Leyton Family<3 Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 131-140 na 1471

sad
mooshka alisema …
mmmmm.....

:'(((((( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
Awwww what's wrong Moosh?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
What's the matter Moosh? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Im fine now wewe guys:) I was having a really bad siku earlier....but now its all good:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
:(:( Mooshu whatever happens, the unicorns upendo you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
Sorry for the pickspam and sorry if I forgot someone ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
It's not spam!! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
kellyerin87 alisema …
La La La... I upendo wewe girlssssss.

We're pretty awesome, if I do say so myself! <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
AGREED ♥ And upendo wewe too Kelly :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
We're zaidi than awesome! We're awesomationated!! upendo wewe too KellBells! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
upendo wewe too Kelly :D! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mooshka alisema …
I think the LP mashabiki deffinitely pwn when it comes to ikoni events<333

upendo wewe all<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Of course we do! :D upendo wewe girls <33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
DEFFFO :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Oooh I've been meaning to ask - did anyone else have problems saving the icons?? For some reason, everytime I've tried saving any of them, they only save as Firefox documents, not picha =[ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 alisema …
I'm going to school tomorrow again , after 6 weeks :( Wish me luck , if I don't come online tomorrow I probably died because of boredom ._. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Good luck Jess, come back salama and sound<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Good luck sweetie(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
I know it's too late, but anyway good luck Jess :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Giiiiirls ♥
I had such a bad siku and when I saw what wewe wrote about me, that totally made it better. *tearing up* :')
I want to thank everyone of you; my lovely LP girls and BL girls that i upendo so much(:
I care so damn much about all of wewe and wewe can always come and talk to me, no matter what it is about.

love, your baby ninja ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
upendo wewe soooo much Baby Ninja<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
awww <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
aaawwww upendo wewe Nad <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Elbelle23 alisema …
Good Marafiki are like stars, wewe don’t always see them, but wewe know they are always there.

All wewe girls are amazing. We may not see each other face to face, au talk to certain people everyday. But our friendship is still real, no matter what!!
To all my LP girls, our friendship only grows stronger, and I upendo that we have remained so close.
To my new BL girls, I am honestly so glad to have met wewe all, and I hope we become even closer.
TO MY LP/BL FAMILY: I upendo wewe ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
I upendo All wewe So Much ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
♥ me,too ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
awww<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 alisema …
I just read this on fb haha
It all starts like this...
Kinder - wewe aliiba my crayon, WE'RE NO LONGER FRIENDS!, frist grade - wewe aliiba my markers, I HATE YOU!, fifth grade - wewe aliiba my best friend, HOW COULD YOU?, High school - wewe aliiba my boyfriend, wewe FUCKING WHORE!
It's true guys... if a friend of yours used to steal your crayons when wewe were like 5 years old, start worrying xD. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
lmaoo :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir ametoa maoni…
Sooo true! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
hahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
quitepathetic ametoa maoni…
LMAO. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Is it too bad that I'm watching one EXTREMELY HOT Tom Felton video over and over again? :D
i mean, he is perfection.
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
lmao! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
oh, i found zaidi dirty tom videos. yay! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
share more. please hahahahahahha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir ametoa maoni…
Daaaaaaaaaaamn, what a gorgeous guy ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
I am still in shock ö ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
Me too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
why? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir ametoa maoni…
OMG. Terrible stuff! Thank god Margot didn't go on that day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
It feels weird to be wearing a Chopia icon... lol.

OH WELL...

HAPPY BIRTHDAY DANY! HOPE wewe HAVE AN AWESOME KICKASS DAY♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
LMAO I agree :) and I'm not saying HP yet because it's not midnight in here yet hehe :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
H-Bday* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
NOW AND AGAIN HEHEHE HAAAAAAAAAAAAAPPY B-DAY :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
Elbelle23 alisema …
SOOOO me and my Marafiki were talking and I have decided that I am not small, everyone else is just abnormally tall :) so therefore small people are really normal size people :)

SMALL PEOPLE FTW!! WOOP!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
LMAO! agree with wewe Ellie :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
WOOT!! Agree! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
FTW. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
energizerbunny alisema …
Oh my goodness! People always spell my name wrong!! ALWAYS! People on Facebook spell my name wrong, and it's right in their faces! My Aunts spell it wrong, and they're related to me! They spell it wrong on the batting line-up for softball, and I told them at the beginning how my name was spelled! It's N-I-K-K-Y!! PEOPLE ALWAYS SPELL MY NAME WRONG! haha

Do any of wewe have a similar problem? XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liyah_bae ametoa maoni…
yeah!! Hah,my name is aaliyah and ppl on Facebook spell it Aliyah au Aaliyha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
YEP!! People spell my name Ellie Hahaha, but CBF correcting them!! :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foreverloved35 ametoa maoni…
All the time! especially my last name, its kind of annoying cause i always have to go back to the place to get it fixed. I feel you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
So, I realized that for almost all of us Peyton is inayopendelewa character, we all upendo Mean Girls and Unicorns VS dragoni thing. Most of us watch shows Bones, Friends, Pretty Little Liars and Gossip Girl.
:D
upendo wewe all. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
YES! Peyton is my sekunde inayopendelewa female character, I upendo Mean Girls and Unicorns vs dragoni haha...AND Bones FTW! <3 I watch the other shows too though :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
wohoooo <3 :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
ashesandwine alisema …
Jezz.... wewe have been really busy with all the picks:P
Two days and I miss so many picks:O ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
yep, we upendo making picks ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
Yup. I find myself not coming on in a while, then having to catch up on so many picks! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
mooshka alisema …
I survived!!!!
With a few bumps along the way;)

Anyways, I upendo wewe all and hope wewe all had a gread day<333
MUWA<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
yaaaaaaaaay! :) see my two posts on your ukuta worked haahahahaha :D upendo wewe Mooshu <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Elbelle23 alisema …
So I had a dream last night that Mark Salling came to my school and serenaded. It it felt sooo real, and then in the middle of a school gathering, wewe all decided to visit riding Kangeroos :S And then Rach and Steph decided to throw Bones at people and start their own roit.

I woke up and wished it was real :( HAHAHAHA
upendo wewe ALL ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
LOL :D <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
LMAO ! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
twilightlover73 alisema …
hujambo guys, so I'm new to this spot and to be honest, I only watched the very first episode of One mti kilima so far, but a very good friend recommended for me to come on this spot even id I'm not familiar with the whole Leyton pairing, and I agree with her because this spot is awesome and I can see from the banner that not only Leyton is involved so I'm glad to join. And well to introduce myself, I'm Diana and I'm turning 15, I guess that would be enough hehe. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Heey Diana. Welcome! :D I'm Nadia. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Hi! & welcome! :) I'm Rachel :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twilightlover73 ametoa maoni…
Thanks guys, it's really nice no meet wewe all. And yes Angi I came :) and I'm really glad I did, this spot is awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
Hi guys,
I'M BAAAAAAACK :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
welome back!!! we missed u. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
heeey :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
OMG hujambo girly<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Elbelle23 alisema …
SOOO I HAVE HAD LIKE 2 CUPS OF COFFEE AND I AM IN A REALLY GOOD MOOD...SOOOOO I THOUGHT I WOULD SAY I HOPE wewe ALL HAVE A WONDERFUL siku au NIGHT (depends where wewe are in the world) AND THAT I upendo wewe ALL MUCHLY :)

xxxxxxx :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Haha I'm right there with ya, Elle! Coffee addicts FTW :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
awww thank wewe Ellie :D wewe too! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Good for you, Elle :D Coffee makes me like that as well! and wewe have a wonderful day.. au night XD too! & upendo ya too!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
I just wanna say thank wewe for all the heshima & nice maoni about my color picks & the icons. Didn't expect you'd all like it that much. Makes all the effort & time definately worth it!
upendo wewe GUYS!!! Xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
They were amazing and wewe deserve all the love<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
^agree =) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
^hahahahhaha it's true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma alisema …
link

Wanna participate?(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
sure :)! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Doneee! Great idea btw. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ashesandwine alisema …
Hello beautiful people:)
How are wewe this morning.

I think I'm making this a tradition:P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Hello right back at ya :) I don't know about the others, but I'm good :D how about you? - A good tradition, I reckon ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Good morning! (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
I swear that boys are the most frustrating things EVER!!!!! -___- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
tell me about it -__- what happened? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
they so are! what happened? :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
LMAO almost the exact same thing happened to me Nikky. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
angiii7 alisema …
So hujambo guys... I never thought I'd be asking this but a really good friend of mine created a spot for me and I don't want to have like 0 mashabiki hehe
Can wewe join: link ? I mean only if wewe want of course

PS: upendo wewe all :D:D! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
NEVERRRRRR:P jk... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
screw wewe Mooshu. LY<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
ofc Ang :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
ofc :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
upendo wewe all<3 Thank wewe SO SO MUCH for the birthday wishes! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
♥ ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 alisema …
I just got a medal for this spot! :D wow , haha ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Congrats wewe deserve it<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PurpleMonkey82 ametoa maoni…
Congrats, Jess ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ashesandwine alisema …
Good morning to wewe all beautiful girls.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Good morning gorgeous :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashesandwine ametoa maoni…
;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
haha what Nikky alisema :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
*SCREAMS* I just got a FANATIC! :D
OMG! YAAY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
WOOOP WOOOP WOOOP!! wewe go baby Ninja ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
CONGRATULATIONSSSSSSS! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
WOWOWOWOW! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mooshka alisema …
Just thought I would make it clear that... I upendo wewe ALL JUST THE SAME!!!! I'm not even kidding au saying this so no one gets hurt. I'm there for all of wewe and if wewe ever need me don't ever hesitate to come to me! And I think we're the most amazing, closest, awesomest family ever!

upendo YOU<33333333333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
aaaw<33 I upendo wewe Mooshu :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
<33333333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
upendo u Mooshy! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
mooshka alisema …
Mood=Crap:/

I'm switching off between watching Jess Mariano and Leyton scenes on youtube.... it's helping! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
linklinkfavorite scenes<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Oh god they're SO amazing in 6x13! Only 2 scenes, yet kwa far one of their best episodes <33 ...and on another note, how anyone can see scenes like that phone call from Peyton to Lucas, and say that Hilarie isn't the best crier/emotional actress is beyond me! She's seriously mind blowing. I think she shed zaidi real tears in that one scene alone, than Brooke/Sophia has in 8 seasons lol :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Aww Jess/Rory scene was so sweet! :) and LP scenes <3333 agree with Kelly. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
My dear Leyton family,

I'm still in the Philippines and I'm kinda in a rush, but I just wanted to say hi. I'm having the time of my life here!

Miss and upendo wewe all,
Margot x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Heey :D I am glad that you're having a great time. upendo <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
upendo and Miss wewe :) xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
Elbelle23 alisema …
Ok, so today has been a bad day!!
First it started to rain in my way to my bus and I fell over and landed in the mud, Lucky my ex turned best friend was there to help me. I then got to school, and had french and had to do a test!!! I then got a text from this guy that I sorta like, and he wanted to talk to me, BUT HE NEVER CAME AND FOUND ME!! And now he is blameing me for not answering his text!!
NOT A GOOD DAY!!

So I hope wewe are all having a better siku then me.
upendo wewe ALL XX ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
Aww Elle, I am sorry :( I hope your siku gets better. Keep those spirits up <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Aww thanks Maham, it's better once I got in kitanda :) xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
^I agree with Charlie! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 alisema …
hujambo guys!

I know I haven't been around here much, and I just drop in at bila mpangilio times and then disappear for a bit, but like I just told Moosh, My computer has had some absolutely disastrous problems that somehow no one can fix, and now I have to send it out to Dell for them to fix, which will take at least 3 weeks! I have been without a personal computer for a mwezi and its an absolute nightmare :(
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
So I am sorry for not answering my ukuta posts on time au my birthday messages! But I upendo wewe guys for all of it and for actually caring when wewe don't see me around for a bit! Hopefully I'll be back in full fanpop mode soon! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Hurry back! Your presence is very much missed! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo alisema …
This goes for wewe guys too:

I upendo wewe guys. I am always here if wewe need someone to talk to. If wewe just want someone to chat with because you're bored, wewe need advice, au wewe just need a shoulder to cry on - I AM HERE FOR YOU. Send me a message, leave me a comment, hell I will even give wewe my cell # && wewe can text/call me. I have unlimited so I will be zaidi than happy to chat!

Never forget - no matter how sad/upset wewe are, there IS somebody here for wewe ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
upendo wewe Hollister<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
I upendo wewe holly :) xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Thanks guys ♥ I'm glad to know wewe all feel the same as i do =] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
I'm getting confused with Kelly's maoni and Maham's maoni lol! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Haha I know it's driving me crazy! I'll probably budge, and change mine in a little bit. wewe win, Maham! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
Oh wow, I am so sorry wewe guys, and especially Kelly! I honesty was going to change it earlier, but I haven't had access to the computer till now :O I don't have a personal computer at the moment and that makes things extremely difficult :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
And lmao I just noticed, we have the same scene on our ikoni AGAIN xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
^ Haha great minds really must think alike :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 alisema …
fuck school, seriously I'm going to be a ninja turtle. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
WORRRRDDDD! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
GO FOR IT ANGII :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
WOOOOOOOOOOOP! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Leytonfan4ever ametoa maoni…
Ninja kobe, kasa PWN! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
ashesandwine alisema …
Sorry for spaming your wall. But I would really like to talk to wewe all so if I never talked to wewe before could wewe maoni this?
THANK YOU!!! I would really upendo to talk to wewe all because I know I would upendo wewe all ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
well hello , I'm Jess :P haha <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
Hi! I'm Angi :) Nice to meet wewe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Cat? :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Kelly & Maham are using the same AMAZING ikoni :D
ha! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Haha I know, I just now noticed that! I'm not budging, Maham! lol :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
LOL we are! It's the one thing we have in common when it comes to LP- this is our inayopendelewa LP scene and we're both suckers for gorgeous ikoni that are made from it xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 alisema …
If there is anyone from London here, I hope wewe guys are all salama and away from all the riots! I've been kusoma up on it, and it's all over tumblr, and it looks really, really bad! I seriously don't understand what people get from all of this stuff :(

Anyways, whether you're there au not, keep them all in your prayers and hope that this all ends quickly! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Same. :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Oh geeze. I'm not sure I even want to know :/ ...They're in my prayers though <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
upendo to them all<33 Its happening all over the UK, not just London btw! Thankfully my little town is away from the trouble. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
rorymariano alisema …
I upendo wewe my girls && I upendo how close we all are <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Love<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Leytonfan4ever alisema …
Just read that HP won 7 Teen Choice awards, including the Lip-Lock award<333 wewe don't know how glad I am that Edward & Bella didn't win. I couldn't take another weird/annoying moment between Kristen & Rob. Anyways, YAYY! LOL. Btw, the number 7 is really starting to freak me out. Haha. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
haha thats awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashesandwine ametoa maoni…
Just read it too. So happy♥ I've been getting tired of Twilight always winning everything zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
lol, YAY! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Yay! I've never watched HP but I promised a shabiki I would vote for HP in their categories :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
mooshka alisema …
Have wewe guys ever been so pissed that wewe write a super mean comment, but then not even post it:/ If only I actually ilitumwa all the things I typed.. I would be run off FP lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rolemodel2011 ametoa maoni…
Oh Moosh who are wewe kidding wewe could never write anything mean ;) <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
haha thanks ChanChan Bing... but I swear I'm gonna lose it one day. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rolemodel2011 ametoa maoni…
Haha. Elle :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Leytonfan4ever alisema …
link

Teen Choice Awards! VOTE :)

For the first time EVER, I voted against Twilight and sided with Harry Potter... I even voted against Jacob & Bella and voted for Harmony o__o Anyways, just VOTE for Harry Potter in whatever category they're in! I seriously think it's about time they get credit for all the hard work they've done these past, I don't know, TEN years! lol! Oh and PLEASE vote for Harmony in the lip lock! I'M TIRED OF EDWARD & BELLA WINNING! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
god me too! I hate twilight. Already voted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Leytonfan4ever alisema …
AHHHHHHHHHHHHHHH!! I GOT INTO POTTERMORE!!!!! I FOUND THE MAGICAL QUILL! FINALLY! REGISTERING NOW! :D

SO HAPPY!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
thats awesome =)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
Congrats :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
I just got Chuck fanatic and Anne Hathaway and Helena Bonham Carter die-hards. :D
Thank wewe for rating! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Congrats girl! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
congrats Nad!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Congrats Nadie<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano alisema …
asd;lgjasdfasdlg;fj

I just got a FANATIC for this spot and the Peyton spot!

:O ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
OMG! CONGAAAAAATS! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
CONGRATS!!!!!!!<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano alisema …
Any mashabiki that are also a shabiki of Rory/Jess jiunge this spot please :D

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
UMMMMM DUDE EPICNESSSSS!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
I GOT INTO POTTERMORE!
Waiting for my Congratulation mail, but I got in. :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Congraaaaaaaaaats!! :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
congrats Nad :)! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
Congrats hun!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma alisema …
YAAAYY! My account is back! :DD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
YAAY! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
WOOHO! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdaLove alisema …
GOT A DIE-HARD <333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
desireless673 ametoa maoni…
CONGRAAATS! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Congrats twinface :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
Congrats :D! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
desireless673 alisema …
hujambo guyyys, it's me, Dalma. :D I have a problem - I can't sign in to my account, so I made a new one. I guess I'll be using this one unless my problem is solved. LY :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
awwwwww! I think I know what you're talking about girl, it happened to me once but it was fixed the inayofuata siku hopefuly the same happens for you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
desireless673 ametoa maoni…
I hope it will be like that for me, too. (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
that sucks Dalma! :/ It happened to me once, I had to wait like two days :) I hope the same thing happens to wewe honey! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
Thanks everyone for making my birthday even zaidi amazing.
upendo wewe ALL <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
AdaLove alisema …
I GOT INTO POTTERMORE :D :') <333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
THAT'S AWESOME & ME TOO :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Woooo for wewe ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
desireless673 ametoa maoni…
Congrats! ((: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
Congrats honey!!:) Can anyone tell me how t get in ? :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
BEST BIRTHDAY EVER TODAY SO FAR!!! I GOT MY DIE HARD FOR THIS SPOT!!!! <3333

upendo wewe alll girls :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Congrats! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Hahaha, congratz! (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
YAYYAYAYAYYA<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
energizerbunny alisema …
I'll probably be gone for a week guys! Going to Cleveland Tennessee!! I'll miss yall. I may be able to get on FP if they have WiFi where we're staying, but I'm not sure if they will. So bye! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Byyyyyyee! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Will miss wewe :) bye <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
Have fun! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
Chad-(about Hil and James)Remember back in the pilot James,where we came back and wewe guys had the first kissing scene back in the pilot.I gotta say it was great.And James just runs out and this was kinda just thrown in, in the last dakika and James runs out and Mark Schwahn our writer and creator is sitting back stage and James just runs out and goes 'THANKYOU SCHWAHN! and runs away!
Hilarie-Sup James.Seriously later on...

LMAOOOOOOOOOOO!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
GAHHH I upendo this interview. I upendo Hilarie being all flirty, Sophia/Joy cracking up, James getting all shy and embarassed and Chad just having a good time! I miss the CORE 5 together♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Brucas_Chophia ametoa maoni…
I remember this interview! old times...<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
James & Hilarie were seriously adorable! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 alisema …
Woo hoo dedicated! Haha lame i'm so behind everyone else :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
haahah Yay KellsBells! I'm suprised wewe didn't have it sooner. CONGRATS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Congratz!! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
I'm surprised wewe don't have Fanatic kwa now! CONGRATS!!! =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Elbelle23 alisema …
GUYS I TOTALLY GOT INTO POTTERMORE!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
I HAAAAAAAAAAATE wewe ELLIE:(! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
hahahahha JK, congrats! How is it ? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
^Me too Moosh. Me too! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
link

Play the couple elimination game!!!! Keep your inayopendelewa couple from getting eliminated!♥
(Oh and to be fair, no OTH couples were included!) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 alisema …
link

Doooo it ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
I'm a bitch, I'm a lover!
I'm a child, I'm a mother!
I'm a sinner,I'm a saint!
I do not feel ashamed!!!!!


hmmm... I upendo THIS SONG! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
i'm your hell, i'm your dream, i'm nothing in between ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
wewe know wewe wouldn't want it any other way:p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
upendo that song. It's so P Sawyer <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Elbelle23 alisema …
'Side kwa side, au miles apart, Marafiki are forever close to your heart'

I believe that this represents us on some level. We have a friendship that no one could break, and no matter what I will always be gratefull and amazed at meeting wewe all <333

LP FAMILY FOREVER!!! ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Awwww<33 I upendo you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
awww <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
I nearly died today! I was at a play with my Mom! We saw "Anything Goes" in Sacramento and the lead was a guest nyota on Bones!!! I recognized her first and then got curious so I went into the program and saw it was written that she was! She came like 4 feet away from me too! LMAO! I was 4 feet away from someone who shot multiple scenes with David and Emily! SHE MET THEMMMMM. I'm so pathetic, but I'm too stoked to care LOL! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
PS-don't judge me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
OMG that's pretty cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
I did freak out LOL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
angiii7 alisema …
I got an A+ on my physic's exam :D:D:D I'm soooooooooooooo happy! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Yay I'm proud of you, wewe unicorn loving freak! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
HAHAHAHAH STEPH<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DelenaNianFreak alisema …
OMG the new ikoni and banner are gorgeous *__* just like our couple <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
upendo <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir alisema …
Hollaa,amazing people! ♥ I decided to jiunge this spot, I already know some of wewe girls & I'd upendo to get to know zaidi ;) And besides,I still like LP :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
I am gonna have to sing now? :D WOOO!! KIR'S HERE :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Welcome! I'm Amber :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir ametoa maoni…
Thanks y'all! ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PurpleMonkey82 alisema …
I hope no-one minds that I have joined this spot especially considering I do in fact like Leyton quite a bit.

For those who don`t know I`m Rochelle. & I adore your banner ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Welcome, Rochelle! :)<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
Hi Rochelle! Welcome <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PurpleMonkey82 ametoa maoni…
hujambo everyone! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Elbelle23 alisema …
I just wanted to say that I am so glad that I met all wewe girls, and wewe all have become such amazing and close Marafiki to me. When I am feeling sad au lonely wewe girls cheer me up :) And I upendo wewe all for it. Even though we met on the internet (though I am hoping to meet wewe all in real life for an awesome LP marathon/sleepover) I still know that these friendships and this family is the real deal.
So thank wewe for being so amazing. And for being my nyumbani away from home.

<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdaLove ametoa maoni…
<3333333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Aw! Same <33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
<33333EllaBella<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano alisema …
I just saw this maoni on youtube....I seriously have no words right now.

I started watching the onyesha when Quinn and Clay came on. Season 1-6 were crap. I mean a dog eating a freaking moyo au Nanny Carrie lmao. I fastforward everyone scenes that doesn't have Quinn and Clay. Not to mention they are the ONLY beautiful people on the show. Everyone else is fug looking.

Ummm....yeah. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
What?? A real person with a brain wrote this? They fast-forward through everything without Clay/Quinn? BAHAHAHA what a horrible onyesha that would be. And everyone else is ugly, are wewe kidding me? I would like to meet this person and give them a talking to. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bright_angel ametoa maoni…
SERIOUSLY???? :0 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
?????!!!???? lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
energizerbunny alisema …
Thanks all of wewe for the Birthday wishes. I'm sorry for the late reply, but I haven't been on fanpop all day. I've been very busy.

And a happy belated birthday to Moosh! upendo wewe all <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Thanks Snickers! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
I was thinking for our inayofuata ikoni event theme we can all make suggestions on the spot ikoni events foramu I made and then put up a pick to choose what we do next! I also know that we like to have time to have our own ikoni so we can wait a while to do the inayofuata theme! What do wewe all think? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
I think it's a great idea Stones! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
I agree with Celine :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
upendo the idea :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
bright_angel alisema …
hujambo guys!I am BLer but I came here only to say that this spot is AWESOME!I really like the new spot look!I have joined the spot,hope don't mind anyone!I know that I am not a Leyton supporter but I would upendo to to get know all guys here! =) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Awww, that's so sweet of you! Welcome =] Ofc we don't mind. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
You're very welcome!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
Not at all! Welcome! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
energizerbunny alisema …
The new spot look is AMAZING ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
agree <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stafee ametoa maoni…
yup zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
oh, new fan? :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Spot look is beyond beautiful! :D <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
I upendo THE SPOT LOOK!!! I upendo OUR SYMBOL.
BUT MOST OF ALL I upendo MY FAMILY ♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
Spot Look<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
I LOVE that we have our own little symbol for our family! It makes us speacial♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
So my name means 'She'
My name is sooo boring and blah!! It makes me sad :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
What? Haha Elle, I upendo your name! I think it's so pretty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Hahah that's what it means. It's French, Hahahaha I upendo my name too, I just wnt an awesome meaning :P Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
Your name is beatiful. Better than 'Nikky' lol It's so tomboyish haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Our. Family. Is. Epic.

End of story! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
energizerbunny ametoa maoni…
Got that right! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
NOM<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
Okay, so I don't know if this will work out au how many people are interested in this, but I thought I should try it out and I would upendo all of your support! If it doesn't work out I'll just futa it...

Introuducing Moosh's new crazy idea: BLP salama Spot!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
link

inayofuata SPOT ikoni EVENT! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
yay! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 alisema …
I'll talk to holly about the ikoni and let wewe all know when they'll be ready so we can use them! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
othobsessed92 alisema …
hujambo guysss :)

When will we be sporting our male family symboled icons? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
I was wondering that, too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Already called Julian Baker :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
@ Kelly: Sheldon is the BOMB!!!! btw, I'm still calling dibs on Nathan! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 alisema …
Well Hello lovely LP'ers,
I really hope no one minds that i joined this spot but if anyone does, then just tell me & i'll leave of course.
But I already talked to some LP'ers & well they alisema it would be totally fine :) I'm basically just here to get to know each one of wewe better ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
woooooooooooooho we have a BLer on the spot :D this makes the spot soo much fun! Welcome honey! I'm angi :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
YAAAAAYYY!!!! I'm sooooo glad you've joined hon!!!!!! ;)))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
thank & me too<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
hujambo guys! I put the same message on the LP wall, but since most people seem to be checking this one more, I thought I would put it here as well... Nominations for Chandler and Margot's nicknames are still going on. There's not a lot of them, because I think people forgot. Which is okay because I didn't really remind anyone. So go nominate!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
mooshka alisema …
awww Girlys guesse what!?
I got my die-hard!
Unexpected but I'm happy :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
congraaaaaaaaaaaats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Yay! Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
thanks girls! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
I'm gonna miss you, girls :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
we'll miss you, too! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
^Defo! Have fun<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
HAVE FUN! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 alisema …
Not long until Round 2 of the Best Words to Describe the LP Family closes. Get over there girls ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
already done :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
done zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
I upendo MY LP FAMILY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (EXTRA !'S BECAUSE wewe ARE ALL AMAZING)

Mwahhhhh!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
dittooooo <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
LOVES YOU! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
Ellie :) <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PurpleMonkey82 alisema …
BL`er here, but ok I`ll admit it I like Leyton quite a lot, haha <3

Awesome spot & wewe guys are lovely! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Thank wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Thanks Rochelle! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
thanks :)! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 alisema …
"Sex is the easy part. Giving wewe moyo to someone, that's the scary part"

I really upendo One mti kilima nukuu <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
they're EPIC! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
One of my favs<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbiatch alisema …
if wewe want to play something different and fun click on this link:
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
Awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 alisema …
hujambo guys :)

Would wewe mind helping out with the new Cassidy Freeman spot look?

Vote for the new banner, ikoni and kauli mbiu please: link

Thanks a bunch <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Done :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
sure:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
Voted :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
done&done :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
mooshka alisema …
Haha So I just realized I totally just spammed our picks with the whose a bigger shabiki picks! Hope wewe guys don't mind♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
hahahah I upendo them <3! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
keep on going :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
they're very fun, we want more!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
angiii7 alisema …
where's the rating forum? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
is it my computer au it totally dissapeared? :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
is there a chance we get banned if we post suff to rate on peoples' walls? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
huh? IDK. It doesn't matter rating isn't that important. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
angiii7 alisema …
Amy Winehouse died:| I'm shocked ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Yeah. Me too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
I KNOW! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
agreed- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
I just realized that I got a die-hard here :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Hell freaking yeah, Nad :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
Congratz! ((: <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
congrrrrats :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eleana alisema …
I upendo this Spot!!It's...WOW :d
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dalma ametoa maoni…
So glad wewe do. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
Same Dal. Its good to have wewe here<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
same here <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
angiii7 alisema …
It's friday friday:D:D:D! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Gonna get down on Friday :P Heheheh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiii7 ametoa maoni…
hahaha :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Everybody’s lookin’ mbele to the weekend, weekend! zaidi ya mwaka mmoja uliopita