jibu swali hili

Megaman Swali

Are wewe kusoma the Mega Man comic book published kwa Archie?

 Are wewe kusoma the Mega Man comic book published kwa Archie?
 Takuya posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Megaman Majibu

AmyRosefan4eva said:
No. They screwed up Sonic, they probably screwed up Mega Man too.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Oh how wrong wewe are, It is actually really good.
Takuya posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Someone told me the crossover was bad.
AmyRosefan4eva posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Well that is their opinion, But I personally loved it.
Takuya posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Ok.
AmyRosefan4eva posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
snakemanfan said:
Yeah, they kinda messed it up when they crossed megaman with sonic tough... I was hoping for a reference to super rock man adventure
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
How and why did they mess up the Crossover? I thought it was awesome.
Takuya posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Then can wewe please explain your opinion? (A rare gift these days)
Takuya posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I just don't like the idea of megaman and sonic together... Some of the universes logics don't fit
snakemanfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »