Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 671-680 na 19451

liandra alisema …
I upendo YOU
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Earthling123 ametoa maoni…
Haha, wewe really upendo him, don't you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mijair ametoa maoni…
hahah liandra upendo him i now , liandra i'ts my sister zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liandra alisema …
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liandra alisema …
i upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey alisema …
Justin bieber is so CUTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 alisema …
here is a upendo poem to my Justin Drew Bieber
i upendo wewe so much like sweet apple pie wewe are in my lovely moyo forever even if wewe get a different girl than me i upendo wewe in every way so dont back down on me no t to me not yet ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
<3 wewe wewe are always in my moyo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
my lovely honey pie Justin:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
thank zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilskysky2012 alisema …
justin bieber is gay even if he is jiunge out with seleana wewe might not now if he jiunge out with her just to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
he is not gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He is not gay wewe idiot! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater: Justin Bieber is gay
Me: .....
Hater: ......
Me: ....
Hater.....
Me.......
Hater: is that a kisu ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Me: ''Say nothing if wewe upendo me''
Bieber Poster: ....
Me: ''aw upendo wewe too baby'' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Bieberfact: Justin's 'My World' album went platinum only 3 months after it was released. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
OMB! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#imagine
Justin; I was wondering, when I was younger, what I was gonna do in my life.
You; Well did wewe find what wewe wanted to do?
Justin; Not what. Who.
You; What? You're making no sense!
Justin; I want to do wewe baby. I upendo you.
*justin kisses wewe passionately* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#SHORT IMAGINE
wewe and Justin was walking in the park.
Justin: I upendo this place!
You: Me too, it reminds me of the first time we met. *Smiles*
Justin: Yeah, it does! *Kisses wewe under a tree* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
dum dum dum duuuuum..
Girl: i looooooooove Justin Bieber!
Me: I Looooove Kidrauhl & Chuck Norris!
Girl: Who are they?
Me: Get away from here! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Okay okay.. Just got this in my head.
#SHOT DIRTY IMAGINE.
wewe and Justin went out for a walk.
And wewe pushed justin down in MUD.
Haha! :D. Really dirty? :p ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#BIEBERFACT.
On Justins laptop he has a folder where all his fanvideos are from his belieberes. ♥. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilskysky2012 ametoa maoni…
would wewe stop saying he isn't gay cause he is and stop saying he loves wewe cause he don't barbie zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
lilskysky2012 u suck I hate u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovesong13 ametoa maoni…
lilsky2012 he is not gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
he is not gay! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin - tweet [last night] !
"laugh. i like it when u smile"
- you've got that smile, that only heaven can make :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He's beautiful,no matter what they say, Yes words can't bring him down.♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
"*Carly wins an award* Carly: I'm just from a small town in Canad- Justin: hujambo THAT'S MY LINE!" LOL OMFG. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilshie alisema …
they say its better to have MICHAEL JACKSON than to have JUSTIN BIEBER ? well i think its better to have BOTH OF THEM ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jb_lover1243 alisema …
omg how can people not like him.... he is a magnet!!!!!!!! really ppl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! so hot btw!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wolfcat343 alisema …
hothot hot so tottally not ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SlyWOLF ametoa maoni…
punked! lol had to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He is hot actually! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caiyer alisema …
i lovejb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo Justin Bieber!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilskysky2012 ametoa maoni…
she don't upendo wewe and wewe wish just because he say he loves his mashabiki doesn't mean nothin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorforever13 alisema …
I upendo him He is so amazing, talented, and cute. Who agrees? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb_lover1243 ametoa maoni…
duh ppl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggqueen2012 alisema …
justin bieber is gay and a bitch, kahaba ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
beepbeep5 ametoa maoni…
AGREED! finally someone who gets me! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorforever13 ametoa maoni…
Can wewe plz stop the hate. He's only trying to live this dream. But i guess some people can't give him a break, so plz do all of us a favor and don't maoni on this club. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DAbieber ametoa maoni…
all Anti Justin Bieber are so stupid !! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lzayn alisema …
upendo u jb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mijair alisema …
i upendo j.b ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mijair alisema …
hi justin link
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tyler452365 alisema …
jiunge My Club it is called Justin Bieber Is Hot
Thank You. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggqueen2012 ametoa maoni…
ill jiunge but he still isn't hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorforever13 ametoa maoni…
To me he is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Joined zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilskysky2012 ametoa maoni…
e used tone hot but now not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mijair alisema …
i upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggqueen2012 ametoa maoni…
he don't upendo wewe even if he does says it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo him aswell! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilskysky2012 ametoa maoni…
wewe aint awsome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niki333 ametoa maoni…
hujambo Spongbob dood. It's not true. I do upendo my fans. Please add me guys. I made a fanpop acount to chat to my mashabiki and nothing else. upendo u guys, JB xxxxxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
*sky is falling*
Normal people: "omg were are all going to die"
Me: "OMG JUSTIN IS GOING TO BE STANDING RIGHT inayofuata TO ME!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorforever13 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Me: "I respect everyone's opinions :)"
Girl: "Justin Bieber sucks!"
Me: "You ignorant fuck, do wewe want to die??" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb_lover1243 ametoa maoni…
lol XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
wewe and Justin are watching a movie.
Suddenly Justin kisses your cheek.
YN: Woah.. What was that for?
Justin: Nothing. I Just upendo wewe ♥. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorforever13 ametoa maoni…
aww so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
‎"Boys who say 'I hate Justin Bieber' are those ones who can't master his hair flip no matter how much they practice" - Taylor Swift. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
You: Oh my gosh.. Im sooo tired.
Justin: Well, sleep then?.
You: no. I want to stay with wewe longer! *Holds his hand*
Justin: Well.. wewe can, but wewe still need sleep. *he lays wewe down on the kitanda and kisses your forehead.*
You: *Yawns* But, i dont wanna sleep without you! *your still holding his hand*
Justin: Fine.. *He takes wewe and walks to your bedroom and lays wewe on the bed* Now wewe sleep. And i'll be here when wewe wakes up.
You: Okay.. Night! *Falling asleep* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
What Do Yu Like Most About Jb :
*Hair
*Eyes
*Lips
*Body
*Voice
Bliebers Cmnt ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irmabeiber123 ametoa maoni…
everything!!!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggqueen2012 ametoa maoni…
i lik nothin he look lik a skinny tooth pick with freckles zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Everything but especially his voice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Me: I upendo wewe ♥
Justin poster: ...
Me: NO! I upendo wewe moreee!! ♥
Justin poster:...
Me: NO NO NO!!! I upendo wewe zaidi ♥
Mom: Girl are wewe kidding me ?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
jb_lover1243 alisema …
OMG everyone, go onto Youtube and type in the tafuta box "sabrina set moto to the rain" then hit the first one. it amazin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Hater: Justin is gay!
Belieber: What!?

*For half an hour*

Policeman: So that's how it happened???
Belieber: Yupp he felt of the building... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
Justins watching TV, you're looking at him.
Then he notice you're sattring at him, and he gives wewe a smile. wewe walks over to him and sits on his knee, whispering in his ear: I upendo you.
Justin smiles and starts to makeout with you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#Imagine
Justin: Thank wewe babe!
You: for what? :)
Justin: I look at wewe looking at me, now I know why the best things are free, how you’ve changed my world! You’ll never know, I’m different now, You’ve helped me grow.
*a tear roll down your cheek*
You: wow!
*Justin gives wewe a shy smile and lean in for a kiss* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
You're sleeping on the couch, and Justin walks in the living room and sees wewe laying there.
Justin: Aww.. She's sleeping.
He picks wewe up and kisses wewe on the lips and walks upstairs to your room.
Your wakes up and sees Justin layin' besides wewe with his arms around your waist.
wewe kisses his nose and he wakes up and looking in your eyes.
Justin: Morning honey(:
You: M.. Morning.
He starts to make out with you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb_lover1243 ametoa maoni…
ooooh i like! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
IMAGINE.
wewe and Justin are sitting on the couch.
Justin: Sooo.. what do u wanna do?
YN: Don't know.. I wanna hang out with wewe more(: *holding his hand*
Justin: Well, we could make dinner? au some.. *You're kisses him on the lips before he could finnish the sentence*
Justin: Woah.. What was that for? *winks*
YN: Because i upendo you.. *Justin starts to make out with you.* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
You're at school and Justins come to pick u up. wewe can hear girls Screaming: OH MY GOSH IT'S JUSTIN BIEBER!!!!
You're walking to his black range rover.
You: Justin?
Justin sees wewe and running to wewe ang gives wewe a biiiig hug!
Justin: Aye, shawty. How's your day?
You: Fine... * The screaming shabiki girls are pushing. you're falling onto the ground* Annoying girls..
*Justin helps wewe up* Justin: wewe okay? *He hugs wewe tightly*
You: Yeah thanks. *Kisses him on the lips* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb_lover1243 ametoa maoni…
i upendo that! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
*You're nyumbani from school, and walking in your house.
There are roses on the tables and over the floor.* YN: Anybody's here?
Justin shouts from upstairs: Up here beautiful.
*You're walking upstairs and in your room. There are candels on the floor and roses on the bed. *
Justin: Welcome nyumbani my lovely girl *He kisses wewe on the lips* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE for Alexandra.
wewe and Justin are on a date, at an romantic restaurant.
Justin: so Alex, what do wewe wanna eat?
Alexandra: Hm.. A plate of salad.
The waiter comes: So, what do wewe want?
Justin: two plates of salad, please.
Waiter: Anything else?
Both oof you: No thanks.
The waiter walks away. Justin: I upendo wewe Alex. *strokes your cheek*
*you blush* Alex: Um.. i.. i.. *Justin stops your sentence kwa kissing wewe on the lips* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin: I wasn't that drunk!
Selena: Baby,you told me that u upendo your beliebers zaidi than me!
Justin: I repeat,I wasn't drunk! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
qaztinalina alisema …
i ma belieber from south india, @JustinBieber follows me on twitter link
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123jb456 alisema …
Can u guys post some awesome pics of him 4 me??? Thanx;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
sure already have zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kealeygray ametoa maoni…
Ok kayla zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#imagine for TayTaybieber

wewe are imba eenie mennie

You: can't make up ur mind,mind,mind,mind,please don't waste my time,time,time,time.i tryna to....
Justin: sshh...ill never waste ur time shawty! (kisses u softly)

hope u like it(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
123jb456 alisema …
I ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Justin Bieber sooooooo much!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb_lover1243 ametoa maoni…
listen girlfriend.... HE IS MINE!! GET IT THROGH UR BRAIN PPL!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
same! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kealeygray ametoa maoni…
Me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
03cgibson alisema …
i upendo u justin so mutchxxx
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberworld alisema …
luv ya Bieber... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
4evabelieber ametoa maoni…
me too <3 <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tyler452365 alisema …
jiunge My Club Please.It Is Justin Drew Bieber Fans.Only For Fans
Thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123jb456 ametoa maoni…
Yay!!! I am CRAZY over jb!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MSBIEBER73 alisema …
Please follow me on Twitter @MSBIEBER73 please it means alot and thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 alisema …
what are wewe doing today justin bieber if wewe want wewe can come over later ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hes not on here!O_O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 ametoa maoni…
oi this is her sister on her account now.. shes only 10 n if she wants to believe he is then she can ya stupid cow! got it?!so leave her alone! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chloetaylor01 alisema …
i upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BiebersConda alisema …
Justin Drew Bieber ❤ upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo him aswell!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iBieberBell ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
loveya05 alisema …
upendo YA HAHHA XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justingurl99 alisema …
link

Report! It's about Justin Bieber!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ImUnbroken alisema …
Let me know what wewe think of my Justin edits, never done them before(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i upendo them! you're amazing ♥̸̨ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ImUnbroken ametoa maoni…
Aww thanks:)♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovebieber900 alisema …
TONITE I AM GOING TO SEE WE BOUGHT A ZOO!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lover4u22 ametoa maoni…
I upendo BTR!! WHO DOESNT! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kbvmonkey alisema …
Justin Bieber is sooooooooooooo HOTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justin Bieber is mine ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Tyler452365 alisema …
jiunge My club please It is Justin Drew Bieber Fans.Only for mashabiki
Thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jazzy_Bieber14 alisema …
I LUV U SOOOOOOOOOOOOOO MUCH I HAVE A mto THAT HAS UR FACE ON IT I KISS IT EVEY MORNING ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
T0niD13 alisema …
I upendo u justin soooo much! I wish i could meet u someday.........but that will never hapen! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tsmma01 ametoa maoni…
it could happen if u get back stage passes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jblover49 alisema …
happy 18 b-day sweetie upendo ya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
chloetaylor01 alisema …
i have 2 Cats wons called fifi and the other is called dora ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chloetaylor01 alisema …
do wewe have a pet and if wewe do have a pet what is its name justin bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tyler452365 alisema …
If wewe a Justin Bieber shabiki jiunge My Club It's Justin Drew Bieber mashabiki Club.Thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I'm not obsessed, I'm just incredibly devoted to Justin Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
same! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
5 sexiest boys ever: Justin Bieber, Selena's boyfriend, Pattie's son, Jeremy's son and Jazzy and Jaxon's older brother. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tristan11 ametoa maoni…
helllo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin: "I wasn't that drunk..." Selena: "Baby,you alisema wewe loved your Beliebers zaidi than me." Justin:"As I said,I wasn't that drunk." THIS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
Awe haha . ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin is the only one who can make me freak out and type faster than I could ever imagine when he's online. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
true . ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Saying "Justin doesn't even know wewe exist" is the worst thing wewe could ever tell a Belieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i know ! :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
i hate when wewe say "justin bieber" in a tweet, and all these thirsty spam females come in your mention like "HEY THERE FELLOW BELIEBER!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
ugh that really annoys me ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
A fan: Leaves Justin when he gets a girlfriend. A Belieber: Stays with Justin through thick & thin, no matter the circumstances ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
thats us! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Being a Belieber isnt about supporting Justin's girlfriend but its not about hating on her either. just respect her . that is all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
:) exactly ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Dear Selena, not every Belieber hates you. I’m here for wewe and I always will.Live your dream and finish your fairytale, We're here for you♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i am too. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
What's with everyone leaving Justin for someone else? If wewe call yourself a belieber, this is FOREVER. If wewe leave, then don't come back. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
exactly! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Dear Justin, get out of my head, and fall in to my kitanda instead. Sincerely, Belieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
That awkward moment when a belieber tells wewe she's been a belieber since 2006 & Justin created his kidrauhl account in January 2007. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Dear Justin, Remember the feeling wewe had when wewe first saw Usher? That's the feeling I'll get if I ever see you. Sincerely, Belieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin's tweets last night will go down in Belieber history. He was so sexual with his fans. Beliebers are going to enjoy him being 18. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i'm in upendo with the 18 mwaka old Justin . (; zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
same! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Dear Haters, say what wewe want about Justin Bieber, but at the end of the day, he's still one of the most famous people on the planet! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberfever317 ametoa maoni…
So true :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irmabeiber123 ametoa maoni…
yeah:) true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jabbster alisema …
but i upendo jb muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I upendo Justins muziki so much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jabbster alisema …
i like jaden smith ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Roses are red, violets are blue. Justin, wewe may not know this but I upendo wewe ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin 15 years old: I'm just getting started.
Justin 16 years old: I'm just getting started.
Justin 17 years old: I'm just getting started.
Justin 18 years old: I'm just getting started.
...
Justin 82 years old: I'm just getting started.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#BIEBERFACT : "I'm trying not to cry. But, I can't. I'm too glad to have them (beliebers) in my life" -Justin Bieber ♥̸̨
Awe Justin . :') I upendo YOU♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎#BieberFact Justin spent 2 hours retweeting, following and replying to Beliebers on his 18th birthday. Don't tell me that's not caring. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Smilebaby05 alisema …
OMG OMG OMG.... I Got JB'S 10 T-Shirts.... Yay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

And Three Shorts Also!!!!!!!!!

Yupxxxx....

I upendo My Mommieeee! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
Thx! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tristan11 alisema …
hello ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
OMG I got his ALBUM!!yayyyyyy!!!!!!Ithe one from christmas!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I got that aswell!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
xD ....cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
My Daddy got back!I got me sooo many Justin Bieber thingz!I`m soohappy!:))(I`m puttting up my new poster of Justin!)<3\ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
My Daddy got back!I got me sooo many Justin Bieber thingz!I`m soo happy!:)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrsbieber19 alisema …
EVEYBODY jiunge THE CLUB STOP KONY NOW AND SPEARD THE WORD WE NEED TO STOP JOSEPH KONY AND TOGETHER WE CAN! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I'm very lucky to have wewe all.
I also support you. '

-Justin Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Im very lucky to have bieber fever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
♥ wє αяє тяuє ℬєℓιєbєяs(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yes we are zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
ℓ♥√ع wewe נυsтιɴ ℬιєвєя♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
U upendo JB!:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
And so do i!:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
σηcє α вєℓιєвєя, αℓωαуѕ α вєℓιєвєя. тняσυgн тнιcк & тнιη, ωє мυѕт вαттℓє тнє вιєвєя яυмσяѕ αη∂ ѕтιcк тσgєтнєя ƒσяєνєя♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Agreed with this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberfever317 ametoa maoni…
Totally :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
'' I'm human, I also cry and suffer '' - Justin Bieber
Awe Justin :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita