Leyton Family<3 Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 21-30 na 1471

tvfan5 alisema …
HIII! I'm Steph (like Rach, I'm an old soul here on FP) and I'm basically here to copy her post that is below me. Honestly, she alisema it better than I ever could. It is so great that this spot is still alive. Many of the relationships that were forged through this spot THREE YEARS zamani still live on today. That really is amazing. Happy anniversary to this spot and to all of wewe (though it saddens me that I don't know so many of you, it makes me so happy to see how much it's grown). I miss wewe all! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
othobsessed92 ametoa maoni…
Lol, looks like we all had the same idea today! Miss wewe guys! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Heyyy <333 I miss you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvfan5 ametoa maoni…
Miss wewe all! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
georgiapeach91 alisema …
hujambo everyone! I know I haven't been around for a while but I wanted to stop kwa and say happy belated anniversary!! Some of wewe may not know me, I'm Rach BTW. But all of wewe are so amazing and I miss wewe all so much. I'm glad to see this spot is still thriving and that there are so many new people here. Some incredible friendships have been made and it's all because of this spot. I can't believe it's been 3 years because I remember when this spot was created. upendo wewe all! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Rach<333333 I miss wewe so much!<3 I need to tumblr message wewe like soon! haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Whoa, hi! :) It's been ages! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
georgiapeach91 ametoa maoni…
hujambo everyone! <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
AdaLove alisema …
hujambo there <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Ada<333 hey! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Ada <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Hi, Ada <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbiatch alisema …
Hello everyone!!! Just stopping kwa to say HAPPY ANNIVERSARY LPF!!! I can't believe it's been 3 years since it all started it, sometimes it feels like yesterday when I used be here!! I really miss all of you, the ones that left, the ones that are still here and even the ones that I havent met but Im sure I would love!!! Thank wewe for this increible frienship and I hope there are many zaidi anniversaries in the future!! I upendo wewe all so much!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
You're the best, the actual best, upendo wewe for coming <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
ale <33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
Ale, how are wewe ? (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 alisema …
Remember me? Just wanted to make sure I stopped kwa and alisema - HAPPY ANNIVERSARY LPF! Three incredible years of laughing and fighting, and it's still as strong as ever. I'm so proud of each and everyone of you. You're all beautiful people and whether this place lasts for another mwezi au ten zaidi years, I know i'll look back and smile when I think of it and wewe all. Always here for wewe guys. I upendo wewe all so much<3333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
LAURA I upendo wewe <33333333333 REPLY TO MY MESSAGE ON TUMBLR ;P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
Why haven't I noticed these yet?? Laura!!! OMG, so happy wewe came to say happy anniversary!! Miss you!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Lala <3 I miss wewe crazy girl ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Sakkara98 alisema …
hujambo Girls ! Do wewe know when you're gonna post the inayofuata chapter of ADF ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
*puppy eyes* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Haha sorry my fault again. Got swamped kwa other things so it's still in uandishi but no worries, it'll come soon <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
tvdlover alisema …
I got my Die-Hard. ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Congrats hun !! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Congrats<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Congrats <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
Okay so I know no one cares but NIA SHARMA IS GOING TO BE IN A NEW SHOW<333 the rumors had been going around for a while but pictures and promos of the onyesha started coming out recently and it's going to start in August and OF COURSE IM GOING TO WATCH IT<33333 IM FREAKING OUT!!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
wooo :D yay for you<3. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
So happy for wewe bitch, kahaba <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
Lazy butts!
Go turn in your gifts for the LPF anniversary asap!

*hides in a corner because I'm still working on mine too* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Done since a long time :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
done (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
Did mine ages zamani :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Just wanted to let wewe know that I'm going to that festival I was telling wewe about and I'm gonna stay at my brother's for a few zaidi days after that so I'll be back sometime inayofuata week. I'm gonna miss wewe loads.
upendo youuuuuuuuuuu <3333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
NAAAAD♥ have fun :D ,i'm so excited for youuu going to this tamasha ,love youu<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
I'll miss wewe so much <333 Have fun!!! I upendo wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
have fun ♡♡ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
OH MY FREAKING GOD.
ELIZABETH MITCHELL IS JOINING THE CAST OF ONCE UPON A TIME.
SOMEONE SEDATE ME. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
WHAT?!? FOR WHAT ROLE???? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I saw it and I though of wewe Bee <3 . I read she was going to be a mysterious role from frozen but i don't know what(?) plus we already know who Elsa and Anna are gonna be so I have no idea who Elizabeth might be ... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Also just saw that Sidney's gonna be back for 4x01 wow it's been a loooong time. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
unicornsrreal alisema …
Boredddd, someone do some picks with me ? *puppy eyes* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
ME!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
I'm always in for picks:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan alisema …
OUAT (season 3); and TVD (seasons 2;3 and 5). And now here we go for shows I've never watched (there are some wewe recommended) : Revenge (seasons 1 and 2); GoT (the whole show); Black sails (season 1); Elementary (season 1); Grimm (seasons 1 and 2); New Girl (seasons 1 and 2); The client orodha (season 1); Under the dome (season 1); beauty and the best (season 1); witches of the east end (season 1). Any wewe know from here ?
So yeah I might watch those know ah ah :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
*actually Revenge is complete (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
GAME OF THRONES, BEST FUCKING EVER <3333333333 (remember the bro code we talked about if wewe watch it :P AND REMEMBER TO TELL ME FIRST IF wewe DO) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
OUAT<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
AdeTiffSan alisema …
Okay please don't hate me but a friend of my father just brought a hard drive full of tv shows ! I know I asked for your recommendations and that I want to re-watch my old shows but here are all the shows (that I already watch):
90210 (season 2 to season 5; good considering I own season 1 on DVD so I'll be able to rewatch it); PLL (season 1 to season 4; here again can rewatch it all); Gossip Girl (season 6); Haven (the whole onyesha !!! :D); Switched at birth (season 1)... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I'm sorry but I hate you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
Ah ah I know :) It was like krisimasi yesterday <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
unicornsrreal alisema …
OMG TAYLOR mwepesi, teleka & EMMA STONE SPENT 4TH OF JULY TOGETHER AND I KIND OF CAN'T COPE WITH THIS RIGHT NOW. (+ SOME OTHER COOL PEOPLE WERE THERE BUT THEY AREN'T MY BABIESSSSSSS)<33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I know!!! Just saw it on Instagram (Gonna pakia it) and Jessica Szohr was there two!! upendo these girls <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Taylor has the best friends! Seriously she's besties with Emma & Dianna. Come on, I want to be THEIR friend :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Aline if wewe ever succeed just introduce me too, promise? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Deal ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Nicolas97 alisema …
Omg! A local channel of my tv that also airs Marafiki and other shows will start broadcasting PLL inayofuata week! And another channel Community!!! I'm so happy :D
I get to rewatch my Liar babes and maybe start community properly (even though it is in 1 am :X) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
OMG YEEEES START COMMUNITY PLEASE <3 and then we'll fangirl about it :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I will try to watch community too but it's so late :S zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
Same as what Aline said!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
marakii alisema …
totally bila mpangilio BUUUUUT
i got my die-hard here aksjhakjsa <333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Congrats <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
yay, go maria<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Congrats Maria !! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
OMFG I'm going crazy<333 LOOK AT THESE PRECIOUS BABY ANGELS.

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Cuties!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
OHMYGOD<33333 upendo ,love ,loooove zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
unicornsrreal alisema …
AMBER.ALINE.EVERYONE.
COMMUNITY IS BACK FOR A SIXTH SEASON! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Congrats Community fans:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
YAY for wewe guys :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
YESSSS! Community's never down for long :P #sixseasonsandamovie <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
unicornsrreal alisema …
ILY Guys, and I've been having a hard time and thankyou for all being supportive of me. I haven't told anyone what happened but I'm glad wewe were all there for me<3 I'm back to normal now, making everyone laugh and happy again :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
If wewe ever want to talk I'm always here for you. upendo you! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
God. I feel awful. I didn't know there was something going on!! Are wewe okay? ily<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Omg Bee! I didn't know wewe were feeling bad :( If wewe ever want to talk, I'm right here for wewe <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
I'm so bored!
Someone do picks with me! au give me pick ideas lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Hahaha! I just woke up and have tons of kusoma *fuck* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I wanna do picks!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Lmao. We shall think of sometbing Maria;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Why am I listening to the Backstreet Boys on repeat?! ;P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I'm thinking the same about Ariana Grande :$ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Same about some Serbian music..You don't even wanna know zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Same about "all of me'' & "wings" :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
rorymariano alisema …
I'm leaving for vacation today and I'll be back on Monday night au Tuesday morning! Don't miss me too much :P upendo wewe all <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
upendo wewe too, have fun <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Have fun. :P upendo you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
have fun Amberry<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
WarriorGilbert alisema …
I'M FREE..................................for now at least ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
WHOOT! Party time;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Yoooo bitchez<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
YAYAY!!<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
ΥΑΥ<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
Ok guys I always forget and have a new swali about twin siku but this time I won't make a pick!
Do wewe have any specific screencaps wewe want Celine to use? au just a bila mpangilio one? I won't make a foramu because I think the foramu is our jinx ;P so if any of wewe want a specific screencap add it here ok ? :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I don't have problem but I think it would be easier for Celine to work with nyara rather than tafuta them herself ,that would propably take zaidi time ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
I think nyara we choose ourselves would be better! I'll post mine now! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
What Maria said! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
123Naki456 alisema …
My school is finally over and I will be on my summer break until 1st of September (YAY). I had so much fun this weekend, I went to a birthday party and went out to a club with Marafiki to celebrate and everything was amazing and it's only just beginning. I freaking upendo summer :D
zaidi importantly, I am so happy that I will have zaidi time to talk to you! <3333
upendo wewe & thank wewe for being patient with me (Mostly Rachel who have been waiting for my reply for a long time) <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
p.s. I can't wait for our ikoni thingy event and all the countdown picks! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
My bitch, kahaba <333333 finished with school today as well (same even on that one right?) but I have French diploma exams on Thursday. But after that I'm freeee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
^ idk about summer classes, I will be able to go swimming, to go out and to come online it's good <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 alisema …
Okay everyone :) I'm going to Ireland in a few hours for a whole week but I'll be back on July 1st just in time for the Twin siku (THANKS SO MUCH NIC FOR PUTTING IT AFTER <333) so yeah see wewe then ;) Have fun! & upendo wewe <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
upendo wewe TOO! I'LL MISS YOU, HAVE FUN <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Have fun. upendo you. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
have fun Aline<3333 I'll miss youuu ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo alisema …
HOLY FUCK!!!

Oh my freaking ORPHAN BLACK!! Just finished the finale and i am losing my shit right now :O I can't... omfg! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
I JUST FINISHED WATCHING IT AND WHAT THE ACTUAL FUCK WAS THAT ENDING!? IM STILL SITTING HERE LIKE....KSJFLKJADLFJASFSD. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
BUT DUDE...how precious was Helena meeting the other clones and the dance<333 OMG my moyo is all over the place. I cant...the feels won't stop! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Hahaha texting wewe now <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbiatch alisema …
I'm so fucking loving the world cup this year!!! Go South America!!!! <3

btw, Hi, I miss you!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
<3333 I haven't bitch, kahaba ;P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
I'm with ya girl! I don't care that Europe is currently kinda failing, I just my country to do the best they can! Miss wewe hon!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
ALE! I miss you<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
The sasisho are really pissing me off! It's so bothersome. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Yeah,me too ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
AGREED zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
FUCK YEAH WE'RE FREEEEE :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
REMEBER THE LPF ikoni EVENTS??? We haven't done those in so long, who wants to keep doing them ?? XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
ME! ME! ME! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
It sounds good to me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
yes:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
OMGOMGOMG GUYS, I'M GOING TO NYC IN THE SUMMER, AND I'M STAYING IN A HOTEL WHICH IS A 13 dakika DRIVE FROM TAYLOR'S APARTMENT AND 10 dakika FROM EMMA STONE'S, OMG I REALLY WANT TO MEET THEM. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Amazing Bee !!!! Enjoy !!! <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
YAYAYA<33 wewe should go camp outside their houses haha ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I hope wewe get to meet them!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii alisema …
Hi guys sorry for sharing my craziness but there's a chance Stana Katic is in Greece . I'm literally bouncing up & down and screaming :D *i'm on the floor - send help* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Ιt's accurate .... OMG OMG OMG she 'll be here until Thursday now I only have to know in which place because I wanna go see her !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
ahhh don't worry Maria you'll meet her! and yes I'll see if I find something out;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
I read she is/was staying in a hotel in Athens? I hope wewe get to meet her! I WANT THIS TO HAPPEN SO MUCH zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
Sakkara98 alisema …
Here I am. My week of final exams begins tomorrow with... Philosophy....Yeah... Wish me luck guys,I'm gonna need it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Good luck! You're going to rock them :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
Good luck buddy! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
good luck<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
Sakkara98 alisema …
Does anyone have a problem with the sasisho ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
Yes It's inaonyesha the ones from 7 hours zamani zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
same . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
yeah mines messed up too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert alisema …
Anyone watching the football world cup? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Yuck,no ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
not really but sometimes here & there yes ,for example last night i did watch but only a little bit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Nah I think Spain is going to win. They did won the last World Cup and the Euro one :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
OMG I SWEAR I WAS SOOOOOOO RIGHT ABOUT PLL!!!!!

The episode was EPIC, PLL + Premiers = always EPIC.

But where is my Caleb? I MISS HIM :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
No spoilers Nic,I'm only at 4x09 ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Well I don't know if wewe heard but PLL got renewed for 2 seasons. I'm a bit skeptical about that because I don't see them dragging along the 'who's A?' forever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
I thought the story line was pretty cheesy and predictable if I'm being honest:P lol. but I still LOVED the episode because of all the moments we got between the girls<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Piu95 alisema …
AMBER, BEE, MOOSH. IT'S BACK Bonus #2
link
GAAAAAAAAAAAAAAAAAAH <33333333333333333333333333333333333333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
YAAAAAAAAAY <3333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
OMG yay!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
OMGOMGOMG IKR, IT WAS THE BESTTTTT<3333333333333333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
How is everyone going with Finals girls? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Quite good at the moment. Spanish oral tomorrow :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I just had a 2 hours chemistry lesson . I guess i'm ok xP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Good luck guys. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
I just wanted to say that I'm sorry I'm not around that much (and not so active). The inayofuata couple of weeks will be hell for me because I have a lot of exams in school and A LOT to study, so when all of that is over, I will come back to wewe and talk to wewe everyday (unless wewe get bored of me and decide to kick me out). Also, I'm sorry if I get a bit bitchy but I'm really stressed out and it will only get worse.
Anyways, I miss wewe & upendo wewe all ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
upendo you. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Nad wewe go study and kick their asses, we upendo wewe <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AdeTiffSan ametoa maoni…
Miss wewe so much Nad <3 Come and talk to me as soon as wewe can :) And Break a leg :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
I'm becoming 17 this Saturday and I'm going through my Birthday Blues again, help me :( <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Why? Birthdays can be awesome :) & if wewe worry about age, I think wewe still have time ahead of wewe :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
What are wewe talking about huh ?! wewe won't get rid of me so yeah wewe won't be alone ;P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
Don't worry, you'll always be younger than me ;P And I agree, 17 is a great number. Btw, I totally know the feeling you're subscribing. But hey, last mwaka I was also in full exam mode, and I thought damn, this is gonna be the worst bday ever, and it actually turned out to be one of the best, so don't give your hopes up! ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
Anyone watching "The Carrie Diaries" ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
I watched it! (Are wewe surprised? :p) But yeah it's a cool onyesha ;) Maria watches it too but I'm sure wewe know that already zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Coool :) I re-watched the pilot today and planning on watching the whole onyesha after my exams, it's awesome <33 and Ofc I know about Maria, that bitch, kahaba can't hide anything from me <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
^ meeeeeee lol :p<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Just had the most funny, yet embarrassing encounter with the police. ;P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
what happened? :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
1.) That's totally scary, hope everything is okay! Just be on high alert and be salama please ♥ 2.) wewe better call that police officer and make a tarehe girl! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
Ha, that's interesting :P I'm sure the creeper thing is nothing, creepy people are just creepy. But if something does happen, if wewe see anything, wewe should just call the police and lock the doors and I don't know, hide in the bathroom? XD Oh and get a knife. What? Just in case, jeez. And yeah, what everyone else said, wewe should definitely call this dude, wewe could have fun going out with him <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert alisema …
Soooooooooooo when are we getting Chapter 3? sorry I'm just getting impatient! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Yeah me too!!!! <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
^Well I know the message was not only directed to me but since Rach is waiting my parts, it's actually bc of me that the whole chapter is delayed but yeah I'm uandishi at the moment and I think I'll be done soon ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
^ As I said, don't let yourself feel pressured. I'm sure there will come a time when I'm the one who hasn't finished. It happens. People have other stuff to do. Completely understandable. But I am pleased to hear you're writing! :D wewe should come on skype when you're done so we can discuss the inayofuata one! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 alisema …
OMGOMG! BEE & AMBER!! (& everyone that watches LBD) : wewe GUYS HAVE TO SEE THIS. THEY'RE BAAAAACK *omg I'm so excited omgomgomg* https://www.youtube.com/watch?v=Z6z1-LQp_Xs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano ametoa maoni…
AHHHHHHH!!!!! I couldn't breathe and then the theme muziki started and I started crying!!!! And there's going to be another video with Darcy!!!! *passes out* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
I KNOOOOW ! I was grinning like an idiot the whole time :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
OMG I KNOW RIGHT?!?!?!?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
Girls, so I don't know if wewe heard about what's been happening in Serbia and Bosnia but since last week there have been floods, like almost half of the both countries. It's really, really bad. This didn't happened in Europe for over 120 years, I think. So, a lot of people Lost everything, a lot of people/babies/animals died and I don't know when will it get better. There have been a lot of donations, but we still need more. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
So, if wewe WANT (you don't have to, but it can help a lot) wewe can donate: link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
If the link doesn't work, let me know and I will post a picture. wewe can also Google it, both CNN and BBC wrote about it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
That's awful :((( i'm so sorry ,i hope it will get better soon <3 and i agree with nic about the not understanding part :? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Nicolas97 alisema …
Guess who watched both "The Mortal Instruments" & "Divergent" !!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Oooh did wewe like it? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Divergent was AWESOME!!! Fell in upendo with it<33333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
YAYAYYAYAAYY. Tris and Four are my third inayopendelewa couple and they're GOLDEN. And yeah;) all of those characters<333 wewe should read the books:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
Piu95 alisema …
Is it only me au fanpop doesn't really work today? I try to make picks, post video but nothing seems to work :/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
^ Nothing works for me, either. I tried posting ikoni on forums, commenting on picks, wallposting. Nothing works. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
yeah same here :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Yeap it doesn't work on me either :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Yeah me too ! Don't know what's happening ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
1) the d*ck stopped calling (yaaaaaay)! Thank wewe all for the supportive maoni <333
2) I don't mean to be an annoying machungwa, chungwa but I'm starving for CHAPTER TWOOOOOOOOOOO!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
YAYAY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
And ME TOOOOOOOOOOO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
<333333 .| and yeah me too ;) give us chapter two ,with upendo your mashabiki xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
WarriorGilbert alisema …
I have a major headache and I caught cold from all the crying yesterday and I have to go to 5 teacher's house everyday and I'm doing terrible in exams and DAMON FREAKING DIED!
I'M JUST SO DONE!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Oh Ats baby <33 try to relax :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Please relax and get well we don't want wewe to get sick au depressed because we upendo you! And I haven't seen it but Stefan "died" in the awali one and Damon in this one? I don't buy it. If they're gone will s6 be only with Nina & Candice? ;p they'll come back baby <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tvdlover alisema …
"You are kwa far the greatest thing to ever happen to me in my 173 years on this earth. The fact that I get to die knowing that I was loved. Not just kwa anyone. kwa you, Elena Gilbert."

— Damon Salvatore to Elena Gilbert 5x22 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I can't even... My perfect OTP. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bright_angel ametoa maoni…
I was sobbing at this moments! She will never find out what he said. :(( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
i was crying there </3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
tvdlover alisema …
Well I'm sad.

Finnick Odair was forced to prostitute himself kwa the people who put him in an arena to be murdered for their own entertainment and then when he survived all that and he finally got to marry the woman he loved he was mauled to death kwa mutts in a sewer and none of his Marafiki even tried to save him so now he will never get to see the son he didn’t even know he was going to have.

source: tumblr ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I'm sad, I'll be sad forever. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
And the worst part is that I've to watch him die in the movie too. <///3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano alisema …
So I just found out that Dracula was cancelled too! Why does NBC hate me?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
:o screw wewe NBC. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I'm sorry. :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I'm so sorry Amberry! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
bright_angel alisema …
God I haven't been on fanpop since my last ilitumwa here.
How are wewe my girls? Do wewe still remember me au I need to introduce myself again? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
MARIAAAA, we haven't spoken in forever, how are your girl? (It's Albie/Bee btw) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bright_angel ametoa maoni…
Γεια σου Μαράκι. Χάρηκα για την γνωριμία! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
MARIAAAAAAAA!!!!!!!!!! Miss wewe boo <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
wewe know what just hit me so fucking hard!?

As of tomorrow Cristina Yang will be officially gone. Fml.

*legit going into depression right now* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I know </3 I'll miss her so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
i haven't realized it yet :((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
TRYING NOT TO THINK ABOUT THAT' zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
OMG GUYS SO KATY PERRY IS ON TOUR YEAH?
WELL I'VE JUST FOUND TICKETS FOR THE STANDING AREA ON THE MOST PERFECT siku AT THE MOST PERFECT PLACE, I NEED MY MUM TO TAKE ME OMG, WISH ME LUCK ON THE PERSUASION PART! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Good Luck Bee <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Oh God ofc I know! I'm so jealous :((( she won't come in Greece. But I wish wewe can go baby :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
WOW THAT'S GREAT! BEST OF LUCK BB! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
Anyone watching "Friends with better lives" ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Is it good? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
It's cool and it's only 5 episodes since it got cancelled :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii alisema …
OMG guys I just really need a hug after the ngome finale of S6 :'( :'( :'( . I WANNA SCREAM & CRY . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
aww what happened?:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
they were going to get married but ngome was late and someone called beckett ,the last scene was her crying over a burning car . :'((((((((( WHY?WHY?WHY? i've never cried so much with a scene of any tvshow before :'( . i'm sure a specific somebody took ngome but still it hurts so much . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
*hugs back* <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
OMG THAT OUAT FINALE, GUYS I CAN'T COPE RN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
YES SAME. but I have mixed feelings :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
I thought wewe would, I feel for you</3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
thank wewe :'( ,i wanted to cry so hard during the ending scene at granny's zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
THE FINAAALE <3 No worries though Maria, it will work out zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
I upendo it when LPF is on moto bitcheeeeeeez <3
I just keep picturing us all together in the same room fangirling when we are online at the same time!
When I get online some mornings and I'm all alone here I feel like we still live together but everyone's sleeping and I gotta keep quiet :$ Lol! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Awe. :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Yeah weirdly I kinda get this impression too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Hahaha, saaame <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Piu95 alisema …
Guys, GUYS! I heard that there MIGHT be a play in the works about the early life of Harry Potter as an orphan & stuff AND BITS ABOUT JILY !!!!! <3333333 I know wewe guys don't really care but I had to share the news with people that will understand my fangirling moment :p ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
YAY for wewe Aline . I still have only watched the 1st HP movie but I'm planning to watch the rest as well :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
I'M GONNA CRY!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
OMG!!!!!!!!!! ARE wewe SERIOUS? au IS IT ANOTHER RUMOR? I'M SOOOOOO HAPPY!!! JILY IS MY #3 FAVE SHIP IN HP AND I LOOOVE THE MARAUDERS <3 Why do I keep uandishi in capitals ? :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
^Well according to the makala I've read it's not really confirmed but it's really likely. But yeah I know I shouldn't get my hopes up bc there has been SO many fakes before but I think this time it's true. Guys I'm SO HAPPY right now, it might balance the fatc that Community got cancelled. JILY is my book!otp so I just can't wait!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
So, who watched Eurovision? Thoughts?
In my opinion, Austria was good, the song is good but it's kinda overrated because of Conchita. I liked The Netherlands and Sweden much more. Also, Hungary was amazing.. oh, and French song is stuck in my brain, so yeaaaah.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
^ I didn't exactly watched it because of French exams but I did watched some parts! Netherlands were the best <333 and awww my country is such a loser :( w zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Agree so much about Austria!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
lol Ines don't be silly!!! Nad is right we'd NEVER judge wewe for these kind of stuff! It's not like wewe wrote the song! wewe didn't right? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rorymariano alisema …
Community was cancelled. I'm so sad :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
:O aww I'm sorry Amberry</3 any chance of an annie/jeff endgame? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Aww :( I hope Annie/Jeff will be endgame because I know wewe upendo them! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
@Amber Me too! I actually wasn't worried about Community this mwaka because NBC has cancelled SO many sitcoms and like Community has such a strong fanbase that I really thought it was going to make #sixseasonsandamovie !! I'm still hoping that the onyesha will be bought kwa another network bc I can't see it end :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
GIIIIIIIIIRLS!
Today is 10 years since Marafiki ended, I wanna cry :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
:'(((( </3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
:( On a side note it's amazing how many TV/Movie anniversary is linked to 2004 : Mean Girls, Lost & Marafiki :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
^ I know!!! 2004 was awesome </3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 alisema …
hujambo guys :)
Can anyone tell me where I can download One mti kilima Episodes for free? I've - again for the 1000000th tim - Lost most of my episodes :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Try linkI download everything there zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I know where wewe can watch them for free but I don't know about the download. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Jess :D I do the same with Nad <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
thank wewe =) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo alisema …
Who wants to come baby me?! My back is STILL sore as fuck from my procedure on Friday and I'm just blehhhh.

I wish Tyler Hoechlin could come cuddle me :D So bonus points if anyone delivers him to me! You'll be my inayopendelewa ; ) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I wish I could send him to wewe haha ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Thank wewe babe ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
I will gladly accept your cuddles <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Sakkara98 alisema …
Finally answered to all the picks that have been made today !
Was a tiring job :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I KNOW LPF IS ON moto <3333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Sorry :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
No prob Aline <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
BE PROUD OF ME!!! It was my first time a club changed its spot look because of me :D :D :D
Go see it and tell me if it sucks au not ;-)
link

Oh and whoever watched Grey's Anatomy last night, come on my ukuta NOW. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Awesome Nic ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
good job my bro<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
So Proud of wewe bro<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
unicornsrreal alisema …
Wish me luck, I'm about to go make a speech in just over an hour! I'm so nervous :s ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Good luck Bee !! Sending wewe good vibes <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
good luck<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
hujambo girls!
I have a couple maswali on twin siku so please go check out the foramu and tell me your input:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
Please girls take some time to tell me your pov here : link

Should I include non-active members (Laura, Ale, etc) au not? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
I am beyond PISSED about this GA episode-_-
Like SERIOUSLY!? she never stood a fucking chance?? WTF. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
ARE THEY KIDDING US ? :@ . wtf was that -.- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
ALSO WHAT WAS THAT PROMO ?! no no no "love of her life"? REALLY NOW? .... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
f*ck everyone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii alisema …
link

OMG </3 ,this is so not funny *sobs* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
<3333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
pain. </3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
Omg why did I click on the link? I knew it was going to be painful </3 Ugh. Stupid writers zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
AdaLove alisema …
HAPPY EASTER everyone <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
HAPPY EASTER <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Happy Easter. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
hujambo loves, could wewe please start voting on my countdowns in Grey's spot? Last mwaka I would have 30 people to vote and now I have 13 :S

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Just saw The Amazing Spiderman 2... so many feelings.. SO. MANY. FEELINGS.!!! Aaaaaarggghh!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
I can't wait till I watch it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
skhsakjshakjhsa WAIT A dakika ? WHEN DID IT CAME OUT ,it hasn't come to Greece yet :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal ametoa maoni…
I'm going today eeeekkk, so excited :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiiii7 alisema …
Since no one is probably going to read my other post ever again, I'll write another one haha I probably won't come back too often, I'm really busy with college and I'm also helping the people who Lost their houses in a huge moto that happened in Valparaiso during the weekend. It's horrible really, I went there today and there was nothing left :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiiii7 ametoa maoni…
pd: WHO IS unicornsrreal, SHE BELIEVES IN ME !!!! I upendo YOU, PLEASE BE MY FRIEND. bye zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
:((( Sad for wewe not being here but happy that your helping people out:D and lol it's Bee:P She Lost her old account and got a new oneXD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 ametoa maoni…
Miss wewe Angii<33 and I'm so proud of you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Piu95 alisema …
So I managed to fix my fanpop problem so I can post on walls & foramu again. YAY!! So yeah wewe can deffo contact me through my ukuta :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
YAY<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Woooooo<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka alisema …
WHO WATCHED GAME OF THRONES!!?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
I will tonight ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
I did. And it was perfect, as usual, but unlike...hmm.. every fucking other person on this planet, I'm not happy about what happened (won't spoil it). And since I'd read the books, I knew it was coming, and it was so well done that I can't even. A brilliant episode. I miss Robb :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
The episode was amazing,and I'm really glad about what happened :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo alisema …
So I've been working on ikoni of the Veronica Mars movie for the past few days - a few here & there when i have some free time. The majority of the ikoni will be focused on Veronica, Logan & LoVe, but there will be a few Keith/Veronica, Mac/Veronica/Weevil, etc. - anyways! So I've been relaxing and watching the movie while working on zaidi icons... THIS MOVIE IS SO PERFECT ♥♥♥ I really hope they are able to follow it up with zaidi like they've talked about <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
**Mac/Veronica/Wallace zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Oooooo nice nice:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
123Naki456 alisema …
I upendo wewe guys <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Nad <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
I upendo wewe Carebear to my Elena ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angiiii7 alisema …
hujambo dudes it's been a while, I suck I know. I upendo wewe all, i hope everything's ok and don't leave the spot, I read some things and apparently there's some fighting going on in here, don't be stupid, we're a family :D sooooo that's it. I'll try to come back zaidi often! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
upendo and miss you. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Angi <3 and I apologized for my part, things are just getting better and better I hope :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
Angiiii <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
My unicorn needs to come back asap:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover alisema …
What I found on tumblr... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Urgent security update ; Bad news. A major vulnerability, known as “Heartbleed,” has been disclosed for the technology that powers encryption across the majority of the internet. That includes Tumblr. We have no evidence of any breach and, like most networks, our team took immediate action to fix the issue. But this still means that the little lock ikoni (HTTPS) we all trusted to keep our passwords, personal emails, and credit cards safe, was actually making all that private information accessible to anyone who knew about the exploit. This might be a good siku to call in sick and take some time to change your passwords everywhere—especially your high-security services like email, file storage, and banking, which may have been compromised kwa this bug. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Yeah saw that too:/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert alisema …
So now they are saying I'm an INFP! *So confused* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
I saw it from fb and did the test and I got ENFJ again :P . Uhmm what was your awali one? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
I was an ISFP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Your link doesn't work Nic ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Divergent was AWESOME!!!
I ship Tris & Four SOOO badly!! ;P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
YESSS!!! Lmao i was so excited watching it, i crept over to the side of the theater where i wouldn't disturb anyone & texted Moosh to fangirl. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
THIRD inayopendelewa COUPLE EVER<33 and trust me wewe guys, read the books....SO MUCH BETTER. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
Why do I have the feeling that everything that was good is changing lately?!
I don't like it for one second, this freaking blows ! :(( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
Yeah:/ I feel you. Real life and internet life seem to be a mess lately. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
</3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 alisema …
hujambo guys, I just wanted to let wewe all know that i'm gonna be leaving FP, for now at least. My life is crazy and this is something I have thought about a lot over the past year. I stayed on for other people and a certain onyesha but with hivi karibuni lazy ass, piece of shit finales that have happened, I don't think I can do any of this anymore. HIMYM was a onyesha I put EVERYTHING into. It gave me so much hope and inspiration and happiness. It picked me up in some of my darkest times. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
I can't even talk about what happened right now and I sure as hell cannot put that kinda energy into a onyesha anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
Oh crap :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
We'll miss you. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii alisema …
I just found this petition which will be send to himym creators . Sign here link if wewe want them to rewrite the finale :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Margooterd alisema …
What the fuck was that HIMYM finale? I'm still so angry. The mother was just some plot device to get Ted and Robin, a couple that didn't work multiple times, together??? I AM SOOOOOOO PISSED ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
ΙΚR ! I'm really sad & mad I just ,if they wanted to ended the onyesha like this since S1 why did they torture us kwa making us have hope on barney&robin . How can they break up these two who make each other 100% zaidi awesome and make ted/robin a thing who could never work out and ted is always going back to her when he's alone and scared he won't have upendo . UGHH :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mooshka alisema …
LALALALALALA♥

FAMILY♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
upendo wewe GUYS ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
We are family, i got all my sisters {& brother!} with me ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
:* :* :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbiatch alisema …
Nobody deserves to get bullied!! I'm really sad that stuff like that are happening here, I thought this was our salama place to land, not a place that it's going to bring us zaidi problems.
I really do hope Nic comes back, he needs to know that this is his nyumbani and that nobody has the right to make him feel less.
Ray, I really don't know what wewe have to do in all this...I get, Diana is yor friend and all that but it doesn't mean wewe have to leave. If we are going to use that logic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbiatch ametoa maoni…
then all of Nic's Marafiki must leave and the spot would stop existing. and as for Diana, I seriusly have no idea who wewe are au since when wewe are member of this spot, I was here a couple months zamani and wewe didn't exist...so if wewe are going to be the newbie then be cool and don't bully the people who have been here always!!! STOP WITH ALL THIS DRAMA PEOPLE!!! THIS IS PLACE WHERE WE CAN SCAPE REAL LIFE PROBLEMS, WHAT'S THE POINT OF ADD zaidi DRAMA TO THE PROBLEMS WE ALREADY HAVE? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
See, again, this was all Diana's fault, in your perspective. I get it, Nic's your friend, but it can't just be that way that he wasn't to blame AT ALL and everything is Diana's fault. It just doesn't work like that. It takes two to fight. And I am leaving exactly for that reason. I'm sorry. I hope Nic does come back, like I've said, I have no idea why he wouldn't now. And we ARE stopping this drama. kwa leaving. Which was our solution in the first place. It'll all die down in a few days. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
WarriorGilbert alisema …
NOBODY LEAVES! I DON'T CARE WHAT HAPPENED! BUT WHATEVER IT IS STAY HERE AND FIX IT! AND DON'T EVEN THINK ABOUT LEAVING!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
WITH wewe ATIE<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
Yep. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX alisema …
SERIOUSLY, WHAT THE HELL wewe GUYS?!?!?!
Just like Bee, I got messages from basically my inayopendelewa people saying that they're leaving?!
This must be a bad dream au something, it must be, because I freaking can't believe this.
CAN SOMEONE PLEASE EXPLAIN TO ME WHAT THE FUCK IS GOING ON?!?!
I'm not having this, nope I CANNOT accept this! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
this is all just ridiculous zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
unicornsrreal alisema …
Right, will someone tell me what has happened? I literally just logged on to find three people I find very important to me, have left? Why? I'm so lost? I thought we were a family and all here for each other, what's gone on to make three people feel like this isn't their nyumbani anymore? :s ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
I'm also totally Lost ! Seriously,what's going on ? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 alisema …
What the fuck is happening? Why is everyone leaving? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twilightlover73 ametoa maoni…
Me, personally, I don't want to be in the same family with people who think I somehow "bullied" Nic off the spot. I never intrnded for him au told him to leave but eh. I'll keep in touch with wewe though. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX ametoa maoni…
And I don't want to be a part of a place where my best friend gets accused of something when no one actually knows what happened. But like Diana, I'll keep in touch with some of you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxXrachellXxX alisema …
Diana and I are leaving now. If someone still wants to keep in touch, then I, for one, will still be on fanpop. I just can't be here right now. Best of luck to wewe all! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Piu95 ametoa maoni…
upendo wewe GIRLS <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
I upendo youuuu girls<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
will miss wewe two..love you!. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
Goodbye dear LPF! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mooshka ametoa maoni…
As someone who is against bullying, it really sucks to see someone get bullied out of their own family. *shrugs* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover ametoa maoni…
NO! wewe can't leave. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
nah ah..you're not leaving..you hear me? nobody leaves! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii alisema …
HIMYM guys <333333 *______* . How perfect was the episode ?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
I know!!! TED WHY ARE wewe SO PERFECT THIS SEASON? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XNaley_JamesX ametoa maoni…
I'M CRYING SO BADLY!!!!! TEARS OF JOY & SADNESS, THIS ISN'T FAIR! :(((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
OMG NAD THAT'S THE MOST TERRIFYING THING I'VE HEARD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
IT'S MONDAY, AKA IN ONE WEEK SHARP, HIMYM IS GONE :'(

Now it's the time to wear your ikoni <3

I won't decide for how long wewe are going to keep it, everyone decides for their own<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WarriorGilbert ametoa maoni…
am wearing it! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marakii ametoa maoni…
done<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytonfaan_18 ametoa maoni…
SHARP LIKE A kisu IN MY HEART, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh zaidi ya mwaka mmoja uliopita