jibu swali hili

Leyton Family<3 Swali

i have a new YT channel and i would like to add wewe to my Marafiki orodha ;)

i now have a YT channel.so can wewe send me the viungo to your channels(if wewe have one)so that i can add wewe to my Marafiki ;)
my channel: link
;)
 TrueLove23 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Leyton Family<3 Majibu

rorymariano said:
I already sent wewe a request, but here's a link to my channel anyway! <333

link
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »