jibu swali hili

Kristen Stewart Swali

DO wewe WANT TO ASK KRISTEN STEWART swali !!

 KatiiCullen94 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Kristen Stewart Majibu

hg8 said:
yes
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
vamp_girl16 said:
why? :O
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
littlebella03 said:
Yes.. If i could it would be why....


Why did wewe get married to Robert Pattinson
select as best answer
 Yes.. If i could it would be why.... Why did wewe get married to Robert Pattinson
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »