jibu swali hili

Lady Gaga Swali

Would wewe be a shabiki of Joe Calderone on the same fanatic level as wewe are for Lady Gaga? (ex) would wewe do all the crazy shabiki obsessed things for Joe??

 Would wewe be a shabiki of Joe Calderone on the same fanatic level as wewe are for Lady Gaga? (ex) would wewe do all the crazy shabiki obsessed things for Joe??
*
my answer is...Hell yeah!!! id upendo to see Joe come alive for longer than he did on the vma awards!!!
GeTgInGeReAdY posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 GeTgInGeReAdY posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Lady Gaga Majibu

iandamonfan said:
Um.
I don't think Jo should come back for a long time.The Vogue Hommes photoshoot and the VMAs were enough. If she brings back Jo it should be for a special occasion but not zaidi than that because I think the character may lose impact. Everyone went crazy with Jo at the VMAs but that's it.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »