Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 641-650 na 19451

heart
TayTayBieber alisema …
I wonder how many times your beliebers tell you. Has now become commonplace. But I'll never stop wanting wewe an immense asset. wewe are important to Justin. I hope someday to meet you, to see those two beautiful eyes, to hug, and thereby to make wewe understand how important for me. I just need wewe to know everything. Really.
You're not just a singer. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo you. And there is not much to say. No. Because I swear, what I feel for wewe is indescribable. I have never felt such a person. But you. wewe are special. Yes
wewe are important, Justin. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
A regular guy, who is building his dream at best, and I'm trying to help as I can, even if we dive the sea. I do not care. No distance ever prevent me to help him live his dream. I just think he's happy because her happiness is mine. This I repeated a thousand times, but I do not care. 'U SMILE, I SMILE.' ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo you. I swear. I upendo wewe really.
In fact, I upendo the way wewe are.
not upendo wewe because you're famous, because wewe have tons of money, why go out of fashion, au who knows what other interesting features.
I upendo wewe for who wewe are, ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
wewe are the most important person. wewe are the strongest emotion I have ever tried. You're the best thing that could happen to me. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Sometimes there are no words to express certain things. Listening to your songs dream, imagine situations that most likely never happen, I feel such strong emotions, then wewe can not express, the only thing I can tell wewe is to continue, continue to make me dream, although maybe I flatter myself dreaming of things that never happen to, but I'm in danger.
The pain that I have, however, makes me feel good, even if I cry. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If wewe could have the power to write in the sky.
What I would not do is write your name.
It'd be joining the stars to form it.
And write I upendo you, now and forever. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin,my strength. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin, my platonic love. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Let him shine ; Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
- Shine on my soul,Kidrauhl. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
- I’d fαll in upendo with wewe αll over αgαin. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
-Bieber, wewe changed my life. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Bieber. My light in the dark. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin's smile is my infinity. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
My smile is all for you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
wewe are truly my inspiration. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He is heaven to me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
tatayana1230 alisema …
ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok o ok ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tatayana1230 alisema …
hujambo baby i miss wewe so much jb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Hater: "Justin doesnt know you
exist."
Me: He may not know
me personally, But he tells
me everyday how important I
am to him. :') ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
To all the
guys that say Justin sounds
like a girl.. The girls wewe talk to must sound pretty manly.
- Alfredo Flores ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"They don't hate wewe because you
can't sing Justin, they're
jealous because wewe have something to believe in" -Scooter Braun. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber , what can I say? He's just so perfect .♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
If Justin was my boyfriend , I'd never let him go .♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥ One Time ♥
I will never forget lyrics. :)
#TrueBelieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#Bieberfact: ''I don't understand why my mashabiki cry when they see me. Do I make wewe sad? No,right? So smile!''

Well honey,you don't make us sad,but people don't meet their inspirations every day;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber is my Rauhlmodel ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tatayana1230 ametoa maoni…
hujambo baby zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“Boyfriend” trending list

Tuesday (March 20) – #IfJustinWasMyBoyfriend
Wednesday (March 21) – #OnlyBeliebers
Thursday (March 22) – Boyfriend: My Body is Ready
Friday (March 23) – Get Ready For Boyfriend
Saturday (March 24) – #iDeserveaboyfriendwho
Sunday (March 25) – Boyfriend on iTunes Tomorrow
MONDAY (March 26) – Boyfriend is flawless / BieberBlast Boyfriend / #BoyfriendoniTunes / Request Boyfriend

I upendo THIS FANBASE! ♥

SPREAD THE WORD! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“Tell me what wewe like, dear. Tell me what wewe don’t. I could be your Buzz Lightyear, fly across the globe. wewe don’t even need to fight, dear. wewe already know. I can make wewe shine bright, like you’re laying in the snow, burr.”
—     Justin’s rap in ‘boyfriend’ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BelieberBoy alisema …
Justin is amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing alisema …
FUCK wewe IN THE BUTT! since wewe were born, your punda open like a flour pit. wewe always lick your dog's huge dick. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 ametoa maoni…
Your a hater aren't wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing ametoa maoni…
hujambo bitches Im back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing ametoa maoni…
Go Suck my COCK everyone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christen001 alisema …
y u with slin she do not likes u my frined jadyen does ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
warhan6 alisema …
I upendo U JB♥ ♥ ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin - tweet [earlier]
"#1WEEK #7DAYS until #BOYFRIEND and wewe guys voted.. U chose #JBboyfriend1 as the single cover!"

YAY! i voted for #1! :))) can't wait for Boyfriend .♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin - tweets [earlier]
"we are going to sell an exclusive #BOYFRIEND shabiki single package in WALMART and the cover will be the one U the mashabiki made!" - "so here it is...the cover of the Walmart #BOYFRIEND SINGLE COVER...made kwa U the fans! thank u! This is OUR ALBUM!"
i am freaking excited for "Boyfriend" to come out, and to think they are going to sell a single package at Walmart, my dreams just came true :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LeahBieberxxx alisema …
I upendo Justin Bieber soooo much zaidi than anybody ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiann545455 ametoa maoni…
same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Allison25 ametoa maoni…
He is CUTE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing ametoa maoni…
im gonna kill u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Hi I'm Justin Bieber. My lips are the gun. My smile is the trigger. My kisses are the bullets. Label me a killer. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing ametoa maoni…
so are wewe gay? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Justin_Selena ametoa maoni…
What The Fuck. bitch, kahaba Go Get a Damn Fucking Life Dumbass. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
jυѕтιη bιєbєrr.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey ametoa maoni…
wewe spelled Bieber wrong zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ARonSwing ametoa maoni…
yeah should be justin booby zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
My world tour: "when I say Justin..You'll Say Bieber" Justin...Bieber
.Believe tour:
"when I say Bieber wewe Say Conda." Bieber. .Condaaa!!

Oh my God!! That would be too Cool If ever;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Little of Justin's rap in Boyfriend: Tell me what wewe like dear, tell me what wewe don't, I can be your Buzz Lightyear, fly across the globe, wewe don't even need to fight, dear, wewe already know, I can make wewe shine bright, like you're laying in the snow, BURR.♥

IT IS AMAZING upendo that♥♥ #7DAYS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I still [use Twitter] as much as before. People write to me and say, ‘I’m giving up, you’re not talking to me.’ I just write them a simple message like, ‘Never give up,’ wewe know? And it changes their life. - Justin Bieber
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Hater:Justin Bieber is famous just because of his look.
Me:Yeah, I bought his album to listen his face ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin is an Angel without wings.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber: All he had was a supportive family, a guitar, and a DREAM. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#BOYFRIEND1WEEK SO EXCITED♥ *COUNT DOWN* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Im selfish? bitch, kahaba please! I share my boyfriend with 18 million girls. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"Justin Bieber has no fans." Oh, what am I? A banana? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"Are wewe a Belieber?" No, i've just got a Bieber related username, an ikoni of Justin & a bio about him because I'm a rock who got bored on twitter. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
When people tweet wewe "Do wewe like Justin Bieber?" Like, no. I just made an account dedicated to him for no reason. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Sometimes when I say "I'm okay", I want someone to look me in the eyes, hug me tight and say, "Here are some Justin Bieber tickets ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"It's hard to me learn a word in Spanish & my Latin/Spanish mashabiki can sing my whole songs in English. They're amazing' -Justin Bieber♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
wewe wanna know who deserves to meet Justin Bieber? Read the first word again. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
racana ametoa maoni…
me.! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
#CelebsThatShouldRunForPresident Justin Bieber. Beliebers would be agree with me. ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
He notices them. Tweets, retweets and dm them. He's still down to earth. He cares. He's my idol. He's Justin Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
If a Justin Bieber song comes on when you're in a shop, wewe don't leave until it's over. #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Does Justin follow wewe now? If he doesn't, trust me, when he does, it'll be worth the wait. "Patience is a virtue." - Justin Bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
When a girl says 'You're my Justin Bieber', it means she really really loves you. TRUST ME. #7DaysTillBoyfriend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin Bieber will apparently be shirtless in the #Boyfriend muziki video? ALFREDO, CONSIDER YOURSELF LUCKY BECAUSE wewe GET TO FILM IT. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
On a scale of Beliebers to Justin Bieber, how good of a prankster are you? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Fans; I upendo Justin Bieber. Beliebers; I upendo Justin. Beliebers know the difference. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
R.O.F.L.T.I.R.T.I.N.M.J.B.S.I.S.T.C = Rolling On the Floor Laughing Then I Realize That I'll Never Meet Justin Bieber So I Start To Cry. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
That awkward moment when I get an kasha pokezi saying 'Whats BieberConda?'
I was like 'Uhhhhh...It's Justins... Thing!' it was a hater who asked btw lolol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Belieber$ do ur tafuta at link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
yah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I already do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater: "I hate Justin Bieber"
Me: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin: Yo usher?
Usher: Yo, wassup man?
Justin: Just playing video games with ryan.
Usher: wewe think wewe can hold the house down till i get back?
Justin: Yeah I can do that!
Justin: Alright, my man. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
One time is awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sasha99 alisema …
JUSTIN BIEBER U ROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
yes he does zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
Justin deserves respect no matter what the haters say au do ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Justin_Selena ametoa maoni…
True zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niki333 ametoa maoni…
thnx guys! upendo u xx Follow my shabiki page on AFacebook!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiann545455 ametoa maoni…
hujambo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caitlin601 alisema …
dont hate on justin bieber say wewe were famouse and people hated on wewe how would wewe feel
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caitlin601 ametoa maoni…
not very good trust me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christen001 alisema …
not a big fun of u
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kealeygray alisema …
Justin is mine sorry haters:P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Reasons why i upendo Justin Bieber:
1 - He is charitable, and would like to help others.
2 - He is talented, and bright.
3 - He is very cute, sweet and really beautiful.
4 - He is rich and has not changed his way because of this
5 - He makes me laugh all the time, even in a video like this.
Justin, we upendo you. You're amazing, keep it up. Now and forever. And seriously dude, wewe not normal, kid, wewe are definitely crazy. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JamesAndMe ametoa maoni…
oh yez zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rustylemonade ametoa maoni…
u upendo him but he hates u for being mean to his girlfriend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rusher29 ametoa maoni…
i agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imaginebieber alisema …
jb 4 eva ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imaginebieber alisema …
justin bieber i upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Guess who will make the perfect couple?
''Justin+Beliebers''
YES. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
JUSTIN DREW BIEBER
marry me?
thanks,
upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Beliebers are lucky to have a idol like wewe Justin. wewe make our happiness your juu priority. We appreciate it. Beliebers upendo wewe Justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin's weak? He broke his foot, still sang. He had strep throat, still sang. He had a bad chest infection, still sang. He loves his fans. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 alisema …
what are wewe doing hun ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
mileyluver1998 alisema …
sweet justin...
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater:Justin Bieber is famous just because of his look.
Me:Yeah, I bought his album to listen his face. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
hahahahahah:D<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mileyluver1998 ametoa maoni…
hehehe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarksterStudios alisema …
I am not a shabiki of JB's music, but people should stop hating on JB mashabiki so much, respect peoples opinions. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarksterStudios ametoa maoni…
Thanks for agreeing. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tahliarose2002 ametoa maoni…
i also agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aaliyah123456 alisema …
hi justin bieber im a big shabiki of wewe and i upendo you
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Singer. Dancer. Actor. Rapper. Friend. Son. Brother. Prankster. Charity worker. Badass. Style icon. Inspiration = Justin Drew Bieber♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Imagine:
Your looking in the mirror, trying to do
your makeup. When all of a sudden
wewe feel Justins arms around wewe and
he's breathing on your neck.
He says: "You don't need makeup
shawty, your beautiful" *Winks* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I would die if this happened!:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Beliebers are pranking Justin's crew kwa trending 'Boyfriend Leaked' on twitter. LOL. OMG. I CANT WAIT TO SEE THEIR REACTIONS.

Me: i bet Justin is scrolling down his mentions of Boyfriend Leaked thinking "I taught my bitches well".

LOL xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
‘You know, I have a lot in common with Justin… We both worked really hard. And doing tours even when you’re tired, au when wewe feel sick, and always having that smile on your face… it wasn’t always easy’. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
evabeep96 alisema …
if there was to meet yu id probs as you, it is annoying when everyone makes up soo many fake pages up about wewe and does it get annoying having soo many bitches fainting over wewe HA! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
evabeep96 ametoa maoni…
and saying aww marry me HA! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Belieber: 2009 - Forever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber , wewe make my life complete , you're my smile :) I♥YOU! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
awwwwwwwwwww:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin , wewe make my life complete . ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
he sure does zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
<3333100% agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin tweeted; "If I was your boyfriend I'd never let wewe go"
he is such a tease but I still adore him ♥ ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
aww cte zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
My kauli mbiu is "There's gonna be times in your life, when people tell wewe that wewe can't do something, and there's gonna be times when people say that wewe can't live your dreams, and there's gonna be times when people say THAT wewe CAN'T SELL OUT MADISON SQUARE GARDEN. This is what I tell them. NEVER. SAY. NEVEEEEEEERRRR."
And my short kauli mbiu is "I'm not a fighter kwa nature, but if I believe in something, I stand up for it." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
acrushing99 ametoa maoni…
I like Justin to but girl your way to obsessed with him! Calm down!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Drew_B alisema …
FIND OUT WHATS POSSIBLE NEVER GIVE UP. JUSTIN BIEBER NEVER SAY NEVER NOW SEND THIS TO OTHER PEOPLE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiann545455 ametoa maoni…
nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Drew_B ametoa maoni…
yeah ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purple29 ametoa maoni…
how are wewe Drew B zaidi ya mwaka mmoja uliopita
03cgibson alisema …
OMG justin i upendo u so so so so mutch u should be so so pround of urself for what u have acheeved in life xxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#Imagine:Your at school and Justin comes and hugs wewe from behind and kisses your check. Justin turns wewe around and wewe both smile huge and then he kisses wewe softly in the lips and says ''I upendo wewe Baby'' ♥¨ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candyboss ametoa maoni…
i personally would be disgusted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candyboss ametoa maoni…
teehee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Pattie: How much does pizza cost?
Justin: 79 bucks.
Pattie: 79 bucks?
Justin: *smiles*
Pattie: How much does a house cost?
Justin: 59 bucks.
Pattie: How much does a tooth brush cost?
Justin: Two dollars *smiles*♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xhelloox ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candyboss ametoa maoni…
uh... i dont get it... justin bieber is NOT hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
he is hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
*Justin on TV*

Normal people: ''Oh look, it's Justin Bieber''
Beliebers: *runs into a door, falls over a chair, slides across the floor* "EVERYONE SHUT UP!" #Itsabelieberthing♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candyboss ametoa maoni…
haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Oh My Bieber So Beauitful................♥♥ *_* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candyboss ametoa maoni…
toytally hannah whoever u r ur too crazy about justin bieber... hes so not beautiful zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey ametoa maoni…
yes he is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hes freaking HOT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin Is so Adorable.......♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita