I believe wewe have all heard about this feud between Katy Perry and Taylor Swift. Who hasn't? But it really tears my moyo out to have my two most inayopendelewa singers be fighting like this. wewe both have a lot in common. wewe both have awesomely rebellious songs and wewe also have a very high spirited personalities when it comes to having to defend yourselves. wewe both have an unbreakable spirit.
wewe both should put past wrongs behind wewe and try to forgive each other. wewe should also try to resolve this conflict peacefully. I'm not saying wewe need to act like nothing ever happened and instantly be BFFs au any of that (even though that could be great). But try to let go of the past and try to understand each other to prevent future arguments and fights. Seeing wewe forgive each other would make many people very happy(including me!!)