Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 51-60 na 19452

heart
mylifesaverjdb alisema …
when wewe sing, I feel like I'm listening to heaven. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
AWASY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Need to see your face, I need to look in your eyes…♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
I upendo wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
just from a smile, wewe can change my entire day. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
your laugh reminds me of music. it was a beautiful melody, and I wish I could put it on replay so I could listen to it when you're around the world living your dream. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
diraboo567 alisema …
Hi Justin I'm Diraboo567 and I really upendo u my wish for my birthday is to meet u for the first time in person because I never got to go to any of your concerts au singings so this would be a dream come true!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saigejohnson17 alisema …
Aye ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Stinkola00 ametoa maoni…
it is ok that wewe are single boys are boy wewe are a cute girl wewe will find your upendo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
diraboo567 alisema …
Hi I am diraboo567 and I was wondering if we wingu talk soon ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamigon alisema …
Hi justin my name is jessica amigon and I would like to meet wewe and be your friend I upendo your muziki and im one of your fans! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
SuperstarG alisema …
Justin everything is going 2 be alright, even though things r going wrong we beliebers au in my case belierectioner r going 2 stick with u NO MATTER WHAT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
justin_is_life alisema …
justin just remember we will always be here for wewe cause real beliebers will remain till the end and even after everything is gonna be alright stay strong don't let people put wewe down and never forget your not alone were always here for you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
MJisLove4life alisema …
Ha Ha I Hope He Gets Deported!!!!!!!!!!!!!!!!! https://petitions.whitehouse.gov/petition/deport-justin-bieber-and-revoke-his-green-card/ST1yqHJL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Me, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
stop it its not something funny to laugh at it and it is not your website its for beliebers only not for mj mashabiki and haters so go away to the place u below too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin_is_life ametoa maoni…
yes this is for beliebers and if he gets deported it could ruin his career and do wewe know how many little girls lives are revolved around JUSTIN BIEBER if he cant make zaidi muziki imagine all the little girls who could commit suicide,kill themselves,or be depressed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lovehinagurl44 ametoa maoni…
@MJisLove4life: Lol it would be interesting if he did,but I doubt that's going to happen. He mainly needs zaidi jail time. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babecakes alisema …
I upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diraboo567 ametoa maoni…
wewe seem really nice.....but really,babe cakes too cute for someone as hot as wewe are and I'm not hating I'm just speaking my mind so don't get offended zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diraboo567 ametoa maoni…
Hi justin I wanted to ask one question,do wewe visit schools? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LynziScotland alisema …
I’m doing a project on celebrity singers and why we upendo them, so if wewe upendo Justin and have a free 5 mins, why not answer some maswali on him <3

https://docs.google.com/forms/d/19jE1cNr2NHgmFTB4_U5H4KFO6J8YPz1t-NqxLkdbG-o/viewform ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PartyTime1 alisema …
I like Justin Bieber. I think that he is really clear. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
azraahendricks alisema …
JB is cute <3.

upendo wewe :) xxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
CylinShinhoster alisema …
OMG DUDE No zaidi apple pie WE ALL GONNA DIE FROM nuappillpeye disease AN I HAVNG GOTTEN TO GO TO ONE OF HIS CONCERTS... Oh well at least we still have tailor mwepesi, teleka I don't think she can die ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CylinShinhoster ametoa maoni…
Yet ... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
pinkluvii alisema …
i say justin should be released he wasn't drunk,he wasn't on drugs his drug test came back negative.but,believe what wewe want if wewe to listen (HATERS)underline (HATERS) go a head.by the way (STOP HATEN) good nigth.yall ppl be cra.its jus sad (IF wewe DONT LIKE HIM GET YO BUTT OFF HIS PAGE).I <3 JB. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
Typical response...hater hater hater. As I alisema to 4real00...you don't post messages to JB to stop living the fast life and focus on himself for a while? Again, Justin has every right to be criticized. Need I remind wewe HE COULD HAVE KILLED SOMEONE!? That aside, Justin admitted that he was under the influence of marijuana, prescription pills(antidepressants) and alcohol, (source: linkAnd because he was merely under the influence he is criminally prosecuted (along with drag racing and having an muda wake umeisha license.) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
Also, if wewe are making a claim please back it up. Plus, JB is out of jail (for now) because he paid bail. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin_is_life ametoa maoni…
but he didnt kill anybody why are wewe going to punish him for doing something he didnt do thats not right what if someone alisema ''no iphone for a week because wewe ALMOST ran over that little girl' (not that anyone did just an example) your being punished for something wewe ALMOST did now is that fair zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 alisema …
Haters, get off here wewe have just been waiting to troll this place if someone wewe don't like did something bad. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
"Haters...Haters...Haters" Seriously, that's all wewe have to say? wewe don't even bother to make a defense for JB, au even better, a plea for him to get better. And honestly, JB deserves to get criticized for his actions - he could have killed someone. He was under the influence of drugs and alcohol. That behavior in inexcusable and outrageous. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggerboy ametoa maoni…
trrruuueee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkluvii ametoa maoni…
synthwave, stop talking to me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I will upendo wewe forever. Don't forget that. Stay strong love. We will get through this together. ♡♡ Everything's gonna be alright. ♡♡

*You guys can hate on me all wewe want, but True Beliebers will stay through anything. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nadercherif ametoa maoni…
LOOOOOOOOOOOOOOVE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseOlaf alisema …
He drove while he was drunk he could have killed someone. Well, bye-bye JB of Justin Bieber. Hello JB the Johor Bahru state in Malaysia lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Good people make bad choices...
It doesn't mean they're bad people
It means they're human! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anubis210 ametoa maoni…
he is not good!....if wewe saw someone spit on people wewe would think their scum..but as soon as he does it....all his little girl mashabiki thinks he's the earth zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NightFrog ametoa maoni…
He could have killed someone. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mylifesaverjdb ametoa maoni…
exactly Victoria! he's not a robot, he's human. we're not perfect. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MirandaJean1234 alisema …
JUSTIN BIEBER WAS NOT EVEN DRUNK GET THE FACTS RIGHT PPL HIS BLOOD WAS .014. HE ONLY GOT ARRESTED FOR EXCPIERD LICENTS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
Wrong. He was driving in 60 in a 30 saa zone, he failed a field sobriety test which means he was under the effects of drugs au alcohol (yes, it was under .08 but I am still taking that into account)...apparently he was taking marijuana and prescription pills and he also resisted a police officer. (Source: linkPlease get the facts right. Also, onyesha sources to back up your claim inayofuata time. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkluvii ametoa maoni…
i agree miranda zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 alisema …
Haters, people make mistakes, watu mashuhuri are human just like you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
watu mashuhuri au not, if wewe commit a crime wewe receive the punishment for it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
soccernick alisema …
I don't understand what wewe all see in Justin. He is a bad guy. He pees in mop buckets, he smokes pot, he drinks underage, and he drag races. So don't tell me that he is a good guy!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 ametoa maoni…
Justin is famous but he is human who makes mistakes, like yourself. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anubis210 ametoa maoni…
i can't believe your sticking up for him...he deserves to be put beind bars...for good...this is just the start of many many many zaidi arrests, he has no tallent..he can't sing, it's all autotuned...he doesn't write his music..and gets it all mixed...he spits on his fans, talked about rape in Anne Franks diary ....he has no repsect for anything au anyone...prison is to good for him..just rid of his existence all together...we don't need a useless mistake like him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
soccernick ametoa maoni…
Thank You!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"Two breath tests estimated pop nyota Justin Bieber's blood-alcohol content was below .08% after his arrest on suspicion of driving under the influence in Florida, a chanzo close to the investigation alisema Friday.
The tests indicated contents of .011% and .014%, the chanzo said. Both would be below the general .08% legal for drivers and Florida's .02% for drivers under the legal drinking age of 21. Bieber is 19." From CNN!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 ametoa maoni…
Justin is famous but he is human who makes mistakes, like yourself. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yeah he is...I never alisema anything bad about him! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave alisema …
To everyone who is calling for JB's release: how dare you.

How dare wewe disrespect those who Lost their lives to drivers under the influence of drugs and/or alcohol.
How dare wewe blatantly support individuals (celebrity au not) who do stupid and outrageous behavior.

...And yet wewe don't call for JB to stop making muziki for a while and go to rehab and get his life straightened out. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I never alisema to release him! I support him because i want to support him - he needs help and i've alisema that for a while. If i gave up and stopped being a Belieber, personally i couldnt do that. I would feel awful and im still a shabiki of him!Been here since 2009 and giving up is easier alisema than done! I' I cant defend his actions and i WONT defend what he done..I support him because its my life.I aint leaving because thats like giving up on someone that in 2009 I became a shabiki for a reason. He was there for me at that time when I needed someone, he needs the beliebers to help him so why i should give up? I aint gonna do that...Anyway, if i wanna be a shabiki i can! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
I understand what wewe were saying and I apologize if I made it seem like it was an attack against you; it wasn't There were several users calling for him not to be in jail / not receive any punishment that set me off on my rant. Nor did I say that mashabiki of Justin shouldn't be...if wewe like his music, wewe have the right to. I just feel like mashabiki who are as strong and passionate like yourself (which is a good thing!) really need to send a positive message to JB, offering him support, and to ask him to cool down a little bit to get his life back on track. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Synthwave ametoa maoni…
@victoria7011: I apologize that people have been personally attacking wewe for being a shabiki of JB, that just screwed up. wewe can like anyone wewe want - its your right. In addition, I think it is great that wewe (and other Believers) are supporting JB through a rough time - celebrity au not, having that big of a support group is an amazing thing to have. While I don't really care for JB, I think its wonderful that strong loving mashabiki are rallying together to help him out of a dark time, that is really commendable. At the same time, I feel really discouraged when all I see on the most maarufu sections of JB's fanpop is users trying to get his phone number / get inappropriate pics/ get his kik (which isn't for just talking)- but they don't put that effort into doing something positive for JB. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aprilzarzar alisema …
Hi Everyone, <3
I am a new member of Girl Belieber .
Nice to Meet U All Of Beliebers ^_^ <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin is one of the most hated artists.
Beliebers are one of the most hated fanbases.
But because of it,
We are the strongest. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
victoria7011 alisema …
5 months of justin faking a smile.
5 months of justin being sad.
5 months of justin being depressed.
5 months and we didn't even notice. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
victoria7011 alisema …
Our fanbase has gone through so much and yet we have proved that no matter what happens we are here to stay. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin is like a book.
He is judged kwa his cover that media made him out to be,
But no one knows au reads his story ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jainabieber7 ametoa maoni…
Most watu mashuhuri act completely different in the media. Justin is making a complete punda of himself without the media's help. I used to be Justin's biggest shabiki (hence my username) but I can't continue to support someone who is quite frankly, a terrible human being. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Well no one is Justin biggest fan..We are ALL his fan. No one is better au worse but if wewe dont want to be a fan, thats fine..He aint a terrible human being, he makes mistakes, like us all..Aint defending his actions au anything but he needs help. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"I can protect my kids, but I can't protect them from wewe and your lies. Believe in the truth not in the lies of the enemy. #reallife"

Jeremy Bieber quote<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
victoria7011 alisema …
"Why are wewe still a belieber after all this?"

Because he was there for me when no one else was and now it's my turn to do the same. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
victoria7011 alisema …
Being a belieber isn't a phase, it's a lifestyle<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ArthurTrickz alisema …
Hii' , can Someone Please help out' Send to me" 10$ ? - Paypal: CoolBoy53@inbox.lv - I would be very Grateful<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
whoever agrees with me and loves Justin bieber should become a shabiki of me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 alisema …
I upendo wewe Justin!!! I don't care what anyone says just because wewe get arrested once doesn't mean your a bad person!!!! So people need to shut up if they don't know what they're talking about ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
u r right i agreed with u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
Nightingale443 alisema …
Justin thinks he's so cool but he's not! He's a bad influence to all teens and sets a horrible example. He destroyed all the trust that his mashabiki gave him and yet it doesn't seem like he cares! I mean, what kind of singer disappoints his mashabiki kwa almost collapsing during a concert? Who does that?! And how about the newest dumb thing he did, getting drunk and getting arrested? He is SUCH A DISAPPOINTMENT! All he has is his pretty face and voice. If he didn't have that, he'd be nothing. NOTHING. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
why don't wewe be quiet and quit being a hater your just mad cause he's getting paid and your not! Hater!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nightingale443 ametoa maoni…
Keep calling people names. See where that gets you. and I wouldn't care getting paid for being a lousy singer who collapses during a performance and doing drugs. He's over himself and wewe just cant get past his pretty face. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nightingale443 ametoa maoni…
I don't like him bc of what he became while being too famous. He's a great singer, he's cute and he did create a great influence on girls au guys etc. But i just don't like him bc he's too over himself and now that he's all rich and famous he thinks he can do anything he wants, not really caring about his mashabiki au how his actions influence him. That's simply why I dislike him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Yall need to understand something. Justin is not as bad as the media say he is but he aint innocent as we think he is! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
5 months .. It kills bc no one knew and he was all alone! :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
victoria7011 alisema …
But the depressed teenage boy saved millions of the depressed teenage girls ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
140990 alisema …
JUSTIN BIEBER IS IN JAIL! :( esperaba mejores cosas de ti Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He aint in jail...He got bailed! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
140990 ametoa maoni…
really! i was so scared and surprised zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Well "bonded then"..fs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
DrBsNumber1Fan alisema …
Justin Drew Bieber! Why did u do it! Y did u go drunk driving?! Do u know how much trouble it will cost u? u do now! Hope u will become wiser once ur out of prison. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
''So congratulations, you've created a celebrity. But wewe have wrecked the human being inside.'' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mbec784 ametoa maoni…
wewe aliiba THAT LINE FROM STARSTRUCK zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
So???? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nightingale443 ametoa maoni…
its a good line tho zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Sure is. Thats why i put it as a quote and i didnt steal it :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin may be smiling but I don't fall for that.. I know that he's not okay, I know he's still broken inside ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Just because Justin got out of jail doesn't mean that he's ''okay''.. He's still broken inside. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
secretlife98 ametoa maoni…
Can wewe guys all just leave Justin alone and shut up! seriously its pathetic zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
yes i agreed with u they have to leave justin alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
? I am a BELIEBER fs..Why the fuck would i attack him? I am just telling the truth - people are saying he gotta outta jail and that hes all "fixed" now fs..HE AINT! He's been depressed so just telling the truth fs.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
I hope Justin learned from his big, stupid mistake this time. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
why u r telling bad things about justin he didn't do something bad to learn from his mistake zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Do wewe read? Aint telling bad things about him..Just saying that i hope he learned this time that he needs help! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin is a human being, like wewe and me. He have feelings, he makes mistakes, he's not perfect... He's just like wewe and me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin really messed up and I'm not so happy about it. But, I will always be here for him and I will always support him. Always. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Beliebers, the zaidi shit we go through, the closer and stronger we become. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mbec784 ametoa maoni…
DAMN RIGHT!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
After rain comes the rainbow. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"You build him into a big celebrity just so wewe can tear him down in public.'' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
victoria7011 alisema …
Why? :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
y what happen? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
wewe not here? At the time, he got arrested for DUI! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
how i was not here? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Deathtwo alisema …
I don't like u Justin I just don't ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweet4sweets ametoa maoni…
I like his muziki and his voice but Hollywood has changed his personality so much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Deathtwo ametoa maoni…
i hate him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 ametoa maoni…
Well with a name like Deathtwo. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Feels so good damn, and I don't know why; I'm addicted, something like a headache.… ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
"I can't explain to my parents that Justin saved me, because they never realised that I needed to be saved." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Thats the same with me and John Barrowman.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
miyah2006 alisema …
justin bieber peed in a resturant mop bucket! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Old news zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emilykwight alisema …
hujambo justin bieber whats up ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
cootiecoo12345 alisema …
I carnt belive justin bieber retired imba just so he can be in fast and furious which is amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
honeybunkiss alisema …
Did anybody hear about justin getting caught with drugs in is house along with eggs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
msbiebero1 ametoa maoni…
Yea I heard I believe he can change zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
It was Lil Za who had the drugs and got arrested. Justin was tested and it was negative from drugs :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cootiecoo12345 ametoa maoni…
it is a good thin jutin didnt get arrested zaidi ya mwaka mmoja uliopita
honeybunkiss ametoa maoni…
tru zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
kekelilmama alisema …
ummm will let me start but i think people only say they upendo u because u are Cute an u are a Singer an u have money an u have zaidi thank them will i upendo your muziki an to all they Gurls that think is going to answer will SWEET HEARTS he's not but that's all i have to say Bye u all ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I dont say i upendo him because of that..I upendo his music,his personality,him zaidi than his looks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
myoneloveisjb ametoa maoni…
me too i upendo everything about him zaidi than his looks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
caitlin34 alisema …
I jus wanna say that wewe are an amazing person this may be weird but I have wewe all over my room im like a total shabiki of wewe ILY ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kekelilmama ametoa maoni…
i feel u i'm to....!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
msbiebero1 ametoa maoni…
Awesome I get u to something with me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
weronika198427 alisema …
I believe in wewe Justin Bieber that one siku wewe will find the real girl ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
bieberpuff alisema …
Justin do u talk to your mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He aint on here sorry! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I'm insecure, weak, almost self-harmed, and depressed, but I keep going because Justin helps me get through it. ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee alisema …
I can sing and dance I wrote a song 4 u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee alisema …
Justin Bieber y did u say your retiring but your not u alisema that 4 attention ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He is taking a break for a mwaka but is still in the studio.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
patrice567 alisema …
u sexy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
patrice567 ametoa maoni…
yup zaidi ya mwaka mmoja uliopita
absterz alisema …
I upendo wewe whenever wewe smile I smile your awsome I wanna meet wewe someday I upendo wewe so much your so cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee ametoa maoni…
He is so cuttee when he amile zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee ametoa maoni…
i mean smile zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belive_123 alisema …
im just come from seeing blieve I upendo it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberpuff alisema …
U see all us on here but u don't talk back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alopez111 ametoa maoni…
I upendo U!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alopez111 ametoa maoni…
kik me.....alysaa_lopezz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Justin isnt on fanpop.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee ametoa maoni…
kik me justin bieber its Kaylena Shell zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
imarri alisema …
upendo me back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imarri alisema …
I loveyou ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kassybbaibee ametoa maoni…
i upendo JB zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
imarri alisema …
I upendo wewe wewe are my moyo I will neve stop thiking obot wewe wewe are my moyo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
weronika198427 alisema …
Justin Bieber I upendo wewe I can't stop thinking about wewe in schools I cannot forget wewe are for me a boyfriend from dreams ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
bieberpuff alisema …
Justin I can sing and dance,do my own song but iam not famous ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberpuff alisema …
Justin bieber I just want to meet wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I'm here since I'm 15. I am almost 20. I never met him but I still believe in it. Dreams do come true ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kekelilmama ametoa maoni…
awwwwwwwwwwwwwwwwwww........ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Alycia_Bieber alisema …
Your amazing I upendo wewe soooooooo.... much!! It would mean omg soo much to me to go to at least one tamasha but my parents cant afford it :c upendo upendo upendo upendo upendo upendo upendo YOU!!!!! Just so perfect!! #denver#superfan#littleton#Usa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
22mreeve alisema …
wewe can't get married in till I'm 18, wewe better wait because I want to see your body:)))) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocgirl900 ametoa maoni…
hahaaaa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
weronika198427 ametoa maoni…
Thats funny Hahahahahaahahah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
22mreeve alisema …
I upendo your incredible abs and your so freaking hottttttttt from Sarah ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
zaidi than happy to say I spent my teenage years on you. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
WILL DO I upendo wewe JUSTIN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I was drowning in a sea of depression, before wewe taught me how to swim. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I save your photos, I save your videos, I save your music, because wewe saved me. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
I WILL KISS wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
wewe are a drop of perfect in this imperfect world. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
WHY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Maybe you're just another obnoxious teen heartthrob to the media, However, I define wewe as a lifesaver. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Without wewe I wouldn't be breathing at this very moment. I hope someday I can thank wewe for that. ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
And im sure wewe will :) x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
wewe had the ability to be there for me when I was weak, whenever someone made me feel insecure and worthless ♡♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I can't find a face I upendo as much as yours. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
It's nice to have someone to make wewe smile even though their thousands of miles away. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I agree - :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
lol he's 19 with 6 number one albums. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Thats zaidi than alot of teens at 19< zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I would give up my happiness just to see wewe smile. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
she was a suicidal girl until wewe saved her with your smile and your strength. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
abbycarruth1 ametoa maoni…
THANKS zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
Dear Justin,
I just want wewe to know that your smile is the best thing in the whole world, so please, never stop smiling because it's the reason for my happiness.
- your Belieber ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I'm half a moyo without you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
"Justin Bieber is 20 in 2 months."
and we cry, and cry, and cry, and cry. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
People say the world is 4.54 million years old, but my world is 19 years old. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I loved wewe when wewe had no muscles, high voice, hair flip, no abs, no tattoos, when wewe wore scarves, and so on. The point of this is, I want wewe to know I've been there since the beginning [2009] and that I didn't become a Belieber based off how wewe look now. I watched wewe transform. I just wanted wewe to know that. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Me too :) Justin will ALWAYS be Kidrauhl<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
wewe were there in the darkest times of my life reminding me that everything was going to be okay. wewe are the only one who gave me the strength to keep fighting. wewe are the only one who hadn't aliyopewa up on me even when I had aliyopewa up on myself. wewe saved me and I could never thank wewe enough. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mylifesaverjdb alisema …
I fell in upendo with you
because wewe loved me,
when I couldn't even upendo myself. ♡♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita