Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 891-900 na 19451

heart
TayTayBieber alisema …
Justin Bieber has ☞ ♡ ⓈⓌⒶⒼ ☺ ☮ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yeah he does zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#Dirty imagine.;

wewe & justin get nyumbani from a night of the pub. ;)
& usually when wewe go out and come nyumbani wewe have sex.
so justin un dresses wewe in the hallway, he starts un dresses his self, he liks you, every where.
he moves wewe to the bed, drops wewe then smacks your arse, several times.
wewe make sex noises.
then hes dick goes in and out ! ; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
TotallyHannah alisema …
‎#Dirty imagine.;

wewe and justin were at a pub,
drinking.
and of course when justin drinks he wants sex.
he went over to wewe and said, ; i need it now !
you; cant wewe wait !
justin; no !
justin walks away trying not to get to un patient.
but he couldnt wait he went over to wewe and pulled wewe into the bathroom and went into a toliet cube, and he said, ; suck my dick baby.
you; only if wewe lick my fanny baby.
and wewe did it your just in there saying, "oh baby push." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;

justin; babe, i'm going to bed, coming?
you; no babe.
justin; aw alright.

Justin wakes up through the night & sees your not there so he goes down stairs and your on the kitanda naked.

you; what took wewe so long?
justin; sorry.
you; i have been freezing my butt off. ;)
I know it wasn't very dirty but i thought it was funny. xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;

wewe are justin are at a baseball game & wewe went off to get a drink and this girl in front of justin bent over and justin could see her boobs, he got so horny. he just kept looking, staring. & wewe got back after a few zaidi minutes, & wewe saw justin staring so wewe slap him. (;
Justin; what did wewe do that for?
you; wewe know.
justin; so no sex tonight?):
you; no not necessary. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#bieberfact: Justin wants to be able to travel the world with his girl. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
#BieberQuote: "when someone tells me i can't do something i turn around say 'Watch Me'. Anyone that has been told they cant do something, au be something, never give up, believe and never say never" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
In never say never when Justin does the inspirational speech before he peforms Never Say Never, when he yells Never say never and the large blocks smash on the screen, i get the chills and tear up ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Justin is such a good person, I really don't understand how people can hate on him. He did nothing wrong.. get a fucking life haterzz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Jingle Bells, Bieber sells #Mistletoe today! Hater suckz, Belieber rocks. Bieber all the way! HEY! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBLUV11 ametoa maoni…
Awesomee♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Heyyy! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I should be playing in the wintersnow, but Imma be under the mistletoe.. with you, Shawty with wewe ...under the mistletoe.. yeah.♥ | Endless support for Justin. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Belieber forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
My motto: Never Say Never | My Soundtrack: Pray | My Role: Being a Belieber | My Inspiration: Justin Drew Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Nicee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
“I've been looking in the audience, and I see a lot of beautiful girls. A lot of beautiful girls. And I was wondering... are any of wewe girls single?... well are any of wewe lonely?... Because tonight... I just happened to be looking... for one..less..lonely..girl.” ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎...“Welcome to My World... Do wewe wanna know why I have the best mashabiki in the world? Because I know that you'd do anything for me. I would do anything for wewe guys. wewe wanna know what I want most? I just wanna see wewe smile. When wewe smile...., I smile.”... ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
arionna16 alisema …
justini upendo u .people say ur gay but i upendo u anyway
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He isnt gayy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
arionna16 alisema …
no way heres wohat i would do i would scream wait for him to say something to me then i would run to him and say i upendo u and give him a hug<3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
thats cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Sam95 alisema …
JUSTIN DREW BIEBER
JUSTIN DREW BIEBER
JUSTIN DREW BIEBER
( NOW MY NAME)
SAMANTHA MARIE WELLS
SAMANTHA MARIE WELLS
SAMANTHA MARIE WELLS
PLUS upendo ME PLUS HIM EQUAL BABY ( just kidding
kwa the way isnt my name pretty maoni if like ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arionna16 ametoa maoni…
justin drew bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
yep do wewe want to add me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweetlogan ametoa maoni…
Sorry but my sister got on my fanpop and clicked this I'm really sorry!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
shut up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Sam95 alisema …
what would wewe do if wewe saw JUSTIN BIEBER at ur house, i would screem and then be like hi justin bieber wadd up then screem again ahaha maoni if like i would ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I would be speechless! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber alisema …
Beliebers are the best shabiki group ever. We are crazy, and full of drama. But we always come together and remember why we are Beliebers. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Soo truee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
We're Beliebers. We may get crazy, over-protective, sensitive, and overboard, but we only want what's best for him. He's ours and we're his. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
I JUST NEED SOMEBODY..
..
..
..
..
..
..
..
..
maoni If wewe said/thought "to love" ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iloveubaby1315 ametoa maoni…
i did zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maggiebie ametoa maoni…
i did zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i just need JUSTIN to upendo ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Kiss me underneath the..













maoni if wewe alisema "Mistletoe" ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arionna16 ametoa maoni…
ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arionna16 ametoa maoni…
<3<3<3<3<3<3 i upendo justin so much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
maoni if wewe found 'BIG'

SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. BIEBERCONDA. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. SMALL. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KayleanBieber alisema …
Justin Bieber I Wish wewe Could Cume Tooo Bismark,ND I'm Ur Biggest shabiki Ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I wish he came to every country and meet all his beliebers.x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arionna16 ametoa maoni…
ikr i upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Who taught us to Never Say Never? ♥ Who's the hottest boy alive? ♥ Who is the best male? ♥ Who is the best actor & singer? ♥ - JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arionna16 ametoa maoni…
i upendo him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Yey!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
hella yes! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Officer: Anything wewe say will be held against you. You: JUSTIN BIEBER #itsabelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"I don't understand when my mashabiki say i'm yummy. I mean i'm a human not a sandwich." ~ Justin Bieber ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
BELIEBERS - Different countries, different people, different personalities, but only one passion, Justin Drew Bieber. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erinlove13 alisema …
i upendo u JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Same!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
#WhenYourDrunkNever attempt to do the dougie in the middle of a club pretending your Justin Bieber,it always end in humilation. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
There should be a Belieber City where all Beliebers live down the same street, all Justin Bieber shops, only Never Say Never open in the cinemas & Justin Bieber in your bed. :P
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovelittlemix alisema …
when is your inayofuata tamasha
????x
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
‎'If I die young bury me in purple, spray me with Someday, sink me in the river at 12:56 am, send me away with a Justin Bieber song' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovelittlemix ametoa maoni…
okaiii <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovelittlemix ametoa maoni…
upendo wewe jusitn zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JBLUV11 ametoa maoni…
Luv It!♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
This is Justins house

l̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__

For every maoni = 1 Belieber enters the house! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maggiebie ametoa maoni…
That's funny zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
I want to be there... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jelena4ever ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
He has the looks. He has the voice. He has the talent. He has the support. He has the upendo of millions of fans. He is Justin Drew Bieber ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovelittlemix ametoa maoni…
alsomeeeeeeeee <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
On March 1st 1994, God sent an Angel down to earth to bring hope into millions of people's hearts. That Angel was named Justin Drew Bieber  ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
100 fσllσwєrs, 1.000 fσllσwєrs σr 100.000 fσllσwєrs, ít dσєsnt mαttєr - EVERY BELIEBER IS SPECIAL ♡ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jblover49 alisema …
he was sooooooooooooooo cute on so random!!!!!!! will he met me under the mistoe???!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelhickey1998 ametoa maoni…
when did he cum on so random?? xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jblover49 ametoa maoni…
sunday the 4 yeah sunday the 4 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pooh247 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#imagine You: "Will wewe write a song about me? Just kidding. I don't deserve one." Justin: "Not really. Because wewe deserve an album." ♥.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
did u know Justin bieber didn`t like Selenas Facebook yet but taylor mwepesi, teleka he did O.O.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
TotallyHannah alisema …
Dear haters,
…………………./´¯/)
………………..,/¯../
………………./…./
…………./´¯/’…’/ ´¯ ¯`·¸
………./’/…/…./ ……./-¯\
……..(‘(…´…´…. ¯~/…’)
………\……………..’….. /
……….\………...... _.·´
…………\…………..(
…………..\………….\… ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
TotallyHannah alisema …
Selena: send me a sexy picture;)
Justin: okaaay, hang on;)
*sends picture of beliebers*
Selena: -________-
Justin: there sexy, right?;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
xDDD, Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#IMAGINE.
Justin: will wewe got out with me [YN]
You: no.
Justin: do wewe even know what i just said?
You: yes
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine (PLEASE DO NOT READ IF wewe DONT LIKE DIRTY STUFF);
justin pushes wewe on the wall. then he un dones your shirt, then he start liking near your boobs, then he throws wewe on the bed, and wewe do it. (; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileyMiley216 ametoa maoni…
O_o....Why did i read this? xD. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
dirty imagine (please do not read if wewe dont like dirty stuff.);
wewe and justin are watching a porn movie and its a sex scene,
j; i'm horny.
then he crawls on wewe and he makes out with wewe then he says "its getting hot in here."
;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;
you; justin what do wewe want for christmas?
justin; wewe wouldnt like it.
you; no tell me !
justin; krisimasi sex !
you; ;)
(; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine(PLEASE DO NOT READ IF wewe DONT LIKE DIRTY STUFF);
wewe & justin are in kitanda kissing.
you; have wewe got protecten?
justin shakes his head, so wewe pass him a condom.
wewe start kissing him.
you; wewe want to do this for the first time?
justin; yes,
justin pulls wewe underneath him, wewe are kissing, then wewe go over to a chair and he starts fingering you.
And wewe scream, "BABY, BABY, BABY, OHH."
xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;
justin comes nyumbani to seeing wewe laying on your kitanda with nothing on.
you; want to do it tonight.
justin; but my hockey match is on tonight.
wewe start playing with your self.
justin; oh fine ! but wewe got to undress me first . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine(PLEASE DO NOT READ IF wewe DONT LIKE DIRTY STUFF);
wewe & justin are in kitanda kissing.
you; have wewe got protecten?
justin shakes his head, so wewe pass him a condom.
wewe start kissing him. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;

justin un dresses wewe in the hallway.
justin; now un dress me. ;)
So wewe did then justin shoved his thing up there & rubbed wewe against the wall. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine;

wewe and justin doing it in bed.
justin bites your boobs then goes down and starts liking your bottom part, then he bounces up and down on u.
;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
TotallyHannah alisema …
Dirty imagine (someone wanted it about sex so okay);
wewe and justin get good from the pub, drunk.
wewe come in the door kissing each other, justin rubs you. wewe scream "baby thats good."
justin chucks wewe on the bed, starts moving up and down while your screaming "push baby push. " ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
█████████████████████████████████████████████████
♥ A shabiki will ignores this, but a true Belieber will like this status ♥ █████████████████████████████████████████████████ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
warhan6 ametoa maoni…
i like it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maggiebie ametoa maoni…
i upendo it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SexyGirl107 alisema …
hotty ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Justin was Biebmazing as always on So Random! may be kwa far his best performances ever! I upendo him ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
He was on X Factor before, the UK version! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
ikr, and he was on tonight, the US version. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
0.o how is that possible? mine was live! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KayleanBieber ametoa maoni…
I Wish Justin Bieber Would Cume 2 Bismark,ND I'm Ur Biggest #1 shabiki Ever....Love,KayleanLohnes(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 alisema …
i just wached JUSTIN BIEBER on so bila mpangilio he was so hot i upendo him who wached him maoni if wewe did. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
i did zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kikismiles1 ametoa maoni…
watched him!!! he was soooo awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
dont say that about him i will beat wewe up at school xxxxxx boyfriend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
bunnypaublita alisema …
No matter how talented wewe are, not everyone is going to like you. But thats life. Just stay strong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bunnypaublita alisema …
To all the haters out there i wish wewe the best. wewe cant bring me down. I wake up everyday grateful for this opportunity and to my grateful beliebers - Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bunnypaublita alisema …
if u dont dream big, theres no use of dreaming. If wewe dont have faith, theres nothing worth believing - Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bunnypaublita alisema …
im kind of like living in a suitcase for traveling so much - Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bunnypaublita alisema …
interviewer- whats ur worst habit? Justin- eating too much Candy lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I GOT SO MUCH upendo FOR JUSTIN BIEBER....you are always there for me and I will always be there for you. MUCH LOVE. thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
the person kusoma this deserves to... meet Justin ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maggiebie ametoa maoni…
I like that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
TayTayBieber alisema …
Bieberfact:
Justin once read hate maoni on one of his video and cried. /: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
Someday at Christmas, men will not fail. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
14aaliyah ametoa maoni…
cool hat i upendo it on wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Sam95 alisema …
if your justin drew bieber biggest shabiki would wewe go up to him and kiss him au ask him out au just be normal and say hi beacause ur shy and why please i would maoni if wewe like. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kikismiles1 ametoa maoni…
i woul just act normal... hes normal as well so. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kikismiles1 ametoa maoni…
would...sorry. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
oh ok add me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
#Imagine-If wewe Dated Justin, And Selena Got Jealous. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
that would be awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
14aaliyah ametoa maoni…
ok so wat up with wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
‎"Mistletoe"

It’s the most beautiful time of the year
Lights fill the streets spreading so much cheer
I should be playing in the winter snow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TotallyHannah alisema …
Imagine for TayTaybieber(:
#imagine Justin:“hey Yana"! If I had the choose between loving wewe and breathing, I would choose my last breathe to say “I upendo you” ♥”
Hope u Like it(; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
aw thanku , i upendo it and i upendo wewe girl. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotallyHannah ametoa maoni…
ur welcome gal! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
DrBsNumber1Fan alisema …
hujambo all u Bieberfans! Guess what? Justin Bieber is performing on So bila mpangilio 2nite! He will b imba his new holiday hit, Mistletoe. It will come on tonight at 7:30/6:30c PM on Disney Channel. Don't miss it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
when i see #KingDougie i just think JUSTIN BIEBER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
austin1bvb ametoa maoni…
he has a baby zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
He doesnt have a baby zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sam95 ametoa maoni…
okey what zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin Bieber met a shabiki today who was blind and he let her touch his face and stuff so she could feel what he looked like! #madrespect
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
I upendo the way Justin says "Hey guys, it's Justin Bieber here" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
yeah like seriously Justin, old news man. haha. I still upendo him tho! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hehe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
#imagine Justin takes wewe out for dinner. You:"this is amazing" Justin gets on his knees Justin:"Please be mrs Bieber?" You:"OMB YES!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
me without Justin Bieber is like a sneaker without laces, a geek without braces and Asentencewithnospaces ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
I don't like calling Justin "Justin Bieber". It's just uncomfortable to me... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
The awkward moment when wewe support Justin Bieber like crazy yet he doesn't know of your existence. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
This krisimasi will never be the same like years ago. Beliebers is waiting Justin Bieber under the mistletoe ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
if wewe wear uggs, I won't even look at you" - Justin bieber. THATS FUNNY CUZ YOUR GIRLFRIEND SORT OF LIKE OWNS EVERY UGG MADE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iloveubaby1315 ametoa maoni…
exactly zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvbugjb20 ametoa maoni…
i no! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Is it bad that I'm really OBSESSED with Justin Bieber? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Go to Google and type "J" then the first thing that pop up is "Justin Bieber" yup. He's a legend. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin Bieber is my sugar rush, my cocaine bliss, my illegal high, my perfect kiss. He's an addiction that I forever fail to resist. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Christmas. Justin = Santa. Beliebers = Santa's elves. Bieber songs = gifts. Haters = Rein Deers. Fake Beliebers = Chimney. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
#StayFarAwayFromMeIf wewe insult Justin Bieber. Because I have a crowbar and I am not afraid to use it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
I saw Justin Bieber wearing denim jeans and swag boots, so I bought denim jeans and swag boots. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
maoni on this if wewe want Justin Bieber underneath your krisimasi mti <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
*fire alarm goes off* Teacher: Stop Drop- You: AND ROLL JUSTIN BIEBER IS ON FIRE! *waves hands in the air* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Mom : " How old's Justin Bieber?" * 6 hours later" Me : " AND THAT'S WHY MARIAH YEATER CLAIMS HER BABY IS FROM JUSTIN" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
That awkward moment when Hannah Montana is imba "Nobody's perfect" and Justin Bieber walks in. ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
BELIEBERS - A special group of mashabiki that stands kwa each other and Justin through thick & thin, together supporting Justin Bieber forever♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"Disney World had always seemed about as possible as winning the lottery." -Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
*Buys Magazine* *read* Boring *flips page* Boring *Flips Page* Boring *flips page OMB JUSTIN BIEBER ! *reads page* #itsaBelieberthing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
"I always have a minty mouth because wewe never know when wewe have to kiss someone." -Justin Bieber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Beliebers are saying that Jasmin met Justin Bieber "at the click of the fingers"? Lol no. She had to work and pray for 10 months. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
#6Days till This Is Justin Bieber is on! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
'This is Justin Bieber' will be on channel ITV1, saturday 10th december at 7pm (UK TIME)..Watch it!:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Justin's perfect to me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 alisema …
Fan: "If I ever meet Justin, I'd be the happiest girl in the world." Belieber: "If I ever meet Juz10, that nigga and I would be shufflin'!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Sissy_Maik alisema …
I have uploaded 33 picha with J.B pls come and see them and tell me your opinion!!!!!Thanks!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Sissy_Maik alisema …

Aye, it's the most beautiful time of the year,

Lights fill the streets spreading so much cheer,
I should be playing in the winter snow,
But Ima be under the mistletoe.


I don't wanna miss out on the holiday,
But I can't stop staring at your face,

I should be playing in the winter snow,
But Ima be under the mistletoe.

Read more: JUSTIN BIEBER - MISTLETOE LYRICS link
Copied from MetroLyrics.com ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
upendo this song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sissy_Maik ametoa maoni…
me too!!!<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita