP CUSING LITTLE KID zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
go away then wewe dafty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imaginebieber ametoa maoni…
Get Lost off this page before I ngumi, punch in 2 inayofuata week u bum zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Booters1111 ametoa maoni…
oh do u know where I like come try my wewe fuckin gay punda whimp ill beat the shit out of you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber is my umbrella on a rainy siku ☂ my shining nyota on a cloudy night ☆ and my light at the end of the tunnel. ☼ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
Awe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Pattie Mallette is my mom, I have 19 million sisters and brothers, Justin Bieber is my boyfriend. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
"It's raining, it's pouring, J Bieber is touring. He's souring high, yeah he's so fly, yeah Justin Bieber is my guy." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Why say "Justin Bieber is hot" when the words "Justin Bieber" and "hot" mean the same thing? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
On Twitter: "Justin is so fucking hot. My ovaries. Fuck me Justin." Real life: "Justin Bieber is so amazing. He is my inspiration. " ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Boy: Justin Bieber is only famous for his looks. Belieber: Good! Step one is admitting he has looks that you'll never have. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
I upendo how Justin Bieber is spending quality time with family during Easter. He needs a break, he works so hard for us already ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Asking a Belieber what their favourite Bieber song is, is like asking Rebecca Black what kiti, kiti cha should she take. It's really hard to decide. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
If I was president, I would be like: "From here on, Justin Drew Bieber is forbidden to wear clothes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber Is Flawless ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
"Justin Bieber is gay" Bitch, wewe spelt sexy wrong. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
"Justin Bieber" is googled zaidi than "Jesus". ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
#bieberfact; Katy Perry once alisema Justin Bieber is every girl's teenage dream. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
"Little Monsters: "Justin Bieber is a mistake" Lady Gaga: "God makes no mistake" BURN. Bashed kwa your own idol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
EMB42 alisema …
listening to down to earth ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
upendo that song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Please never lose your smile.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I don't wanna blink, cause im afraid to miss even a sekunde of your cuteness ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ladybuggg alisema …
Hi
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If Justin was a burger at McDonald's he'd be the McSexy! ;D♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yes he would!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Selena is Justin's girlfriend? its okay! But, he say he will marry a Beliebers, so we still have a chance ♥ x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
soo trueeeee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) yey.haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“No, I’m not gonna do that to somebody! I upendo Justin. I would never do that to him and I’m not really that girl that’s like, ‘I’m gonna get him! I’m gonna get him back!’ … cause he’s too smart. I’d never be able to punk him. Like, he’d figure it out, then turn the tables on me and then it would be Justin: two, Taylor: zero.” – Taylor mwepesi, teleka on being Punk'd kwa Justin Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“No, we just went down there to have a look around at his recording stuff and he invited us down to have a listen to his album. He’s a nice guy and we had a good [listen] to the album, but I don’t think there’s any collaboration in the cards.” – Liam Payne of One Direction on Justin Bieber collaboration ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
ikr :( if they did a song together , it would've been amazing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed with wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“One of my favourites [on the album] is called ‘As Long As wewe upendo Me’” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“My mashabiki are always up for supporting a great cause. It’s one of the things I’m most proud of as an entertainer. I hope they see ‘Bully’ with their Marafiki and help start the conversation so we can end bullying.” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yourz_4eva alisema …
hujambo justin...hv a nice day.....love u alwz..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin: "My mashabiki are everything for me" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin hates math. #bieberfact ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I hate maths zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin doesn't like girls that smoke. #bieberfact ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Luckily i dont smoke zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Saying "I hate Justin Bieber" to me is like saying "Hi, can wewe please slap me in the face" no belieber wants to hear that never ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed with this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber is so hot. I know i'm right. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
wewe are defo right! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber is like Google, he is everything I've been searching for.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
*At Justin's concert* Fan: "Justin Bieber is so Hot!!!" Belieber: "OMFG. I'M BREATHING THE SAME AIR AS HIM!!!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Beliebers are not normal. Well, how can we be normal when our idol is Justin Drew Bieber? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
The reason why Justin Bieber never hosted an award onyesha is because then he’d always be like “And the winner is…. ohhh it’s me. Again. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He is my idol because he deserves to be one. ♥
Modest. Honest. Cute. Lovable. Adorable. Caringg. Concerned. Just so bloody perfect! ;* ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber is the best I never had ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Me: MOM U HAVE NO IDEA WHAT JUST HAPPENED! Mom: Is it about Justin Bieber? Me: ..... Maybe..... Mom: NO!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I Was Told To Follow My Dreams, So I followed Justin Bieber on Twitter ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha thats what i done zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Boy in my class:"Justin Bieber is gay!" Girl plays Never Say Never "Oh this song is amazing!! Let it play!!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Hater: "You're ugly"! Me: Whatever. Hater: "Justin Bieber is gay!".. Police: So, she just tripped and fell out of the window? Me: YES! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
*Jazmyn Bieber at school.* Girl: "Like OMG, my brother is the captain of the football team." Jazzy: "My brother is Justin Bieber." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Mother 1: My son is a doctor. Mother 2: My son is a lawyer. Pattie: My son is Justin Bieber. BUUUURN. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
This is Bieber's World. Anything that's not Bieber, DIES!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
'My boyfriend is a model'' ''My boyfriend is a drummer'' ''My boyfriend is Justin Bieber'' *silence* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Justin Bieber is the youngest male artist to juu the Billboard U.S. 200 chart since 1963 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Hannah Montana: "Nobody is perf-" Justin: "Hello, my name is Justin Bieber. Nice to meet you." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
The awkward moment when your changing and your Justin Bieber poster is staring at you.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
"Justin Bieber is the first Instagram user to reach 1 million followers." THATS MY BBY. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Meeting Justin Bieber is like one of the best things that can ever happen in my life! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
Selena: "Who says ur not perfect?", Miley: "Nobody's perfect", Me: "Justin Bieber is perfect", P!nk: "Fuckin' perfect"☻♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Bieberfusion alisema …
Justin Drew Bieber is not just a name. Purple is not just a color. Canada is not just a country & never say never is not just a phrase ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ღ Forever Beliebing ღ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Forever a belieber!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
On March 1, 1994, at 12:56 a.m. on a Tuesday, a little boy was born in Canada. That boy grew up to inspire millions and became my hero my upendo my life my world and my dream ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion alisema …
hes Cute♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
the cutest ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bieberfusion ametoa maoni…
Yep zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hes sexy now!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BeckyFrags alisema …
Hi All - I'm currently looking for the Ultimate mashabiki - so if wewe follow one au zaidi celebs ... would wait for hours to see them ... know everything there is to know about them then please get in touch via info@chocolatemedia.tv Cheers Becky
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelbell619 alisema …
please jiunge my clubs

link

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveLifeForever alisema …
I totally upendo the new song Boyfriend. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same!:) Its amazing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutiepitudie ametoa maoni…
i upendo it as well zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
i ove that song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
destiny543 alisema …
hujambo JB ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
destiny543 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChattyGirl101 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
destiny543 ametoa maoni…
u7 a boy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dokla ametoa maoni…
upendo your muziki jb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Perfect Is Just A Word, Justin Bieber Gives It A Meaning ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed totally zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutiepitudie ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"Justin Bieber. wewe laugh at his voice; he laughs at your bank account." Hahahhahaa! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ImUnbroken ametoa maoni…
Hahaha that's awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I am married to Justin Bieber, Be jealous. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Well same...:O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I like Justin Bieber do wewe ;) ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Nope i dont like justin bieber.i upendo HIM!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I live in United States Of Biebs. yep bitch, be jealous. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveLifeForever ametoa maoni…
Omg...hahah. sooo Jealous. hahah I'ma use that. ^,,^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I live there aswell!;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"Recycled Belieber" Pffttt.... All wewe are is a girl who ditched Justin for One Direction. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LoveLifeForever ametoa maoni…
I like both...but Justin can Baby baby baby OHH! all he wants with me. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha belieber forever.I am a directioner but nothing will ever take over as me being a belieber!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin's hair was a test.
Selena was a test.
Believe will be a test. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Usher says that him and Justin duet on two songs on Justin's new album "Believe". The two songs are "Believe" and "Looking 4 Myself"!! Can't wait! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Cant waiiittt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nemaway ametoa maoni…
justin bieber if wewe come to my b-day 4-28-12 i will upendo my life agin call 3042405383 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He cut his hair, gave the paps 'the bird', Selena came along, One Direction came along.

I'm still here. Why would wewe leave? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed.Justin Bieber is EVERYTHING! zaidi ya mwaka mmoja uliopita