Kim Hyun Joong Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 192

smile
ammusweetheart alisema …
kim hyun joong!!! your the mirror of your mashabiki if wewe smile your mashabiki to smile ,if wewe are sad then your mashabiki too become sad so what ever happen in your life just leave as it is live for your present that will give wewe "TRUE TREASURE" hearty wish kwa your henecian "wish wewe successful life for ever" we are always with you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ammusweetheart alisema …
"Man with moyo full of upendo for mashabiki and receiving pure upendo from the people" we are always with wewe hyun joong.......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ammusweetheart alisema …
He is one who aliiba people moyo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
evey3 alisema …
Long time. upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
lslamlina2001 alisema …
i miss wewe kim hyun joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amelia3456 alisema …
is he an illuminating ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amelia3456 alisema …
wewe are handsome maybe another micheal jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shenna03 alisema …
even im only a cute girl im inlove with wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
alaaH alisema …
wish wewe are doing great at your military service oppa stay strong we are supporting wewe for ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DIVSMECH alisema …
hujambo frenz does kim come here to talk to mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DIVSMECH alisema …
HAAAiiiiiiii kiiiiiimmmmm hhhhhyyyyyuuuunnnnn jjjjoooooonnnnggggg sssshhhhhhiiiiiiiii hope wewe are fine... sarangeyoooooooo... will be ur shabiki till endddd ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Angelmariya alisema …
I just wanna be frnd of kim hyun joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
onezendayafan alisema …
he is so cute but did he marry a stupid girl in playful kiss really it could have been the clever one ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sarok alisema …
Miss this guy!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
angiebaltazar09 alisema …
i miss wewe Hyun joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leehye-shin ametoa maoni…
hyun joong wewe are just aperfect man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
rayam alisema …
our pop nyota u allways give it ur best shot ....ihope u always on juu ... for real ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
alaaH alisema …
Stay strong KHJ we believe in wewe fighting oppa don't make any thing interupt.you we will always be your side ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MomoiroxChan alisema …
Happy birthday my bby <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
Sali123 alisema …
:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
shaori alisema …
upendo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
zahramaleki alisema …
hi is that u?really? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
CleoZeus alisema …
I really upendo U kim <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
alaaH alisema …
Good luck Kim hyun joong in your new drama (generation of youth) , wewe will be AMAZING - as usual -. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
poplilly alisema …
i really loved him in boys over flowers and playfull kiss but his becoma ugly wwwwwwwwwwwhy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aphing alisema …
i upendo u oppa <3 <3 <3 hyun joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Farrossa alisema …
Kiyakaka song was fun on TV onyesha "Barefoot Friends", Kim Hyun Joong Oppa Fighting!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
warhan6 alisema …
I upendo him as actor zaidi than as a Singer ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sarok alisema …
I upendo My Hiyun ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
2503beer alisema …
just so u now he can't speak english so he won't read these maoni !!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
sushi25 alisema …
Sa rang ha yo. Your a really cool guy and hope that some siku I'll get to meet you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Syls alisema …
not tell you, but you're my inspiration lately in my uandishi in my designs around kisses from Venezuela ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Esmegrc132 alisema …
Hi I am your biggest shabiki also I like wewe and your band the ss501 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simisola alisema …
i am a she with a boy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simisola alisema …
do wewe read these things ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lucielle alisema …
Wow...oppa u r soooo handsome........ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zeen_meow alisema …
u r awesome kim hyun joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
littlecloud112 alisema …
Kim Hyung Joon and Jung Soo Min REALLLYYYY look THE BEST together!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
berjitkhj alisema …
Good health oppa! I hope that wewe will stay much longer in your uigizaji career. i'm always be your fun :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
berjitkhj alisema …
All I can dream is to see wewe with Jung So Min happy together :) Saranghaeyo oppa ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bearoro alisema …
hujambo .... i dream domeday later i can meet wewe and hug wewe :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
BelieberHyunner alisema …
Kim hyun joong .... My #1 Korean nyota ... I'm a shabiki of his .. Ho's voice , his looks , his smiles everything about him is charming ;* .. Luv yah.  ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
melle625 alisema …
naturally liking wewe as a normal person... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rariberry86 alisema …
Your sinema are really becoming maarufu in Ghana esp Boys over flowers and playful kiss....More grease to your elbows Joong. Cheers! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
KuroUsagi alisema …
Kyaaaaah! Saranghae, Kim Hyun Joong <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ajforever02 alisema …
Annyeong Haseo!
I just wanted to say Hi! I hope that I could meet wewe in person someday. I wanted to know zaidi about you.
Take care and be healthy always. I know you're busy all the time so take good care of your health. Godbless! See wewe soon hopefully! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Pig_Rabbit17 alisema …
Kim Hyun Joong I am just jiunge in into this WebSite but I like wewe like a long time zamani ^____^.....You're so cute n really good singer & actor.......I hope I can talk to wewe zaidi au something Lol :))....Good Luck with ur Job n have fun I upendo wewe <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
CuteSherry alisema …
Kim hyun joong is my 2nd boyfriend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
teentop449 alisema …
I upendo KIM HYUN JOONG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jetzabellnieves alisema …
wewe TWO ROSES GIFT OF LIFE ... THE WHITE IS THE upendo AND RED moyo TO moyo ... ACCEPT THEM FULL OF LOVE. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haikeyann alisema …
Your the absolute beautiful person I`ve ever seen. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mhernandez1003 alisema …
your so handsome your smile its so beautiful and your eyes are amazing wewe seem like a warm and caring guy... am so happy to be a fan. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
Winy1221 alisema …
he's the hardest one to wake up ^_^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yuyahlaing ametoa maoni…
loving u is like breathing....How can i STOP?????<3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz alisema …
wow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
choksyazana alisema …
hapyy bufday to kim hyun joong..chaiyok2 gambate2..<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer2485 alisema …
happy birthday to wewe Kim hyun joong. may all your wish come true on this special day. with upendo xoxox..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
misscookie346 alisema …
Happy Birthday! Kim Hyun Joong! I LUV YOU! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
yoonyulti alisema …
Happy Birthday Hyunjoong oppa.....^__^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liesherr33 alisema …
i doubt that you'll see this .. but still i would like to wish wewe .. happy birthday KHJ ..
from one of your biggest shabiki .. <3 <3 (^.^) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jamesmaslowmine alisema …
HAPPPY BIRTHDAY BEOBLYUL UI HYEONGJAE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chlae alisema …
advance happy birthday idol !
stay goodlooking at all
.. zaidi projects to come ..
may your dreams come true
and godbless
u.. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ankita_Maity alisema …
Hello Hyun......
I m Ankita from India.. I want to Offer U a genuine frndship.....I u think to be that one....then pls reply.......i really like ur performance in bbf. ...lots to share u....Hope u will accept my frndship ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chlae alisema …
hyun joong is amazing ....
so good-looking ..
if theres a chance to see khj ,i will not skip it
ill go for it
kim hyun joong _a really nice man ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aditi18011 alisema …
Hey.....you are so tallented.....i wanna meet wewe once ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pratibhasharma alisema …
hey.... i've some thing to say..... why r u so good.. i cant enjoy any onyesha in which u r present.... seriously cant take eyes off u... to enjoy onyesha au see anyone else.... ahhh... help me out... since i've seen bof for first time... after that time.. i havnt seen any other thing in which u r not there... i'll see ur video repeatedly... even if i sleep it seems like waste to me.... i prefer seeing u over sleeping.... pleaseeee help me out..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
supremsailor62 alisema …
i like him zaidi in playful kiss.......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ZekiYuro alisema …
I like him in BOF,in SS501 and as a singer. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iamjelly alisema …
i really wanted to see wewe in personal even if once in my life time .. :)
i upendo wewe kim hyun joong :)) <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iamjelly alisema …
wewe are so awesome .. :)) <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ri_Henecia alisema …
i don't know what i should do now????
hyunjoong oppa!!
please give me advice^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pratibhasharma alisema …
I am planning on carrying one oxygen cylinder with him..... Everytime I see KIM HYUN JOONG....... i cant breathe..... He takes my breath away..... upendo wewe ...<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ri_Henecia ametoa maoni…
your words touched my heart... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aafreenlarib ametoa maoni…
salam hi hw r u ..........? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joongrosy alisema …
I upendo U KIM.......I WANT TO MEET U DEFORE MY DEATH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
htcnr2 alisema …
I wish u have got a little times and u reply to comments.ooh this imagine is very nice (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jiahui-96 ametoa maoni…
like him so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
htcnr2 alisema …
why he is very sweet?he is really succesful and so so sooo handsome.i wish he doesn't married ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jiahui-96 ametoa maoni…
Why a guy can be so handsome like him... I'm so jealous.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
boingpoing99 ametoa maoni…
HJ sunbae no.1... I'm your bigest shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
khjmusic alisema …
will he ever do a tamasha in ca ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wijayadestira alisema …
follow me,,, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hyun_nim alisema …
i hope 2 meet kim hyun joong once in my life :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IS2KIMHUYNJOONG alisema …
hi.please send the multiple picha of kim hyun joong for me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ri_Henecia ametoa maoni…
hi....i have some picha of kim hyun joong! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IS2KIMHUYNJOONG alisema …
i need kim huyn joong in my life ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Jass501 alisema …
Kim Hyun Joong Forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trixcah_08 alisema …
i moyo u kim hyun joong<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
hyunjoong4ever alisema …
VOTE FOR KIM HYUN JOONG PLEASE!!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IS2KIMHUYNJOONG alisema …
heloo.i from Viet Nam.nice to meet you
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IS2KIMHUYNJOONG alisema …
i s2 kim huyn joong ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nhoxmilk97 alisema …
Kim Hyun Joong NO.1 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
minjoong501 alisema …
I know what I want for Christmas.......................Kim Hyun Joong!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saphirah501 ametoa maoni…
& wewe get him!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hyunjoong4ever ametoa maoni…
i want him to!!! That would be the best krisimasi present ever!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Anjelinakshiing ametoa maoni…
He is the most talented,charismatic n beautiful actor n singer i've ever seen... Anjelina zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jyotsnadash alisema …
i am thrilled to jiunge this site and bcum a shabiki of kim hyun joong... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
feysu ametoa maoni…
Приятно присоединиться к этому сайту. Я очень уважаю и ценю этого зпмечательного молодого человека и хочется Ким хен Джуну пожелать большого полета в этом и последующих годах. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
annie_thailand alisema …
Hello ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
minjoong501 alisema …
Kim Hyun Joong should of never made a song called Marry You/Marry Me. It makes me wanna just wanna die. I upendo him soooo much. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamesmaslowmine alisema …
Do U Want Me 2 Make A Banner 4 wewe Like i did 4 kim hyun joong 4ever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anithajasmine alisema …
기쁘게 나는 사랑에 빠지면과 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rinanakamura alisema …
hi!! i'm new in fanpop.. please make me your shabiki and give me heshima and of course i will do the same to you.. i would also like to be your friend.. can't wait to meet new friends..:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
minjoong501 alisema …
Kim Hyun Joong the upendo of my life <3 saranghae ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princerukawa alisema …
guys read my foramu if u want me to post it .. but if u dnt want .. its okie .. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princerukawa alisema …
oppa cheongma saranghe ... da bogoshipda .. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princerukawa alisema …
wish i could see hyun joong oppa soon .. i really want to see him ..
so upendo him .. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ziera17 alisema …
i like kim hyun joong,,,he very handsome,, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tanianj ametoa maoni…
I upendo Kim Hyun Joong so much .cant wait to meet him one siku . I want to see his cute face and kiss him :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fullmoon-singer alisema …
I like him in Ji Hoo's first haircut~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fullmoon-singer alisema …
His voice is so adorable~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selinashergill alisema …
i upendo ur voice...
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FiveinLife alisema …
Never forget to pray. GBU ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita