Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 661-670 na 19452

TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE For Anna ♥.
It's your birthday.
J: Come with me babe *he takes your hand and walks upstairs*
Y: Where are we going?
*He opens a door*
J: Here. *He Pushes wewe in*
Y: Wow.. *You sees roses and candels all over the floor*
J: Heres wewe pressent from me. *He gives wewe a box*
*you opens it*
Y: Oh my gosh Justin.. Its beautyful.. *He takes the mkufu and puts it on you*
J: You're the pretty here! *Hugs you* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I was born to upendo you, Justin Bieber❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Hey, you.. yes wewe reading, you're beautiful in every single way and Justin Drew Bieber loves you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I will stop loving Justin Bieber on February 31st. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin is perfect and we know it :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Saying "I hate Justin
Bieber" to me is like saying "Hi, can
wewe please slap me in the face?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
same . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear haters;

do wewe have a movie? do wewe have your own book? do wewe have millions of screaming girls everywhere? no is the answer.

sincerely,
Belieberss ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥ I've been right there (right there)
For every minute
This time, it's no different
Whatever happens wewe should know ♥

♥ I'll be here for wewe no matter what
Comes around the corner
Whoa oh, whoa oh, whoa oh, whoa oh
As long as I am breathing
wewe won't have to worry no zaidi ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
When Justin smiles we smile. When wewe smile I smile. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Beliebers are allowed to make some little jokes about Justin, but when a hater jokes about him, wewe better sleep with your eyes open. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin, wewe light up my world like nobody else the way that wewe flip your hair gets me overwhelmed. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥ Every time wewe come around
wewe put a lightning bolt on my face
Baby, everytime wewe come around
Boy, wewe take my breath away ♥

♥ He has no idea, no idea
That I'm even here, I'm even here
He has no idea, no idea
I'm standing here, I'm standing here
I'm standing here ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Once a Belieber always a Belieber! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE for Ranja.
wewe looks out in the window and sees Justin walks by.
wewe stares at him and he looks back at you, and wewe hides yourself under the window.*
wewe looks again out of the window and hes gone.
J: I saw you! *he walks over to wewe and hugs u*
Y: Oh gosh! *He kisses u* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE.
J: I upendo wewe YN.
Y: ...
J: wewe dont have to say anything.. *Kisses you*
Y: ...
Pattie: Justin, will wewe please stop kissing the picture of YN.

Hope wewe liked it! :D. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater: I Looooooove Youtube!
Me: I LOve The Channel Kidrauhl!
Hater: Kidrauhl?...
Me: Justin Biebers Channel!
Hater: I HATE HIM.. He Should Die!.
Me: wewe HAVE TEN sekunde TO RUN BITCH! BEFORE I PULLS THE TRIGGER. *Points gun at head on the hater!*
Hater: Yeah So what?.. u gonna call Justin Beaver?..
Me: No, but i'm gonna call my trigger! *shoots hater!*
Me: That Was Nice! One Less Lonely Hater!.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
I hate u! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
my New Song!.
ONE LESS LONELY HATER!..
We Are Belieberes!
If wewe says that Our Justin is gaaaaay!
Then We Takes a Guuun!
And Puls its trigger on -
Yoooou, and then there's gonna be ONE LESS LONELY HATER!..

Haha! :p ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
fuck u!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#imagine

U and Justin are playing truth au dare.

chaz: Truth au dare?
Justin: Dare!
Chaz: i Dare u to tell Shanen i upendo you!
Justin: Dude, that's not a dare..that's the truth.
(winks at u) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
fuck u!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#imagine

Justin is imba one time with his guitar, gitaa outside ur house.

Justin: "my one heart,my one life for sure imma tell u one time"
You: Aww..
Justin: I upendo u Shawty!
(kisses u) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
bye fucker zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MzDiva012 alisema …
omg i luv justin...jb all da way baybheeeeee ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I'll meet wewe someday. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin says that he thanks his grandfather for teaching him to see the positive side of things.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
Diamond_Bieber alisema …
Omg I miss ur brithday happy late brithday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mijair ametoa maoni…
wewe au soooooooooooooooooooo stupid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
There are gonna be 50 million less girls on earth when Boyfriend comes out.
Justin will cause all of those girls moyo attacks.
Death kwa excitement. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
They know his name, not his story ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎"Beliebers who made it through 2011 deserve an award. That was the hardest year." AMEN!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
When beliebers change to directioners.... Yes I like one direction but I'm never leaving Justin.
#with Justin from start to finish; forever ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
1 Soul. 1 Unique Personality. 1 Amazing Voice. 1 Loving Heart. 1 Smile. 1 Inspiration. 1 Hero. 1 Person Justin Drew Bieber
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TayTayBieber alisema …
Aye Beliebers , please maoni my new pictures for me ! I really want to get the fanatic medal (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin is his name, flirting is his game. Haters call him "fag" because they don't have swag. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
Who is willing to stand up for Justin! I know I will ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i am of course! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin is a real person, he's HUMAN. He has feelings too. So haters, think before wewe speak. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
The world is changing. Who know will stand between beliebers and justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
вєℓιєвєяѕ ツ | ωσяℓ∂ ✰ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥ JUSTIN BIEBER ♥●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬● ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
********(¨`·.·´¨).I.(¨`·.·´¨)* *********
****(`·.·´`·. ¸.·; Love`·.¸.·´`·.·´)*****
*****`·.¸.·´*JustinBieber*`·¸.´******
*******`·.¸(¨`· Forever·´¨)..·´********
**************`·.¸.·´************ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amybieberboyce ametoa maoni…
big fan!?!?!?! lolzz!! (:xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.Justin Bieber♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin is the upendo of my life Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ⒿⓊⓈⓉⒾⓃ ⒷⒾⒺⒷⒺ® ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
█████████████
BELIEBER'S 1OO%
█████████████ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
elizabethbaby1 alisema …
hujambo justin bieber upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4real00 alisema …
link

interests anyone just found it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
JustinBieber712 alisema …
Did wewe guys watched Never Say Never ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yeah and i LOVED it! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
graceb1st ametoa maoni…
yea and it sucked zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
it was amazing! ^ and shut up hater! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tyler452365 ametoa maoni…
I upendo Never Say Never zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
We'll take it to the sky ✈ past the moon. ☾ Through the galaxy. ★ As long as you're with me baby ♥. Honestly ツ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I believe in my idol. ∞ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Sameee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
~You were born to be my dream. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
~ Bieber mɑkes me smile. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
graceb1st ametoa maoni…
well he makes me cry and why is there like 50 coments from tay tay beiber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Cause she wants to put maoni idiot!!TayTayBieber forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
:) thank u victoria ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber is what lights up my life again,and again ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
The beauty of your smile. « ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#BieberFact
Justin: “Jazzy is my heart, my soul, I upendo her to death” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Awww thats so sweet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Smiling like an idiot every single time wewe see Justin on your TV :D #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P thats me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#itsabelieberthing- Forcing people to watch Never Say Never, to make them like Justin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
When wewe meet someone new and ask them right away "Do wewe like Justin Bieber?" #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Telling people the most bila mpangilio facts about Justin even though wewe know they they don't really care . And they turn out into beliebers ther (:
#itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
*Call from unknown number.*
Normal people: "I’ll just hit ignore."
Me: "Maybe it's JUSTIN BIEBER! HELLO?!" #ItsABelieberThing ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
*flip* Boring *flip* Boring *flip* OMG JUSTIN BIEBER!!! *Reads page* #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fmfm65432 alisema …
I don't know why I joined this group. I hate Justin Bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Well go away then! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fmfm65432 ametoa maoni…
No! my friend dared me to jiunge this. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fmfm65432 ametoa maoni…
so hahahahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
People - wewe are ugly...
Belieber - Ok...
People - wewe are a stupied...
Belieber - Cool...
People - I hate you...
Belieber - I don't care...
People - Justin Bieber is a bad singer...
Belieber - I will give wewe 3 sekunde to run... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE.
wewe are at the prom with Justin.
J: wewe look beautyful in that dress! *smiles and takes your hand*
Y: Thanks and you're hot!
*he looks at wewe and kisses your lips.* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tanishua alisema …
hujambo text when ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
??????? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mztocute ametoa maoni…
no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE.
*Justin takes your hand*
J: YN, i've been thinking of this in a while..
Y: What? *Smiles*
*Justin kneels in front of wewe and takes a little box out of his pocket*
Y: Oh my gosh, Justin! *Surprised*
J: YN, Will u marry me?.. *Opens box* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE.
J: Close your eyes! *He looks ay wewe and put his hands over your eyes*
Y: What are wewe doing?
*He walks with wewe in a room and takes his hands away*
J: What do u think?
*you opens your eyes and sees a room with roses over all and a meza, jedwali with food*
Y: Oh my gosh Justin.. *You hugs him*
J: Glad u like it. *Smiles and kisses your lips* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#random Imagine

You: Do i look Good?
Justin: No!
You: >.<
Justin: Cause u Just don't look good..cuz u look so perfectly amazing.(kisses u softly) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
wewe know what, i will start a group so if wewe want to jiunge the message me and give your real name ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
We should build a group and onyesha the haters what the Beliebers can do ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
BELIEBERS are the best mashabiki in the world. ♥ !
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber105 ametoa maoni…
true that :^] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DAbieber ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sam805 ametoa maoni…
yea thats ture BELIEBERS are the best mashabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
Why do people hate Justin in the first place? What did he ever do? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
belieber105 ametoa maoni…
they are just jealous of his of talents that they wish they had zaidi ya mwaka mmoja uliopita
graceb1st ametoa maoni…
No we're jealous of people tht don't have to hear u guys blab about him nonstop & listen to him sing bcuz hes gay and so is his voice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
» Biebs, my favourite sound.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Thαnks, becαuse my life with wewe is wonderful.♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Sorry Haters, but Beliebers run the world ;)
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 ametoa maoni…
Haters must pay for what they do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
As the world continues to fall, people continue to hate, I still believe in you.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Everyone has their drugs ..
wewe ARE MINE. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber alisema …
- March 1, 1994, a nyota is born beautiful.
- March 1, 2012, the beautiful nyota becomes an adult (♥). ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ι ƒєℓℓ ιη ℓσνє ωιтн α ѕєχу cαηα∂ιαη. нє’s ιиcrєdιвlє, нє’s sєxч, нє’s gσяgєσυs, нє’s нσт, нє’s тalєитєd, нэ's cυτэ, нє’s ѕєχу αѕѕ, нє’s jυstin bιєbєr.♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I'm Justin Bieber
and wewe hate me for living my dream . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He sings so passionately and puts so much emotion into his music. Meet Justin Bieber. My idol, my hero, my inspiration: my life! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
hujambo Justin, if I give wewe my number, will wewe call me maybe? (;♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber is _____________.
I challenge wewe beliebers to describe Justin in just ONE word. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber's muziki always makes me smile..No matter what situation ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥̸̨ I'll be here for wewe no matter what ♥̸̨ Comes around the corner ♥̸̨ As long as I am breathing ♥̸̨ wewe won't have to worry no zaidi ♥̸̨

♥̸̨ I'll be there to hold wewe ♥̸̨ I'll stay til it's over ♥̸̨ And wewe know, wewe know, wewe know ♥̸̨ That you're not alone ♥̸̨

I upendo wewe ♥̸̨ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Every single album of Justin's has been amazing! I can't imagine how amazing Believe is going to be ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I don't think words can describe how much Justin means to beliebers ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎18 years, 18 million beliebers, less than 18 days for B♥yfriend . ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
♥ JUSTIN BIEBER JUSTIN BIEBER JUSTIN BIEBER JUSTIN BIEBER ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He is my hero ♥ he is my inspiration ♥ the guy that makes my siku shine ♥ the one that fills my moyo with joy ♥ the one that cheers me up when I'm down ♥ he owns my moyo ♥ and I upendo him ♥ JUSTIN BIEBER wewe ARE AMAZING! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ι ωιℓℓ αℓωαуѕ вє α вєℓιєвєя.ι ωιℓℓ αℓωαуѕ ѕυρρσят נυѕтιи.ι ωιℓℓ αℓωαуѕ вє α ραят σf тнє вєℓιєвєяѕ fαмιℓу.σи¢є α вєℓιєвєя,αℓωαуѕ α вєℓιєвєя.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥̸̨ All the days that wewe were stressed out
Feeling like pulling your hair out
They were all missing but I was here listening

wewe gotta believe in me
Even if wewe can't see me there
I'll catch wewe when wewe fall ♥̸̨

I upendo wewe Justin . ♥̸̨ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo Justin Bieber. Do you? (; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Haters are just jealous that they don't have 18 million girls screaming their name!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Liking One Direction. I feel like I'm cheating on Justin! Anyone else feel that? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JustinBieber712 alisema …
hujambo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
I upendo wewe ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinmeadow alisema …
I WANT TO TALK TO THE ACTUAL JUSTIN BIEBER PLZ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He isnt on here!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinmeadow alisema …
I <3 JB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same!:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Tyler452365 alisema …
jiunge My Club
If wewe like Rap
It Is Called Rap muziki Rap
Thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinmeadow ametoa maoni…
NO THANKS zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Not a big shabiki of rap sorry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey ametoa maoni…
no thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
RIP Haters of Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 ametoa maoni…
Haters must go zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinmeadow ametoa maoni…
I upendo JB HE IS AWSOME AND U R NOT THAN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
I didn`t say anthing bad...-_- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
We must jiunge together ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matthewflores55 alisema …
It is time for the beliebers to stand up to the haters ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niki333 ametoa maoni…
Wow guys, i didnt know wewe had such great plans and fight just over me. I guess part of my fame is an accident but, it would never happen if it werent for wewe guys! Thnx so much, and if the haterz bother you, just ignore em!! That what i hav 2 do everycday guys!! Keep it cool and continue livingg... upendo u guys!! XXXX zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niki333 ametoa maoni…
oh and plz add me, i want to chat wid my fans, live!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiann545455 ametoa maoni…
hujambo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
'❒ Single. ❒ Taken. ✔ I am In upendo With Justin Bieber.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DAbieber ametoa maoni…
upendo U zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imaginebieber ametoa maoni…
taken zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey ametoa maoni…
cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poptropicarock alisema …
I just upendo a little bit of your song ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loshonda1 alisema …
hujambo bieber wewe look sexy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laker1234 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita