Oh my goodness, it's your birthday today and I have a midterm and a presentation and wewe have exams!! WHY DOES LIFE HATE US?? LOL. BUT WHO CARES BECAUSE ITS YOUR BIRTHDAY AND WERE GOING TO HAVE SOOOO MUCH FUN THE sekunde wewe ARE DONE WITH EXAMS!!! OKAY????

Hmm...now where do I begin?? lol. I just wanted to tell wewe that I upendo and ADORE wewe so much! wewe are kwa far my best friend here, my little sister, and my little mini me! Seriously, every time we talk I discover a new thing we have in common and I'm just like wow :P lol. We're both closed off, unemotional idiots who laugh at the stupidest shit and I wouldn't have it any other way<33 I seriously hope wewe have the time of your life on your birthday,bugsy because wewe truly deserve it!!! You're just such an epic little potato soul that's always there for me whenever I need to fangirl, rant, au simply just talk about something random. wewe put up with all my bila mpangilio outbursts and silly pet peeves. I honestly can't even remember a time where we weren't close! I upendo how even when we're both busy we still make sure to check up on each other!! Seriously, when I don't talk to wewe for a long time everything just seems so off and weird :P And I just have to throw this in here because I am me...BUT REMEMBER WHEN wewe USED TO SHIP BRUCAS BUT NOW wewe SHIP LEYTON...REMEMBER ATIE??? REMEMBER?? okay, bye.

ANYWAYS! Reasons why I upendo your idiot ass..

1) wewe are simply just EPIC, le duh.
2) Your sarcasm on point, boo.
3) I guess your humor is alright too.
4) YOUR TV onyesha OPINIONS, I APPROVE.
5) You're just super kind
6) But wewe also have the perfect amount of bitch, kahaba ;)
7) You're really supportive
8) You're super duper random
9) Even though wewe wont' admit it, wewe are one emotional fool
10) UM HELLO BOLLYWOOD BUDDY HUG ME
11) wewe upendo Leyton zaidi than Brucas (lowkey shade) LOWKEY
12) We basically have the same thought process and since I'm epic, I guess wewe are too :P
13) You're always there for me
14) wewe always make me laugh
15) wewe can make me smile when I'm down
16) wewe get super worried about me for no reason (REMEMBER WHEN wewe CALLED ME LIKE A BAJILLION TIMES BECAUSE I DIDN'T COME ONLINE FOR LIKE ONE DAY??? LMFAO)
17) I can literally talk to wewe about anything (Which is super rare for me lol)
18) I can mess around with wewe because I know wewe won't take it seriously
19) wewe ARE SUPER DUPER PRETTTTYYYYY. My little squishy face!!!
20) wewe ARE THE
MADY TO MY LONDON
GABRIELLA TO MY SHARPAY
EMMA TO MY REGINA
HALEY TO MY TAYLOR
MARY TO MY KENNA
OPHELIA TO MY ELEANOR
IZZIE TO MY CRISTINA
HANNA TO MY SPENCER
RAPUNZEL TO MY JASMINE
BLAIR TO MY JENNY
MEERA TO MY VERONICA
DEEPIKA TO MY PRIYANKA
TINA TO MY POOJA
ARJUN TO MY RANVEER
DEMI TO MY SELENA
ZOOEY TO MY EMILY
JENNIFER TO MY LANA
SOPHIA TO MY HILARIE
LEIGHTON TO MY BLAKE
ANNA TO MY ELSA
CLARKE TO MY RAVEN
BABY LYDIA TO MY BABY SAWYER
..........AND LIKE PROBABLY A MILLION OTHERS I'M FORGETTING CUZ I FORGET STUFF, MAN.

The point is, I upendo wewe and i suck at expressing it so I hope this makala somewhat shows wewe a little bit. Cuz I do adore and upendo wewe <33 You're my inayopendelewa little potato soul and I upendo wewe my squishy little bug!!!! HAVE THE BEST siku EVER BECAUSE I SAY SOOOOOOOO!!!!!

HUM SAATH SAATH HAIN <------ see i threw in some cheesy, dumb bollywood humor for wewe ;) wewe upendo it.

Muwah!

N'awwwwww