jibu swali hili

Leyton Family<3 Swali

How'd wewe All Get To Know Each Other So Well?

 Albiee posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Leyton Family<3 Majibu

rorymariano said:
We just talked to each other a lot! Most of us got to know each other on the LLT (Leyton Lovers Thread on the Leyton Spot) before this spot was started, you're welcome to come talk there any time! I would upendo to get to know wewe :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks! I Really Want To Get To Know wewe All Better! ♥
Albiee posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »