jibu swali hili

Kate Walsh Swali

What can we do to make this spot zaidi active?

hujambo Guys I absolutly adore Kate and well i have been noticing this spots lack of activity, and I want to make it zaidi active. So what do wewe guys think we should add to make it zaidi active, because I want to know your guyses view and what wewe would participate in before I add anything!!
Thanks upendo Jackie!!
 Paramore-CSI posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Kate Walsh Majibu

VanessaR said:
I adore her too. She is just so amazing. Feels like no one comes in the spot. Please participate people!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I know but me and wewe will try to bring this spot back to life as wewe can see ive been trying!
Paramore-CSI posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PrivatGreys said:
We will have too put on zaidi picks and videos:)I will try to participate more:)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »