Leyton Family Lives Forever♥
I CANNOT BELIEVE IT'S BEEN FIVE YEARS AND I CANNOT BELIEVE WE ALL FORGOT!!! Five years is a huge deal and I really wanted to do something, but my creative juices were just not working so I decided to resort to my usual cheesy crap, but wewe guys upendo it :P I just want to say I upendo each and every single one of wewe to death (active and non-active members!) We've all built this place to be a sekunde nyumbani and I upendo how close we've all become and how we're all still in touch, whether its through here au somewhere else! wewe have become much zaidi than just internet Marafiki and became my real family. upendo wewe all to bits and pieces♥♥♥ okay, now individual messages to active members, since wewe guys will be the only ones kusoma this lol.

Aline; My epic badass soul!! I upendo wewe Aline. Talking to wewe is one of my inayopendelewa things. I upendo our rants and fangirling. Even if we haven't spoken in a while, we still go back to talking as if no time has passed. I just want wewe to know that wewe are super important to me even if we don't always have the opportunity to talk! I hope wewe know that!! upendo wewe the Paige to my Piper.

Amber; AMBERRY FACE! wewe are kwa far my oldest and one of my closest friends! wewe are my fangirling buddy for life and I adore wewe to death. Thank wewe for always being there for me and letting me talk to wewe about anything. You're one of the few people I'm never hesitant to open up to. You're my RL fangilring buddy and fictional fangirling buddy :P I'm so lucky to have wewe in my life, wewe Peytess loving freak!

Atie; My mini me and little sister for life. wewe are my internet best friend, wewe know that :P We talk almost every siku which is annoying, because you're annoying. I upendo wewe to death wewe smol little meany. I literally cannot understand what life would be like without you. Actually, I know it would epically suck, who else would I randomly text. One siku I'm going to make it to Bangladesh and we're going to have the most epic meet up ever. Thank wewe for always being in my life smol idiot. upendo wewe my fishy cake.

Celine; Celydee, Foxy, and Honeeeeeyyy, I upendo you. Thank wewe for being the nicest person ever and a literal princess. You're always putting up with me through my crazy annoyingness and my forgetfulness :P You're always spoiling me and bribing me which I admit I upendo lmfao. Thanks for being my Marafiki for so long now, I can't believe you've actually survived. wewe literally are the Haley to my Peyton and always have my back. I upendo wewe like crazy. Team Paley muziki junkies for life.

Fatemeh; We're married so you're stuck with me for life, oh well. I upendo wewe my sassy boo<3 Thank wewe for always texting me to check up on me, making sure I'm okay, and just for talking to me when I need someone. wewe always keep things interesting and are literally my number one chanzo of entertainment. I want wewe to come back to the US so we can talk zaidi because i miss you:( Forever my epic wife, whom I adore.

Holly; My sestra <33 Another person who is constantly checking up on me and making sure I'm okay. I upendo when I get your bila mpangilio voice messages ranting about something au the other. I upendo how we're always talking about the most bila mpangilio shit and I upendo how I can text wewe anytime and you're always there! I upendo wewe my sestra pie.

Ines; My frenchie <333 You're seriously such a kind hearted soul and always keeping this place active and fun! You're so much fun to talk to and I upendo everything wewe do for the family! We are seriously so lucky to have wewe <3 upendo wewe my Margaery.

Kir; KIRFACE. wewe have no idea how happy I was when wewe came back because I missed your smol face <33 Talking to wewe is so much fun and our bond will always be a bit different because of how long we've known each other and because of all the crazy stuff we used to talk about lol. upendo wewe and so lucky to have wewe back in my life <33

Maria; My munchkin and other little sister who I talk to almost every single day. wewe are a freak, but I adore wewe (probably because I'm a freak too, but it's okay). Idk what to say because I feel like wewe already know you're like one of my inayopendelewa people ever and I ADORE talking to wewe about literally anything, it doesn't even matter. Like sometimes we'll even go off on bila mpangilio tangents about food???? lol. But yes, (both) my munchkins are the two people who I always text my bila mpangilio thoughts too so forever loved wewe pokey face weirdo<3

Nic; My inayopendelewa bro and spiritual B.Davis<3 wewe are literally a inayopendelewa for life and are definitely staying in my life for a long time. You're my bitchy little over dramatic soul who I can't live without and who constantly provides entertainment in my life 24/7. I upendo hearing your bila mpangilio life rants, thoughts, and stories and I upendo sharing them with wewe too!! Thank wewe for always sticking kwa me, being honest with me, and just being that annoying little thing at my side. upendo ya, kid.

May we all always stay friends♥