Love, Life au Pain? Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
posted by bellsswan
Why I upendo you



    



wewe give to me hope
And help me to cope
When life pulls me down
wewe bring me around

wewe teach me to care
And help me to share
wewe make me honest
With kindness the best

From wewe I learned love
With grace from above
It's for wewe I live
And I want to give

wewe are the reason
That fills each season
When I hear upendo I think of you
wewe are my world and best friend too

I upendo wewe because wewe are so kind, thoughtful and caring
I upendo wewe because wewe are so pleasant, lovely and sharing

wewe made me the man I am
Thank you
added by bellsswan
this video really suits (love life pain ) enjoyyyy!
video
added by suman
added by suman
added by suman