Lee Min Ho Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 230

Nisha_Gerl_ alisema …
Hihi! I'm a new member, its nice to know all the LMH mashabiki here. I'm new to fanpop too. Hope to get to know zaidi of the LMH mashabiki here! Btw I also have Lee Min Ho whatsapp group chat. Do click the link below and fill up the form to jiunge the whatsapp group. Thank you! Its nice meeting wewe guys :)

https://goo.gl/forms/4GKWX1EVUNou6u8T2 ilitumwa miezi 5 iliyopita
jhinna alisema …
i like u so much lee min-ho ilitumwa miezi 9 iliyopita
Naiga alisema …
I am from Algeria I am 24 years I upendo wewe lee min ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aleina alisema …
Lee u r my aim , u r like nyota who tiwnkle everyday in life I c u daily u totally my aim DAT one siku I meet with u am studying very hard to came Korea to only meet u....one siku I definitely see u in front of mee not in my dream au in mobile...I luv u zaidi than my life ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
litiya06 alisema …
Lee min ho wewe are my favourite nyota i really like
Like wewe and i hope to meet wewe one siku ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trioncesibbs alisema …
i upendo wewe min ho if only i could meet wewe one siku though i know its impossible i pray that i meet wewe one siku ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
mumbaigirl alisema …
lee wewe are the best actor i have seen in my life i like u veryyyyy much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sushmagowda alisema …
Congratulations to Lee Minho's 10th debut anniversary upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
sushmagowda alisema …
your the best actor i ever seen and i want to see u at least once ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sushmagowda alisema …
Hi i'm your big shabiki and your amazing man in uigizaji and u look so handsome. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nancyco alisema …
Lee I I am 74 mother of 6 I just wanted wewe to know how much joy wewe have brought to me. Your films faith and city hunter were so good, in this dark world wewe brought integrity honor and hope. Don't cave in to the ways of this generation choose your scripts carefully wewe have something special to give to this world today. God Bless wewe and let your light shine. I upendo wewe as a son keep up the good work. Nancy C ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bizarresoumili alisema …
uff i wish 1 dae i culd meet u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Neluni alisema …
wewe are the best! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chand4 alisema …
I really upendo u Lee min ho.......I really wish to meet u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shruthy alisema …
I like u alot Lee Min Ho.... I wanna see u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shenna03 alisema …
i upendo wewe lee min ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
tamaititahio alisema …
so good actor lee min ho and god bless wewe for news lift .......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nurul_minoz alisema …
i upendo wewe so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mohana067 alisema …
dont u go through ne of ur pages???? huh??????? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mohana067 alisema …
lets see i get ur reply au not!!!!! ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jumana10 alisema …
I loooove wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sandyreiser alisema …
for me one of the best :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
swikrutidash alisema …
hello.. best of luck for gangnam blues.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
JC_13korea alisema …
I upendo Lee Min Ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aazzeerr22 ametoa maoni…
saragheyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
paunprincy alisema …
i wanna see u .......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saranyapillai alisema …
u r soo cuteee................city hunter is the best................. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
paunprincy alisema …
when will u come to India ? im waiting.......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
namreena ametoa maoni…
i want to see you?When will wewe come to malaysia? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sarok alisema …
Fitghing!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rayam alisema …
Hi there..............You are good and i hope u always remain good ... couse being astar is so heard ... I hope that never break u dawn wish u all the best ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
19950125 alisema …
Hello! long legged oppa.. Im a CRAZY shabiki of you..n wish u all the best.. saranghae... fighting! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Blessing-Dideke ametoa maoni…
Wil...alwayzzzz be a shabiki of Minho Oppa.....Wishin him al d BEST...FIGHTING!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aazzeerr22 ametoa maoni…
hujambo can wewe accept to tell me hotnews about lee min hoo i think that we have the same interest zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MHforever369 alisema …
HELLO ... LEE MIN HO good luck in your movie ... and take care ! we will support wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ladyki235 ametoa maoni…
u are not that bad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shaliniminhoo alisema …
hai.. min hoo im ur great fan... ur looking too smart.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
horpeyemi ametoa maoni…
Am a gud shabiki of. u..........keep it up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aswiniaswini ametoa maoni…
Happy birthday lee min ho zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ladyki235 ametoa maoni…
lee mi ho oppa u look like a monster zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
farzaneh1990 alisema …
خیلی دوستتون دارم آقای لی ، برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
farzaneh1990 ametoa maoni…
I upendo mr lee . I wish wewe good health and success . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ladyki235 ametoa maoni…
l b zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Olahyunmin alisema …
he is my number one idol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
janit ametoa maoni…
hi i upendo him so mutch zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Pk2956 alisema …
upendo him! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MHforever369 ametoa maoni…
yeah we all do ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
faribaBanoo alisema …
i upendo U <3 LMH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
rhylax alisema …
saranghae!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sweety63 alisema …
I ♥ him so much !! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mkuhu ametoa maoni…
He is ssoooooooo god damn adorable.. luv u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mawimawi alisema …
cannt u just reply me minho plz...... i wil be waiting for u oopa...... i loveu so much... i want to marry u..... wil u like me? plz reply plzplzplzplz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mawimawi alisema …
how cute u r, cannt i meet u once in ma lifetym..... i upendo u sooooo much with al ma moyo n soul....... i wish i got a chnce to meet u... can u wait for mw plzzzzzzzzzz.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mashitta alisema …
Lee Min Ho, I accepting. You're very cute. Don't be excited! I'm very cute, too :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AltheaLee alisema …
Hi Minho <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sweetnona1999 alisema …
oppaaaaaaaa lee min ho i upendo wewe wewe are so sweeet ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
MalzAllStar alisema …
Hi My name is Adi Tu'imala Fakatoufifita. Curly hair lol.. wewe luk gud in a way lol jks. My favor series of yours is BOYS OVER FLOWERS. ;) :) :p <3 upendo how wewe and Jandi always fight and wewe two always misses each other i hope season 2 cumes wth a gud ending lolz , lmao, lmfao, mhk ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sugarfairee ametoa maoni…
this is just a fansite :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
dyahrf alisema …
Apakah shabiki Lee Min Hoo ada dari Indonesia di sini? Angkat apa saja boleh :v ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MissZara92 alisema …
Morning ♥♫♥♫ Minoz ♥♫♥♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
linda-lovelita alisema …
upendo wewe oppa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MamiTomoe22 alisema …
I upendo you!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Maruwy alisema …
Oppa... I upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sipal ametoa maoni…
me toooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaesen ametoa maoni…
hai friend iam ah nice shabiki of lee min ho zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Minmin21 alisema …
Lee min ho <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Minmin21 alisema …
I upendo wewe Lee min ho
<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hana92 alisema …
u looking handsome, cool, sweet, >.< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hana92 alisema …
i upendo wewe oppa lee min ho,,, ^_^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
Call_me_Miles alisema …
Please update us.. What will be your inayofuata drama? :) upendo wewe Oppa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dieyhane ametoa maoni…
hi... i think he will be having a new korean series this october.. its THE HEIR with ms. PARK SHIN HYe.. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
048 alisema …
looking at you, i don't now what to say but your cool Lee Min Ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
reynitaa alisema …
hello min ho oppa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heshw ametoa maoni…
Ilove wewe and hate wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
warhan6 alisema …
Love you<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Asera alisema …
oppa your birthday is tomorrow, wish i cud travel all the way from nigeria to just say hello...i hope u can get to smie at me someday...sarang hae ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jo_directioner alisema …
I upendo u Lee Min Ho!!! MA THE BIGGEST shabiki OF wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LEE143 alisema …
heloo oppa!! u hav loads of mashabiki n i m one of the biggest shabiki of urs.. The dream of my life is to meet u,to hug u,n to click pictures wid u!! U r mah first upendo oppa..I hope i will be successful in mah dream.. upendo u a lot min ho n i will alwez be loving u till mah last breathe..<3
xoxo :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christine_97 alisema …
LMH I really really Luv uuuuuu and I Luv so much u r so cute and my inayopendelewa actor luv u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
g6_5 alisema …
gorgeously handsome! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hee-Yeon_44 alisema …
Lee MIn Ho is perfect, beautiful!!! Saranghae!!!! $) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
kitty_dipu1 alisema …
i call myself as a minoz shabiki m not saying that m 1 of his huge shabiki coz there r billions bt yeah a truetrue fan.............keep lovin n smilling like this min ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptian_korean alisema …
Would u come Egypt ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
BelieberHyunner alisema …
Somebody answer me plzzz
What's lee min ho's religion ...??
Someone was here :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anneka1987 alisema …
Lee Min Ho your perfection makes me wanna cry out of joy hahaha. I never felt like this for any celebrity before. Je t'aime ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lalangjimenez ametoa maoni…
I want to meet u in person,u always make me happy,,I upendo u so much lee min ho, zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aqilahminsuners ametoa maoni…
minsun forever. Keep their faith together NOT with PARK MIN YOUNG, THE PLASTIC SURGERY GIRL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loverband alisema …
hi lee min ho i want to become your mashabiki i upendo all of your dramas... thank wewe so much.. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wildchild_rids1 ametoa maoni…
i luv lee min ho <3 sarangaeyo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loverband ametoa maoni…
hahaha.... where the same.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BelieberHyunner ametoa maoni…
Me four :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ratihsitorus alisema …
wewe know, wewe make crazy min ho oppa. wewe are so hot in faith. I'm so exiciting . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
zaneesorai alisema …
the saddest truth is knowing wewe can never be together but hoping wewe could.....love wewe Lee Min Ho..sarangaeyo MinHo. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aljhevin alisema …
i'm done watching faith..it soooooo exciting....3 nights in a row... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shinee4lyf alisema …
just got my ipod touch back!!!!!! Now i can continue 2 watch faith again!!!!!! :D Im on episode 12 out of 25 so I have alot of catching up to do ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leemin-nam_08 alisema …
lee min ho oppa saranghe !! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rajyalaxmi alisema …
upendo wewe veryyyyyyyyyyyyyyyy much lee min ho ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jane_05 alisema …
Hello :) you're my #1 KOrean Crush ever!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
CuteSherry alisema …
Everybody can have lee min ho but if u take him My big sister is going to be mad. sorry gotta say this because my big sister alisema so. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rariberry86 ametoa maoni…
hahahahahaha......so does mine. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
13bolivia alisema …
Sarangahe oppa!! I upendo u so much no matter what drama u do ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
min-ho_anne alisema …
Hi. .i'm one of your fan:)
I really really idolized you<3
Wish wewe luck. . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Jenjen_bunny alisema …
#1 Korean guy crush (not all those K Pop idols, but you) ^_^ eheheh Can wewe keep my secret? I'm a really big Minoz XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cristall alisema …
lee is very very hansom young actor I simpy ador him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Sud_ha alisema …
Lee Min Ho iz xoooo chwt nd cute!!!
사랑해 ______sarang hae Lee Min Ho.!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shiraz97 alisema …
he is sooooooooooooooooo hottttttttttt ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pankha alisema …
upendo u lee min ho....:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shiraz97 alisema …
plz jiunge link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXmeemoXxx alisema …
link
New shabiki club ; for FAITH a.k.a. The great doctor :DD
[ Lee min ho is in it :DD ] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
sarita-nawel alisema …
you're the best,i really really reaaaaaally like your sinema and dramas and i lov so much your role in city hunter wewe were sooooooooooo hundsome and cute...sarita biiiz <3 <3 <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jenjen_bunny alisema …
I didn't think it was possible to be cute and hot at the same time... That is until I laid eyes on Minho Shi <3 Saranghae oppa :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ellsya alisema …
min ho. upendo you.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wasir alisema …
i upendo wewe minoz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
piscador ametoa maoni…
hahhaahaha.........!....OMGggggggg! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yunifa ametoa maoni…
saranghae.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leeyaisamalia alisema …
안녕하세요 :) 오빠 , 사랑해 <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zinkit98 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
piscador ametoa maoni…
w3www! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
minozceyda_963 alisema …
I upendo youu so much <3 <3 BOF,city hunterr,personal taste,mackerel run,I'm sam really I upendo wewe so much <3 <3 :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rizta ametoa maoni…
I upendo him too.... He's cute... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chaiimin ametoa maoni…
so handsome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Rizta alisema …
I upendo Boys Before maua, ua movie......
That is amazing korean drama...
Who agrees with me ???? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zoya677 alisema …
Min Ho upendo u....He is awesome actor...He was amazing in BBF as a teenage boy and did a completely mature role in city hunter....love u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
momo11202 ametoa maoni…
Min Ho are there going to be anymore boys over flowers episodes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nurana alisema …
i'm a big shabiki of u!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
day_ok alisema …
He is so beauty)))) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KimLee2012 alisema …
Lee Min Ho! wewe serve as one of my inspiration in life. Thanks for being such though wewe dunno that I am existing. :D
Anyways, though it's quite funny to hear, wewe really affect me in every little emotion that I have especially when dealing with my everyday tasks. As a 17 mwaka old girl, I could say that I am totally, madly, and deeply in upendo with you, so much that I can not resist the feeling of everyday falling so much in upendo with you. Continue giving inspirational characteristics.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
dri_cell alisema …
hi lee min ho!i just wanted 2 say that your really really cute!promise!AND IM YOUR ONE OF YOUR AVID shabiki HERE IN PHILippines
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eopazo ametoa maoni…
hola soy chilena y me encanta lee min ho sigo la serie que hace poco salio al aire en mi pais "boys over flowers" me encanta su personaje... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rizta ametoa maoni…
Ow... to eopazo, what are wewe talkin about..? Im not understand.... With what language wewe speak ??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
young18 alisema …
best actor :) cute cute :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
honeysandoval alisema …
hi min ho..hope ur in a gud health,i like wewe most..coz ur a good actor,and ur a good person.i hope u wont change,en i hope u hve many sinema i watch.guluck.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adgjmptw111 alisema …
Act Away~, :D
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita